Page 41

SPORTESTER Při jakémkoliv sportu mám na sobě sportester. Je to šikovná věcička. Znám své maximální a minimální tepy, takže poznám, kdy jedu až moc piánko a kdy makám.

SVÁČA Nesmí chybět nějaká ta traťovka jako třeba müsli tyčinka, brumík či tatranka. Další nepostradatelná část sváči je ovoce. Já upřednostňuji banán nebo jablko. Vždycky na ně mám chuť na kopci. Když jedu na celý den, beru si i nějakou bagetu se salátem a šunkou. Člověku vyhládne, když jede skoro hodinu do kopce. Jídlo by se nemělo podceňovat.

BRÝLE Oblíbila jsem si brýle GIRO INSTI GATOR. Skvěle mi sedí a chrání mi oči jak před slunečním zářením, tak před větvemi, kamínky i prachem. Protože nosím kontaktní čočky, bez brýlí v podstatě nevyjedu.

TEREZA VOTAVOVÁ

PANENKA Jednou jsem od bratránka dostala japonskou panenku pro štěstí. Od té doby ji nosím všude s sebou. Když potřebuji štěstí, dám si ji do kapsy nebo ji mám v batohu.

CAMELBAG Základ každé delší vyjížďky. Bez něj to prostě nejde. Je to především zdroj vody a taky si tam přihodím základní nářadí, traťovku, ovoce, telefon, bundu či suché tričko.

BUNDA Nikdy nevím, jak bude na kopci, jestli se nezkazí počasí. Bundu značky PLATZANGST vozím právě proto, že je přizpůsobená k jízdě na kole. Má spoustu větracích otvorů, kapes a je nepromokavá.

Místo narození: Praha Věk: 21 Znamení: Vodnář Zaměstnání: Studentka Disciplína: Freeride, Fourcross (4x), Downhill (DH)

PAPÍRKY Když jedu podle mapy, vždycky se ztratím. Mám takový svůj papírkový systém. Vypisuji si důležité orientační body na papírek, který mám pak v kapse a řídím se podle něj. Jedu si, jak se mi chce, a když si vzpomenu na bod napsaný na papírku, mrknu se a hned vím. Druhý papírek mám jako záchranu. Když nemám mobil, nebo je vybitý, mám na papírku vypsaná čísla na lidi, kteří mi mohou pomoci, když se něco stane (bráchové, taťka, přítel…)

KYSLÍK JE NEPOSTRADATELNÝ O tom, že kyslík je nenahraditelnou součástí lidského života není pochyb. Kyslík pomáhá lépe se vyrovnat se stresem a zvyšuje tělesnou a psychickou výkonnost organismu. Značka Rajec proto uvedla na trh novou pramenitou vodu obohacenou o čistý přírodní kyslík, jehož množství je v novince Rajec Kyslík 20x vyšší než v běžných vodách. Optimálně mineralizovaná přírodní pramenitá voda je dostupná v jemně sycené variantě a je určena především mladým aktivním lidem. Rajec Kyslík je k dostání v impulsním formátu se sportovním uzávěrem.

www.rajec.com

Úspěchy (výkony), kterých si cením: 2. místo na MČR v DH Pec pod Sněžkou (CZE), 12. místo SP ve 4x Schladming (AUT), 1. místo Německý fourcrossový pohár Wilthen (GER) Oblíbené místo: Kraslice – Krušné hory Oblíbený sport (i zimní): potápění, lyžování, běžky Oblíbená značka (sport i life style): Meatfly, Platzangst Osobnost, které si vážíte: můj přítel Nej zážitek: freeride v Andoře

WILD CAT 04 - léto 2010  

Outdoorový časopis pro holky - cyklistika, běh, turistika, lyžování, in-line

Advertisement