Page 1

aemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrtemvdrtem vdrtemvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvd rta mvdrtamvdr t amvdrtam v d r t a m Speciale wijkeditie: GEEREN-NOORD vdrta mvd

CHATIME

Het mee st hipp e magazin e voor en door kindere n

Reporters in actie!

Dieren zijn SLIM ! Leren in de WIJK Breakdance battle!


aemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrtemvdrtem

Dit is alweer de derde editie van Chatime in de Wijk! Dit magazine is een onderdeel van het project Wijktijgers dat Surplus Welzijn uitvoert. In het project Wijktijgers wordt kinderinspraak mogelijk gemaakt. Kinderen gaan letterlijk de straat op, op zoek naar nieuws. Het project is inmiddels gestart in de wijken Heuvel, Haagpoort, Geeren-Noord en Kesteren. Kinderen volgen workshops journalistiek, fotografie en film! Ook wordt in iedere wijk een Wijktijgerspersbureau gestart.

Eind mei 2011 werd het eerste Wijktijgerspersbureau geopend in buurthuis Scheldestraat in de wijk Heuvel/ Haagpoort! In dit magazine lees je meer over de avonturen van de Wijktijgers in Geeren-Noord! Veel leesplezier. Groetjes Elles van Steenis Projectcoördinator Wijktijgers (onderdeel van Hoedje van Papier) Surplus Welzijn

Rap over de wijk Door: Aissatou

Dit is onze wijk. We denken ook aan de dieren. Weet je waar die op lijkt? Zodat zij ook wat kunnen vieren! Er valt hier niets te doen. Zodat ze leven hoe ze leven. Dus kom maar op met die poen! Of is er daar eentje aan het beven? We blazen jullie van de daken. Wij zijn de wijktijgers. Want we gaan hier wat cools van maken! Maar ook de Chatimers!

??

Ben jij goed in taal? Doe de test. Goed of Fout? Intervieuw Teit Tijt Sgool Leren Hardstikke Diktee Enthousiast Examen

Hun zijn goed Ik kon hem al jaren Kost dat duur Fotoo Bureau Conciërge Rieporter Fotograven

Fout = Interview Fout = Tijd Fout = Tijd Fout = School Goed = Leren Fout = Hartstikke Fout = Dictee Goed = Enthousiast Goed = Examen Fout = Zij zijn goed Fout = Ik ken hem al jaren Fout = Kost dat veel Fout = Foto Goed = Bureau Goed = Conciërge Fout = Reporter Fout = Fotografen

aemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrtemvdrtem vdrtemvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamvdrtamvdr Houda Yvonne Leukste vak op school: Nieuwsbegrip tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam Leukste vak op school: Spelling Wat wil je nog leren? Ik wil iets Wat wil je nog leren? doen in mode of leren hoe je vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr Hoe elektriciteit wordt gemaakt. ontwerpster wordt. tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam Janet Dounia Leukste vak op school: Leukste vak op school: Rekenen vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr Nieuwsbegrip Wat wil je nog leren? Wat wil je nog leren? Ik wil leren om mooi te zingen. tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam Hoe je iemand interviewt! vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr Tabasom Leukste vak op school: Gym tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam Wat wil je nog leren? Ik wil leren om tandarts te worden. vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrt amvdrtamvdrt EN ! L L E T S R OO amvdrtam even V , s r e t r o p e r Onze vdrtamvd rtamvdrt amvdrtamvdrtam Aaron Leukste vak op school: Rekenen vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr Wat wil je nog leren? Hoe je profvoetballer wordt. Rabab tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam Leukste vak op school: Nieuwsbegrip Aissatou Wat wil je nog leren? vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr Leukste vak op school: Rekenen Hoe je dokter wordt en rekenen. Wat wil je nog leren? tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtav Hoe je iemand kunt interviewen, maar dat ben ik nu al aan het leren. drtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamv Oumaima Leukste vak op school: Ghizlan drtamvdrtavdrta mvdrtamvdrtamvdrtam Rekenen Leukste vak op school: Wat wil je nog leren? Merve Gym vdrtamvdrtamvdr tamv d rtamvdrtamv Hoe je schooljuffrouw wordt. Leukste vak op Wat wil je nog leren? school: Hoe mensen beroemd drtamvdrtamvdrt amvdr tamvdrtamv Rekenen en spelling worden. Wat wil je nog dLeukste r tvakvopNesrine d r tam vdrta mvdrtamvdr school: leren? Rekenen Hoe je reporter tamvdrt amvdr tamvdrtam Wat wil je nog leren? wordt. Hoe je voetballer kunt worden. vdrtavdrt amvdr tamvdrtam vdrtamvdrta mvdrta mvdrtamv drtavdrtamvdrt a m v d r t a mvdrtamv drtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrt amvdrtamvdrtamvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamv drtemvdrtemvdrtemvdrtemvdrtemvdrtamvdrt emvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamv 2 drtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrt

Hallo jij daar!

3


aemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrtemvdrtem aemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrtemvdrtem vdrtemvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamvdrtamvdr vdrtemvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam “Wauw, dit is een groot huis en moet je die vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr Heftige beatklanken vullen de zaal keuken zien en die badkamer! Even het ligbad van Grease Studio Dansschool aan de tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam proberen. Mmm, ligt best lekker.” De Wijktijgers Waterloostraat. De reporters krijgen les uit Geeren-Noord zijn op bezoek bij hun “buren” vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr in breakdance en oeps dat valt nog niet in de nieuwe wijk Waterdonken. mee. tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam Bas Korving weet alles over de nieuwbouwwijk en de prijzen vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr van de huizen. Hij is vastgoedontwikkelaar en hij werkt bij Schonck en Schul. Een vastgoedontwikkelaar is iemand die tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam tamvdr tam huizen verkoopt. Bas laat ons één van de huizen zien. Daar vragen we aan Bas wat voor opleiding je nodig hebt om vdrtamvd vdrtam vdr vastgoedontwikkelaar Over Battle & Breakdance te worden? “Ik ben rtamvdr tamvdr tam afgestudeerd op Hè, we hebben nieuwe buren! Havo/Hbo vastgoed tamvdrt vdrtam v d makelaardij. Het werk is echt heel leuk en amvdrta rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta dat komt omdat ik heel nieuwsgierig ben. voor naar achter en van boven naar beneden. Volgens Ik kijk graag bij de mensen Houda ben je als makelaar best rijk. “Je kunt er een “Linkerbeen onder andere been door, draai en terug!” Dat mvdrtamvd rtamvdrtamvdrtamvd mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd binnen,” lacht Bas. Wij leuke boterham mee verdienen,” lacht Bas. De reporters krijg je in een uurtje echt niet geleerd. Dodo is dansleraar als reporters zijn ook erg grinniken: “Misschien worden we later ook wel makelaar.” bij Grease Studio. Hij danst al meer dan twaalf jaar. “Bij rtamvdrta mvdrtamvdrtamvdrta rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta nieuwsgierig en daarom breakdance is het belangrijk dat je veel oefent en steeds bekijken we het huis van Park verschillende moves blijft herhalen. Binnen breakdance mvdrtamvd rtamvdrtamvdrtamv mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd In de nieuwe wijk moet nog heel veel gedaan worden. Nu draait het om het hebben van een eigen stijl, originaliteit en ligt er nog heel veel zand en de huizen moeten nog verder expressie. Als één danser een move van een ander 'steelt' drtamvdrt amvdrtamvdrtamvdrt rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta afgebouwd worden. “Over een jaar is hier een mooi park wordt dat biten genoemd.” Dodo en collega Maxim draaien over met veel water, fietspaden en er komen overal bruggetjes de vloer als een bal. Wow, konden wij dat ook maar. amvdrtamv drtamvdrta mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd en een hele gave speeltuin,” vertelt Bas. Natuurlijk willen mvdrtamvd rtamvdrtam rtavdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam we weten wat een huis in de Enkele bekende Waterdonken kost. “De huizen breakdancebewegingen zijn: vdrtamvdrtamv drtamvdrta vdrtamvdrtavdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrt liggen rond de 350.000 tot Freeze Headspin 375.000 euro en dan zit er een mvdrtamvdrtam vdrtamvdrt amvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamv grote garage bij.” Windmill “Phoe dat is wel veel geld! Dan Flare Swipe amvdrtamvdrta vdrtamvdrt drtamvdrtamvdrtamvdrtvdrtamvdrtamvdrtam gaan we alvast maar sparen. Sixstep Airflare Bas, misschien kan je voor ons amvdrtamvdrta mvdrtamvdr vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtavdrtamvdrt een huis apart houden?” tamvdrtamvdrt avdrtamvdr amvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtavd tamvdrtamvdrt amvdrtamvd rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta rtamvdrtamvdr tamvdrtamv mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd drtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtvdrtam rtamvdrtemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrte vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr mvdrtemvdrtemvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamvd tavdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamv rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta drtamvdrtavdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta Battle mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd Dodo vertelt dat hij gek is op dansen. “Het is een passie. Van dansen en sporten word je zelfverzekerder, je krijgt er geduld van en heel rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta belangrijk: het is goed voor je conditie.” Aan onze conditie wordt flink gewerkt die middag. We leren verschillende oefeningen en we merken, mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd dat je wel heel lenig moet zijn en kracht en doorzettingsvermogen moet hebben. Toch lukt het ons om een keer op ons handen te staan, rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta een draai te maken en we battlen. Bij een battle dans je tegen elkaar om te zien wie de beste is. Respect voor elkaar is tijdens de battle mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd super belangrijk. rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd 4 5 rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta


“Trouwen er weleens bewoners met elkaar,” vraagt één van de reporters. “De bewoners trouwen hier niet, maar worden soms wel verliefd op elkaar,” lacht meneer Patty. Meneer Patty werkt als beheerder bij huize Raffy. Raffy is een verzorgingshuis in onze wijk en daar wonen Indische- en Molukse mensen. Meneer Patty vertelt ons over zijn cultuur en hoe de Molukse mensen naar Nederland zijn gekomen. “Heel veel Molukkers vochten in de oorlog in Indonesië mee voor Nederland het leger heette: het Koninklijke Nederlands Indisch Leger (KNIL). Omdat het voor die mensen niet meer veilig was in eigen land zijn ze met de boot naar Nederland gekomen. Eigenlijk zouden ze maar heel even blijven in Nederland, maar nu wonen ze hier al meer dan zestig jaar.”

Verliefd in huize Raffy

Welkom: Selamat datang Goedendag: Selamat siang Goedemorgen: Selamat pagi Goedenavond: Selamat malam Goedenacht: Selamat malam Dank u wel: Terima Kasih Smakelijk eten: Selamat Makan Hoe gaat het?: Apa Kabar

Garnaal: Udang Rijst: Nasi Ayam: Kip Manis: Zoet Bagus: Mooi Pintar: Knap/slim

Monument Veel bewoners van Raffy hebben het echt naar hun zin in Nederland en ook in het verzorgingshuis. In het huis zijn negentig kamers en in iedere kamer is een keuken, toilet en douche. Bij Raffy worden ook allerlei activiteiten georganiseerd. Er is vaak muziek en één keer per jaar is er een Indonesische markt (Pasar Malam). In de zomer kunnen de bewoners lekker in de tuin zitten. In die tuin ligt een monument ter ere van de soldaten die zijn overleden tijdens de oorlog. Dat vinden wij best indrukwekkend. Overal zie je wel iets terug van Indonesië: een landkaart, beelden, een bedjak (fiets), schilderijen en heel veel foto’s. We nemen een kijkje in de keuken van Raffy, mmm, daar ruikt het lekker. In die keuken worden de lekkerste gerechten gemaakt en gebakken. In een hele grote pan met olie wordt kroepoek gebakken. En wij? Wij mogen snoepen van deze super heerlijke Indonesische lekkernij. “Terima Kasih!”

Weet jij dat je van spelen kunt leren? Liesbeth Boersma weet alles over spelen, dat komt omdat zij een hele grote overdekte speeltuin heeft: Joepie, dat is vlak achter onze wijk. “Spelen is super gezond, omdat je leert te bewegen en.. wat is nu leuker dan heerlijk rennen, klauteren, vliegen en springen.” En springen, dat doen we, op een super groot kussen en oeps we glijden er ook steeds weer vanaf. Phoe phoe we klimmen wel honderd keer naar boven en daar word je best moe van. “Van spelen word je moe en dat is juist goed,” vertelt Liesbeth. “Je kunt beter je lekker uitleven en spelen, dan uren achter de computer of voor de televisie zitten. Kinderen moeten hier kleur op hun wangen krijgen van pret en van het vele bewegen.” En pret hebben we zeker, we klauteren en spelen totdat we naar huis moeten. Jammer hè? We hebben nog één vraag voor Liesbeth: “Klim je ook weleens stiekem in een rek of duik je weleens in de ballenbak?” “Heel soms,” grinnikt Liesbeth.

Joepie! Spelen bij Joepie!

Wil jij ook spelen en plezier maken? Ga dan naar Joepie! 6

aemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrtemvdrtem vdrtemvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam vdr tamvdrtamvdrta mvd rtamvdrtamvdrt Slim op de boerderij amv drtamvdrtamvdr tam vdrtamvdrtamvd In onze wijk wonen slimme kinderen, maar ook Midgetgolf rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta Op de kinderboerderij is ook een midgetgolfbaan en die is zo hele slimme dieren. Daar komen we achter als cool. We slaan een balletje en oeps, dat is nog best moeilijk. mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd we een kijkje nemen op Kinderboerderij BredaHet lukt ons niet om in één keer de bal in een hole te slaan. Noord. “Je leert er wel geduld van krijgen,” lacht Aaron. Hij geeft rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta niet op en probeert het nog een keer. De reporters slaan Stephanie werkt op de boerderij en zij weet echt heel veel zo hard dat er bijna een bal aan de overkant in de moestuin mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd over de dieren. Op de boerderij is het super gezellig en je mag belandt. In die tuin werken André en Ingrid en zij hebben het gewoon in de wei lopen tussen de geitjes. Reporter Oumaima: daar heel erg naar hun zin. Iedere dag werken ze in de tuin en rtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta Ik ben bang, doei!” En weg is ze, gevlucht naar de speeltuin. daarom weten zij heel veel over tuinieren, over het verbouwen Wij blijven nog even en we aaien de konijnen, knuffelen met van groenten zoals rode kool, spitskool en boontjes. En… er mv d r t a m vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamv mini varkentjes Jip en Janneke en we wordt ook fruit gekweekt. Mmmm, lekker aardbeien. Al die praten tegen de ezels Kelly (16 jaar) gezonde groenten en al dat lekkere fruit kun je daar kopen. drtamvdrtavdrtamvdrtamvdrtamvdr en Yamas (4 jaar). Die zijn echt zo Wil jij meer weten over al dat lekkers dat er in die tuin wordt lief en heel slim. verbouwd? Of wil jij die slimme ezels een keer ontmoeten? Kom tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtavdrta “De meeste mensen denken dat een dan naar Kinderboerderij Breda-Noord. ezel dom en koppig is en dat is echt mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta niet waar. Ze zijn juist dapper, Tussen de Dijken 101, rustig, slim, onvermoeibaar, trouw telefoonnummer: mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrta en voorzichtig! Ze leren heel snel 076-5716449. en hebben een goed geheugen. Of kijk op mvdrtamvdrtamvdrtamvdrtvdrtamv Zo kunnen ze ook altijd de weg www.kbnbreda.nl terugvinden! Goed hè?” drtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamv dr tamvdrtavdrtamvdrtamvdrtamvdrt am vdrtamvdrtamvdrtamvdrtavdrtam vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam vdrtemvdrtamvdrtamvdrtemvdrtemvdrtemvdr temvdrtemvdrtamvdrtemvdrtamvdrtamvdrtam vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtam vdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvdr tamvdrtamvdrtamvdrta mvdrtamvdrtam n? Twee koeie e r ie e ip k n zit t g t ee n vdrtamvdrtamvdrtamvd de ene koe en in bad. Zegt rtamvdr Waarom le ooien dan vallen tegen de a zou g “Lekker b nder: Als hij ze . t tamvdrtamvdrtamvdrta mvdrtam a o d p je a k h è? Zegt de ze “Heerlijk, m ander: vdrtamvdrtamvdrtamvd zwarte vle aar ik krijg mijn rtamvdrt kken er n iet af.” amvdrtamvdrtamvdrta mvdrtamv drtamvdrtamvdrtamvd rtamvdrt 7 amvdrtamvdrtamvdrtamvdrtamvd rtamvdrt


Ijsje Eten met....? Naam: Jacqueline Heilema Leeftijd: 49 jaar Jarig op: 22 juni

Relatie: Ja, met Peter.

Beroep: Juffrouw op basisschool De Watervlinder.

Wat is er zo leuk aan uw beroep? Het is super om met kinderen te werken, want kids blijven zichzelf. Wat wilde u vroeger worden? Actrice.

Lievelingsgerecht: Salade met geitenkaas, walnoten en honing. Mmmm heerlijk!

Favoriete muziek: Nederlandstalig en ik ben gek op de muziek

Juf Jacqueline werkt op basisschool De Watervlinder. Ze geeft graag taalles en ze is gek op zingen. Bijna iedere dag zingt ze samen met haar leerlingen de leukste liedjes. Juf Jacqueline is altijd super hip gekleed en altijd vrolijk. De Wijktijgers wilden alles weten van deze juf en zij vond het super leuk om mee te werken aan de rubriek: IJsje eten met ….

van Guus Meeuwis en Ruth Jacott. Mooiste stad: ’s Hertogenbosch.

Hobby’s: Tennissen, hockeyen, piano spelen, dansen, lezen en mijn tuin.

Leukste feest van het jaar: Koninginnedag.

Leukste film: Yentl, met Barbra Streisand. De film gaat over

een meisje die graag naar school gaat. De school waar ze naar toe wilt, laat alleen jongens toe. Ze vermomt zich als jongen

en wordt op die school aangenomen. Het gaat goed, totdat ze verliefd wordt op haar studiegenoot.

Gek op: Leuke dingen doen met vriendinnen.

Hekel aan: Ruzie, slecht weer en chagrijnige mensen.

Trots op: Mijn leerlingen uit groep 7 en op mijn gezin.

Spijt van: Nergens geen spijt van, je moet gewoon overal iets leuks van maken.

Wat zou u doen als u de baas van school zou zijn?

Meer muziek maken, meer knutselen en… de kinderen veel meer laten bewegen.

Deze uitgave is tot stand gekomen door:

Colofon: Hoofdredactie: Lidia van Hooijdonk | Fotografie: Raymond Mathijssen | Vormgeving: Strong Coffee | ISSN: 1874-8538 | Drukwerk: BDM Drukwerkmakelaar | www.chatime.nl | 06 15 63 78 07

2011 Speciale Wijkeditie: Geeren-Noord  
2011 Speciale Wijkeditie: Geeren-Noord  
Advertisement