Page 1

PORTFOLIO

1


2


turinys Apie mane Iliustracijos Logotipai Grafinio dizaino projektai Interetinių puslapių dizainas Fotografija Piešimas/iliustracijos

3


apie mane Sveiki, esu Sandra Ramoškaitė. Esu darbštus, kūrybingas žmogus, nebijau iššukių ar naujovių. Rašiklis ir popierius yra mano geriausi draugai pradedant kurti idėjas, neįsivaizduoju gyvenimo be knygų, taip pat domiuosi fotografija.

kontaktai +370 638 44844 ramoskaite.sandra@gmail.com

issilavinimas

2002 - 2014 Kauno Juozo Grušo meno gimnazija

2015 - 2016 Communication design Erasmus+, Instituto Superior Miguel Torga

2014 - 2017 Grafinis dizainas Kauno kolegija/JVMF

Socialiniai tinklai www.instagram.com/ram_san_

4

www.behance.com/ram_san_

www.500px.com/ram_san_


Darbo patritis

Programu igudziai

2017 09 - dabar

Adobe Illustrator

Marketingas ir reklama / grafikos dizainerė Work & Travel, Ispanija

Adobe Photoshop

Moon Rope

2017 07 - 09 One World Institute organization

Marketingas ir reklama / grafikos dizainerė Podiplominė pratika, Norvegija

Adobe Lightroom Adobe InDesign Adobe Muse

2017 01 - 02 UAB “Bemedija”

Microsoft Office

Praktika / grafikos dizainerė Lietuva

2016 05 - 06 UAB “Diremta”

Praktika / grafikos dizainerė / maketuotoja Lietuva

2016 05 16 “Gatvės muzikos diena ‘16” Savanoriavimas

kalbos Lietuvių Anglų

pomegiai Piešimas

Katės

Fotografija

Kelionės

Muzika

Kulinarija

5


iliustracijos


iliustracijos Iliustracija man - tai tarsi visiškai kitoks bendravimo būdas. Per iliustracijas mes kitaip galime išreikšti savo mintis aplinkoje kitiems individams. Kai kurie mano darbai buvo atlkti pagal tam tikras užduotis, kiti - tai mano pačios minčių ir idėjų išreiškimas skaitmeniniame formate.

8


9


10


11


12


13


Logotipai


logotipai Logotipas tai tam tikras įmonės, asmens ar produkto ženklas, daugiausia skirtas identifikacijai. Logotipai dažniausiai net nenusako verslo srities ar tikslų. Logotipų svarbiausia paskirtis komercinėje sistemoje yra identifikuoti, o ne paaiškinti.

16


17


18


19


grafinio dizaino projektai


Duck and board longboard’o dizainas “Doodle” stiliaus piešinio dizainas buvo sukurtas ir pritaikytas “Duck & Board” (110x25 cm) longboard’o riedlentei.

22


23


Arbatos “tea mood” vizualinis stilius ir pakuociu dizainas „Tea Mood” - konceptualus projektas arbatos produktų linijai. Pagrindinė šio arbatos produktų linijos užduotis - atskleisti arbatą per nuotaiką ir emocijas. Vientisas dizainas buvo sukurtas apjungiant spalvas ir formas, todėl visas dėmesys pakuotės stiliuje skiriamas lanksčioms, apvalioms formoms, jaukioms spalvoms, apibūdinančioms arbatos skonius, stilizuotoms arbatos detalėms. Paprasta, nesudėtinga bet kiek kitokia stačiakampės dėžutės pakuotės forma leidžia vartotojui jos paprastume atrasti kažką naujo.

24


C 3 M 20 Y 82 K 0 #F6C94A

-spalvos-

-logotipo tinklelis-

18 mm

14 mm

-logotipo dydĹžiĹł variacijos-

25


-stilizuotos arbatos pakuočių detalės-

26


-arbatĹł pakavimo sistema-

27


Zurnalas “sketch-up” Užduotis buvo sukurti šešiolikos puslapių žurnalo maketą savo pasirinkta tema. „SKETCH UP” - tai žurnalas apie iliustraciją, jos įvairovę bei meną. Šiame žurnale straipsniuose nagrinėjamos skirtingos iliustracijos rūšys, atskleidžiami įvairūs užsienio bei Lietuvos menininkai bei jų darbai.

28


-žurnalo puslapių išklotinės-

29


zenklas studiju programai „Design de Comunicação” - tai komunikacijos dizaino studijų programa aukštojo mokslo įstaigoje Instituto Superior Miguel Torga, Portugalijoje. Užduotis buvo sukurti naują šios dizaino studijų programos ženklą, kuris būtų šiuolaikiškas, inovatyvus ir atspindėtų studijų programą.

30


C0 Y0

M0 K 100

C 0 M 33 Y 98 K 0 -spalvos-

18 mm -logotipo dydĹžiĹł variacijos-

-objektai su logotipu-

31


REKLAMOS AGENTUROS moonrope Vizualinis stilius Tarptautinės reklamos agentūros vizualinis stilius. Buvo sukurtas logotipas, vizualizacijos socialiniams tinklams, vizitinės kortelės, marškinėlių dizainas, pristatomojo leidinio viršelis.

32


-logotipas-

Arciform Sans ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz 1234567890,.;:!@#$%^&*()_-Å¡riftas-

-logotipo tinklelis-

33


-virĹĄelis-

34


-vizitinė kortelė-

-marškinėliai-

35


PlakataS renginiui “diena su dizainu 2016” “Diena su dizainu” renginys siejasi su eksperimentalia kūryba, naujovių išbandymu, žmonių bendradarbiavimu vykstančiose kūrybinėse dirbtuvėse. Reklaminiuose objektuose pasirinkau vaizduoti knygas, dėžes ir žmonių rankų bei veidų siluetus, nes siekiau vaizdus susieti su bendruomenių ir bibliotekų metais. Knygos tai tarsi kitokios „dėžės”, jos talpina informaciją, o į šį renginį susirenka įvairiausi žmonės ir tarpusavyje dalinasi savo patirtimi su kitais. Plokštumoje iš knygų ir dėžių objektų sukūriau 3D erdvės iliuziją. Žmonių rankų ir galvų siluetais imitavau bendravimo idėją.

36


-dalyvio kortelė-pažymėjimas-

-dirbtuvių informacinės iškabos-

-lipdukai-

37


“adria” vizualinis stilius ir pakuociu dizainas “Adriá” - tai natūralių odos priežiūros produktų linija. Įmonė užsiima produktų gaminamu iš natūralių žaliavų, gaunamų iš Kosta Rikos. Įmonei buvo sukurtas naujas logotipas, brandbook’as, naujas pakuočių dizainas, socialinių tinklų įrašai, internetinės svetainės iliustracijos ir t.t.

38


-spalvos-

#38322F C64 M64 Y65 K60 -spalvosCream SEMIBOLD ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUV WXY Z abcdefghijklmnopqrstuvwxyz 1234567890,.;:!@#$%^&*()_-šriftas-

11mm 28mm

-minimalus dydis-

-vizitinė kortelė-

39


-ingredientĹł iliustracijos-

40


-pakuotÄ—s-

41


lupu balzamo Pakuotes dizainas Pakuotės dizainas, pasirenkant, stilizuojant ir pritaikant gamtos objektų formų motyvus.

42


i

178

Herbaseri

M 1:3

129

43


internetiniĹł puslapiĹł dizainas


Asmenine portfolio svetaine Mano asmeninė portfolio svetainė susidaro iš kelių puslapių: pagrindinio, darbų galerijos, aprašo apie mane ir kontaktų. Tinklapyje vyrauja vientisas stilius, kurio elementai vis atsikartoja, sukurtas tarpinis ryšys tarp puslapių: žalias trikampio forma, lengvi, trapūs šriftai, neutralus, pikšvai baltas fonas parinktas, tam kad per daug neblaškytų svetainės lankytojo, o visas dėmesys būtų sutelktas rodomiems darbams.

46


-apie mane-

-kontaktai-

Pagrindinio puslapio “intro” animacijoje atrieda popieriaus gniužulas, jis išsivynioja, išsprogsta žalio trikampio forma ir popieriaus lape nupieštas piešinys atgija. Popierius simbolizuoja paprasčiausią, mano mėgstamiausią piešimo priemonę idėjoms, mintims, eskizams užfiksuoti ar prasidėti kūrybai, popieriaus glamžymas - jog ne visos tos užrašytos mintys būna geros, vertos

įgyvendinimo - taip ir lieka popieriaus lape. Piešinys išsiskleidžiantis popieriaus lape yra labai kompleksiškas, apibūdinantis mano asmenybės vidų ir mastymą, mano minčių „bagažą”, kiekviena detalė tarsi nauja, atskira idėja. Trikampis simbolizuoja mane, mano asmenybę kaip kūrėją, kuri gali rinktis - kurti, nakinti, ar susilakyti nuo šiu dviejų jėgų.

47


-galerija-

48


-svetainės pritaikymas telefonui-

Portfolio svetainė taip pat buvo pritaikyta ir mobiliajam telefonui. Telefono versijoje išlaikytas panašus stilius ir išdėstymas kaip ir kompiuteriui skirtoje versijoje, tačiau buvo atsisakyta pagrindinio puslapio animacijos.

49


fotografija


fotografija Fotografija, tai tokia meno forma, per kurią žmonės perteikia savo požiūrį į pasaulį kitiems. „Tu negali pasikliauti savo akimis, jei neturi vaizduotės.“ - Markas Tvenas

52


53


54


55


56


57


58


59


PieĹĄimas iliustracijos


piesimas / ilustracijos Rašiklis ir popieriaus lapas, pieštukas - tai mano geriausi draugai, norint atskleisti savo mintis pasauliui. Piešimas ir iliustravimas tai kone didžiausias ir stipriausias mano gyvenimo variklis. Menas mano gyvenime atsirado jau nuo mažų dienų, labai mėgdavau vis ką nors nupiešti, sukurti, iškirpti, suklijuoti... Tad taip ir nepaleidau šio savo pomėgio iš savo gyvenimo.

62


63


64


-warrior of imagination-

65


66


67


68


69


70


71


72


73


74


76

RAM SAN portfolio 2018  

Graphic designer's Sandra Ramoškaitė portfolio

RAM SAN portfolio 2018  

Graphic designer's Sandra Ramoškaitė portfolio

Advertisement