2020 08

Page 32

IT- space

Новини від Open IT Educational project for students

Open IT — для молоді, яка хоче потрапити до ІТ

Openspace — проєкт для студентів і всіх охочих приєднатися до IT стартує вже цієї осені! Open IT — це серія навчальних воркшопів від кращих IT-фахівців з усього світу. Кілька разів на місяць учасники проєкту спілкуються

Поступай в ХА

Цей проєкт призначено для учнів 10–11 класів. Саме для них ми створили «Путівник по ІТ-Харкову для абітурієнтів».

зі спікерами та прокачують свої базові знання щодо IT-індустрії. Реєструйся на цей проєкт, відвідуй наші воркшопи й отримай можливість потрапити до нашого закритого edu-ком’юніті Junior Club!

Багато корисної та цікавої інформації є в путівнику, який команда Kharkiv IT Cluster розробила спеціально для тебе!

Ти можеш поставити своє запитання нашому чат-боту в Telegram. Його ім’я — @Vstup2Kharkiv_bot А також завантажити наш путівник можна за посиланням:

Prof2IT — практичні навички для класних викладачів Prof2IT — проєкт, у якому провідні фахівці компаній Харківського ІТ Кластера підвищують кваліфікацію викладачів університетів і коледжів міста. Якщо ти викладаєш на ІТ-спеціальності, приєднуйся й отримай практичні навички з актуальних для тебе напрямів, а також сертифікат про підвищення кваліфікації згідно з вимогами МОН України.

Якщо ти досвідчений фахівець ІТ-компанії Кластера та тобі не байдуже питання ІТ-освіти, ми будемо раді бачити тебе в нашому проєкті як викладача. Реєструйся за посиланням:

JOIN TO IT-COMMUNIT Y ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ДЛЯ КЛАСНИХ ВИКЛАДАЧІВ

Розвиваємо ІТ-індустрію в Харківському регіоні разом із Kharkiv IT Cluster! 26