Page 17

weź to posłuchaj

Natalia Kukulska w Rybniku

PATRONAT

NATALIA KUKULSKA Czwartek 14 lutego godz. 19.00 Sala widowiskowa DK niedobczyce BILETY: przedsprzedaż do 8 lutego: 40 zł, od 9 lutego: 45 zł. Bilety do nabycia w kasie DK Niedobczyce (pon.-śr. 8.0016.00 oraz czw.-pt. 12.00-20.00). Informacje: (32) 433 10 65.

sobota 26.01

piątek 8.02

Znakomita piosenkarka 14 lutego wystąpi w Domu Kultury Niedobczyce w Rybniku.Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Utalentowana i pracowita. Perfekcjonistka, ciągle rozwijająca swoją pasję muzyczną, a także artystka otwarta na nowe i ciekawe projekty muzyczne. Karierę rozpoczęła już w dzieciństwie, od ponad dziesięciu lat kontynuuje swoją dojrzałą działalność artystyczną, nagrywając płyty i koncertując w całej Polsce, jak też poza jej granicami. Natalia wydała siedem solowych płyt. Ostatnia - wydana w 2010 roku - nosiła tytuł „CoMix”. Większość z nich osiągnęła status złotej, a nawet platynowej i wielokrotnie platynowej płyty - ich łączna sprzedaż to ponad 500 tysięcy egzemplarzy. To właśnie z nich pochodzą takie przeboje jak m. in.: „Piosenka światłoczuła”, „Daleki brzeg”, „Im więcej ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Czy ona jest”, „Przychodzimy tylko raz”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Niepotrzebny”, „Cicho ciepło”, „Nikt nie będzie żył za Ciebie”, „Kamienie”, „Decymy”, „I wanna know”, „Sexi Flexi”, „Pół na pół”, „Fantasies”, a także „To jest komiks” z najnowszej płyty Artystki.

sobota 9.02

Polskogreckie Adam Oleś Karnawał kolędowanie “hurdu_hurdu”, i Walentynki czyli ostatki w rytmie jazz

Przy dźwiękach gitary i syntezatora wystąpią Katherina oraz uczennice Siemianowickiego Cen- Dom Kultury Chwałowice trum Kultury. serdecznie zaprasza na Ostatki w rytmach Jazzu. Wystąpi Adam Oleś z zespołem. „hurdu_hurdu” to stara śląska muzyka, usłyszana i zagrana zupełnie na nowo. Oparta na tradycyjnych pieśniach ludowych, łączy je z charakterystyczną dla jazzu improwizacją. To kolaż gwary śląskiej (choć nie tylko gwary użyto w tekstach utworów), akustycznego brzmienia instrumentów oraz współczesnej aranżacji, podkreślonej przez wysmakowaną elektronikę.

RCK, Rydułtowy, godz. 17.00, wstęp: 15 zł

DK Chwałowice, Rybnik, godz. 19.00, wstęp: 15 zł/20 zł

Ciekawy program artystyczny, smaczny poczęstunek, zabawy, konkursy. Oprawa muzyczna: zespół DRACO.

czwartek 14.02

Walentynki w reggae

WALENTYNKI w MOK Radlin. Warsztaty gitarowe, warsztaty gry na bębnach oraz KONCERT W A L ENTYN K O W Y w DK Niedobczyce, Rybnik, programie: 17.30 ROgodz. 19.00, OTS SOLDIERS (reggae) 18. 45 SARI SKA BAND wstęp: 130 zł/pary (reggae), 20.00 RAS LUTA (reggae).

Niecodziennik muzyczny

PIEŚŃ ŁAGODNYCH- NIECODZIENNIK MUZYCZNYpoświęcony twórczości Wojtka Bellona

MOK, Radlin, godz. 19.00

MOK Radlin godz. 16.00

weź to # styczeń/luty 2013

17

Weź to  
Weź to  

styczeń/luty 2013

Advertisement