Page 12

fashion news

Swap Party już w marcu Kolejna edycja imprezy z wymianą ubrań 23 marca w Rybnickim Centrum Kultury pod patronatem Weź to Swap party to nic innego, jak wymiana ubrań, która w atmosferze świetnej zabawy, okraszona niebanalną muzyką i w otoczeniu ciekawych ludzi, umożliwia nam nie tylko darmowe odświeżenie swojej szafy, ale także zawarcie nowych, interesujących znajomości. Tematem najnowszej, marcowej edycji RSP są „metamorfozy”. Jak w każdej edycji, nie zabraknie podstawowego, a jednocześnie wyjściowego punktu imprezy, czyli wymiany ubrań, która rozpocznie się dokładnie o godzinie 17:00. Następnie odbędą się pokazy mody kolekcji Inez Oszek (redaktorki modowej Weź to), butiku Caterina, oraz znanej i odnoszącej sukcesy marki Grzywnowicz & Węgiel. Po pokazie można będzie podziwiać nesta Mitoraja oraz Sonii Tattam. W showroom’ie, już po raz koprace fotograficzne Katarzyny Kaczmarczyk, Kasi Grochowicz, lejny, będzie możliwość zakupienia Wiktorii Mędrek, Gabrieli Pyjas, Er- oryginalnych ubrań oraz dodatków

autorstwa Łukasza Waszkiewicza, Justyny Jurczyk, a także takich marek jak Turkusówka, Mania Design oraz Zjem Cie. Kolejnym punktem imprezy będzie „swapowy pokaz mody”, podczas którego zaprezentowane zostaną ubrania dostarczone przez uczestników na wymianę. Bezpośrednio po pokazie odbędzie się spotkanie ze stylistką Sonią Tattam oraz projektantami Małgorzatą Węgiel oraz Małgorzatą Grzywnowicz, które bliżej nakreślą tajniki stylizacji. Na uczestników czekać będzie także wiele dodatkowych atrakcji w postaci konkursów. Wygrać można będzie m.in. bony na kosmetyki oraz sesje fotograficzne. Ubrania, które nie znajdą właściciela trafią do Domu Dziecka oraz Domu Samotnej Matki w Rybniku.  (red)

Angelika Wrożyna SORBET MALINOWY W ŻORACH w kolejnym etapie Jedną z atrakcji WOŚP w Żorach był pokaz mody kolekcji „Cooltura lo- Sorbet Malinowy” przygotowanej przez studentów Wzornictwa Fashion TV Model dowa Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz żorskiego salonu MEMENTO. (fot. Katarzyna Straube - 1, Anna Flaga -2 , Mariusz Nocny, 3,4)

2

3

1

Ma 17 lat i jest uczennicą II klasy Zespołu Szkół Budowlanych w Rybniku. Angelika Wrożyna z Rybnika dostała się do II etapu FashionTV Model Search. Możecie oddawać na nią głosy przez SMS’y na stronie konkursu.

12

weź to # styczeń/luty 2013

4

Weź to  

styczeń/luty 2013

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you