Page 1

Since 1952

2019


WESTIN ONLINE youtube.com/westinfishing

@westinfishing #westinfishing

westin-fishing.com

facebook.com/westinczsk


TEAM

ANDREAS ZACHBAUER

RENE WINKLINGER

DANIEL HUBNER

ROMAN HAGEN

MARTIN KREUZER

DAVID LANSCHÜTZER

LUC COPPENS

KRIS BROECKX

ADAM TOWNSEND

TROY NIELSEN

PETR ČÍŽEK

ROBERT SHAYA

ADAM MYSKA

MIROSLAV VOJTEK

TOMAS JIROVEC

MALTHE RYGE PETERSEN

MIKEY SARELIN

HANNU VESARANTA

KEIJO HARJU

PETTERI FAST

ENRICO DI VENTURA

MARCO DREWER

SASCHA WEIHER

DUSTIN MISIAK

KRYSTIAN WOJTCZAK

FRANK MAIWORM

DANIELA SCHÄFER

FRED KOTOWSKI

SVEN BORSTEL

PHILIPPE BARAN

ALEXIS CANITROT

HUFSCHMITT ARNAUD

ATTILA PUSZTAI

ANIKÓ GAJDOS

TAMÁS LADVÁNSZKY

FLORIAN PETER

ANDREW GAULT

TOMMY CARRER

ALESSANDRO ALTAMURA

DAVIDE SAGINI

PETTER STØTTUM

JOHAN PERSSON FRIBERG

DANIEL VAN DER POST

ROBERT-PAUL WOLTERS

ROB KRAAIJEVELD

DAAN VERMEULEN

MICHAŁ DURBAJŁO

RADOSLAW WITOLSKI

DAMIAN STEJBACH

TOMEK SUWALSKI

ŁUKASZ DOERING

JORGE CIVERA SAIZ

IVAN SANCHEZ MARTÍNEZ

JÖRGEN LARSSON

DANIEL NILSSON

ERIK AXNER

DEJAN MILOSEVIC

HENRIK OLSSON

FREDRIK JOHANSSON

JIMMY ANDERSSON

JOAKIM LYANDER

JOHAN MIKKELSEN

KENNY KRONHAMN

LARS ÖHMAN

MARCUS FRANSSON

ANDREAS JAX

PETTER ERIKSSON

KEVIN MACRÉ

MANU OUDART

PAUL GARNER

JAY WITHERS

BRENT CHAPMAN


PRUTY 12 řad - 19 prutů

Sp

in

Bo at

Ve r

tic al

Jig

gi

ng

-T

Ve r

tic al J

ig

gi

ng

Ul tra st ick

Po w

er ca st P

F-

Ed

iti

on

Po w

er ca st -T

PF

-E

di

tio

n

Po w

er ca st -T

Po w

er sh ad

Po w

er st rik e

-T

Po we rs tri ke

Tyto pruty obsahují nejkvalitnější komponenty, akci a blanky. Na jejich výrobu byl použit ten nejlepší karbon pro zvýšení citlivosti, pevnosti a zároveň snížení hmotnosti. Jakmile se vám prut W8 dostane do rukou, ihned poznáte, že je konstruován tak, aby Vám přinesl maximum skvělých zážitků a úlovků.


ULTRASTICK

6’4”/190cm 7-28g – 1+1 díl – ML

Prut W8 Ultrastick byl navržen přesně tak, aby byl silným bojovníkem a přesným vrhačem, to vše při zachování neskutečné lehkosti. Je lehký jako pírko, ale umí bodnout stejně rychle a účinně jako včela. Jeho superlehký blank až popírá fyzikální zákony, zatímco se neohroženě pouští do křížku i s těmi nejlepšími. Nabízí vám potřebnou bojovou sílu, vysokou citlivost a rychlou akci. Použitím malých gumových nástrah a středně velkých crankbaits zacílíte na menší dravce jako je okoun nebo pstruh, ale přesto si vychutnáte zápas, který vás pořádně rozpumpuje. Tajemství, jak může tento prut nabídnout tak mnoho, spočívá v inovované technologii výroby blanku, kdy jsou použity tři různé stupně předimpregnovaného karbonu a patentovaná Nano technologie. Že chytat s tímto prutem není žádná věda, na rozdíl od jeho výroby, ale čirá radost, se nejlépe přesvědčíte, když s ním vyzvete k tanci nějakého pořádně bojovného dravce.

POWERSTRIKE-T

3 modely od 7’4”/220cm – 20-60g – 2 díly – M

W8 Powerstrike je prut určený pro lov štik a candátů na středně velké nástrahy, a to jak z lodi, tak i ze břehu. Už tak jedinečná akce byla ještě vylepšená, takže tento prut disponuje takovou silou blanku, že můžete s lehkostí nahazovat woblery, crankbaits i gumové nástrahy. Tento krátký prut je všestranný parťák do týmu - ať ho vystavíte jakékoliv situaci, vždy vás podrží.

POWERCAST-T PF EDITION

7’9”/233cm – 25-100g – 2 díly – XHH & 7’9”/233cm – 60-180g 2 díly – 3XH

Nejlepší vybavení pro zanícené lovce štik a závodních rybářů. Tento lehký, ale silný prut je navržen speciálně pro lov štik s lehkými nástrahami jako je 16cm a 22cm ShadTeez, Swim nebo Jätte a pro lov v mělkých vodách. Byl designován speciálně pro samotného ředitele společnosti Westin - Thomas Petersen Eldor, a jeho účast v PikeFight. Design a technologie výroby blanku jsou u tohoto prutu na té nejvyšší úrovni. Cílem bylo vyrobit nejlehčí prut na štiky na trhu, se kterým bude zábava rybařit, ale přitom s dostatečně silným blankem, aby zábavu korunoval úspěchem. W8 Powercast-T je postaven z komponent a materiálů té nejvyšší kvality včetně komfortního sedla multiplikátoru. Je to jeden z nejlehčích, ale zároveň nejsilnějších prutů, které kdy byly vyrobeny. Vyzkoušejte ho na jeden den a uvidíte, že nebudete vůbec unavení.... jen hladoví po dalších společných úlovcích.

│5


PRUTY 9 řad - 19 prutů

Řada W6 je určena pro rybáře, kteří hledají tu nejvyšší kvalitu. V tomto případě mohou jít kompromisy stranou. To znamená, že když si koupíte prut z řady W6, dostáváte ty nejnovější dostupné technologie, materiály a komponenty. Jako jsou Fuji® očka a sedla navijáku, bez kterých by žádný prut W6 nemohl existovat - nejlepší japonská kvalita, která perfektně splňuje požadavky našich konstruktérů.

Po p

pi

ng

Po we rc as tT

Po we rc as t

Po we r

te ez

9’/270cm

Sp i

n

10’/300cm

-T se es Fi n

D

Fi n

ro p

es

sh

se

ot

T&

C

T&

C

8’/240cm

k ts tic St re e

Je

rk b

Bo

at

ait

7’/210cm

Jig

gi

ng

6’/180cm

5’/150cm

ft/cm


POWERTEEZ

4 modely od 8’4”/250cm – 7-28g – 2 díly – M

Super rychlá akce, silný blank, vysoká citlivost a neuvěřitelně nízká váha … co jiného si u prutu přát? Jasně, u jigování s gumovými nástrahami je rozhodující mít pod kontrolou každý pohyb. Prut W6 PowerTeez toto splňuje beze zbytku. Bude vaší prodlouženou rukou v podvodním světě. Je ideální pro ty, kteří mají políčeno na velké okouny a candáty. Cítí se jako doma, ať s ním lovíte z lodi nebo ze břehu. Toto je prut, se kterým Enrico Di Ventura vyhrál World Predator Classic 2018!

POWERCAST

8’4”/255cm – 40-130g – 2 díly – XXH

Pruty Powercast jsou jedněmi s nejoblíbenějších prutů z naší nabídky - a to díky jejich skvělé akci, vynikající kvalitě a síle, kterou denně prokazují v boji s velkými rybami. Tento prut je spolehlivým a všestranným společníkem při lovu štik se středně velkými až velkými nástrahami. Ať už jsou gumové nebo jsou to woblery, W6 Powercast je dopraví přesně tam, kam potřebujete, abyste si užili skvělé útoky štik všech velikostí.

FINESSE T&C 7’1”/213cm – 5-15g – 2 díly – ML

Jestli dáváte přednost lehké přívlači, vy a W6 Finesse T&C (Texas & Carolina) se stanete nejlepšími kamarády. Je superlehký, velmi citlivý s rychlou akcí špičky, zaznamená každé užďobnutí a zasekne za každé situace. Je ideální pro nahazování gumových nástrah nebo pomalý twitching s návazcem Texas nebo Carolina. Využijete ho ale i v mělké vodě při pitchingu malých crankbaits. Uvidíte, že okouni a candáti na sebe nenechají dlouho čekat. Tento prut posunul Finesse pruty zase o úroveň výš, buďte u toho.

BOAT

6’6”/195cm – 20-30lbs/150-400g – 2 díly – XH

Tak dost srandiček, někdy je rybaření vážná věc, a to jsou chvíle stvořené právě pro W6 Boat. Dlouhým testováním vznikl prut, který je jako stvořený pro mořské hardcore průvodce a rybáře. Když pronásledujete obrovská monstra jako je treska nebo halibut, potřebujete tři věci: citlivost, lehkost a brutální sílu - a W6 Boat si vytáhl nejvyšší kartu ve všech třech bodech. ‘TORAY’ High Performance Carbon dodává prutu lehkost a citlivost, ale i neuvěřitelnou sílu, díky které vytáhnete z hlubin jakékoliv monstrum. Kdyby byl tento prut člověkem, Arnold Schwarzenegger by vedle něj vypadal jako neduživý kluk.

SPIN

3 modely od 9’/270cm – 7-30g – 2 díly – M

Víme, že blanky s medium/fast akcí už se staly mezi skandinávskými rybáři pstruhů klasikou. Proto jsme se rozhodli, že místo vymýšlení něčeho nového, zkusíme zdokonalit to stávající a osvědčené. W6 Spin je nahazovací mašina se super citlivostí, takže víte, co se děje na druhém konci prutu, i když máte nahozeno hodně daleko. Je natolik silný, že dokáže s lehkostí zkrotit i zuřivě bojující ryby. Tento prut je určený speciálně pro lov mořských pstruhů ze břehu můžete nahazovat i za nejdrsnějšího větru a deště, tento týpek to bez problému zvládne. Tak co, jdete na to?

│7


Powercast – 8’6” 40-130g Powercast-T – 2 modely Powershad-T – 2 modely Vertical Jigging-T – 6’2” 14-28g

PRUTY 20 řad - 47 prutů

Úžasná řada W4 je založena na naší velmi oblíbené sérii Dynamic, ale je ještě lepší. Všechny modely vám poskytnou neuvěřitelný zážitek, a to za bezkonkurenční cenu. Zvládnou být zatěžované hody a zdoláváním těch největších ryb, a přitom jsou delikátně citlivé, že cítíte v prstech i ten nejjemnější záběr sotva znatelný jako mávnutí motýlích křídel. Věřte, že naši testeři dali našim tvůrcům pěkně do těla, aby pruty W4 dostaly ten nejlepší vzhled a vlastnosti. Až si jeden z nich vezmete do ruky, tak jim za to jistě poděkujete.

Vertical Jigging-T QL – 3 modely Vertical Jigging – 6’2” 14-28g Vertical Jigging QL – 6’2” 21-40g Ultra Stick – 3 modely Powershad – 4 modely

ULTRASTICK

3 modely 6’8/200cm – 5-20g 1+1 díl

W4 Ultrastick kombinuje 3 klíčové vlastnosti dobrého prutu. Tuhost, dostatečnou citlivost a rychlou progresivní akci. Při záběru obvykle nedostanete “druhou šanci”. S tímto prutem budou záběry čitelnější a záseky přesnější. Univerzální prut pro menší až střední woblery nebo měkké nástrahy.

Powershad-T – 8’ 30-90g Powerlure – 6 modelů Powercast – 2 modely Monsterstick-T – 2 modely Boat – 4 modely

Lightstick – 6’6” 3-10g Light spin – 2 modely Spin – 9 modelů Powerspin-T – 12’3” 40-130g Spin 3 sec. – 11’3” 7-30g Spin-T – 10’ 10-30g

VERTICAL QL. 6’2”/195cm – 21-40g 2 díly

Tento na transport ideální dvoudílný prut přenáší jemnost přímo do vašich rukou, a ještě více ožije, jakmile ucítí na háčku rybu. Geniální spojení dílů hned nad rukojetí zajišťuje, že se veškerá síla blanku soustředí na zdolávání ryby. Tato síla sbalená na cesty je rozhodně skvělou investicí.


SPIN-T

10’/300cm – 10-40g – 2 díly – MH

Kvalitní provedení a tradiční vzhled - W4 Spin-T by se skvěle vyjímal i v prodejně luxusních aut, natož v obchodě s rybářskými potřebami. Kvalitní japonský blank TORAY spojuje citlivost a velkou silovou rezervu pro zdolávání opravdu velkých dravců a nabízí středně rychlou progresivní akcí pro dlouhé a přesné náhozy.

LIGHT SPIN

2 modely od 7’/210cm – 3-15g 4 díly – L

W4 Light Spin je opravdu ideálním společníkem pro vaše výpravy. Tento čtyřdílný chlapík se vám snadno vejde do batohu, má medium/fast akci a je určený pro přesné nahazování s menšími nástrahami. Je skvělý pro lov pstruhů, okounů a dalších sladkovodních dravců. Vysoká kvalita TORAY’ High Perfomance Carbon mu zaručuje vynikající citlivost a sílu. Ve vašem batohu by tak příště kromě svačiny a mapy neměl chybět ani tento prut.

POWERCAST-T

2 modely od 8’6”/255cm – 40-130g 2 díly – XXH

Pruty W4 Powercast byly navrženy tak, aby vyhovovaly náročným požadavkům skandinávských specialistů na dravce. Tyto pruty jsou určeny pro smekací navijáky, odhozové nástrahy, vláčecí nástrahy nebo dokonce živé nástrahy na obrovské štiky. Jsou vyrobeny z nejjemnějšího japonského uhlíku “TORAY” a disponují originálními kloubovými spoji, velmi kvalitními očky SeaGuide a sedlem navijáku Fuji® DPS.

MONSTERSTICK-T 2 modely od 7’9”/233cm – 120-260g 1+1 díl

Fantasticky lehký. Monsterstick Vám bude připadat jako anděl, když ho poprvé vezmete do ruky. Ale ve chvíli, kdy se dostane do kontaktu s rybou, se změní v démona. Ideálně lehký na to, aby se s ním dalo chytat celý den. Určitě budete chtít mít tohoto rváče v záloze pro případ, že byste vyrazili na velké štiky nebo muskalungy. Protože když chcete jít chytat velké ryby, musíte si s sebou vzít velké zbraně!


PRUTY 27 řad - 74 prutů

Speciální pruty pro speciální chytání. To je to, co Westin W3 řada nabízí. Tato řada vyniká kvalitními karbonovými blanky, excelentními komponenty a skvělým designem. Všechny pruty jsou citlivé s pevnou páteří a každý model je konstruován, aby byl nejlepší variantou pro daný styl chytání.

ULTRASTICK

3 modely od 7’/210cm – 7-28g 2 díly

Sedlo navijáku: SKC • Očka: LTS • Blank: High Performance Carbon “TORAY “pro vynikající akci a nahazování • Zesílení blanku 3K tkaným kevlarovým vláknem • Vysoce kvalitní dělená EVA rukojeť kombinovaná s korkem

POWERTEEZ

6 modelů od 8’4”/250cm – 7-28g 2 díly

Sedlo navijáku: VSS • Očka: LTS • Blank: ‘TORAY’ High Perfomance Carbon pro vynikající akci a nahazování • Kvalitní EVA rukojeť kombinovaná s korkem • Zesilení blanku 3K kevlarem

SPIN

9 modely od 7’/210cm – 5-25

Sedlo navijáku: SKS+KDPS • Očka: LTS • Blank: TORAY’ High Perfomance Carbon pro vynikající akci a nahazování • Kvalitní korková / EVA rukojeť • Zesílení blanku kevlarovým vláknem

POWERCAST

7 modelů od – 8’3”/248cm – 20-80g 2 díly

Sedlo navijáku: SKS • Očka: LTS • Blank: ‘TORAY’ High Perfomance Carbon pro vynikající akci a nahazování • Kvalitní EVA rukojeť kombinovaná s korkem • Zesílení blanku 3K kevlarem

STREETSTICK 3 modely od 6’1”/183cm – 1-5g 2 díly

Sedlo navijáku: SKS • Očka: LS prstencová očka • Blank: ´TORAY´ High Perfomance Carbon pro nejlepší akci a nahazování • Posílený 3K splétaným kevlarem • Dělená EVA rukojeť s vlepovaným korkem


Powerstrike – 7’6” – 10-40g Powerstrike-T – 7’3” – 20-60g Powerteez – 6 modelů Powercast – 7 modelů Powercast-T – 4 modely Powershad – 4 modely Powershad-T – 8’3” 60-180g Powerlure – 4 modely Vertical Jigging – 2 modely Vertical Jigging-T – 3 modely Ultrastick – 3 modely Finesse T&C – 2 modely Finesse-T T&C – 7’1” 7-21g Finesse Crank-T – 7’ – 5-20g Streetstick – 3 modely Jerkbait – 3 modely Dropshot – 3 modely Finesse Jig – 2 modely Twitching- T – 4 modely Trolling – 2 modely Powerstick – 2 modely Boat – 2 modely Trolling – 8’6” 10-20lbs Spin 2 díly – 3 modely Spin – 9 modelů Ultralight Spin – 2 modely Powerspin-T – 2 modely


SIZE

SHAD TEEZ

7cm – 9cm – 12cm – 16cm – 19cm

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný pohyb ve vodě, a to i při pomalém vedení, což dokáže dravce dokonale očarovat. Je vhodný pro všechny druhy přívlače. Pohybem imituje zraněnou a panikařící kořist, a tak na sebe útok dravce nenechá dlouho čekat. Optimalizovaná pohyblivost • Realistický vzhled očí • Výrazný a velmi pohyblivý ocas • Mohutné do detailu propracované tělo • Ručně malované detaily


SIZE

RICKY THE ROACH SHADTAIL 7cm – 10cm – 14cm – 18cm

Ricky the Roach - čím kratší kopyto, tím hladší a pomalejší chod ve vodě, zatímco velké kopyto nabízí rychlejší a nevyzpytatelnější chod. Imituje plotici, která je pro dravce neodolatelná, zejména pro větší candáty a štiky. Optimalizovaná pohyblivost • Realistické očí • Štíhlé tělo s velkým lesklým bříchem • Ručně malované detaily

│13


SHAD TEEZ SLIM 22cm – 27cm

Tenhle ohromný chlapík předčí všechny ostatní nástrahy. Dokonalý v každém detailu. Dvojitá vrstva barvy na povrchu těla dává nástraze slizký vzhled skutečné rybičky. Mohutné tělo a mrštný ocas zajišťuje atraktivní pohyb. Velmi lákavá nástraha pro dravce díky své pohyblivosti i při pomalém vedení. Pohybem imituje zraněnou kořist. Optimalizovaná pohyblivost • Realistický vzhled očí • Výrazný a velmi pohyblivý ocas • Realistický vzhled (dvouvrstvá technologie) • Užší do detailu propracované tělo • Ručně malované detaily • Vzduchová komora v ocasu

MONSTER TEEZ CURLTAIL 20cm – 22cm

Univerzální nástraha pro všechny druhy přívlače. Ani ta nejmazanější štika neodolá. Lze nastražit mnoha způsoby. Doporučujeme použít jigovou hlavičku propojenou krátkým lankem s trojháčkem v blízkosti spoje ocasu a těla, nebo použijte Westin RoundUp. Zvláštní provedení konce ocasu dává nástraze extra akci. Extra dlouhý a mrštný ocas • Aktivní oči • Unikátní potisk a detaily


HYPO TEEZ ST 11.5cm – 15cm – 25cm

Tato nová verze nesmírně populární nástrahy HypoTeez se může pochlubit neuvěřitelně realistickým vzhledem a nevyzpytatelnou akcí, částečně způsobenou jeho několika centimetry navíc. Můžete jej vodit blízko hladiny nebo s ním zajet více do hloubky, pokud ho vybavíte jigovou hlavičkou. Jeho působivě realistické hřbetní i břišní ploutve vás dokáží zmást natolik, že si budete myslet, že chytáte na živou nástrahu. Stejně tak si to budou myslet dravci a nebudou schopni odolat. Optimalizovaná pohyblivost • Realistické oči • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Ručně malované detaily

│15


RICKY THE ROACH SHADTAIL R ‘N R

SIZE

7cm – 9cm – 14cm – 18cm

Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Trojháček: #4, #1, #3/0 (7cm trojháček nemá) • Jednoháček: #3/0, #5/0, #10/0, #12/0 • Měkké tělo uvnitř se závažím • Plně nastražený a připravený jít rovnou do akce • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Optimalizovaná pohyblivost • Realistický vzhled očí • Velmi pohyblivý ocásek • Štíhlé tělo s lesklým břichem • Ručně malované detaily

HYPO TEEZ R ’N R 11.5cm – 24g & 15cm – 39g

Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Trojháček: #4, #2, jednoháček: #2/0, #6/0 • Měkké tělo se závažím uvnitř • Připraven k okamžitému použití • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Optimalizovaná pohyblivost • Realistické oči • Pohyblivý ocásek • Tenký design s blýskavým bříškem • Ručně malované detaily

MONSTER TEEZ R ’N R 25cm – 188g

Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 2/0 • Pracovní hloubka: 3-6m+ • Speciálně tvarovaný ocásek • Připraveno k okamžitému použití • Unikátní barevné provedení • Navazovací očka pro lov v různé hloubce • Akustický váleček v ocasní části

HYPO TEEZ BUZZ ‘N BLADE 16cm – 38g

Tělo z odolné termoplastické gumy • Reálný vzhled těla a očí • Japonské háčky nejvyšší kvality (trojháček vel. 2, jednoháček vel. 6/0) • Všechna uchycení propojena skrz tělo • Měkké tělo s vnitřní zátěží • Vrtulka a plíšek pro zvýšení atraktivity nástrahy • Úhel potápění 45 stupňů - láká dravce k útoku • Ručně malované detaily


SHAD TEEZ R ‘N R

SIZE

9cm – 10g – #4/0 – 12cm – 15g – #4/0 – #6 stinger – 16cm – 15g – #6/0 – #2 stinger

Optimalizovaná tuhost a pohyblivost • Realistický vzhled očí • Výrazný a velmi pohyblivý ocas • Mohutné do detailu propracované tělo • Ručně malované detaily

SHAD TEEZ SLIM R ‘N R 14cm – 15g – #5/0 – #4 stinger

HYPO TEEZ R ‘N R 9cm – 7,5g – #3/0

│17


CURL TEEZ CURLTAIL 7cm & 8.5cm

Gumová nástraha se zatočeným ocáskem – že to není nic nového? To se pletete. Tuhle nástrahu jsme fakt vypiplali, takže se rychle zařadí mezi ty, které budete rozhodně chtít mít v krabičce se svými nejoblíbenějšími nástrahami. Její štíhlé tělo skvěle napodobuje nástražní rybičku, ocásek se probouzí k životu i při sebemenším pohybu a při rychlém přitahování to pak rozjede na plné obrátky. Kromě toho, že na hladové dravce působí jako pozvánka na „sněz, kolik můžeš“ party, má ocásek ještě další funkci – tím že je natočen směrem dolů, jakmile se ocitne blízko dna, začne vířit kamínky a bahno a nadělá pod vodou pěkný rámus. Pokud tedy ještě nějaká ryba nevěděla, že se podává oběd, tak teď už je určitě na cestě. CurlTeez může být osazen klasickou jigovou hlavičkou nebo může být součástí Dropshot nebo Texas / Carolina návazce, a to díky otvorům na zádech a bříšku. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob, buďte každopádně připraveni na velký úlovek. Optimalizovaná pohyblivost • Realistický vzhled očí • Velmi pohyblivý ocásek • Štíhlé tělo s lesklým bříškem • Otvory na zádech a bříšku pro umístění návazce • Ručně malované detaily • Ideální pro Jigging, Dropshot a Texas/Carolina Rig

HYPO TEEZ SHADTAIL 6.5cm – 9cm – 13cm

Optimalizovaná pohyblivost • Reálný vzhled těla a očí • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Úzké tělo s výrazným ocasem • Ručně malované detaily

RING TEEZ CURLTAIL 10cm

Vibrační kroužky • Optimalizovaná pohyblivost • Realistický vzhled očí • Velmi pohyblivý zatočený ocásek • Vybrané druhy jsou aromatizované • Ideální pro Jigging, Dropshot a Texas/Carolina Rig

SHAD TEEZ SLIM 7.5cm – 10cm – 14cm

Optimalizovaná pohyblivost • Realistický vzhled očí • Výrazný a velmi pohyblivý ocas • Užší do detailu propracované tělo • Ručně malované detaily


BLOOD TEEZ WORM

STANLEY THE STICKLEBACK SHADTAIL

5.5cm & 7.5cm

7.5cm

Super měkký a ohebný • Plovoucí: perfektní pomalá akce na jednoháčku • Výstupky pro přirozenější pohyb • Různé velikostí tělových částí pro co nejrealističtější pohyb • Živá akce nástrahy • Perfektní na Drop-Shot a Wacky rig

Super ohebný a měkký • Aktivní živé oči • Pomalý velký ocásek • Ručně domalovávané detaily

MINI TEEZ V-TAIL

RING TEEZ SHADTAIL

13cm

13cm

Vidlicový dvojitý ocas • Realistický šupinatý vzhled (dvouvrstvá technologie) • Optimalizovaná pohyblivost • 3D “ghost” oči • Vzduchová vyvažovací komora • Skvělá nástraha pro Dropshot

Vířivé kroužky • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost • Realistický vzhled očí • Ocásek s kopytem • Vybráné druhy jsou aromatizované

MEGA TEEZ V-TAIL 5cm

XL ocas • Potahovaný dvojitý povrch těla • Flexibilní nástraha 3D oči • Perfektní pro dropshot

SLIM TEEZ WORM 13cm

Zářezy v těle a špičatý ocas vířící vodu • Realistický vzhled • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost • 3D „ghost“oči • aroma nástražní rybky

HOLLOW TEEZ SHADTAIL 9cm & 12cm

Optimalizovaná pružnost • Realistické oči • Duté tělo pro přidání rybičky nebo pěny s posilovačem • Pěnový váleček součástí balení • Boční otvory pro větší atraktivnost • Snadné nastražení • Velmi pohyblivý ocásek • Ručně malované detaily

│19


TWIN TEEZ V-TAIL

SLIM TEEZ V-TAIL

15cm & 23cm

15cm & 23cm

Vidlicový dvojitý ocas • Optimalizovaná pohyblivost • Vnitřní prostor pro akustický váleček • Vytvarovaná přední část pro jigovou hlavičku • Dodáváno včetně 2 ks akustických válečků

Zářezy v těle a špičatý ocas vířící vodu • Standardní dvojitý ocásek • Realistický šupinatý vzor • Optimalizovaná pohyblivost • 3D „ghost“oči • Vnitřní prostor pro akustický váleček • Dodáváno včetně 2ks akustických válečků

MEGA TEEZ V-TAIL 9cm & 13cm

XL provedení ocasu • Realistický šupinatý vzor (dvouvrstvá technologie) • 3D „ghost“ oči • Vynikající pro dropshot

KICK TEEZ SHADTAIL 9cm & 15cm

S připraveným otvorem pro jigové hlavičky (jen 15cm verze) • Unikátní kanál pro stinger (jen 15cm verze) • Vertikální otvor zezadu přes břicho • Zajištění pozice háčku nahoru • Realistické oči • Přirozený pohyb díky speciálně tvarovanému kopytu • Dobře pracuje ve stojaté vodě a i ve velkém proudu • Nástraha se nepřetáčí • Určeno pro různé techniky lovu z lodě i ze břehu

RING TEEZ V-TAIL 20cm

Vidlicový dvojitý ocas • Vibrační kroužky • Optimalizovaná pohyblivost • 3D “ghost” oči


HYPO TEEZ V-TAIL 10cm

HypoTeez V-Tail je křížencem nesmírně úspěšného HypoTeez ST a starého dobrého štičího zabijáka TwinTeez. Z obou nástrah si vzal jen to nejlepší, a proto dokáže tato nová vertikální nástraha nalákat i ty nejzarytější okouny a štiky. Ve vaší krabičce s nástrahami se tak bude rozhodně skvěle vyjímat. HypoTeez V-Tail se vyznačuje extrémně realistickými detaily, ohebnými ploutvemi a šupinatým vzorem. Jeho tělo je natolik pružné, že jej dokáže rozpohybovat i velice jemný pohyb špičkou prutu. Můžete jej navazovat jako klasický vertikální jig nebo ho můžete použít jako součást dropshot návazce. Realistické oči • Optimalizovaná pohyblivost • Vidlicový dvojitý ocas • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Ručně malované detaily

│21


HYPO TEEZ GLIDEBAIT 18cm – 44g Suspending

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka: 0-0,3m • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 1 • Realistické měkké ploutve • Westin S-shape chod nástrahy • Nástraha vypadá jako živá • Ručně domalovávané detaily

RICKY THE ROACH SWIMBAIT 15cm – 35g Suspending & 15cm – 40g Sinking

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka: SU 0,1-0,5m / SI 0,1-1m • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 1, 2 • Realistické měkké ploutve • Westin S-shape plovoucí akce • Klapavé části • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Ručně malované detaily

BARRY THE BASS SWIMBAIT 15cm – 59g – Sinking

Materiál: ABS plastu • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka 0,5 - 1,5m • Japonské háčky nejvyšší kvality vel. 1 • 2 varianty uchycení očka pro různý chod nástrahy • Měkké ploutvičky • Realistický vzhled • Ručně malované detaily

MIKE THE PIKE SWIMBAIT 22cm – 80g – Sinking

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka: 0,5-1,5m • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 1/0 • Realistický vzhled včetně poloměkkých ploutví • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Ručně malované detaily


SWIM GLIDEBAIT

6.5cm/9g – 10cm/32g – 12cm/53g Suspending & 12cm/58g – 15cm/107g Sinking

Tato nástraha má mnoho výhod - kompaktní tvar, skvělý realistický design, schopnost proletět vzduchem při nahazování jako kulka, a to i v tom nejdrsnějším větru. Swim se stal velmi oblíbenou nástrahou skandinávských rybářských průvodců, protože s ní dokáží nahazovat a chytat i velmi nezkušení rybáři. A nejen chytat, ale i chytit pořádný úlovek. Nástrahu můžete vodit stylem “pull and wind” nebo jednoduše přitahovat, ať už pomalu nebo rychle. Rychlým pohybem docílíte akce napodobující zraněnou, v panice prchající kořist. Swim navíc disponuje unikátním S-Shaped pohybem, který vaše šance na skvělý úlovek ještě několikanásobně zvýší.

SIZE

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka: 1-3m • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 2/0 • Westin S-Shape plovoucí akce • Všechna uchycení propojena skrz tělo • Ručně malované detaily

│23


PERCY THE PERCH CRANKBAIT

JÄTTE DR CRANKBAIT

Tělo z odolného ABS plastu • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka 0,5 - 2m • Japonské háčky nejvyšší kvality vel. 4 • Všechna uchycení propojena skrz tělo • Realistický vzhled • Ultra Sonic chrastící kuličky

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Velikost háčku: 2 • Japonské háčky z uhlíkové oceli • Pracovní hloubka: 3 - 6m • Obsahuje chrasticí kuličky

MIKE THE PIKE CRANKBAIT

DANNY THE DUCK CRANKBAIT

Tělo z odolného ABS plastu • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka 0,5 až 2m • Japonské háčky nejvyšší kvality vel. 2 • Všechna uchycení propojena skrz tělo • Integrovaný long-cast system • Realistický vzhled včetně ručně malovaných detailů

Tělo z odolného ABS plastu • Neobsahuje olovo • Japonské háčky vel. 6, 1/0 • Pracovní hloubka: 1-1,5m / 1,5-2m • Všechna uchycení propojena skrz tělo • Náhradní nožičky v balení • Ručně malované detaily

10cm - 20g FLoating

14cm - 30g

12cm - 23g

8cm - 10g & 14cm - 48g

BARRY THE BASS CRANKBAIT 10cm - 22g

Tělo z odolného ABS plastu • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka 0,5 - 2m • Japonské háčky nejvyšší kvality vel. 4 • Realistický vzhled • Ručně malované detaily


JÄTTE CRANKBAIT

17cm - 47g – 19cm - 65g – 23cm 101g

Materiál: ABS plastu • Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 2, 1, 1/0 • Pracovní hloubka: 2-4m / 2-5m / 2-6m

RAWBITE CRANKBAIT 11cm - 26g – 15cm - 61g

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčků: 2, 1/0 • Pracovní hloubka: 11cm 1-2,5m / 15cm 1-3m • Ultra Sonic chrasticí kuličky • Realistické oči • Integrovaný “Long Cast System” • Ručně malované detaily

PLATYPUS CRANKBAIT 16cm - 56g/57g – 19cm - 94g – 22cm - 150g

“Vytvořil jsem 32 různých prototypů a trvalo mi nespočet hodin testování než jsem vytvořil to, co jsem opravdu chtěl. Výsledkem je unikátní nástraha s neuvěřitelnou akcí. Pomalé i rychlé vedení vypadá skvěle a nepochybuji o tom, že se Platypus stane klasickou nástrahou na štiky.” Allan Christiansen

│25


BABYBITE CRANKBAIT 6.5cm - 12g & 6.5cm - 13g Floating

Tento malý tlouštík je ideálním bonbónkem na okouny. Woblery v obou verzích (SR i DR) mají velmi prudký pohyb a dokáží nalákat hladové dravce. Nástraha je skvěle vyvážená, takže pokud ji necháte jen tak stát, zůstává přesně v té správné zóně, ve které dravci útočí. Až tohoto roztomilého drobečka vypustíte do vody, způsobíte ve vodním světě chaos, a je dost dobře možné, že pár okounů doženete k pláči, protože s Baby Bite se nachytají až příliš snadno. Materiál: odolný ABS plast • Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 6 • Pracovní hloubka: SR 1-2m / DR 2-4m • Chrastící kuličky uvnitř těla • Široký profil těla • Ručně malované detaily


FATBITE CRANKBAIT 5.5cm - 8g & 8cm - 25g Floating

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 8, 2 • Pracovní hloubka: 0,3-0,8m • Ultra Sonic chrastící kuličky • Široký profil těla • Ručně malo­ vané detaily

RAWBITE CRANKBAIT

RICKY THE ROACH SWIMBAIT W.LIP

7cm – 12g Floating

8cm – 7g Sinking

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 6 • pracovní hloubka: 1,5 - 2m • realistické oči • Ručně malované detaily

PLATYPUS

SR/DR CRANKBAIT

Tělo z odolného ABS plastu • Neobsahuje olovo • Japonské trojháčky nejvyšší kvality vel. 10 • Vícedílné tělo • Pracovní hloubka: 0-1m • ručně malované detaily

PLATYPUS CRANKBAIT

10cm – 15g/16g Floating

9cm – 10g & 12cm - 24g Suspending

Neobsahuje olovo • Japonské trojháčky nejvyšší kvality vel. 4 • Pracovní hloubka 1-2m • Ultra Sonic chrastící kuličky • Realistický vzhled očí • Integrovaný long-cast system • Ručně malované detaily

Neobsahuje olovo • Japonské trojháčky nejvyšší kvality vel. 6 • Pracovní hloubka 0,5-2m • Ultra Sonic chrastící kuličky • Optic Eyes - speciální konstrukce očí z optických vláken • Ručně malované detaily • Všechna uchycení propojena skrz tělo

RS

COLOU

│27


MONSTERVIBE INDIANA 45g

Někdy se stane, že monstrum chytí monstrum. Tímto chytajícím monstrem je právě MonsterVibe. Jen pouhým klasickým házením vytvoříte pod hladinou naprostý chaos a velké rybí holky budou bojovat o to, která MonsterVibe uloví. Konstrukce nástrahy ji umožňuje používat i v rákosí a hustém houští. Chytání s touto nástrahou je opravdu jednoduché a přináší fantastické výsledky. Tak neváhejte vytáhnout monstra ze tmy! Ručně malované detaily • Rotující plíšek • Weedless design - nezachycuje se tolik v trávě a v rákosí • Chapadla ze silikonu • Japonský kvalitní háček z uhlíkové oceli • Drát o průměru 1,6mm

MONSTERVIBE COLORADO MONSTERVIBE WILLOW 65g

MONSTERVIBE WILLOW

23g

RS

COLOU

65g

RS

COLOU


DANNY THE DUCK HOLLOWBODY 9cm – 18g

Materiál: měkký plast • Hladinová nástraha • Japonské karbonem potahované háky, široký dvojhák • Neváznoucí design • Nástraha se pohybuje jako živá • Při twitchingu pohyb ve stoosmdesáti stupních • Skákavý pohyb s bublinovou stopou • Měkké nohy pro zajímavější akci pod hladinou

SWIM HOLLOWBODY 9cm – 17g

Materiál: Měkký plast • Hladinová nástraha • Japonské karbonem potažené dvojháčky • Speciální design proti uváznutí • Silikonová “sukýnka” nejvyšší kvality • Walk-the-Dog akce • Ručně malované detaily

FREDDY THE FROG WAKEBAIT 18.5cm – 46g

Material: ABS plast • Hladinová nástraha • Japonské karbonem potažené háčky • Trojháček na břiše, velikost 1/0 • Upravený a zesílený jednoháček v ocase pro ještě lepší zaseknutí • Navazovací očko na břiše pro změnu polohy háčku • Délka těla: 9cm / 3 1/2” • Celková délka: 18,5cm / 7 1/4” • Ultra Sonic chrastící kuličky • Dvoudílné tělo • Vícedílné pohyblivé nohy • Ručně malované detaily

│29


MIKE THE PIKE HYBRID 17cm - 42g – 20cm - 70g – 28cm - 185g

Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 2, 1, 2/0 • Pracovní hloubka: 1-3m / 1-3m / 2-4m • Zámek pro rychlou výměnu těla

RICKY THE ROACH HYBRID 15cm - 36g

Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 2 • Pracovní hloubka: 1-3m • Zámek pro rychlou výměnu těla • Nástraha se chová a vypadá jako živá

PERCY THE PERCH HYBRID 20cm - 100g

Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 1/0 • Pracovní hloubka: 1 - 3m • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Otvor uvnitř těla pro umístění chrastítka • Zámek pro rychlou výměnu těla

TOMMY THE TROUT HYBRID 15cm - 37g & 25cm - 160g

Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 1, 3 • Pracovní hloubka: LF 1-2m / SS 2-5m • Zámek pro rychlou výměnu těla • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Ručně malované detaily


HYPO TEEZ INLINE 35cm - 316g

Tento ďábel mezi inline gumovými nástrahami zaručeně přitáhne pozornost velkých dravců. Jeho objemné tělo a sexy, lehce nevyzpytatelný S-Shape pohyb je jednoduše neodolatelný. S úctyhodnou váhou 316g je tato nástraha určená pro trolling - a to v A+ kategorii, takže se připravte na masivní záběry a nervy drásající zápasy. Díky vnitřní síťce vydrží HypoTeez Inline daleko víc než jeho kolegové a přihraje vám tak mnoho krásných štik. Užijte si to! Neobsahuje olovo • Inline systém navazování • Pracovní hloubka: 1-3m • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčků: #3/0 • Unikátní Westin S-Shape akce • Extra silné 1x7 90lbs lanko • Ručně malované detaily

TOMMY THE TROUT INLINE 20cm - 90g

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka: 0,5-2m • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 1/0 • AWF 1x7 90lbs lanko • Realistické umělé ploutve • Realistické oči • Ručně malované detaily

PERCY THE PERCH INLINE 20cm - 100g

Materiál: ABS plast • Neobsahuje olovo • Pracovní hloubka: 0,5 - 2m • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 1/0 • Ocelové lanko 1x7 90lbs • Realistické měkké ploutve • Realistické oči • Ručně malované detaily • Světová jednička v Inline tvrdých nástrahách

│31


BORNHOLMERKØL 16g – 22g

RS

COLOU

SØLVPILEN 12g – 16g – 20g – 24g

RS

COLOU

Neobsahuje olovo • Materiál: zinek • Několik barevných provedení včetně FluoMax a Glow • Japonské háčky • Velikost háčku: 4, 3 • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku

Neobsahuje olovo • Materiál: zinek • Několik barevných kombinací: UV, FluoMax a MetalPlated • Japonské háčky • Velikost háčku: 4, 3, 2 • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku

BOSS

MAXI GOBY

Neobsahuje olovo • Materiál: mosaz • Japonské háčky • Velikost háčku: 4

Neobsahuje olovo • Materiál: ABS plast • Ultra Sonic chrastící kuličky • Háček: VMC 9649 BN • Velikost háčku: 6, 5 • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku

12g – 16g – 20g

GREAT HERON 13g – 18g – 18g – 22g

Neobsahuje olovo • Materiál: ABS plast / zinek • Japonské háčky • Velikost háčku: 6, 5, 4 • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku

13g – 18g


SEATROUT

D360°

RS

COLOU

13g – 18g

RS

COLOU

18g – 28g

Neobsahuje olovo • Materiál: ABS plast / zinek • Několik barevných provedení - UV, FluoMax a Glow • Velmi velké aktivní oči • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 6, 4 • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku

Neobsahuje olovo • Materiál: zinek • Nepravidelný chod nástrahy • Inline provedení - ztratíte méně ryb

GOBY

D360° DISTANCE

10g – 14g – 20g

RS

COLOU

Materiál: ABS plast / olovo • Japonské háčky • Velikost háčku: 4, 5 • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku

SALTY

12g – 18g – 26g

18g – 28g

RS

COLOU

Neobsahuje olovo • Materiál: zinek • Dlouhé tělo pro delší náhozy • Odolné ručně malované detaily • Inline koncept - ztratíte méně ryb

F360°

RS

COLOU

16g – 20g – 26g

Neobsahuje olovo • Materiál: ABS plast / zinek • Japonské háčky • Velikost háčku: 6, 4, 2 • Dvojitý kroužek na uchycení háčku

Neobsahuje olovo • Materiál: zinek • Design pro daleké náhozy • Velikost háčku: 6, 4, 4 • Všechna uchycení propojena skrz tělo • Ručně malované detaily

KONGETOBIS

SØMMET

RS

COLOU

27g

Neobsahuje olovo • Materiál: ABS plast / zinek • Japonské háčky • Velikost háčku: 1 • Dvě speciální zářící barvy pro lov v noci • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku

16g – 22g – 28g

RS

COLOU

Neobsahuje olovo • Materiál: zinek • Japonské háčky • Velikost háčku: 5, 4, 3 • Inline koncept - ztratíte méně ryb

│33


CRAZY DAISY JIG

FLAT MATT JIG

18cm 180g – 23cm 300g – 27cm 400g

24.5cm 400g

Aktivní oči • Odolné zbarvení • Velmi ostré a silné japonské háčky do slané vody • Velikost háčku: jednoháček #7/0 (180g) jednoháček 7/0 a trojháček 2/0 (300g), jednoháček 8/0 a trojháček 3/0 (400g) • Vynikající ovladatelnost nástrahy (kontrola hloubky) • Dva druhy vyměnitelných těl • Očko pro připevnění přídavného trojháčku • Balení obsahuje 1 hlavu a 2 různá těla

Velmi realistické provedení • Učen pro lov velkých tresek a halibutů • Aktivní oči • Odolné zbarvení • Velmi ostré a odolné háčky do slané vody vel. 10/0 • Náhradní tělo v balení

SIZE


BIG BOB JIG 30cm 480g & 40cm 730g

Určen k lovu velkých tresek • Aktivní oči • Odolné zbarvení • Velmi ostré masivní japonské háčky do slané vody • 30cm/480g: jednoháček 10/0 trojháček 3/0 • 40cm/730g: trojháčky 5/0 • Očko pro připevnění dalších háčků • Vynikající pohyblivost

RS

COLOU

SANDY ANDY JIG 23cm 150g & 28cm 300g

Aktivní 3D oči • Odolné ručně malované detaily • Velmi ostré japonské háčky do slané vody • Velikost háčku: #13/0 (150g), #14/0 (300g) • Optimalizovaná pohyblivost • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Balení obsahuje 1 hlavu a 2 různá těla

│35


SANDY ANDY JIG 12g – 22g – 42g – 62g – 82g

Velmi věrohodná napodobenina písečníka s ručně malovanými detaily. Tento „malý chlapík“ zaujme všechny hladové predátory. Zejména tresky, mořské okouny a pstruhy. Lisovaná tvrdá hlava s velmi ostrým a odolným háčkem je doplněna vyměnitelným měkkým tělem pro prodloužení životnosti nástrahy.

RS

COLOU

COCO THE CRAB HARDLURE

SALTY THE SHRIMP HARDLURE

2cm - 6g

8cm - 20g

Neobsahuje olovo • Owner® ST-36BC trojháček • Velikost háčku: 14 • Tělo z tvrdého ABS plastu • Tungstenová zátěž umístěná v břišní části • Perfektně vyvážený - vždy přistane na nohou • Pěnové klepeta • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Realistické měkké nohy • Ručně malované detaily

Materiál: ABS plast / zinek • Neobsahuje olovo • Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: 4 • Dvojitý kroužek pro uchycení háčku • Nástraha vypadá jako živá • Ručně domalovávané detaily

FLAT MATT JIG

PLATYPUS SW HARDLURE

28g & 85g

16cm - 59g

Japonské karbonem potažené háčky • Velikost háčku: jednoháček #1/0 (28g), #5/0 (85g) • Aktivní 3D oči • Nástraha se chová a vypadá jak živá • Velice pohyblivý zatočený ocásek / standardní ocásek • Ručně malované detaily • Balení obsahuje jednu hlavu, jeden zatočený ocásek a jeden standardní ocásek

Vyroben z velmi odolného polykarbonátu • neobsahuje olovo • 3X japonské mořské háčky • 3X propojení uchycené zkrz tělo • 3X ocelové kroužky • 3X svařované uchycení v lopatce • lopatka pro lov ve velké hloubce • Pracovní hloubka 5 až 12m • vysokorychlostní tvar těla (rychlost až 13 uzlů) • Ručně malované detaily

SALTY THE SHRIMP R ‘N R

SALTY THE SHRIMP JIG

7.5cm - 9g & 10cm - 18g

8cm - 18g & 11cm - 28g

Měkké tělo plně nastražené, připravené rovnou k použití • Nástraha se chová a vypadá jak živá • Velmi ostré japonské háčky do slané vody • Velikost háčku: jednoháček 1 (9g), 1/0 (18g) • Skleněné chrastítko s kuličkami uvnitř • Přirozené vousky • Optimalizovaná pohyblivost • Vícedílná pro perfektně živou akci • Vnitřní síťka pro maximální odolnost • Ručně malované detaily

Olověná jigová hlava a gumové tělo • Nástraha se chová a vypadá jako živá • Velmi ostré japonské háčky do slané vody • Velikost háčku: jednoháček 2/0 (18g), 3/0 (28g) • Vnitřní otvor pro snadné nastražení • Měkké kmitající nožičky • Přirozené vousky • Ručně malované detaily • Balení obsahuje 1 jigovou hlavu, 1 standardní tělo a 1 tělo zakončené kopytem


FLOTATION SUIT S-M-L-XL-XXL-3XL

Materiál: PU Coated 189Tx320D Taslon, podlepené švy • Certifikace DS/EN ISO 12402-6 • 8 praktických kapes • Velmi pohodlné kšandy pevně všité přímo do obleku • Žlutá reflexní srolovatelná kapuce • Integrovaný nastavitelný neoprenový pás • Nastavitelné kolenní pásky • Nepromokavá přední kapsa s YKK zipem • Lehká a flexibilní pěnová výplň • Reflexní prvky 3M Scotchlite • 6 snadno přístupných kapes • 2 fleesové zateplené kapsy • Neoprenové manžety na rukávech • Dvojité nastavitelné manžety na nohavicích • Stvořený pro typické skandinávské podmínky • Kapsa na rukávu na mobil / vysílačku (není vodotěsná) • Extra vysoký límec s měkkým polstrování pro optimální ochranu proti větru • Nové, vylepšené YKK zipy

FLOTATION SUIT XS-S-M-MK-L-LK-XL-XLK-XXL-3XL

Materiál: PU Coated 210D nylon s podlepenými švy • Certifikace DS/EN ISO 12402-6 • 9 praktických kapes • Integrovaný odlehčený podpěrný systém • Reflexní žlutá srolovatelná kapuce s průhlednými panely pro lepší vidtelnost do stran • Zesílení materiálu v zadní části a na kolenech (210D Nylon Ripstop) • Integrovaný pásek • Nastavitelné kolenní pásky • Hrudní kapsy se žlutými vodotěsnými zipy • Lehká a flexibilní pěnová výplň • Snadno přístupná vnitřní kapsa • 2 fleesové zateplené kapsy • Neoprenové manžety na rukávech • DS/EN ISO 12402-8 certifikovaná píšťalka • Kapsa na rukávu na mobil / vysílačku (není vodotěsná) • Extra vysoký límec s měkkým polstrování pro optimální ochranu proti větru • Karabiny pro připnutí zá-chrané vesty

FLOTATION SUIT S-M-L-XL-XXL-3XL

Certifikace EN ISO 12402-6 • Materiál: 300D polyester • 4 praktické kapsy • YKK® hlavní zip • Integrovaný odlehčený podpěrný systém • Reflexní, žlutá srolovatelná kapuce • Integrovaný knoflíkový pás • Náprsní kapsa s nepromokavým žlutým zipem • Flexibilní lehká pěna • SOLAS reflexní pruhy • Vnitřní kapsa • 2 fleesové zateplené kapsy • Neoprenové manžety na rukávech • Extra vysoký límec s měkkým polstrování pro optimální ochranu proti větru

│37


WESTIN CAPS

PRO MEASURE MAT S-L

WESTIN BEANIES

WESTIN ZIP HOODY

WESTIN T-SHIRT

SORONA® JACKET SZ. M-3XL

Vnější materiál 100% nylon 410T • Vnitřní povrch 100% nylon 410T • výplňvlákno Sorona®, které je vyrobené z obnovitelných organických surovin • YKK vnější zip • SBS zipy na kapsách • 2 vnější a 2 vnitřní kapsy

THERMOGRIP SZ. M-XL

QUICKGRIP SZ. M-XL

WINTER SUIT SZ. S-3XL

Vítr, déšť nebo sníh už není překážkou! W4 zimní oblek je vším čím potřebujete v nepříznivém počasí. Kvalita, funkce a komfort byly prioritou při vývoji tohoto dvoudílného obleku. Bunda i kalhoty mají všechny vychytávky, které potřebujete, když se počasí rozhodne otestovat, jestli jste připraveni.. Je vodotěsný, větruodolný a prodyšný a s jeho lehkým a komfortním designem Vás udrží v suchu a teple po celý den.


ROD TIE

C&R LANDING NET

UNHOOKING/WEIGH MAT

PRO TOWEL & LENS CLOTH

ROD CASE

ROLL-TOP DUFFELBAG

DRY POUCH

STINGER/RIG CASE

DRIFT SOCK

WADING BACKPACK & CHESTPACK

STREET SLING

OPEN TOP LOADER

RIG WALLET

BOAT LUREBAG

QUICK LOADER

RIG BAG

VERTICAL MASTER BAG

LURE LOADER

│39


WCC2019CZ

www.youtube.com/westinfishing

instagram: @westinfishing

www.facebook.com/westinfishing

Gydevang 4 • DK 3450 Allerød • Denmark • Tlf: +45 48 10 38 00 • Fax: +45 48 10 38 10 www.westin-fishing.com

Profile for Westin-Fishing

Westin 2019 - Czech  

Westin 2019 - Czech  

Advertisement