Page 6

INDONEZIJA JAPONIJA – paslaptingas, savitas ir nepakartojamas pasaulis

Su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Greitieji traukiniai, aukštosios technologijos, nesustabdomas didmiesčių ritmas ir visai šalia – senovinės šventyklos, Rytų išmintis, magiška gamta... Prisijunkite prie mūsų grupės ir pabandykite.

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–TOKIJAS 2 DIENA. TOKIJAS Atskridę į Tokiją, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus, būsite pasitikti angliškai kalbančio atstovo ir vyksite į viešbutį. 3 DIENA. TOKIJAS (P, Pi) Apžvalginė ekskursiją po Tokiją. Aplankysite Meidži šventyklą, užsuksite į Haradžiuku ir Šindžiuku kvartalus. Pabuvosite 243 m aukščio administraciniame pastate su nemokama observatorija. Pasigrožėję Tokijo panorama, atokvėpį pajusite alaus muziejuje „Yebisu“. Aplankysite Imperatoriškuosius rūmus ir sodą. Ekskursiją baigsite saldainių parduotuvių alėjoje. Tokijas – fantastiška pažintis su megapoliu. 4 DIENA. TOKIJAS (P, Pi) Aplankysite Asakusa Kanon – seniausią budistinę Tokijo šventyklą. Keliausite į šiuolaikinės Japonijos rojų – rajoną Akihabarą, garsų dėl daugybės elektronikos parduotuvių, animė ir mangos. Pajusite tikrąjį Tokijo pramogų pulsą Odaibos saloje. Po pietų vandens taksi vyksite į Hama Rikyu sodus ir aplankysite vieną brangiausių Tokijuje Ginzos rajoną. Įdomybių kupini Tokijo rajonai. 5 DIENA. TOKIJAS–HAKONĖ–FUDŽIO KALNAS–MACUMOTAS (P, Pi) Vyksite į Hakonę ir apžiūrėsite Hakonės šventyklą, keliausite į 3 tūkst. metų vulkaninių geizerių slėnį Owakudani, kur galima pasimėgauti karštosiomis versmėmis. Leisitės į kruizą Ašio ežeru. Po pietų vyksite link aukščiausio Japonijos kalno – Fudžio (3 776 m), supamo Penkių Fudžio ežerų. Japonijos simbolis Fudžio kalnas ir Hakonė – karštųjų versmių kurortas. 6 DIENA. MACUMOTAS–JIGOKUDANI– TAKAJAMA (P) Grožėsitės Macumoto pilimi – viena gražiausių japoniškų pilių. Pakilus į pilies šešto aukšto stebėjimo aikštelę atsiveria nuostabi panorama. Aplankysite Jigokudani beždžionių parką, kur karštosiose versmėse maudosi laukinės makakos. Originalioji Macumoto pilis ir japoniškųjų makakų maudynės karštosiose versmėse. 7 DIENA. TAKAJAMA–ŠIRAKAVA– KANADZAVA (P, V) Lankysitės Takajamos turguje ir senamiestyje. Apžiūrėsite Širakavos kaimą, garsų dėl į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų gasčio dzukuri architektūros stiliaus namų. Būtinai užsuksite į Kanadzavą. Atvykę į viešbutį pavakarieniausite ir išbandysite karštąsias versmes. 6

Senoviniai Japonijos kultūriniai centrai ir karštosios versmės. 8 DIENA. KANADZAVA (P, Pi) Aplankysite Kanadzavos pilį, apžiūrėsite japoniškuosius Kenroku sodus – patraukliausią miesto vietą. Pasimėgausite šviežiais sušiais ar jūrų gėrybėmis Omicho turguje ir susipažinsite su tik Japonijai būdinga realija – geišomis. Apžiūrėsite senovės karių samurajų kvartalą Nagamači. Japoniškųjų Kenroku sodų paslaptys ir samurajai – karių pareigos ir garbės etalonas. 9 DIENA. KANADZAVA–KIOTAS (P, Pi) Keliausite į Kiotą. 1994 m. Kioto senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aplankysite šventyklas Sanjusangendo ir Kiyomizu (Tyrojo vandens). Kiyomizu įžymybė – šventasis Budos akmuo ir balkonas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas. Užsuksite į Nijo pilį. Kioto šventyklų ir maldyklų sūkurys. 10 DIENA. KIOTAS (P, Pi) Aplankysite UNESCO objektą – Kinkakudžį (Auksinį paviljoną). Pasimėgausite kimono renginiu ir autentiška arbatos gėrimo ceremonija. Pailsėję vyksite į Gioną – Kioto senamiesčio geišų kvartalą, kuriame nufilmuota „Geišos išpažintis“. Vakare pasimėgausite „Gion Corner“ (už papildomą mokestį). Estetinis katarsis Auksiniame Kinkakudžio paviljone ir Giono geišų žavesys. 11 DIENA. KIOTAS–NARA–KOJOS KALNAS (P, Pi, V) Aplankysite Fushimi Inari maldyklą. Keliausite į Narą – pirmąją nuolatinę Japonijos sostinę. Pietūs ir ekskursija po Narą pėsčiomis. Naros parke yra kelios šventyklos (Todajo, Kasugos, Kakufudži), nacionalinis muziejus, o po jo teritoriją laisvai vaikšto šimtai elnių. Po ekskursijos vyksite į budistų vienuolyną prie Kojos kalno. Naros šventyklų globojami šventieji elniai ir patirtis budistų vienuolyne. 12 DIENA. KOJOS KALNAS–KOBĖ–OSAKA (P, Pi,V) Keliausite į Kobę – vieną didžiausių Japonijos uostų. Aplankysite parką Meriken. Jame gausu šiuolaikinio meno instaliacijų ir fontanų. Užsuksite į Kobės jūrų muziejų ir technologijos muziejų. 13 DIENA. OSAKA–TARPINIS ORO UOSTAS– VILNIUS (P) Apžvalginė ekskursija po Osaką: apžiūrėsite Osakos pilį, pasigrožėsite Nišinomaru sodu. Matysite plūduriuojantį dangaus pastatą Umeda. Vakare skrydis Osaka–tarpinis oro uostas–Vilnius. 600 sakurų Nišinomaru sodas ir bekraštės Osakos panorama nuo Umeda apžvalgos aikštelės.

Japonijos jūra MACUMOTAS

KANADZAVA

TAKAJAMA KOBĖ

KIOTAS NARA

TOKIJAS HAKONĖ

OSAKA

Kelionėje:

• Tokijas – nuolatinio atsinaujinimo ir naujausių išradimų miestas

• Kiotas – senoji Japonijos kultūros sostinė • Samurajų tradicijos ir garbė • Japoniškieji sodai ir arbatos ceremonija Kelionės datos: 2017 m. kovo 16–29 d.; 2017 m. spalio 26 – lapkričio 8 d. Kelionės kaina 2 947 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje) Į kainą įskaičiuota: • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą; • 10 nakvynių 3* viešbučiuose; 1 nakvynė budistų vienuolyne; • ekskursijos pagal programą; • maitinimas pagal programą: 11 pusryčių, 8 pietūs, 2 vakarienės; • angliškai kalbančio gido paslaugos; • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Eksperto komentaras

Papildomos išlaidos:

Kelionė į tolimąjį Žemės vidurį – Indoneziją – stebina net visko mačiusį keliautoją, priverčia aikčioti iš nuostabos, mėgautis ir baimintis vienu metu.

• skrydis į Tokiją ir atgal iš Kioto (nuo 620 EUR); • pramoginis renginys Kiote (25 EUR); • kitos įprastos kelionių išlaidos (žr. 93 psl.).

Detalų šios kelionės aprašymą rasite www.westexpress.lt/pazintines-keliones/.

Ne kiekvienas kraštas gali pasigirti tradicijų, kalbų, vietos genčių gausa bei tokia įvairia gamta: kalnais, aktyviais vulkanais, krateriais, atogrąžų miškais su įspūdinga flora bei fauna ir spalvingu povandeniniu pasauliu. Kur gyvena ir kuo garsėja Toraja aukštumų bei „garbanotieji“ žmonės, kuriose archipelago salose galima pamatyti miško žmonių, ar tikrai didžiausi pasaulyje driežai – Komodo drakonai – vis dar egzistuoja? Į šiuos ir daug kitų klausimų atsakysite tik atvykę į Indoneziją. Alma Stanulionienė

alma.stanulioniene@westexpress.lt

Neaplenkite ir žydrų Balio salos lagūnų, balto smėlio paplūdimių bei didingų šventyklų, o Javoje, užkopę į Bromą, pasitikite saulę – magiška akimirka leis pajusti visišką palaimą. Paskanauti vaisių karaliumi tituluojamo, tačiau itin nemalonaus kvapo durijaus – dar ne didžiausias iššūkis. Ar išdrįsite paragauti šunienos šašlyko, delikatesu laikomų skrudintų vabzdžių ar kregždučių sriubos?

7

We Travel 2017 kelionių katalogas  
We Travel 2017 kelionių katalogas  
Advertisement