Page 45

Argentina ir Brazilija – tango, sambos ir gamtos stebuklai

Su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Dvi didžiausios Pietų Amerikos šalys – Argentina ir Brazilija – didžiuojasi pagrindiniais ir brangiausiais ištekliais: gamtos stebuklais, savo istorijos ir kultūros paveldu. Ši kelionė yra tarsi egzotinis kokteilis, siūlome jo paragauti ir atrasti dvi nepaprastas Pietų Amerikos šalis. 1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–BUENOS AIRĖS 2 DIENA. BUENOS AIRĖS (V) Atskridę sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Trumpai pailsėjus, ekskursija po Buenos Aires. Aplankysite aikštes Plaza de Mayo, Plaza de Armas su rožiniais Vyriausybės rūmais. Matysite nacionalinį monumentą obeliską, tapusį miesto simboliu. Susipažinsite su spalvinguoju rajonu La Boca. Pasivaikščiosite siauromis senojo rajono San Telmo gatvelėmis, iki šiol menančiomis tango istoriją. Užsuksite į seną uostamiestį Puerto Maderą, Palermo rajoną ir elegantiškiausią miesto zoną Rekoletą. Ritmingas Buenos Airių pulsas. 3 DIENA. BUENOS AIRĖS (P, Pi) Vyksite į ekskursiją „Gaučų fiesta“. Apsilankysite ūkininko fermoje. Ekskursijos metu susipažinsite su Argentinos ūkininkų gaučų istorija, tradicijomis ir šiuolaikiniu gyvenimu. Per pietus paragausite argentinietiškų jautienos kepsnių (isp. asado), įsijausite į linksmą folklorinį pasirodymą. Pavakary, paskanavę matės, trauksite atgal į šalies sostinę. Vakare už papildomą mokestį – pramoginis tango renginys. Spalvingas gaučų pasirodymas ir šimtamečių tradicijų skonis – asado kepsniai. 4 DIENA. BUENOS AIRĖS (P) Laisvas laikas. Rekomenduojame vykti į ekskursiją po miestelį Koloniją, įtrauktą į UNESCO sąrašą, arba po Montevidėją, Urugvajaus sostinę. 5 DIENA. BUENOS AIRĖS–IGVASU KRIOKLYS (P) Skrydis į Igvasu – nuostabaus grožio krioklių vietovę Argentinos ir Brazilijos pasienyje. Atvykę prie krioklio Argentinos pusėje keliausite į ekskursiją. Krioklys laikomas vienu įspūdingiausių gamtos stebuklų. Didžiuliame Igvasu nacionaliniame parke galima gėrėtis krintančio vandens magija kad ir visą dieną, nes čia yra du pagrindiniai apžvalgos keliai. Igvasu kriokliai – spalvų ir vandens fejerverkai. 6 DIENA. IGVASU (P, Pi) Apžiūrėsite krioklį iš Brazilijos pusės. Ir krioklys, ir abi nacionalinio parko dalys įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atkeliavę į apžvalgos aikštę, grožėsitės įspūdingos krioklio dalies „Velnio gerklės“ vaizdais ir vis išnyrančiomis vaivorykštėmis. Po pietų – laisvas laikas. Už papildomą mokestį – Macuco safaris. Atogrąžų gamtos ir krioklių burtai Igvasu nacionaliniame parke. 84

7 DIENA. IGVASU–MANAUSAS (P, Pi, V) Vyksite į oro uostą ir skrisite į Manausą – žaliuosius Brazilijos plaučius. Manoma, kad Brazilijos Amazonės miškuose gyvena apie 70 civilizacijos nepaveiktų genčių. Atvykę į oro uostą vyksite į savo lodžiją, įsikūrusią Amazonės atogrąžų miškuose. 8–9 DIENOS. MANAUSAS (Px2, Pix2, Vx2) Plauksite kanojomis ir stebėsite gamtą, žvejosite Amazonėje. Apsilankysite kaboklos etninės grupės namelyje. Vyksite į vietą, kurioje susilieja dvi upės Negro ir Solimoes. Susitikusios abi upės viena vaga nesusimaišydamos plaukia beveik 6 kilometrus. Toks fenomenas dažnai vadinamas upių vestuvėmis. Mūsų planetos plaučiai Amazonės džiunglės. 10 DIENA. MANAUSAS–RIO DE ŽANEIRAS (P) Vyksite į Manauso miestą. Pažintinė ekskursija po miestą, kurio įžymybė – Amazonės teatras. Pajusite spalvingą Manauso turgaus dvasią. Skrydis į Rio de Žaneirą. 11 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P, Pi) Ekskursija į garsiąją kalvą Korkovadą, kurios viršūnėje stovi Kristaus Atpirkėjo statula. Važiuodami matysite pagrindinius miesto pastatus. Nuo kalvos apžvalgos aikštelės atsiveria didinga Rio de Žaneiro panorama. Po pietų tęsite pažintį su Rio – ir dieną, ir naktį pulsuojančiu neišsenkančia energija. Vyksite apžiūrėti Cukraus Galvos kalno. Vakare – sambos šou su vakariene už papildomą mokestį. Neišsenkančios energijos miestas Rio de Žaneiras. 12 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P) Laisva diena. Geriausias laikas pailsėti garsiuosiuose Rio De Žaneiro paplūdimiuose. 13–14 DIENOS. RIO DE ŽANEIRAS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P, Pi) Laisvas laikas, iki 12 val. išsiregistravimas iš viešbučio. Po pietų – ekskursija po miestą. Matysite sambodromą, katedrą, Brazilijos futbolo šventyklą Marakanos stadioną. Vakarėjant vyksite į oro uostą. Skrydis Rio De Žaneiras–tarpinis oro uostas–Vilnius.

MANAUSAS

RIO DE ŽANEIRAS IGVASU

BUENOS AIRĖS

Kelionėje:

• Argentinos gaučų tradicijos ir gyvenimo ritmas • Igvasu krioklys – vienas naujųjų pasaulio

gamtos stebuklų • UNESCO objektai – Igvasu nacionaliniai parkai Argentinoje ir Brazilijoje • Amazonijos baseinas – mažiausiai Žemėje ištirtas regionas Kelionės datos: 2017 m. sausio 17–30 d.; 2017 m. lapkričio 29 – gruodžio 12 d.

Argentina ir Čilė – Pietų Amerikos atradimas 1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–BUENOS AIRĖS

7 DIENA. PUERTO NATALESAS–PUNTA ARENASAS–SANTJAGAS (P)

2 DIENA. BUENOS AIRĖS (V)

Važiuosite į Punta Arenasą ir skrisite į Santjagą – Čilės sostinę. Atskridę į Santjagą, vyksite į viešbutį.

Atskridę sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Trumpai pailsėjus, ekskursija po miestą. Aplankysite aikštę Plaza de Mayo su rožiniais Vyriausybės rūmais, pamatysite nacionalinį monumentą obeliską, plačiausią pasaulyje gatvę, neoklasikinę katedrą. Susipažinsite su spalvinguoju rajonu La Boca ir siauromis senojo rajono San Telmo gatvelėmis. Užsuksite į Puerto Maderą, Palermo rajoną ir elegantiškiausią miesto zoną Rekoletą. Vakare – pramoginis tango renginys. Aistringasis tango Buenos Airėse. 3 DIENA. BUENOS AIRĖS (P, Pi) Vyksite į ekskursiją „Gaučų fiesta“, apsilankysite ūkininko fermoje, susipažinsite su Argentinos ūkininkų gyvenimu ir tradicijomis. Per pietus paragausite argentinietiškų jautienos kepsnių (isp. asado), įsisuksite į linksmą folkloro pasirodymą. Argentinos kaubojų siautulys gaučų fiestoje. 4 DIENA. BUENOS AIRĖS–KALAFATĖ–PERITO MORENAS (P)

Kelionės kaina 2 499 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje) Į kainą įskaičiuota: • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą; • 11 nakvynių 3* viešbučiuose ir lodžijose; • ekskursijos pagal programą; • maitinimas pagal programą: 11 pusryčių, 7 pietūs, 4 vakarienės; • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinės programos metu; • ispaniškai arba angliškai kalbančio gido paslaugos Amazonės regione; • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Skrydis į Kalafatę – Vakarų Patagonijos kaimą. Vyksite prie įspūdingiausio pasaulyje Perito Moreno ledyno, įtraukto į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jo ledo sienos driekiasi iki 30 km kaip viena milžiniška ledo siena, o viršutinis kraštas tarsi susilieja su dangumi.

Papildomos išlaidos:

Keliausite į Tores del Painės nacionalinį parką, nusipelniusį gražiausios Pietų Amerikos vietos šlovės dėl įspūdingo granito ir ledo derinio grožio. Nepaliestoje parko gamtoje atsiveria visi Patagonijos peizažai: kalnai, slėniai, miškai, upės, kaskados, ledynai, tundros ir plynaukštės.

• tarptautinis ir vietiniai skrydžiai (nuo 1 370 EUR); • vidinių skrydžių oro uosto mokesčiai Argentinoje (apie 20 USD);

• pasienio mokesčiai (5–10 USD kiekvieną kartą kertant sieną);

• kitos įprastos kelionių išlaidos (žr. 93 psl.).

Su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Pietų Amerika – ketvirtas pagal dydį žemynas, tarsi atskiras unikalus pasaulis. Pasaulis, žavintis paslaptimis, gamtos stebuklais ir paradoksais, istorijos ir kultūros paveldu, tango ir sambos ritmais, kava ir kulinariniais šedevrais... Leiskimės į dviejų išskirtinių Pietų Amerikos šalių paieškas.

Dangų siekiantis Perito Moreno ledynas. 5 DIENA. KALAFATĖ–PUERTO NATALESAS (ČILĖ) (P) Vyksite Čilės ir Argentinos pasienio punkto link, kirsite sieną ir sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus tęsite kelionę Patagonijos plokščiakalniu į Puerto Natalesą. 6 DIENA. PUERTO NATALESAS–TORES DEL PAINĖ–PUERTO NATALESAS (P, Pi)

Granito ir ledo šalis – Tores del Painės nacionalinis parkas.

SAN PEDRO DE ATAKAMA

SANTJAGAS BUENOS AIRĖS

8 DIENA. SANTJAGAS (P, Pi) Leisitės į ekskursiją po miestą, grožiu prilygstantį Paryžiui. Istoriniame miesto centre pamatysite Prezidento rūmus, centrinę sostinės aikštę, katedrą, karalių audiencijos pastatą, centrinį paštą. Kilsite į San Kristobalio kalną su milžiniška Dievo Motinos skulptūra pasigrožėti miesto panorama. Apžiūrėsite šiuolaikinius miesto kvartalus. „Jaunesnysis Paryžiaus brolis“ Santjagas. 9 DIENA. SANTJAGAS–KALAMA–SAN PEDRO DE ATAKAMA (P) Skrydis į Kalamą. Iš ten vyksite į San Pedro de Atakamą – Čilės miestelį, įsikūrusį aukštai kalnuose, pačiame Atakamos dykumos centre. Manoma, kad Atakama seniausia ir sausiausia dykuma pasaulyje. Popiet vyksite į Mėnulio slėnį. Čia ne tik grožėsitės neįprastu kraštovaizdžiu, bet ir stebėsite reto grožio saulėlydį. Sausiausia vieta pasaulyje – Mėnulio slėnis Atakamos dykumoje. 10 DIENA. SAN PEDRO DE ATAKAMA (P, Pi) Vyksite į Atakamos druskynus. Šios vietos kadaise buvo jūros dugnas. Sausiausia planetos dykuma atskleis neįprastą grožį ir kartais privers netikėti savo akimis, išvydus pasakiškas veidrodinio paviršiaus lagūnas, iškilusias 4 200 m virš jūros lygio. Siurrealistinis Atakamos druskynų grožis. 11 DIENA. SAN PEDRO DE ATAKAMA–GEIZERIAI EL TATIO (P, Pi) Keliausite prie geizerių El Tatio. Šiais geizeriais įdomiausia grožėtis prieš patekant saulei. Vandens ir garų srovės kyla iki 50 m ir sukuria įspūdingus gyvus ir tarsi nuolat kintančius paveikslus. Pusryčiausite romantiškoje aplinkoje. Turėsite galimybę pasišildyti karštosiose versmėse. Stabtelėsite kaimelyje Caspana. El Tatio geizeriai – vandens pliūpsnis vidury dykumos.

PERITO MORENAS

PUERTO NATALESAS

Kelionėje: Tango gimtinė Argentina Didingi ir atšiaurūs Patagonijos peizažai Atakamos dykumos kaitra Karštosios geizerių versmės

• • • •

Kelionės datos: 2017 m. vasario 2–16 d.; 2017 m. lapkričio 23 – gruodžio 7 d. Kelionės kaina 2 899 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje) Į kainą įskaičiuota: • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą; • 12 nakvynių 3* viešbučiuose ir svečių namuose; • ekskursijos pagal programą; • maitinimas pagal programą: 12 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė; • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinės programos metu; • ispaniškai arba angliškai kalbančio gido paslaugos Atakamos dykumoje ir Čilės Patagonijoje; • angliškai kalbančio gido paslaugos Velykų saloje; • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos (išskyrus Velykų salą). Papildomos išlaidos:

• tarptautinis skrydis į Argentiną ir atgal iš Čilės (nuo 1 150 EUR);

12 DIENA. SAN PEDRO DE ATAKAMA– SANTJAGAS (P)

• vietiniai skrydžiai (nuo 870 EUR); • vidinių skrydžių oro uosto mokesčiai Argen-

Vyksite į Kalamos oro uostą skristi į Santjagą. Laisvas laikas.

• pasienio mokesčiai (5–10 USD kiekvieną kar-

tinoje (apie 20 USD); tą kertant sieną);

• kitos įprastos kelionių išlaidos (žr. 93 psl.).

Detalų šios kelionės aprašymą rasite www.westexpress.lt/pazintines-keliones/.

Detalų šios kelionės aprašymą rasite www.westexpress.lt/pazintines-keliones/.

85

We Travel 2017 kelionių katalogas  
We Travel 2017 kelionių katalogas  
Advertisement