Page 14

Šri Lanka – arbatos lašelis Indijos vandenyne

Su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Tarsi ašara Indijos vandenyne, kvapni kaip puodelis juodosios arbatos – Šri Lanka traukia savo turtais, nuostabiu kraštovaizdžiu, aštriu maistu ir mielais, besišypsančiais žmonėmis. Egzotiška gamta, švarūs paplūdimiai ir skaidrus vanduo nukels jus į rojų žemėje ir užburs nepaprastu grožiu. Keliaujame? 1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–KOLOMBAS. 2 DIENA. KOLOMBAS–NEGOMBAS Atskridę į Kolombą sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus. Būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Negombe. Laisvas laikas ir poilsis. 3 DIENA. NEGOMBAS–PINAVELA–DAMBULA– SIGIRIJA (P) Po ankstyvų pusryčių vyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą Pinaveloje. Galėsite stebėti, kaip laukinės gamtos apsaugos darbuotojai rūpinasi mažaisiais našlaičiais, juos maitina, treniruoja, maudo greta esančioje upėje. Pakeliui aplankysite Dambulą ir penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kristų. Čia išvysite iki 130 Budos statulų ir įdomių freskų. Dideli, bet maži – drambliukai Pinaveloje. 4 DIENA. SIGIRIJA–POLONARUVA–MINERIJA– SIGIRIJA (P) Po pusryčių vyksite į Šri Lankos viduramžių sostinę Polonaruvą. Čia puikiai išsilaikę monumentai, karališkieji rūmai, šventyklos. Važiuosite į Minerijos nacionalinį parką, užimantį daugiau nei 88 890 ha plotą ir garsėjantį didžiausia dramblių populiacija. Persėsite į visureigius ir drauge su vairuotoju važiuosite „medžioti“ čia dažnai sutinkamų dramblių, buivolų, krokodilų. Drambliai, buivolai ir krokodilai Minerijos nacionaliniame parke. 5 DIENA. SIGIRIJA–MATALĖ–KANDIS (P) Anksti ryte kopsite į nepaprasto grožio Sigirijos kalnų tvirtovę, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą architektūros paminklą Liūto uolą, pastatytą 500 m. karaliaus Kašypajos garbei. Nuo tvirtovės atsiveria nuostabi panorama. Vyksite į Kandį. Pakeliui aplankysite prieskonių sodą Matalėje. Galėsite pasigrožėti salos augalija, įsigyti tradicinių prieskonių, įvairių žolelių, grožio terapijos priemonių. Lankysitės batikos manufaktūroje, stebėsite, kaip medžiagoje gimsta nuostabūs ornamentai, galėsite įsigyti puikių batikos dirbinių. Vakarop atvyksite į Kandį. Čia galėsite pasilinksminti pramoginiame renginyje su nacionaliniais šokiais. Paslaptinga Liūto uola, UNESCO objektas, ir Sigirijos kalnų tvirtovė.

22

6 DIENA. KANDIS–PERADENIJA–NUVARA ELIJA (P) Po pusryčių vyksite į vieną švenčiausių budistų vietų – Budos danties šventyklą (Dalada Maligawa). Aplankysite karališkuosius Peradenijos botanikos sodus. Traukiniu vyksite į miestelį Nanu Oya, iš jo autobusu važiuosite į Nuvara Eliją, Ceilono širdį. Aukštai kalnuose atsivers nuostabi arbatmedžių plantacijų panorama. Arbatos fabrike stebėsite sudėtingą arbatos perdirbimo procesą, paskanausite ir įsigysite tikrosios Ceilono arbatos. Neaprėpiama arbatmedžių plantacijų panorama. 7 DIENA. NUVARA ELIJA (P) Po pusryčių viešbutyje keliausite į ekskursiją po Nuvara Eliją. Pervežimas į viešbutį. Indijos 8–10 DIENOS. vandenynas BERUVALA (P) Poilsis Beruvalos kurorte. 11–12 DIENOS. KOLOMBAS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P) Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Kolombas–tarpinis oro uostas–Vilnius.

SIGIRIJA

NEGOMBAS KOLOMBAS

KANDIS NUVARA ELIJA

BERUVALA

Indijos vandenynas

Kelionėje: • Didžiausia dramblių populiacija Minerijos nacionaliniame parke • Senoji viduramžių sostinė Polonaruva • Karaliaus garbei pastatyta Liūto uola Sigirijoje • Aromatais svaiginantis Matalės prieskonių sodas Kelionės datos: 2017 m. kovo 11–22 d.; 2017 m. spalio 31 – lapkričio 11 d. Kelionės kaina 949 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje) Į kainą įskaičiuota: • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą autobusu; • 5 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu, 4 nakvynės 5* viešbutyje poilsio metu; • ekskursijos pagal programą; • maitinimas pagal programą: 8 pusryčiai; • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu; • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Spalvingoji Šri Lanka su poilsiu

Nuo 2 keliautojų

Šri Lanka – Indijos vandenyno skalaujamas, ypatinga aura paženklintas kraštas. Jam tiesiog negali likti abejingas. Ši valstybė užburia savo turtais: pasaką primenančia šalies istorija, smaragdinės spalvos arbatmedžių plantacijomis, karališkomis orchidėjomis, laukine vandenyno galia ir neįprastais prieskoniais. 1 DIENA. KOLOMBAS–NEGOMBAS Savarankiškai atvyksite į Kolombą ir būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. 2 DIENA. NEGOMBAS–NUVARA ELIJA (P) Po pusryčių vyksite į Nuvara Eliją, Ceilono širdį. Pakeliui aukštai kalnuose atsivers nuostabi arbatmedžių plantacijų panorama. Arbatos fabrike stebėsite sudėtingą arbatos perdirbimo procesą, paskanausite ir įsigysite tikrosios Ceilono arbatos. Vakare – trumpa ekskursija po Nuvara Eliją. 3 DIENA. NUVARA ELIJA–KANDIS (P) Po pusryčių vyksite į miestelį Nanu Oya, iš jo traukiniu grožėdamiesi vaizdais važiuosite į Kandį. Į miestą atvyksite vakarop. Ten jūsų lauks pramoginis renginys su nacionaliniais šokiais. 4 DIENA. KANDIS–MATALĖ–DAMBULA (P) Po pusryčių vyksite į vieną švenčiausių budistų vietų – Budos danties šventyklą (Dalada Maligawa). Pakeliui aplankysite prieskonių sodą Matalėje. Galėsite pasigrožėti salos augalija, įsigyti tradicinių prieskonių, įvairių žolelių, grožio terapijos priemonių. Lankysitės batikos manufaktūroje, stebėsite, kaip medžiagoje gimsta nuostabūs ornamentai, įsigysite puikių batikos dirbinių. Pakeliui aplankysite Dambulą ir penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kristų. Čia išvysite iki 150 Budos statulų ir įdomių freskų.

5 DIENA. DAMBULA–SIGIRIJA–MINERIJA– PASSIKUDAH (P) Anksti ryte kopsite į nepaprasto grožio Sigirijos kalnų tvirtovę, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą architektūros paminklą Liūto uolą, pastatytą 500 m. karaliaus Kašypajos garbei. Nuo tvirtovės atsiveria nuostabi panorama. Važiuosite į Minerijos nacionalinį parką, užimantį daugiau nei 88 890 ha plotą ir garsėjantį didžiausia dramblių populiacija. Persėsite į visureigius ir drauge su vairuotoju važiuosite „medžioti“ čia dažnai sutinkamų dramblių, buivolų, krokodilų. Pervežimas į viešbutį poilsiauti. 6–8 DIENOS. PASSIKUDAH (P, V) Poilsis miestelio Passikudah kurorte. Indijos 9 DIENA. KOLOMBAS–TARPINIS ORO vandenynas UOSTAS–VILNIUS (P) Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Kolombas–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Papildomos išlaidos:

• skrydis į Šri Lanką ir atgal (nuo 699 EUR); • Šri Lankos viza (nuo 35 USD); • kitos įprastos kelionių išlaidos (žr. 93 psl.).

SIGIRIJA

NEGOMBAS KOLOMBAS

DAMBULA MATALĖ KANDIS NUVARA ELIJA

Indijos vandenynas Kelionėje:

• Nepaprasto grožio Liūto uola Sigirijoje • Harmonija ir ramybė arbatžolių laukuose • Šri Lankos karalius ir kultūrinė salos širdis Kandis

• Patrauklus kurortas – rytinė salos pakrantė Passikudah

Kelionės datos: 2017 m. gegužės 2–10, 12–20 d.; 2017 m. birželio 5–13, 19–27 d.; 2017 m. liepos 10–18 d.; 2017 m. rugpjūčio 7–15 d.; 2017 m. rugsėjo 4–12 d.; 2017 m. spalio 12–20 d. Kelionės kainos: 745 EUR + skrydis, kai vyksta 4 asmenys; 855 EUR + skrydis, kai vyksta 2 asmenys (asmeniui dviviečiame kambaryje) Į kainą įskaičiuota: • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą; • 8 nakvynės 3–4* viešbučiuose; • ekskursijos pagal programą; • maitinimas pagal programą: 8 pusryčiai, 3 vakarienės; • angliškai kalbančio vairuotojo gido paslaugos pažintinio turo metu. Papildomos išlaidos:

• skrydis į Šri Lanką ir atgal (nuo 699 EUR); • Šri Lankos viza (35 USD); • kitos įprastos kelionių išlaidos (žr. 93 psl.).

Detalų šios kelionės aprašymą rasite www.westexpress.lt/pazintines-keliones/.

Detalų šios kelionės aprašymą rasite www.westexpress.lt/pazintines-keliones/.

23

We Travel 2017 kelionių katalogas  
We Travel 2017 kelionių katalogas  
Advertisement