Page 10

KINIJA

SKRISK KAIP SKANDINAVAI

ATNAUJINTI LĖKTUVŲ SALONAI SKRYDŽIUOSE Į JAV BEI AZIJĄ ULTRA MODERNUS LĖKTUVŲ SALONŲ DIZAINAS – SKAITYTI DAUGIAU FLYSAS.LT

Eksperto komentaras „Niekas negrįžta iš kelionės po šią šalį toks, koks buvo prieš tai“, – sakoma garsioje kinų patarlėje ir tai tikra tiesa. Tūkstantmetė didingosios Kinijos istorija, įspūdinga architektūra, rytietiškas gyvenimo būdas bei netradiciniai skoniai išbudins visus pojūčius ir kvies sugrįžti čia dar ne kartą. Ruošiantis kelionei, svarbiausia išmokti kiniškai pasisveikinti („Nihao“) ir apsiginkluoti ne tik šypsena, bet ir kantrybe, kurios prireiks prisitaikant prie žmonių gausos, kitoniškos jų kultūros bei mąstysenos.

Rasa Jacevičienė

rasa.jaceviciene@westexpress.lt

Be pasivaikščiojimo Didžiąja kinų siena, pasimėgaukite kruizu Li upe, apžiūrėkite legendomis apipintą terakotinę armiją Siane, pasigėrėkite įspūdingu Šaolinio vienuolyno auklėtinių pasirodymu, aplankykite vaizdingąjį Guilino miestą, o Čengdu susipažinkite su pandomis. Būtinai paragaukite tradicinės Pekino anties, pagal autentiškus receptus ruošiamų įvairiausių koldūnų, džiovintų persimonų, o aštresnio skonio mėgėjai turėtų išbandyti tiesiog degančius burnoje vietinės Sičuano virtuvės patiekalus.

15

We Travel 2017 kelionių katalogas  
We Travel 2017 kelionių katalogas  
Advertisement