Page 1

Weronika Mehr

portfolio


Weronika Mehr tel. 661 803 991 weronika.mehr@gmail.com


BIO Urodziłam się w 1993 roku w Częstochowie. Obecnie jestem studentką drugiego roku projektownia graficznego na ASP w Katowicach. Wcześniej uczyłam się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Częstochowie. Dopiero w klasie maturalnej zrozumiałam, że zawód prawnika to nie moja wymarzona przyszłość i postanowiłam spełniać swoje marzenia. Od lat jestem aktywną harcerką dzięki czemu współpraca z innymi nie są dla mnie problemem. Co działa nie tylko w ramach harcerstwa ale także całego życia. Leworęczna pasjonatka dobrego jedzenia, która nie boi się wyzwań i świadomie realizuje marzenia z dzieciństwa.


identyfikacja festiwali


Projekt systemu identyfikacji Og贸lnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku. Obejmuje on plakat, afisz, zaproszenia oraz informator.


Projekt systemu identyfikacji Ligi Teatr贸w Studenckich. Obejmuje on plakat, zaproszenia oraz identyfikatory.


plakaty


publikacje


Publikacja miała w założeniu łączyć 3 teksty o moderniźmie w jeden. Poprzez zastosowanie kalki i przeplatanie się wersów daje złudzenie dyskursu między autorami.


Redizajn informatora hufca Częstochowa. Oprócz zmiany oprawy graficznej zostały dodane rozkazy oraz przydatne informacje, takie jak godziny pracy hufca.


„Torty babci Zosi” jest zbiorem zdjęć przedstawiających urodziny, na których były torty, które wykonała moja babcia. W książce znjadują się także przepisy na najlepsze biszkopty i kremy.


logotypy


biobazar Katowice

Regaty

Phobos Cup

TAKE AND DRINK

KRAINA CYDRU

Swan Association


ilustracja


Dziękuję!

Katowice 2014

Weronika Mehr portfolio  
Weronika Mehr portfolio  
Advertisement