Page 66

AutoJin АВТОДЖИН – це компанія, що займається наданням цілодобової технічної допомоги водіям на автошляхах міста Вінниці та Вінницької області. Для того, щоб стати нашим клієнтом потрібно заключити договір про надання послуг (вартість договору 100 гривень на півроку). Усі послуги, вказані в договорі надаються цілодобово та безкоштовно протягом півроку. Кількість викликів спеціалістів компанії необмежена. Технічна допомога не може надаватися особам, які не заключили договір, або термін дії договору яких закінчився.

Ми швидко та якісно надаємо послуги при виникненні: 1. Несправності (поломки) Вашого автомобіля: підзарядка акумулятора; доставка палива; заміна запасного колеса; ремонт пошкодженого колеса на шиномонтажі; відігрів замків дверей; послуги евакуатора; інші послуги. 2. Дорожньо-транспортної пригоди за участі Вашого автомобіля: надання цілодобових консультацій при дтп; виїзд аварійного комісара; виклик оперативних служб; фіксація місця пригоди(фотозйомка); збирання первинних даних; допомога в оформленні повідомлення про дтп (Європротокол); організація евакуації та зберігання пошкодженого автомобіля.

Договір можна заключити за телефонами: (098)076-12-24; (068)523-52-77; (093)006-87-08. або за адресами: - вул. Архітектора Артинова,12, оф. 7; - вул. 30 років Перемоги (навпроти АЗС ОККО); - вул. Пирогова, 146; - Сабарівське шосе, 6А.

AutoJin – допомога завжди поруч!

Винницаno 10  
Винницаno 10  
Advertisement