Page 1


Servis / Resoling service Servis lezeček Náš servis Ti nabízí zkušenost, preciznost , vysokou techničnost a team špičkových odborníků, kteří vědí, co Tvá lezečka potřebuje. Servis provádějí mistři, kteří mají zkušenosti s výrobou lezecké obuvi. Vaše lezečky jsou tedy v těch nejlepších rukou. Díky výrobě nabízíme bezkonkurenčně největší spektrum tvarů a modelů kopyt, které zaručí co nejšetrnější zásahy do tvaru Tvých stávajících lezeček. Opravujeme lezečky všech značek, tvarů a výrobců. Nabízíme 10 druhů lepiček.

Service for climbing shoes – Resoling service Our service offers you our experience, precision, high technicity and a team of top specialists who know, what your climbing shoe needs. Our service is performed by masters having experience in manufacture of climbing shoes. Your climbing shoes are then in the best hands. Thanks to the given manufacture, we offer an unrivalled spektrum of shapes and models of lasts which guarantee the most regardful interventions in the shape of your existing climbing shoes. We are repairing climbing shoes of all shapes, trademarks and manufacturers We are offering 10 types of rubbers.

Termíny opravy do jednoho týdne od dodání!

Terms of repairs within one week from the delivery date!

www.opravalezecek.cz

www.saltic.de

www. kletterschuhservice.com

Guma EXTASY Rubber | EXTASY | Extasy – to není jen název – Extasy je filozofie, která ti dá ten nejlepší zážitek z lezení. Mnohaletý výzkum, experimentování a nikdy nekončící testování – to jsou indicie pro vytvoření vzorce na výrobu gumy, která nemá soupeře. Tato nová vysoce technická receptura, vyvinutá pro specifické využití, umožňuje lezcům zabírat pomocí prstů a chodidel v daleko větší míře, než její konkurence. Vyvážená kombinace mezi tuhostí na hraně a lepivostí při tření, dělají z Extasy silnou zbraň, která si poradí s jakoukoliv krystalickou strukturou kamene. Extasy je vaše záruka vyjímečného výkonu. Jediné co musíte udělat – je obout boty s touto gumou a budete v Extasy. … dej bacha, je vysoce návyková…

Extasy it‘s not just a name, Extasy is a philosophy that gives you the best feeling from climbing. Years of studying, experimenting and never ending testing is how our extasy formula was developed into a climbing shoe rubber. This new highly technical recipe, developed for specific use, enhances shoe performance of the shoe toe box better than it‘s competition. Well balanced combination between edging strengths and smear performance makes Extasy a strong weapon that will stand up to any rock structure there is. Extasy is guaranted for extensive performance. The only thing you have to do is put on Saltic shoes and you will be in Extasy. … be aware – it s highly addictive…


climbing shoes Avax A | AVAX | NEW Nový tvar kopyta, torzní špice, speciální úprava prstové části, zúžený patní hák, nadsazená klenba, patentované šněrování – to je AVAX. Nový propojený systém a mocný nástroj pro toho, kdo chce jít neustále dál. AVAX používá nový konstrukční systém jak v předepnutí gumy, tak v kombinaci materiálů. To umožňuje, aby bota ustála na malých stupech, lištách, dírkách, ale i na tření. Promyšlená perforace pak jen podtrhuje lehkost a flexibilitu. Avax je systém, který reaguje na nový trend lezení.

[ NEW NE EW ]

A new last shape, torsional toe, special construction of the toe region, narrow heel seat hook, pronounced arch – this means AVAX. A new interconnected system and an effective tool for those who still want go ahead. AVAX uses a new construction system in the rubber prestressing and in the combination of materials. This enables standing of the shoe on small ll steps, borders, holes and also in friction situations. A sophisticated perforation of its levers accentuatess its facility and flexibility. Avax is a system which reacts acts to the new climbing trend. MATERIÁL: MICROFIBER

/

MATERIAL: MICROFIBER

PODŠÍVKA: NETKANÁ TEXTILIE MEZIPODEŠEV: EVOLSA RC

/

/

LINING: BONDED WEB FABRIC RIC

MIDSOLE: EVOLSA RC

PODEŠEV: EXTASY® 3,5 MM NEBO VIBRAM XS SOLE: EXTASY® 3,5 MM OR VIBRAM XS PATENT: ŠNĚROVACÍ SYSTÉM

/

ART: AR R T: 123

SYSTEM: LACE-UP SYSTEM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZES: 2÷11 UK

VÁHA: 360 G (PÁR)

/

WEIGHT: 360 G (PAIR)

ART: 123

Mamba ba rent | MAMBA RENT | Inovace oblíbeného modelu MAMBA. Reaguje na požadavky lezců na umělých stěnách – lehce nazout, lehce vyzout. Mamba Rent má dvojitou obsázku gumy ve špici, tím je ideální lezečkou pro půjčovny, lezecké haly a pro každého, kdo požaduje komfort , ale i praktickou výdrž své boty. An innovation of the favourite MAMBA model. It respects the demands of the climbers on artificial walls – easily slip on, easily slip off. The Mamba Rent has got a double rubber mudguard in the toe region, so that it is an ideal climbing shoe for lending offices, climbing halls and for every one who requires comfort together with the practical endurance of his or her shoes.

MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE PODŠÍVKA: NENÍ

/

/

MATERIAL: SYNTHETIC LEATHER

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: EVOLUTION

/

MIDSOLE: EVOLUTION

PODEŠEV: EXTASY® 3,5 MM, DVOJITÁ OBSÁZKA NA ŠPICI SOLE: EXTASY 3,5 MM, DOUBLE RUBBER MUDGUARDS IN THE TOE REGION PATENT: STŘIH + UPNUTÍ

/

PATENTED: STYLE + FASTENING

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZES: 2÷11 UK

VÁHA: 230 G (PÁR)

/

WEIGHT: 230 G (PAIR)

ART: 125

ART: 125

3


climbing shoes Q-Step | Q-STEP | Jedinečná konstrukce umožňuje dokonalou adaptaci na jakékoliv chodidlo. Asymetricky anatomická konstrukce ve spojitosti s patentovaným křížovým upnutím patního háku dodávají lezečce požadovanou dynamičnost a agresivitu sebevědomého závodníka. Torzní zahnutí špice a lehce prohnutá podešev vám umožní ustát nemožné. Unique construction enabling a perfect adaptation for any foot. Cross clamping of the heel hook passing through tthe arch, supplies the mountaineering shoe with the re requir required dynamics and aggressiveness of a self-confident self-conf nfi competitor. The special patented sole perforation perforatt enables you to stand the impossible.

MATERIÁL: ULTRA MICROFIBER 1,8 MM MATERIÁ MATERIAL: ULTRA MICROFIBER 1,8 MM MATERI PODŠÍVKA: NENÍ PODŠÍ

/

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: SALTIFLEX 1,1 MM MEZI ART: 112 2

PODEŠEV: EXTASY® POD

/

MIDSOLE: SALTIFLEX 1,1 MM

SOLE: EXTASY®

/

PATENT: KŘÍŽOVÉ UPNUTÍ, STAHOVACÍ SYSTEM PA PPATENT: CROSSFASTENING, TIGHTENING SYSTEM VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 320 G (PÁR)

/

WEIGHT: 320 G (PAIR)

ART: 112

Guru | GURU | Agresivní, technicky zaměřená bota s jedinečným samosvorným zapínáním na Velcro. Speciální technická mezipodešev umožňuje optimální oporu na hranách bez ovlivnění citlivosti na tření. Ideální pro víceúčelové použití v horách a při boulderingu. Aggressive look, created for technical use, it features the Velcro ® closure system. A special thin midsole is ideal for small edges, maintaining a great friction sensibility. Suitable for multi-purpose use in the mountains and bouldering.

MATERIÁL: KŮŽE KŮ

/

MATERIAL: LEATHER

PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

ART: 111

/

PODEŠEV: EXTASY® 3,5 MM PODEŠE

/

PATENT: UTAHOVACÍ SYSTÉM PATEN

MIDSOLE: HYFLEX SOLE: EXTASY® 3,5 MM /

PATENT: TIGHTENING SYSTEM

VELIKOST: 2÷11 UK VEL

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 360 G (PÁR) VÁ

/

WEIGHT: 360 G (PAIR)

ART: 111

WWW.SAL SALTIC.COM

LINING: CAMBRELLE ®

/

MEZIPODEŠEV: HYFLEX RS MEZIPODE


Bongo Bo | BONGO | NEW Všestranně zaměřená technická lezečka. Asymetrické šněrování ven z nohy zajištuje maximální cit v prstové části. Samostatné řešení upínacího patního pásku umožňuje progresivní spojení chodidla s patou. Přesně nastavenou perforací je docíleno rovnoměrného rozložení sil, čímž je eliminován nepříjemný tlak na patní hák. Syntetický materiál dodává botě lehkost a značný komfort.

[ NEW NE EW ]

A climbing shoe with versatile technical orientation, on, an asymmetrical lacing on the outer side of the shoe ensures a maximum feeling in the toe portion. tion. An independent solution of the fastening slingg enables a progressive connection of the foot sole with h the heel. Through a precisely situated perforation, a uniform rm distribution of forces is attained, which eleminates emin inates the disagreeable pressure on the heel-seat att hook. h Synthetic material gives the shoe its light htt weight character and considerable comfort.

MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE PODŠÍVKA: NENÍ

/

/

MATERIAL: L: SYNTHETIC SYNTH HETIC LEATHER

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: EVOLUTION® PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM PATENT: UPNUTÍ + STŘIH

MIDSOLE: EVOLUTION OLUTIO ON®

/ /

/

ART: 114

SOLE: EXTASY® 3,7 MM PATENT: FASTENING + DESIGN

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 360 G (PÁR)

/

WEIGHT: 360 G (PAIR)

ART: 114

Vampir mpir | VAMPIR | Všestranná technická slipper lezečka s upínáním na suchý zip. Je konstruovaná na superšpičkovém kopytě v jehož základě se síla chodidla koncentruje na jednom místě. Kombinace syntetiky a přírodních materiálů nabízí nejvyšší možný komfort. Ke zmaximalizování preciznosti je Vampír vybaven speciální mezipodešví s vysoce citlivým ukončením v prstové části. To dělá tuto botu sensibilní, jedinečnou a dynamickou. A slipper climbing shoe in general purpose technique design with Welcro fastening. It is made on a super-top last, on the bases of which the foot force is being concentrated in one spot. A combination of synthetic and natural materials offers the highest possible comfort. For attaining a maximum precision, this Vampir slipper is provided with a special middle sole with a highly sensible ending in the toe part. This makes this shoe highly sensible, unique and dynamic. MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE

/

MATERIAL: SYNTHETIC LEATHER

PODŠÍVKA: 1/3 CAMBRELLE®

/

LINING: 1/3 CAMBRELLE®

MEZIPODEŠEV: EVOLSA RC

MIDSOLE: EVOLSA RC

/

PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM NEBO VIBRAM XS SOLE: EXTASY® 3,7 MM OR VIBRAM XS VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 320 G (PÁR)

/

WEIGHT: 320 G (PAIR)

ART: 108

ART: 108

5


climbing shoes Mamba | MAMBA | Pokud chcete extrémní výkon v cestě nebo na bouldrovce, je Mamba vaše bota. Vyjímečný design vychází z požadavků špičkových lezců — bouldristů. Tato pokroková bota je nejlehčí a nejvýkonnější balerinou ve své třídě, a to bez kompromisu. Vysoká citlivost a dynamičnost v prstové části změní vaše nohy v ruce. If you want to attain an extreme performance on your way or on the boulder-way, Mamba is the shoe you need. Its exceptional design starts from the demands of the most modern boulder-climbers. This advanced shoe is the lightest and the most performing ballerina-type shoe possible in its class without any compromise. Its high sensibility and dynamism in the toe part will change your feet in hands.

ART: 106 MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE PODŠÍVKA: NENÍ

/

/

MATERIAL: SYNTHETIC LEATHER

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: EVOLUTION® PODEŠEV: EXTASY® 3,5 MM PATENT: STŘIH + UPNUTÍ

/ /

/

MIDSOLE: EVOLUTION® SOLE: EXTASY® 3,5 MM

PATENT: STYLE + FASTENING

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 230 G (PÁR)

/

WEIGHT: 230 G (PAIR)

ART: 106

Falco | FALCO | Technicky konstruovaná ponožka s velcro zakončením, která uspokojí každého lezce. Dokonalý tvar a provedení dělají z této boty nástroj, který vám umožní splynutí s jakýmkoliv materiálem. Falco vyhoví širokému spektru lezců. Technically constructed sock with velcro heelpiece, which is suitable for every climber. Sophisticated shape and perfect design is turning this shoe into an excellent tool for all type of rock. Falco is suitable for large spectrum of climbers.

ART: 110

MATERIÁL: KŮŽE

/

MATERIAL: LEATHER

PODŠÍVKA: NENÍ

/

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: SAGOTEX® PODEŠEV: EXTASY® 4 MM PATENT: UPÍNACÍ SYSTÉM

/

MIDSOLE: SAGOTEX® SOLE: EXTASY® 4 MM PATENT: FASTENING SYSTEM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 380 G (PÁR)

/

WEIGHT: 380 G (PAIR)

ART: 110

WWW.SALTIC.COM

/ /


Bara | BARA | Citlivou studií dámského chodidla bylo vytvořeno neobyčejně technicky vyvážené obutí pro dámy. Speciálně vrstvená mezipodešev umožňuje skvělou práci nohou v každém terénu. Úzká pata spolu s komfortním střihem předurčuje tuto lodičku pro všestranné použití. According to the studies of the female foot (low volume instep, narrower heel, higher arch) we have created an unusual technically balanced shoe for ladies. We have added a special layer in-between the sole which gives a precision performance whether you are at the crags or in the gym. A narrower heel with a lower cut around the ankles gives a precise and comfortable fit that feels like a ballet slipper.

MATERIÁL: KŮŽE

/

MATERIAL: LEATHER

PODŠÍVKA: 1/3 CAMBRELLE®

/

LINING: 1/3 CAMBRELLE®

MEZIPODEŠEV: VRSTVENÝ TALYN AX PODEŠEV: EXTASY® 3,5 MM PATENT: UPÍNACÍ SYSTÉM

/ /

/

ART: 113

MIDSOLE: LAYERS OF TALYN-AX

SOLE: EXTASY® 3,5 MM PATENT: FASTENING SYSTEM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 370 G (PÁR)

/

WEIGHT: (PAIR)

ART: 113

Tanaka T | TANAKA | Představuje celkové řešení pro extrémní požadavky moderního lezení — tření, citlivost, lehkost, okrajová tuhost a pohodlné padnutí. Speciální mezipodešev s vysoce citlivým ukončením v prstové části se postará o skvělý pocit při lezení na nejmenších stupech. Tanaka je agresivní, všestranný a nadmíru účinný nástroj, který potěší každého lezce. It constitutes an all-round solution for extreme demands of modern climbing – friction, sensibility, ility, lightweight, marginal rigidity and comfortable le fitting. Special middle-sole with highly sensitive termination rmination in the toe region will produce an excellent sensation when climbing on smallest foot rests. Tanaka naka is an aggressive, versatile and extremely effective ective tool which will satisfy every climber.

MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE + KŮŽE MATERIAL: SYNTHETIC LEATHER + LEATHER ER PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

LINING: CAMBRELLE MBRELLE®

/

MEZIPODEŠEV: EVOLSA RC

/

MIDSOLE: EVOLSA RC

PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM

/

SOLE: EXTASY® 3,7 MM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 350 G (PÁR)

/

WEIGHT: 350 G (PAIR)

ART: 119

ART: 119

7


climbing shoes Nabu | NABU | Nabu je lezečka padnoucí každému. Speciální ponožkovitý střih zajišťuje pevnost, stabilitu a pohodlnost všem lezcům, jak těm, kteří s lezením začínají, tak těm zkušenějším. Nabu má lehce upnutou patu, její spodní část je vybavena speciálním SHOCK ABSORBEREM tlumičem odpružení. Zvýšená gumová obsázka sahající až k patnímu upnutí zaručí hledaný komfort. Nabu Tě nezklame! Nabu is a climbing shoe which fits everybody. Its special sock cut ensures strength, stability and comfort for all climbers, including beginners and those more experienced. Nabu is slightly fastened in its heeel seat region, its bottom part is provided with a special SHOCK ABSORBER, with a spring loading damper. The higher rubber mudguard reaching up to the heel seat fastening will guarantee the desired comfort. Nabu will not disappoint you.

MATERIÁL: MICROFIBER ART: 124

PODŠÍVKA: NENÍ

/

/

MATERIAL: MICROFIBER

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: FIROFLEX 330+

/

MIDSOLE: FIROFLEX 330+

PODEŠEV: EXTASY® 3,5 ÷ 5 MM SOLE: EXTASY® 3,5 ÷ 5 MM VELIKOST: 2÷15 UK

/

SIZE: 2÷15 UK

VÁHA: 420 G (PÁR)

/

WEIGHT: 420 G (PAIR)

ART: 124

Garnet | GARNET | Tato velmi měkká lezečka nabízí skutečný pocit jistoty a volnosti. Je neobyčejně přizpůsobivá s vysokou citlivostí na jakémkoliv druhu skály. This very soft shoe offers a real feeling of security and freedom of movement. Very sensitive and flexible on any kind of rock.

ART: 101

MATERIÁL: KŮŽE

/

MATERIAL: LEATHER

PODŠÍVKA: CAMBRELLE® MEZIPODEŠEV: FLEXI+ PODEŠEV: EXTASY® 4 MM

LINING: CAMBRELLE ®

MIDSOLE: FLEXI+ /

SOLE: EXTASY® 4 MM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 340 G (PÁR)

/

WEIGHT: 340 G (PAIR)

ART: 101

WWW.SALTIC.COM

/

/


Fenix F

| FANTOM | NEW Extrémní představitel moderního lezení, to je Fantom. m. Je určen pro každého, kdo hledá spolehlivost, citlivost, vost, preciznost a všestrannost. Patentovaná aplikace „No free air“ (NFA) systému vám zaručí vzrušující cí a nezapomenutelný pocit z lezení. Stačí jen obout. out.

[ N NEW EW ]

An extreme representative of modern climbing. ing. ng. This is Fantom. It is intended for all those, who are looking for dependability, sensibility, precision recision and versatility. The patented application on of thee „No free air“ (NFA) system will guarantee tee you ou an exciting and unforgettable sensation n when wheen climbing. Go ahead and put it on.

MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE

/

MATERIAL: RIAL: SYNTHETIC SYNTH HETIC LEATHER

PODŠÍVKA: CAMBRELLE + ANTIBAKTERIÁLNÍ ÁLNÍ ÚPRAVA LINING: CAMBRELLE + ANTIBACTERIAL FINISH MEZIPODEŠEV: EVOLSA RC

/

MIDSOLE: EVOLSA RC

PODEŠEV: EXTASY® 3,7 NEBO VIBRAM

ART: 127 A

SOLE: EXTASY® 3,7 OR VIBRAM VELIKOST: 2÷11 UK PATENT „NO FREE AIR“ (NFA) SYSTÉM SIZE: 2÷11 UK PATENT „NO FREE AIR“ (NFA) SYSTEM VÁHA: 335 G (PÁR)

/

WEIGHT: 335 G (PAIR)

ART: 127

Saphir aphir | SAPHIR | NEW Pohodlná precizní lezečka koncipovaná pro dlouhé hé cesty v horách. Díky jejímu komfortu se s ní dá mistrněě lézt na jakémkoliv technickém povrchu. Gumová ochrana chrana kotníku vás podrží v každé spáře. Speciální mezipo mezipodešev podešev v kombinaci s lepičkou Extasy a antishockem m v patní pattní části dělají z této boty spolehlivého přítele. e. A comfortable precise climbing shoe for long trips in mountains. Thanks to its comfort, any ny technical surface can masterly be climbed. This rubber ankle protection will hold you in any fissure. re. Special middle sole in combination with an Extasy stick-on label and an antishock part in its heel-seat eat portion make ea this shoe your reliable friend.

MATERIÁL: KŮŽE

/

[ N EW ] E NEW

MATERIAL: LEATHER

PODŠÍVKA: PALLIMO DS

/

LINING: NING: PALLIMO MO DS

MEZIPODEŠEV: EVOLUTION AX

/

MIDSOLE: EVOLUTION AX

PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM SOLE: EXTASY® 3,7 MM VELIKOST: 2÷12 UK

/

SIZE: 2÷12 UK

VÁHA: 590 G (PÁR)

/

WEIGHT: 590 G (PAIR)

ART: ART RT: 117

ART: 117

11


climbing shoes Spirit | SPIRIT | Model pro širokou vrstvu lezců, kteří hledají pohodlnou a spolehlivou lezečku. Díky jednoduchosti a velké citlivosti si získal tento model velmi dobré postavení na světovém trhu. A model made for a great variety of climbers who appreciate a comfortable and reliable climbing shoe. Thanks to its simliplicity and excellent sensibility the model has gained a good reputation on the world market.

MATERIÁL: KŮŽE

/

MATERIAL: LEATHER

PODŠÍVKA: NENÍ

/

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: SALPA

ART: 102

/

MIDSOLE: SALPA

PODEŠEV: EXTASY® 4 MM /

SOLE: EXTASY® 4 MM

VELIKOST: 2÷15 UK

/

SIZE: 2÷15 UK

VÁHA: 430 G (PÁR)

/

WEIGHT: 430 G (PAIR)

ART: 102

Spirit Rent | SPIRIT RENT | Universální lezečka pro široké spektrum lezců. Tato varianta je vybavena dvojitou obsázkou a zesílenou podešví. Díky těmto vlastnostem se Spirit Rent staví na přední místa v půjčovnách a na umělých stěnách. Její prodloužená trvanlivost šetří vaši kapsu i čas. A universal climbing shoe for a broad spectrum of climbers. This variant is provided with a double golosh and with a reinforced sole. Thanks to these properties, the Spirit Rent is placed in an advanced position in lending offices and on artificial walls. Its extended durability saves your pocket and time.

MATERIÁL: KŮŽE PODŠÍVKA: TELINA

ART: 120

MATERIAL: LEATHER /

LINING: TELINA

MEZIPODEŠEV: FIROFLEX 300+

/

PODEŠEV: EXTASY® 5,5 MM

SOLE: EXTASY® 5,5 MM

/

MIDSOLE: FIROFLEX 300+

VELIKOST: 2÷15 UK

/

SIZE: 2÷15 UK

VÁHA: 440 G (PÁR)

/

WEIGHT: 440 G (PAIR)

ART: 120

WWW.SALTIC.COM

/


Enigma | ENIGMA | NEW Na scénu přichází extrémní představitel moderního lezení. Anatomická pata, příčná stabilizace prstové části, asymetrické stažení nártu, eliminace volného prostoru. To je systémové řešení pro dosažení co nejlepšího lezeckého efektu. Přední část podešve je vybavena patentovaným systémem „No Free Air“ (NFA), čímž je zvýšena citlivost a přilnavost v prstové části na maximum. We would like to introduce you another representant of modern climbing shoe. An anatomic heel, crosswise stabilisation of finger part, assymetrical contraction of the instep, elimination of the free space. This systematic solution helps you to achieve the top climbing effect. The front part of the sole is equiped with patented system „NO FREE AIR“ – „NFA“.. This system is pushing the sensitivity and the grip in the finger part to the maximum.

MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

/

MATERIAL: SYNTHETIC LEATHER EATHER

LINING: CAMBRELLE ®

/

MEZIPODEŠEV: EVOLUTION

[ NEW ]

/

MIDSOLE: EVOLUTION

PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM + NFA NEBO VIBRAM SOLE: EXTASY® 3,7 MM + NFA OR VIBRAM PATENT: NFA SYSTÉM

/

ART: 116 16

PATENT: NFA SYSTEM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 300 G (PÁR)

/

WEIGHT: 300 G (PAIR)

ART: 116

Moby M | BAMBI | NEW Ideální lezecká bota pro děti. Je pohodlná a příjemně sedí na noze. Rychlé a snadné nazutí je výhodou nejen pro rodiče. Šněrovací velcro systém umožňuje správné a dokonalé upnutí nohy. An ideal climbing boot for children. It is comfortable and sits agreeably on the foot. Its quick and easy putting on the foot is an advantage not only for parents. The velcro lacing system enables a correct and perfect fitting on the foot.

MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE PODŠÍVKA: NENÍ

/

/

] [ NEW N

MATERIAL: L:: SYNTHETIC SYN LEATHER

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: INSO DX 100 PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM

/ /

MIDSOLE: INSO DX 100 SOLE: EXTASY® 3,7 MM

VELIKOST: 9÷11/2 UK

/

VÁHA: 235 G (PÁR)

WEIGHT: 235 G (PAIR)

/

SIZE: 9÷11/2 UK

ART: T: 128

ART: 128

13


climbing shoes Arrow | ARROW | Nebezpečná, moderní a velmi efektivní zbraň v podobě lezečky. Technicky vyvážená kombinace přírodních a umělých materiálů, předurčují tuto lezečku k těm nejvyšším sportovním výkonům. Na podešev je aplikována specifická HLS technologie (horseshoe–lock–system), která se postará o perfektní kontakt se skálou a nabízí vám extrémní zážitek z lezení. Arrow je vaše trefa do černého. A dangerous, modern and very effective weapon in form of a climbing shoe. A technically balanced combination of natural and synthetic materials predetermine this climbing shoe to extremely high sporting performances. Special HLS technology has been applied on the sole (the so–called horsshoe–lock system), which will ensure a perfect contact with the rock and offers you an extreme experience from climbing. Arrow is your hit into the bull's eye.

MATERIÁL: KŮŽE

/

PODŠÍVKA: AIRNET

MATERIAL: LEATHER /

LINING: AIRNET

MEZIPODEŠEV: EVOLSA RC ART: 115

/

MIDSOLE: EVOLSA RC

PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM + HLS PATENT: DESIGN + HLS SYSTEM

ART: 118

/ /

SOLE: EXTASY® 3,7 MM + HLS PATENT: DESIGN + HLS SYSTEM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 420 G (PÁR)

/

WEIGHT: 420 G (PAIR)

ART: 118

Trinit | TRINIT | Lezecká bota určená především pro lezení v mixech a ledu. Měkká pata v kombinaci se šněrováním do špice umožńuje optimální fixaci nohy při extrémním nasazení. Použité materiály Cordura + Kevlar a uhlíková mezipodešev dělají z této lezečky velmi lehký a účinný model. Climbing boot intended above all for climbing in mixes and on ice. Soft heel seat in combination with lacing up to the toe enables an optimum fixation of the foot in extreme use. Materials used: Cordura + Kevlar, carbon middle sole make these climbing boots a very lightwight and effective model.

MATERIÁL: CORDURA® + KEVLAR® + KŮŽE MATERIAL: CORDURA® + KEVLAR® + KŮŽE ART: 122

PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

/

MEZIPODEŠEV: UHLÍK 2,5 MM PODEŠEV: EXTASY® 3 MM VELIKOST: 4÷12 UK MAČKY: GRIVEL®

/ /

WWW.SALTIC.COM

/

MIDSOLE: CARBON 2,5 MM

SOLE: EXTASY® 3 MM

SIZE: 4÷12 UK CRAMPONS: GRIVEL®

VÁHA: 1580 G (KOMPLET)

ART: 122

/

LINING: CAMBRELLE ®

/

WEIGHT: 1580 G (KOMPLET)


Speed Spe | SPEED | NEW Nový přístup k lezení, tak aby lezec cítil povrch skály a mohl co nejlépe vnímat všechny nerovnosti. Jedinečná konstrukce nártové části umožňuje dokonalé nalé obepnutí nohy. Sped je skvělá volba pro lezce, kteří chtějí botu s větší citlivostí a možností hákování. ování. á í Je koncepčně zaměřena pro soutěže na rychlost. t. A new approach to climbing, so that the climber ber could c better feel the surface of the rock and be able ble too perceive all unevennesses. The unique construction nstruc uction of the instep part enables a perfect fixingg off the t foot. Speed is an excellent chance for climbers limber ers who prefer having a boot with more sensibility bility andd with ith the possibility of hooking. Its conception eption is orientedd to the speed competitions.

MATERIÁL: MICROFIBER PODŠÍVKA: NENÍ

/

/

[ NE NEW EW ]

MATERIAL: ERIAL: MICROFIBER R

LINING: NONE

MEZIPODEŠEV: SALTIFLEX 1,1 MM

/

MIDSOLE: SALTIFLEX SALTTIFLEX 1,1 MM

PODEŠEV: EXTASY® 3 MM + NFA, NEBO VIBRAM SOLE: EXTASY® 3 MM + NFA, OR VIBRAM PATENT: NFA SYSTÉM

/

PATENT: NFA SYSTEM

VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 295 G (PÁR)

/

WEIGHT: 295 G (PAIR)

ART: 129 A

ART: 129

Slick Rent | SLICK RENT | NEW Analogie Vampiru – zdokonalená o prvky vyžadující lezení na umělých stěnách. Byly zohledněny všechny požadavky půjčoven. Zdvojená obsázka Viditelné číselné označení Možnost sepnutí lezeček k sobě An analogy to Vampire – added features requiring climbing on the artificial walls. All requirements of the lending offices have been respected double foxing visible number indication possibility of binding together of the pair of boots

MATERIÁL: SYNTETICKÁ KŮŽE

/

MATERIAL: SYNTHETICC LEATHER

PODŠÍVKA: 1/3 CAMBRELLE®

/

LINING: 1/3 CAMBRELLE LLE®

MEZIPODEŠEV: EVOLSA RC

MIDSOLE: EVOLSA RC

/

[ NEW EW ]

PODEŠEV: EXTASY® 3,7 MM NEBO VIBRAM XS SOLE: EXTASY® 3,7 MM OR VIBRAM XS VELIKOST: 2÷11 UK

/

SIZE: 2÷11 UK

VÁHA: 320 G (PÁR)

/

WEIGHT: 320 G (PAIR) ART: 130

ART: 130

15


trekking shoes Trek | TREK | Speciální tvarovatelná stélka spolu s originálním tvarem a polstrováním na všech páscích dodává těmto ěmto sandálům preciznost a velký komfort. A special self-shaping sole together with an unique ique shape and padded straps guarantee the maximum um comfort and precision.

MATERIÁL: ALVEOLUX®

MATERIAL: ALVEOLUX®

/

STÉLKA: VYLISOVANÁ STRUKTURA MEZIPODEŠEV: SADNIS

/

PODEŠEV: TVAROVANÁ PRYŽ VELIKOST: 4÷11 UK

/

/

INSOLE: MOULDED STRUCTURE URE

/

SOLE: MOULDED RUBBER

SIZE: 4÷11 UK

PATENT: UPÍNACÍ SYSTÉM VÁHA: 690 G (PÁR)

/

MIDSOLE: SADNIS

/

PATENT: FASTENING SYSTEM

WEIGHT: 690 G (PAIR)

ART: 20 201 01

ART: 201

CX-5 | CX-5 | NEW Jednoduché elegantní slipper sandály. Speciální konstrukce podešve umožňuje její prodyšnost, a to jak ze spodní části, tak z vrchní části. Touto konstrukcí je podstatně eliminováno nežádoucí pocení chodidla.

[ NEW ]

Simple elegant slipper sandals. Special construction of the sole allows breathability from the bottom and the upper part too. Sweating of a foot is eliminated to a minimum thanks to the construction.

STÉLKA: EVA PĚNA

/

ART: 205

INSOLE: EVA FOAM

PODEŠEV: TVAROVANÁ PRYŽ + SPECIÁLNÍ PRODYŠNOST

ART: 204

SOLE: MOULDED RUBBER + SPECIAL BREATHABILITY VEL. 3÷11 UK

/

VÁHA: 360 G (PÁR)

SIZE: 3÷11 UK /

WEIGHT: 360 G (PAIR)

ART: 204, 205

17


trekking shoes Scorpio | SCORPIO | NEW Respektuje pohodlí a všestrannost, bota s cílem uspokojit všechny ty, kteří hledají radost z pohybu a spolehlivost při lehkém trekkingu. Kožený svršek kombinovaný s membránou zesiluje ochranu a garantuje optimální využití k outdoorovým hrátkám.

[ NEW ]

It respects comfort and the universality. A shoe that intents to satisfy those who seek joy of mobility and realibility while light trekking. A leather upper combined with a membrane reinforces protection and guarantees an optimal usage for the outdoor activities.

ART: 534 MATERIÁL: VELUROVÁ KŮŽE

/

MATERIAL: VELVET LEATHER LINING: MEMBRANE VINDTEX®

PODŠÍVKA: MEMBRÁMA VINDTEX®

/

PODEŠEV: VIBRAM ® FRICTION

SOLE: VIBRAM® FRICTION

/

VELIKOST: 4÷12 UK

/

SIZE: 4÷12 UK

VÁHA: 750 G (PÁR)

/

WEIGHT: 750 G (PAIR)

ART: 534

Hard-Core | HARD-CORE | Trekko–lezečka, vytvořená hlavně pro dlouhé tůry v horách. Díky velkému komfortu a Vibram podrážce dokážete s touto botou zvládnout jak kamenné, tak technické terény všeho druhu. Asymetrický šněrovací systém do špice umožňuje perfektní dotažení v prstové části, a tím plynulý přechod z trekkingu na lezení. Hard-core budí respekt, který se nedá přehlédnout. The Hard-core approach shoe excels or long technical alpine and aid climbing routes. Ideal for mountain guides. This shoe boasts a Vibram sole, precision edging power, asymmetrical lacing system into the toe for perfect tensioning. Kevlar Cordura inner bootie makes this shoe indestructible. Aggressive rand and heel sling for better climbing performance.

ART: 503

MATERIÁL: NUBUK + CORDURA® + KEVLAR®

/

MATERIAL: NUBUK +

CORDURA® + KEVLAR®

ART: 504

PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

/

MEZIPODEŠEV: NYLON

MIDSOLE: NYLON

/

PODEŠEV: VIBRAM® SEBOLET PATENT: AS ŠNĚROVACÍ SYSTÉM

SOLE: VIBRAM® SEBOLET

/ /

PATENT: AS LACING SYSTEM

VELIKOST: 3÷11 UK

/

SIZE: 3÷11 UK

VÁHA: 980 G (PÁR)

/

WEIGHT: 980 G (PAIR)

ART: 503 BLUE, 504 RED

WWW.SALTIC.COM

LINING: CAMBRELLE ®


Boro | BORO | Víceúčelová bota vhodná pro veškeré venkovní aktivity umožňující rychlou trekkingovou chůzi v namáhavém terénu s různou obtížností. Optimální kombinace kvality a ceny. A multi-purpose shoe shoe suitable for all outdoor activities. It enables fast trekking walk over rugged ground with variety of difficulties. Optimum combination of quality per price.

ART: 502

ART: 501

MATERIÁL: CORDURA® + KŮŽE PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

/

MEZIPODEŠEV: SALPOFLEX AX PODEŠEV: VIBRAM® VELIKOST: 3÷13 UK

/ /

VÁHA: 1 000 G (PÁR)

MATERIAL: CORDURA® + LEATHER

/

LINING: CAMBRELLE ® /

MIDSOLE: SALPOFLEX AX

SOLE: VIBRAM® SIZE: 3÷13 UK

/

ART: 500

WEIGHT: 1,000 G (PAIR)

ART: 500 GREY, 501 RED, 502 BLUE

Aragon | ARAGON | Celokožená, ultralehká, pohodlná a všestranná bota do hor i do města. Svršek z přírodní kůže je doplněn šněrováním až do špice, což je velkou výhodou při fixaci chodidla. Jako každá Saltic bota je i tato opatřena gumovou obsázkou – proti oděru ve špici i v patě. Vibram Friction podešev je doplněna měkkou mezivrstvou tlumící nárazy, tím pádem zvyšující komfort při vašich aktivitách. An all-leather ultra-light, comfortable and general purpose boot for walking in mountains and/or in cities. The upper is of natural leather and is completed with lacing up to the toe, which offers a more efficient fixing of the foot. As any SALTIC boot, this also is provided with a rubber mudguard which protects against wear in the toe and heel regions. The Vibram Fiction sole is completed with a soft middle layer which absorbs impacts, in giving so the boot its comfort when performing your activities.

MATERIÁL: VELUROVÁ KŮŽE PODŠÍVKA: MESH

/

/

MATERIAL: VELVET LEATHER

LINING: MESH

PODEŠEV: VIBRAM® FRICTION

/

SOLE: VIBRAM® FRICTION

VELIKOST: 4÷12 UK

/

SIZE: 4÷12 UK

VÁHA: 750 G (PÁR)

/

WEIGHT: 750 G (PAIR)

ART: 524

ART: 524

19


trekking shoes Predator | PREDATOR | Universální, velmi lehká, víceúčelová bota vhodná pro veškeré venkovní aktivity, která zcela naplňuje filozofii outdooru. Moderní design a technické řešení podtrhuje charakter tohoto modelu. Predátor vám poskytne pohodlí jak ve městě, tak při lehkém trekkingu.

ART: 507

A universal, very lightweight shoe suitable for all outdoor activities, which fully complies with the outdoor philosophy. Its modern design and technical solution stress the character of this model. The Predator will afford you comfort both in the town and with a light trekking activity.

MATERIÁL: SYNTETICKÁ USEŇ + AIRNET MATERIAL: SYNTHETIC LEATHER + AIRNET PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

/

MEZIPODEŠEV: SALPOFLEX AX PODEŠEV: VIBRAM® ART: 508

LINING: CAMBRELLE ® /

MIDSOLE: SALPOFLEX AX

SOLE: VIBRAM®

/

VELIKOST: 4÷12 UK

/

SIZE: 4÷12 UK

VÁHA: 840 G (PÁR)

/

WEIGHT: 840 G (PAIR)

ART: 507 BEIGE, 508 ORANGE

Granit-FX | GRANIT-FX | NEW Konstrukční analogie jednoho z nejúspěšnějších modelů FA Saltic. Prioritou bylo vyrobit lehkou celokoženou botu pro okamžité nasazení do akce. Granit-FX je pohodlný, lehký, pevný, moderní, konstrukčně vyvážený a nezaměnitelný.

[ NEW ]

Constuction analogy of one of the most successful model by Saltic. The priority was to create a light full leather shoe ready to set off immediately. Granit-FX is comfortable, light, firm, modern and unique and it has a construction that is well ballanced.

MATERIÁL: NUBUK + CORDURA® + KEVLAR® MATERIAL: NUBUK + CORDURA® + KEVLAR® ART: 535

PODŠÍVKA: CAMBRELLE®

/

MEZIPODEŠEV: NYLON

MIDSOLE: NYLON

/

PODEŠEV: VIBRAM® SEBOLET PATENT: AS ŠNĚROVACÍ SYSTÉM

SOLE: VIBRAM® SEBOLET

/ /

PATENT: AS LACING SYSTEM

VELIKOST: 3÷11 UK

/

SIZE: 3÷11 UK

VÁHA: 980 G (PÁR)

/

WEIGHT: 980 G (PAIR)

ART: 535

WWW.SALTIC.COM

LINING: CAMBRELLE ®


Hurricane | HURRICANE | Excelentní technický pár horolezeckých bot. Příjemný a odolný, ideální pro ty, co hledají maximum výkonu v extrémních podmínkách. Lehkost, elegance, komfort – to je Hurricane. Excellent technical pair of mountaineering shoes. Comfortable and resistant, ideal for the people looking for maximal output under extreme conditions. Lightness, elegance, comfort – that's Huriccane.

MATERIÁL: VODOODPUDIVÝ NUBUK 3 MM PODŠÍVKA: WINDTEX®

/

MEZIPODEŠEV: NYLON 8 + CARBON + PU PODEŠEV: VIBRAM® VELIKOST: 3÷13 UK VÁHA: 1840 G (PÁR)

MATERIAL: WATER REPELLENT NUBUCK 3 MM

/

ART: 533

MIDSOLE: NYLON 8 + CARBON + PU

SOLE: VIBRAM®

/ /

/

LINING: WINDTEX®

SIZE 3÷13 UK

/

WEIGHT: 1840 G (PAIR)

ART: 533

Scirocco | SCIROCCO — PARAGLIDING | Dlouholeté shromažďování informací z motorového a klasického paraglidingu přineslo tolik očekáváné ovoce. Na světě je model, který absorboval všechny požadavky tohoto adrenalinového sportu. Scirocco je extremně stabilní a lehký model konstrukčně vybaven tak, aby perfektně fixoval kotník bez omezení pohybu. Windtex podšívka zaručuje vodotěsnost a prodyšnost a ve spojení se systémem Shock Absorber v patní části se žádný pilot nemusí bát přistát do jakéhokoliv nestabilního prostředí. Collection of information for many years on motor and classic paragliding has brought the very expected fruits. There exists a model which has absorbed all demands of this adrenaline sport. Scirocco is an extremely stable and lightweight model designed to perfectly fit the ankle without limiting the movement. The Windtex lining guarantees waterproofness and air permeability and, in connmection with the Shock Absorber system in the heel seat region, no pilot must fear landing in any unstable condition. MATERIÁL: KŮŽE + CORDURA® PODŠÍVKA: WINDTEX®

/

MEZIPODEŠEV: NYLON PODEŠEV: VIBRAM®

/ /

/

MATERIAL: LEATHER + CORDURA®

LINING: WINDTEX® MIDSOLE: NYLON SOLE: VIBRAM®

VELIKOST: 4÷13 UK

/

SIZE: 4÷13 UK

VÁHA: 1560 G (PÁR)

/

WEIGHT: 1560 G (PAIR)

ART: 509

ART: 509

21


trekking shoes Granit | GRANIT | Trekingová bota profesionálního formátu zajišťující bezpečný a jistý krok v těžkém terénu v kterémkoliv ročním období. Je to bota, která vzbuzuje respekt a odvádí ty nejlepší trekingové výkony. … Pouští, vodou — suchou nohou… An example of a professional format of all season trekking boot which provides a sure and firm step in tough terrain. This is a no-nonsense boot that excites respect and offers the best trekking performance. … Desert – water: dry feet everywhere…

MATERIÁL: VODOODPUDIVÝ NUBUK PODŠÍVKA: WINDTEX® ART: 521

ART: 523

/

MATERIAL: WATER REPELLENT NUBUCK

LINING: WINDTEX®

/

MEZIPODEŠEV: SALPOFLEX AX

/

MIDSOLE: SALPOFLEX AX

PODEŠEV: VIBRAM® LITERUN

/

SOLE: VIBRAM® LITERUN

VELIKOST: 3÷16 UK

/

SIZE: 3÷16 UK

VÁHA: 1420 G (PÁR)

/

WEIGHT: 1420 G (PAIR)

ART: 521 GREY, 523 BROWN

Pilot | PILOT | Moderní, všestranná bota pro lezecké túry, alpinismus a jakékoliv alpské cestování. Vyznačuje se novými materiály, obzvláště lehkostí a komfortem. V přední a patní části je Pilot chráněn gumovou obsázkou a s použitím Windtex membrány je prodyšný a voděodolný. Nová je také Vibram podešev ze speciální směsi, čímž váš krok získá jistotu a pohodlí. Modern, versatile boot for climbing tours, alpinisme and any alpine hikings. Important features there are new materials, special lightweight and comfort. In the fore and rear regions, Pilot is protected with rubber foxing and, using the Windtex membrane, it is air permeable and water resisting. There is also a new Vibram sole of special compound, which makes your walking safe and comfortable.

MATERIÁL: CORDURA® + KEVLAR® + KŮŽE MATERIAL: CORDURA® + KEVLAR + LEATHER PODŠÍVKA: WINDTEX ART: 510

/

LINING: WINDTEX®

MEZIPODEŠEV: NYLON 5 MM + MICRO ART: 511

PODEŠEV: VIBRAM®

/

MIDSOLE: NYLON 5 MM + MICRO

VELIKOST: 3÷13 UK

/

SIZE: 3÷13 UK

VÁHA: 1280 G (PÁR)

/

WEIGHT: 1280 G (PAIR)

ART: 510 RED, 511 YELLOW

WWW.SALTIC.COM

/

SOLE: VIBRAM®


23


trekking shoes Zircon | ZIRCON | Osvědčený design a technické vlastnosti pro lezení a trek, to je linie Zirconu. Vyznačuje se obzvlášť dobrým tvarem a lehkostí. Nový boční ochranný lem zesiluje vnitřní stanu boty a zvláštní blokovací systém umožňuje efektivní dvojité utažení boty. Ve spojení s gumovou obsázkou kolem celé boty se ze Zirconu stává velmi úspěšný bojovník pro všestranný pohyb v přírodě i na skalách. A well-proven design and technical characteristics for climbing and trek – this is the Zircon line. It features exceptionally perfect shape and lightweight. A new lateral protective hem enforces the inner side of the boot and a special blocking system enables an effective double tightening of the boot. Together with a rubber foxing around the whole boot, the Zircon becomes a successful fighter for an all-round motion in nature, as well as on rocks.

ART: 512

MATERIÁL: CORDURA® + KŮŽE PODŠÍVKA: WINDTEX®

/

MEZIPODEŠEV: NYLON 3,5 MM PODEŠEV: VIBRAM®

/

/

MATERIAL: CORDURA® + LEATHER

LINING: WINDTEX® /

MIDSOLE: NYLON 3,5 MM

SOLE: VIBRAM®

VELIKOST: 3÷12 UK

/

SIZE: 3÷12 UK

VÁHA: 1210 G (PÁR)

/

WEIGHT: 1210 G (PAIR)

ART: 512

X-Ray | X-RAY | Cílem této boty je uspokojení všech těch, co hledají radost z pohybu a spolehlivost při náročných trekových aktivitách. Technické šněrování do špice v kombinaci s blokovacím systémem garantuje precizní dotažení boty po celém obvodu. Ultra lehká Vibram podešev Vám zajistí stabilní a jistý krok. The purpose of this boot is the satisfaction of all who are looking for pleasure from exercise and reliability in difficult trekking activities. The technical boot-lace up to toe in combination with locking system guarantees the precise boot's tightening round the boot circumference. The Vibram ultra-light sole provides you with a stable and secure walking.

MATERIÁL: CORDURA® + KEVLAR + KŮŽE MATERIAL: CORDURA® + KEVLAR + LEATHER

ART: 513

PODŠÍVKA: MEMBRÁNA WINDTEX®

/

MEZIPODEŠEV: NYLON + MICRO

MIDSOLE: NYLON + MICRO

PODEŠEV: VIBRAM® VELIKOST: 3÷13 UK VÁHA: 1600 G (PÁR)

ART: 513

WWW.SALTIC.COM

/ / /

/

LINING: MEMBRANE WINDTEX®

SOLE: VIBRAM® SIZE: 3÷13 UK WEIGHT: 1600 G (PAIR)


K-4 | K-4 | Chceš na samotný vrchol vysněného kopce – K4 je Tvá volba. Její oblastí jsou náročné a technické expedice k nejvyšším vrcholům světa. Flexibilní svršek ulehčuje obouvání a šněrování bez kovových oček je precizní a bezpečné. If you want to reach the very summit of the hill of your dreams – K4 is your choice. Its sphere there are exacting and technical expeditions towards the highest summits of the world. Its flexible upper makes its slipping on easier and the lacing without metallic eyelets is precise and sure.

ART: 514

VNĚJŠÍ BOTA: CORDURA® + KEVLAR® + WINDTEX® VNITŘNÍ BOTA: CORDURA® + SYNTETICKÁ KŮŽE MEZIPODEŠEV: NYLON 7 MM + PE PODEŠEV: VIBRAM®

/

/

/

/

OUTER SHOE: CORDURA® + KEVLAR® + WINDTEX®

INNER SHOE: CORDURA® + SYNTHETIC LEATHER

MIDSOLE: NYLON 7 MM + PE

SOLE: VIBRAM®

VELIKOST: 6÷12 UK

/

SIZE: 6÷12 UK

VÁHA: 3080 G (PÁR)

/

WEIGHT: 3080 G (PAIR)

ART: 514

25


accessories Sting, Flash, Tasman, Cross Trek | STING | TREKKING. Ponožka vyvinutá tak, aby zajistila dokonalou souhru chodidla a obuvi. Neobvyklé rozlišení na pravou a levou dokonale kopíruje tvar chodidla a asymetrii špičky. V kombinaci s plastickým pletením a speciálními potními kanálky v klenbě je docíleno toho, že ponožka skvěle sedí a nabízí neuvěřitelný pocit dokonalého pohodlí.

ART: 600

TREKKING. This sock has been developed for ensuring a perfect harmony of the foot and the shoe. The unusual differentiation of the right-hand and of the left-hand sock is perfectly copying the shape of the foot and the asymmetry of the toe. In combination with a plastic knitting and special sweat channels in the foot arch, a perfect sitting of the sock in offering an incredible sensation of a perfect comfort is attained. SLOŽENÍ: 40 % MERINO, 20 % POLYPROPYLEN, 20 % ELASTAN, 15 % POLYAMID + IONTY AG, 5 % BAVLNA 20 % POLYPROPYLEN, 20 % ELASTAN, 15 % POLYAMID + IONTY AG, 5 % BAVLNA VELIKOSTI: 30–34, 35–38, 39–42, 43–47 / SIZE: 30–34, 35–38, 39–42, 43–47 ART: 600

/

COMPOSITION: 40 % MERINO,

| FLASH | APPROACH. Kotníčkový tvar – různá struktura pletení, různé zesílení vrstev, různé technické řešení. Konstrukčně navrhnuto tak, aby byl co nejvíce respektován tvar chodidla s jeho přirozenou anatomií. Díky tomu je zajištěna výtečná opora při chůzi. APPROACH. An ankle shape – various knitting structures, different reinforcement of layers, different technical solution. Designed in such a way, so that the shape of the foot with its natural anatomy is respected at the most. Thanks to it, an excellent support when walking is ensured. ART: 601, 602

SLOŽENÍ: 50 % BAVLNA, 25 % POLYPROPYLEN, 25 % ELASTAN COMPOSITION: COTTON, 25 % POLYPROPYLEN, 25 % ELASTAN VELIKOSTI: 35–38, 39–42, 43–47 / SIZE: 35–38, 39–42, 43–47 ART: 601, 602

| TASMAN | HOROLEZECTVÍ. Prodyšná, měkká, zimní ponožka, zaručující díky své konstrukci maximální ochranu chodidla uvnitř boty. Je opatřena zesílenou špičkou a zesílenou patou. V kombinaci s odlehčeným nártem a plastickým pletením se z této ponožky stává dobře padnoucí forma, která snese i tu největší zátěž v extremních podmínkách. MOUNTAINEERING. An air-permeable, soft winter sock guaranteeing, thanks to its design, a maximum protection of the foot inside the shoe. It is provided with a reinforced toe and heel. In combination with a lightened vamp and plastics knitting, this sock becomes a well fitting shape, which suffers even the maximum load in extreme conditions. ART: 603 SLOŽENÍ: 40 % COOLMAX, 24 % BAVLNA, 16 % MODALOVÁ VISKOZA, 9 % ELASTAN, 11 % POLYPROPYLEN. COMPOSITION: 40 % COOLMAX, 24 % COTTON, 16 % MODAL VISCOSE, 9 % ELASTAN, 11 % POLYPROPYLEN. VELIKOSTI: 35–38, 39–42, 43–47 / SIZE: 35–38, 39–42, 43–47 ART: 603

| CROSS TREK | NEW Celoroční ponožka širokého použití. Při její konstrukci byla použita originální kombinace odlehčení a zateplení. Odlehčené lýtko a nárt, zateplená špice, pata a chodidlo – tím je dosaženo té nejlepší tepelné stability, kterou potřebujete pro své extrémní aktivity. An all the year round sock with broad spectrum of use. When creating the sock a special combination of insulation and light materials has been used. A lightened calf part and instep parts and insulated toe,heel and foot-all that together guarantee the best thermal stability needed for your extreme activities. ART: 606

[ NEW ] WWW.SALTIC.COM

SLOŽENÍ: 63 % MERINO VLNA, 20 % POLYPROPYLEN, 10 % ELASTAN, 7 % POLYAMID COMPOSITION: 63 % OF MERINO WOOL, 20 % POLYPROPHYLEN, 10 % ELASTIN, 7 % POLYAMID ART: 606


Magentis | MAGENTIS | NEW Funkční carbonové prádlo je navrženo pro aktivní osoby, které vědí, jak je důležité pohodlí suchého těla. Jako jediné absorbuje pot do vnější tkaniny, a to díky patentované technologii tkaní. Vlákno je obohaceno antibakteriální úpravou, která omezuje růst nežádoucích bakterií. Žádný nepříjemný zápach. Je určeno pro každý druh tělesné aktivity od atletiky až po horolezectví. Magentis vám zajistí lepší výkonnost a nejlepší komfort v jakékoliv extrémní situaci.

[ NEW ]

Functional carbon underwear designed for active people who know how important the comfort of dry body is. Thanks to the patented technology of weaving, this only underwear absorbs the sweat into the outter layer of the fabric. The fiber contains antibacterial modification which reduces the growth of undesirable bacterias. No more embarassing smell. Designed for any kind of physical activity from athletics to climbing. Magentis ensures you better performance and the best comfort in any limit situation.

ART: 401

ART: 404

ART: 402

ART: 403

SLOŽENÍ : 85 % POLYPROPYLEN, 5 % CARBON, 5 % ELASTAN, 5 % POLYAMID COMPOSITION: 85 % POLYPROPHYLEN, 5 %CARBON, 5 %ELASTAN, 5 % POLYAMID

ART: 401, 402, 403, 404

27


accessories Aspen, Jeans

ART: MLT 016

| ASPEN | MATERIÁL: 100 % BAVLNA GRAMÁŽ: 160 G/M2

/

MATERIAL: 100 % COTTON

WEIGHT IN GRAMMES: 160 G/M2

/

VELIKOST: S, M, L, XL, XXL

/

SIZE: S, M, L, XL, XXL

/

MATERIAL: 100 % COTTON

ART: MLT 016

| JEANS | MATERIÁL: 100 % BAVLNA GRAMÁŽ: 200 G/M2 VELIKOST: S, M, L, XL

WEIGHT IN GRAMMES: 200 G/M2

/ /

SIZE: S, M, L, XL

ART: MLT 017

ART: MLT 017

Elvis | ELVIS | NEW Mikina pánská z úžasného materiálu Power Strech. Bezvadně přilne k tělu, je pružný do všech směrů, vysoce prodyšný, při pocení udržuje pokožku suchou a podporuje odpařování potu, ale přitom měkoučký a odolný i proti větru. Použity jsou zipy YKK. Gent's Mikina of excellent material Power Strech. It perfectly adheres to the body, it is elastic in all directions, highly air permeable, when sweating, it maintains the skin dry and it favours the evaporation of sweat, but it remains very soft and wind resistant. There have been used zip fasteners YKK.

MATERIÁL: POWER STRECH ART: 307

ZIP: YKK

/

/

VELIKOSTI: XS, S, M, L, XL, XXL

ART: 307

WWW.SALTIC.COM

MATERIAL: POWER STRECH

ZIP FASTENER: YKK /

SIZE: XS, S, M, L, XL, XXL


Aida | AIDA | Mikina dámská z velmi příjemného materiálu Power Strech. Anatomicky vypasována s plochými stehy, stojáčkem u krku a celopropínacím YKK zipem. Díky použitému super materiálu vhodná pro všechny sportovní aktivity, chránící vás před potem, zimou a větrem. Ladies' Mikina of very agreeable material Power Strech. Anatomically tight-fitted with flat stitches with standing collar at the neck and with a through-fastening YKK zip fastener. Thanks to the super material used, it is suitable for all sports activities in protecting you against sweat, cold and winter.

MATERIÁL: POWER STRECH ZIP: YKK

/

/

MATERIAL: POWER STRECH

ART: 306

ZIP FASTENER: YKK

VELIKOSTI: XS, S, M, L, XL, XXL

/

SIZE: XS, S, M, L, XL ,XXL

ART: 306

Shine

ART: LT 019

ART: LT 018

| SHINE |

ART: LT 011

MATERIÁL: 100 % BAVLNA GRAMÁŽ: 210 G/M2

ART: LT 012

/

/

MATERIAL: 100 % COTTON

WEIGHT IN GRAMMES: 210 G/M2

VELIKOST: S, M, L, XL, XXL

/

ART: LT 013

SIZE: S, M, L, XL, XXL

ART: LT 011, 012, 013, 018, 019

29


accessories Lila, SpaghetI | LILA | NEW MATERIÁL: 100 % BAVLNA GRAMÁŽ: 190 G/M2

/

/

MATERIAL: 100 % COTTON

WEIGHT IN GRAMMES: 190 G/M2

VELIKOST: S, M, L, XL ÷ 5 XL

/

SIZE: S, M, L, XL ÷ 5 XL

ART: LT 020, LT 021, LT 022

[ NEW ]

ART: LT 020

ART: LT 021

ART: LT 022

| SPAGHETI | MATERIÁL: 100 % BAVLNA, INTERLOCK GRAMÁŽ: 200 G/M2

VELIKOST: XS, S, M, L, XL BARVA: ZELENÁ, HNĚDÁ

ART: LT 061

/

MATERIAL: 100 % COTTON, INTERLOCK

WEIGHT IN GRAMMES: 200 G/M2

/

/ /

SIZE: XS, S, M, L, XL COLOR: APPLE, BROWN

ART: LT 061, LT 062

ART: LT 062

Hood

| HOOD | NEW MATERIÁL: 95 % BAVLNA, 5 % SPANEDX / GRAMÁŽ: 220 G/M2 VELIKOST: S, M, L, XL

MATERIAL: 95 % COTTON, 5 % SPANEDX

WEIGHT IN GRAMMES: 220 G/M2

/ /

SIZE: S, M, L, XL

[ NEW ]

ART: LT 036, LT 037

ART: LT 036 ART: LT 037

WWW.SALTIC.COM


T-shirts | T-SHIRTS | MATERIÁL: 100 % BAVLNA GRAMÁŽ: 190 G/M2

/

/

MATERIAL: 100 % COTTON

WEIGHT IN GRAMMES: 190 G/M2

VELIKOST: S, M, L, XL, XXL

/

SIZE: S, M, L, XL, XXL

ART: MT 051

ART: MT 061

ART: MT 102

ART: MT 103

ART: MT 091

ART: MT 018

ART: MT 014

Triko bambus T-shirt bamboo ART: MT 015

ART: MT 013

MATERIÁL: 70 % BAMBOO - VISCOSE 30 % BAVLNA MATERIAL: 70 % BAMBOO - VISCOSE 30 % COTTON VELIKOST: S, M, L, XL, XXL

/

SIZE: S, M, L, XL, XXL

[ NEW ]

ART: MT 012

ART: MT 016, MT 017

ART: MT 017

ART: MT 116

31


accessories Sally

| SALLY | MATERIÁL: 100 % BAVLNA GRAMÁŽ: 200 G/M2 VELIKOST: S, M, L, XL

/

MATERIAL: 100 % COTTON

WEIGHT IN GRAMMES: 200 G/M2

/ /

SIZE: S, M, L, XL

ART: LMK 111, LMK 112

ART: LMK 111 ART: LMK 112

Beetle

ART: MMK 013 ART: MMK 014

| BEETLE | MATERIÁL: 80 % BAVLNA, 20 % POLYESTER GRAMÁŽ: 320 G/M2

/

/

MATERIAL: 80 % COTTON, 20 % POLYESTER

WEIGHT IN GRAMMES: 320 G/M2

VELIKOST: S, M, L, XL, XXL

/

SIZE: S, M, L, XL, XXL

ART: MMK 011, MMK 012, MMK 013, MMK 014, MMK 015

ART: MMK 012

ART: MMK 011

WWW.SALTIC.COM

ART: MMK 015


Climb dámské dlouhé volné woman pants long slack

dámské krátké 3/4 volné woman pants 3/4 slack

| CLIMB | MATERIÁL: 90 % BAVLNA + 10 % LYCRA VELIKOST: XS, S, M, L, XL

/

/

MATERIAL: COTTON + 10 % LYCRA

SIZE: XS, S, M, L, XL

pánské krátké 3/4 volné man pants 3/4 slack

ART: LP 011

ART: LPL 021

ART: LP 012

ART: LPL 022

ART: MP 031

[ NEW ]

ART: MP 032

ART: MP 033

| STRATOS | NEW Jedinečné lezecké třičtvrťáky z IBQ materiálu. Anatomický střih skvěle sedí a přispívá k celkové pohodě pohybu. Využívá technologie DRYKEEP MC – lepší odvod potu – poskytuje uživateli maximální komfort i v extrémních podmínkách. Zpevněná kolena cordurovým vláknem, jen podtrhují funkčnost a odolnost tohoto „nástroje“ These unique climbing three-quarters are made of IBQ material. Their anatomical cut perfectly fits and contributes to the overall comfort of motion. There is the technology DRYKEEP MC used – for better removal of the sweet – it gives the user maximum comfort even in extreme conditions. The reinforced knee region using Cordura fibre only stresses the functionality and the resistance of this „tool“. MATERIÁL: IBQ ®, DRYKEEP ®, CORDURA® - 84 % NYLON, 16 % SPANDEX MATERIAL: IBQ ®, DRYKEEP ®, CORDURA® - 84 % NYLON, 16 % SPANDEX VELIKOST: S, M, L, XL, XXL

/

SIZES: S, M, L, XL, XXL

ART: MP 034 ART: MP 034

pánské krátké 3/4 na tělo man pants 3/4 loote

ART: MP 021

ART: MP 022

ART: MP 023

ART: MP 025

ART: MP 026

ART: MP 027

33


accessories Mirage | MIRAGE | NEW Kalhoty určené nejen pro lezce, přesný a pohodový střih skvěle padne a dokonale kopíruje anatomii těla. Velká pozornost v detailech byla věnována exponovaným místům jako je rozkrok a kolena. Lezci se tak umožní volnost a flexibilita pohybu bez omezení. Varianta – tříčtvrteční a dlouhé. Breeches serving not only the riders in their precise and comfortable style, which splendidly fits and perfectly copies the anatomy of the body. Great attention in details has been given to the exposed spots, like the crutch and the knees. In this way, the climber is given more looseness and flexibility of motion without any limitation. There is a long and 3/4 variant. ART: 308

MATERIÁL: 97 % BAVLNA, 3 % LYCRA MATERIAL: 97 % COTTON, 3 % LYCRA

[ NEW ]

BARVA: ČERNÁ

/

COLOR: BLACK

VELKOSTI: XS, S, M, L, XL, XXL

ART: 309

SIZES: XS, S, M, L, XL, XXL ART: 311

ART: 308, 309, 311

Prodigi, Trixy | PRODIGI | NEW Technicky střižené kalhoty s vysokou prodyšností, pevností a rychlou vysychavostí. Díky skvělým vlastnostem IBQ a technologii DRYKEEP MC (lepší odvádění potu), zůstává vaše pokožka suchá a v pohodlí. Kalhoty jsou určené pro všestranné využití outdoorových aktivit.

[ NEW ]

Technically cut pants with high breathability, firm, with fast drying ability. Thanks to great qualities of IBQ and the technology DRYKEEP MC (the better drain away ability) it let your skin to stay dry and comfortable. The pants are meant for various outdoor activities. MATERIÁL: IBQ ®, DRYKEEP ® - 70 % POLYAMID, 20 % COLMAX, 10 % ELASTAN MATERIAL: IBQ ®, DRYKEEP ® - 70 % POLYAMID, 20 % COLMAX, 10 % ELASTAN VELIKOST: S, M, L, XL, XXL

/

SIZES: S, M, L, XL, XXL

ART: 310

| TRIXY | NEW Dámská verze kalhot Prodigi. A lady version of Prodigi. ART: 310

ART: 311 VELIKOST: XS, S, M, L, XL

ART: 311

WWW.SALTIC.COM

/

SIZES: XS, S, M, L, XL


Jocker | JOCKER | Bunda s polyuretanovou membránou nové generace. Softshell + Softstyle + Microfleece = dokonalá ochrana proti větru, ideální termoregulace, vysoká prodyšnost a odolnosti proti vodě – řečeno krátce – vysoký komfort, skvělá cena. Membrána Softstyle – nosnost vodního sloupce vyšší než 10 m, prodyšnost 10 000 g/m2/24 h.

ART: 301

Sports jacket with a polyurethane membrane of new generation. Softshell + Softstyle + Microfleece = a perfect protection against wind, an ideal thermo-regulation, a high breathability and water fastness – in short – high comfort, excellent price. Membrane Softstyle – load capacity of water column higher than 10 m, breathability 10,000 g/m2/24 h.

MATERIÁL VNĚJŠÍ: SOFTSHELL ® MEMBRÁNA: SOFTSTYLE

/

MATERIÁL VNITŘNÍ: MICROFLEECE VELIKOST: S, M, L, XL, XXL VÁHA: 450 G

/

MATERIAL OUTER: SOFTSHELL®

/

MEMBRANE: SOFTSTYLE

/

/

MATERIAL INNER: MICROFLEECE

SIZE: S , M, L, XL, XXL

WEIGHT: 450 G

BARVA: ČERVENÁ + ČERNÁ, ČERNÁ + ŠEDÁ

/

COLOR: RED + BLACK, BLACK + GREY ART: 302

ART. 301, 302

Arlen | ARLEN | NEW Sestra od Jocker s dámskými proporcemi. Membrána Softstyle – nosnost vodního sloupce vyšší než 10 m, prodyšnost 10 000 g/m2/24 h.

ART: 303

[ NEW ]

Sister of JOCKER with ladies' proportions. Membrane Softstyle – load capacity of water column higher than 10 m, breathability 10,000 g/m2/24 h.

MATERIÁL VNĚJŠÍ: SOFTSHELL ® MEMBRÁNA: SOFTSTYLE

/

MATERIAL OUTER: SOFTSHELL®

/

MEMBRANE: SOFTSTYLE

MATERIÁL VNITŘNÍ: MICROFLEECE

/

VELIKOST: S, M, L, XL

/

HMOTNOST: 440 G

WEIGHT: 440 G

/

MATERIAL INNER: MICROFLEECE

SIZE: S, M, L, XL

BARVA: ČERVENÁ + ŠEDÁ, ČERNÁ + ŠEDÁ

/

COLOR: RED + BLACK, BLACK + GREY

ART: 304

ART: 303, 304

35


accessories Falcon | FALCON | Expediční bunda, která najde široké uplatnění v outdoorových sportech, kde je třeba mít na zřeteli vysoký komfort, voděodolnost, pružnost a nízkou hmotnost. Odvětrání v podpaží, vnitřní kapsa na zip, anatomicky tvarovaná kapuce v límci s dvojitou regulací, anatomicky tvarované rukávy, celkem 7 kapes + speciální střih, který je navržen tak, aby vyhovoval nejnáročnějším požadavkům výkonného sportovce. Membrána Profimax – nosnost vodního sloupce vyšší než 20 m, prodyšnost 20 000 g/m2/24 h. An expedition anorak which will find its versatile use in many outdoor sports where a high comfort must be taken into account, as well as water resistance, elasticity and low weight. Air holes in armpits, inner pockets with zip fastener, anatomical shape of the hood in collar with double regulation, anatomically shaped sleeves, altogether 7 pockets + special cut designed – to meet the most demanding requirements of an active sportsman. Membrane Profimax – load capacity of water column higher than 20 m, breathability 20,000 g/m2/24 h.

MATERIÁL: MEMBRÁNA PROFIMAX

ART: 305

VELIKOST: S, M, L, XL, XXL HMOTNOST: 720 G

/

/

/

MATERIAL: MEMBRANE PROFIMAX

SIZE: S, M, L, XL, XXL

WEIGHT: 720 G

BARVA: ČERVENÁ + ČERNÁ

/

COLOR: RED + BLACK

ART: 305

Fantasy | FANTASY | Celopropínací, dvoubarevná vesta s membránou Nőwind, laminovanou na mikrofleecu. Je opatřena třemi zipovými kapsami vsazenými do švu. Elasticky lemované průramky jsou samozřejmostí. Její lehkost, skladnost a praktičnost ocení každý lezec. The whole-length button up waistcoat with the Nowind® membrane, laminated on microfleece. It is provided with three zip-fastener pockets inserted into the seam. The elastically edged armholes are there a matter of course. Its lightness, its space-saving design and practicality will be appraized by every climber.

ART: 306

ART: 307

MATERIÁL: NOWIND ® / MATERIAL: NOWIND ® VELIKOST: S, M, L, XL, XXL / SIZE: S, M, L, XL, XXL HMOTNOST: 320 G / WEIGHT: 320 G BARVA: ORANŽOVÁ + ANTRACIT / COLOR: ORANGE + ANTHRACITE ART: 306, 307

WWW.SALTIC.COM


Mystery | MYSTERY | Unikátní sportovní ledvinka – 0,9 l – nejmenší svého druhu. Je vyráběna ve dvou variantách, jednak jako klasická – s bederním pásem, vhodná pro všechny sportovní aktivity, nebo jako taštička přes rameno, vhodná pro cestování a každodenní potřebu. Při její konstrukci byl kladen důraz na to, aby majitel měl vše potřebné u sebe a ledvinka byla co nejmenší. Unique sports belt bag – 0,9 l – the smallest of its kind. It is made in two variants: partly in classical style – with a shoulder bag, suitable for all sports activity, partly as a small bag over the shoulder, suitable for travelling and for an everyday need. When developing its design, the need of its owner has been stressed to immediately dispose of everything necessary placed in a belt bag having the minimum dimensions.

ART: 716

ART: 717

ART: 718

MATERIÁL: 100 % POLYESTER 600D

/

MATERIAL: 100 % POLYESTER 600D

BARVA: ORANŽ + KHAKI, BÉŽOVÁ + KHAKI

/

ART: 719

COLOR: ORANGE + KHAKI, BEIGE + KHAKI

ART: 716, 717, 718, 719

Cordit, Kid, Dandy | BATOHY | BAGS | CORDIT – 55 L ART: 711, 712

KID – 15 L ART: 900

ART: 713, 714, 715

ART: 712 DANDY

/

HAND BAG

ART: 709, 710

ART: 713

ART: 714

ART: 715

ART: 710

ART: 709 ART: 711

| ŠNĚROVADLA | LACES | DÉLKY / LENGHT: 90, 100, 110, 120, 130, 140, 160, 180 CM SLOŽENÍ: 100 % POLYESTEROVÉ HEDVÁBÍ / COMPOSITION: 100 % POLYESTER SILK ART: 900

37


accessories Magnesium | MAGNESIUM | Nová receptura připravená především pro lezce. Jeho vysoušecí efekt je stoprocentní a při jeho použití získají ruce skutečnou jistotu.

ART: 801

The new formula appreciated particularly by climbers for its absolute drying effect, When using it, your hands will get a real security.

ART: 802

250 G

Tekuté magnesium (ART: 805) — je vhodné pro lezení na umělých stěnách — nepráší a neznečisťuje skály. The new formula appreciated particularly by climbers for its absolute drying effect, When using it, your hands will get a real security.

ART: 801, 802, 803, 804, 805, 806

ART: 803

100 G

ART: 804

ART: 805

42 G

ART: 806

200 ml

35 G

Chalk bags Gummi | PYTLÍKY NA MAGNESIUM | CHALK BAGS | MINI STŘEDNÍ / MEDIUM BOULDER BAG MATERIÁL: BAVLNA, CORDURA®

/

MATERIAL: COTTON, CORDURA®

ART: 083, 085, 086, 087

ART: 085

| GUMMI | Posilovací kruhy. Fitness training rings.

ART: 086 ART: 087

ART: 910

ART: 910, 911 ART: 911

ART: 083

WWW.SALTIC.COM


Cobra, Magic, Tanoe Všechny karabiny mají Keylock systém. Expres sada 10 a 15 cm. All karabiners are provided with the Kexlock system. Express set 10 and 15 cm.

ART: 1500 ART: 1501

| HMS — COBRA | Karabina s velkým průměrem, lehce asymetrickým hruškovitým tvarem, klasickým šroubovitým zámkem vyklápěným do boku. Ultra lehká vhodná pro jakékoliv jištění. Carbine with a high diameter, slightly asymmetric in a pear shape, classical screw lock with the side tilting. Ultra-light – suitable for any securing. ART: 1500, 1501

| TONE | NEW Lehká, víceúčelová karabina s lehce redukovaným designem je vhodná pro každou situaci a použití jak pro extrémní, tak pro vysokohorské lezení. Vhodná pro express slings. A light multifunctional carabine with a slightly reduced design. It's suitable for any situation and it can be used not only for extreme climbing but as well as for mountain climbing. Good for express slings. ART: 1502 ART: 1502

| TONE HOOK | NEW Karabina s prohnutým zámkem, ideální pro rychlé cvakání a vycvakání lana. Karabiner with bent lock, ideal for quick rope clicking and de-clicking. ART: 1503

| MAGIC STRAP | ART: 1503

Nealergická páska, která je nedílnou součástí moderního lezce. Při použití poskytuje oboustrannou oporu prstům, zabraňuje namožení šlach a chrání exponovaná místa na prstech. Je to váš neocenitelný přítel na dlouhých, ostrých, prstových cestách. Non-allergic strap which is a component part of any modern climber. When being used, it ensures a two-sided support for fingers in hindering excessive strain of tendons and protects the exposed spots on fingers. It is your invaluable friend on long, sharp finger ways.

| EXPRESS SET |

ART: 912

ART: 912

ART: 1505

10 cm ART: 1504

15 1 5 cm

g

cm

cm

cm

kN

kN

kN

1500

86

3,4

11,8

7,8

22

10

8

1501

86

3,4

11,8

7,8

22

10

8

1502

50

2,8

9,9

5,6

25

8

8

1503

50

2,8

9,9

5,6

25

8

8

41


accessories Baracuda, Siam | BARACUDA | ART: 701

ART: 702

Průměr 9,8 mm. Vynikající lano nízké hmotnosti. Výborná manipulace uspokojí nejnáročnější sportovní lezce. S přehledem je lze použít i k extrémním výstupům v horách. Diameter 9,8 mm. Light-weight top rope. Excellent handling will satisfy the most demanding sporting climbers. Owing to its versatility, it can be used for extreme climbings in mountains. PRŮMĚR: 9,8 MM / DIAMETER: 9,8 MM / VÁHA: 64 G/M / WEIGHT: 64 G/M DÉLKA: 50 M, 60 M, 80 M / LENGHT: 50 M, 60 M, 80 M POČET PÁDŮ: 9 PŘI 80 KG / NUMBER OF FALLS: 9 WITH 80 KG POVRCHOVÁ ÚPRAVA: VRT – VODOODPUDIVÁ / SURFACE FINISH: WATER REPELLENT ART: 701, 702

| SIAM | ART: 703

Průměr 8,5 mm. Tzv dvojče — lana, používaná ve dvojmo. Výhodné při dlouhých alpských cestách a při slaňování. Skvělá manipulace, příjemná váha. Použití výhradně obě lana současně. Nouzově lze použít i na jednoducho. Diameter 8,5 mm. twin – ropes used twofold. Preferable for long alpine trips and when abseiling. Excellent handling, agreeable weight. To be used exclusively both ropes simultaneously. In emergency cases, possibility of simple use.

ART: 704

PRŮMĚR: 8,5 MM / DIAMETER: 8,5 MM / VÁHA: 48 G/M / WEIGHT: 48 G/M DÉLKA: 50 M, 60 M / LENGHT: 50 M, 60 M POČET PÁDŮ / NUMBER OF FALLS: JEDEN PRAMEN: 10 PŘI 55 KG / ONE STRAND: 10 WITH 55 KG DVOJČE: 14 PŘI 80 KG / TWIN: 14 WITH 80 KG POVRCHOVÁ ÚPRAVA: VRT-VODOODPUDIVÁ / SURFACE FINISH: WATER REPELENT ART: 703, 704

Atlanta, Matrix | ATLANTA | NEW Vak na lano. Rope Bag

[ NEW ]

ART: 708 ART: 708

| MATRIX | Vak na lano. Rope Bag ART: 705, 706, 707

ART: 705 ART: 706 ART: 707

WWW.SALTIC.COM


Cap | CAP | Cepice Cap ART: 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 813

ART: 805 ART: 807 ART: 806

ART: 804 ART: 801

ART: 802

ART: 803

ART: 800

Faust, Fido, Frol | FAUST | Klasický cepín s pryžovou rukojetí, který uplatníte především při ledovcových túrách a skialpinismu. Classic ice axe with rubber grip used mainly during glacier travel, extreme ski touring and snowboarding. MATERIÁL HLAVICE: CR-MO / MATERIAL OF BLADE: CR-MO RUKOJEŤ: AL SLITINA / HANDLE: AL ALLOY VELIKOST: 65, 70, 75, 80 CM / SIZE: 65, 70, 75, 80 CM HMOTNOST: 535 G / WEIGHT: 535 G

ART: 822

ART: 823

| FIDO |

ART: 823

ART: 821

Ultralehký cepín s maximálním odlehčením. Vhodný pro všestranné použití – snowboarding, horské lyžování i expedice. Ultra light ice axe specially designed for fast alpine approaches and expeditions. MATERIÁL HLAVICE: CR-MO / MATERIAL OF BLADE: CR-MO RUKOJEŤ: AL SLITINA / HANDLE: AL ALLOY VELIKOST: 55, 60, 65 CM / SIZE: 55, 60, 65 CM HMOTNOST: 410 G / WEIGHT: 410 G ART: 822

| FROL | Standardní konstrukce cepínu, která je vhodná pro mixy. Standard construction ice axe perfect for mixed climbing and ice falls. MATERIÁL HLAVICE: CR-MO / MATERIAL OF BLADE: CR-MO RUKOJEŤ: AL SLITINA / HANDLE: AL ALLOY VELIKOST: 65, 70, 75, 80 CM / SIZE: 65, 70, 75, 80 CM HMOTNOST: 500 G / WEIGHT: 500 G ART: 821

43


accessories Ariva | ARIVA | Materiál, který se používá pro výrobu karimatek, má uzavřenou buňkovou strukturu díky které je téměř nezničitelný, nesaje vodu a má tvarovou stálost. Díky těmto vlastnostem je karimatka vhodná do extrémních podmínek. The material which is being used for manufacture of these cushions has got a closed cellular structure, thanks to which it is almost indestructible, it does not absorb water and has a permanent form. Thanks to these properties, it is suitable for being used in extreme conditions.

ART: 720

PRŮMĚR: 9,8 MM VÁHA: 64 G/M

/

/

DIAMETER: 9,8 MM

WEIGHT: 64 G/M

DÉLKA: 50 M, 60 M, 80 M POČET PÁDŮ: 9 PŘI 80 KG

/ /

LENGHT: 50 M, 60 M, 80 M NUMBER OF FALLS: 9 WITH 80 KG

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: VRT – VODOODPUDIVÁ

/

SURFACE FINISH: WATER REPELLENT

ART: 701, 702

Atrey

ART: 721

ART: 722

| ATREY | Samonafukovací matrace pro všestranné outdoorové aktivity. Její jádro je z vysoce kvalitního pěnového materiálu, díky kterému je extremně lehká. Jedinečný upínací systém, který je součástí matrace, umožňuje její složení v plné i poloviční délce, a navíc odpadá nekonečné hledání vázacího provázku či gumičky. A self-inflating mattress for versatile outdoor activities. Its core is made of a top-quality foam material, thanks to which it is extremely light. A unique clamping system, which is an integral part of the mattress, enables its folding in full or half length and, in addition to this, the interminable looking for the binding string or rubber band has disappeared.

MATERIÁL VNĚJŠÍ: 100 % POLYESTER

/

MATERIÁL VNITŘNÍ: 100 % POLYURETAN HMOTNOST: 650 G

/

MATERIAL OUTER: 100 % POLYESTER /

MATERIAL INNER: 100 % POLYURETAN

WEIGHT: 650 G

ROZMĚR: 183X51X2,5 CM

/

DIMENSIONS: 183X51X2,5 CM

ART: 721, 722

WWW.SALTIC.COM


Scale, Sirio, Antishock, Rider | SCALE | MATERIÁL: DURAL T6-7075

/

MATERIAL: DURALUMIN T6-7075

RUKOJEŤ: PRODLOUŽENÝ ÚCHOP HROTY: UHLÍKOVÁ SLITINA

/

/

ROZPĚTÍ: 63÷140 CM, 3-DÍLNÉ

HANDLE: EXTENDED GRASPING

SPIKE: CARBON ALLOY /

URČENÍ: VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA, SKIALPINISMUS HMOTNOST: 245 G (JEDNA HŮL)

/

BARVA: MODRÁ:

/

COLOR: BLUE

SPAN: 63÷140 CM, 3 PARTS

/

/

SPECIFICATION: ALPINE, SKITOURING

WEIGHT: 245 G (ONE STICK)

ART: 814

| SIRIO | MATERIÁL: DURAL T6-7075

/

MATERIAL: DURALUMIN T6-7075

RUKOJEŤ: ANATOMICKÁ RUKOJEŤ HROTY: UHLÍKOVÁ SLITINA

/

ROZPĚTÍ: 63÷140 CM, 3-DÍLNÉ URČENÍ: TURISTIKA

/

/

HANDLE: ANATOMIC FOAM

SPIKE: CARBON ALLOY /

/

BARVA: ČERVENÁ

/

COLOR: RED

SPAN: 63÷140 CM 3 PARTS

SPECIFICATION: TOURISM

HMOTNOST: 230 G (JEDNA HŮL)

/

WEIGHT: 230 G (ONE STICK)

ART: 815

| ANTISHOCK | MATERIÁL: DURAL T6-7075

/

RUKOJEŤ: LEHKÁ GUMA

HANDLE: LIGHTWEIGHT RUBBER

/

HROTY: UHLÍKOVÁ SLITINA

/

ROZPĚTÍ: 63–140 CM, 3-DÍLNÉ URČENÍ: TURISTIKA

/

MATERIAL: DURALUMIN T6-7075

SPIKE: CARBON ALLOY /

/

BARVA: STŘÍBRNÁ

/

COLOR: SILVER

SPAN: 63–140 CM 3 PARTS

SPECIFICATION: TOURISM

HMOTNOST: 265 G (JEDNA HŮL)

/

WEIGHT: 265 G (ONE STICK)

ART: 816

ART: 818

ART: 819

ART: 820

ART: 814

ART: 815

ART: 816

ART: 816

45


Velikost / Size sandály

UK EUR US

/

sandal shoes

4 5 6 7 8 9 10 11 37 38 39 41 42 43 45 46 5 6 7 8 9 10 11 12

dětská lezecká obuv

UK EUR US ME

/

lezecká a treková obuv

UK EUR US

kids shoes

9 9½ 10 10½ 11 26 27 28 29 29½ 10 10½ 11 11½ 12 17 17½ 18 18½ 19 /

11½ 30 12½ 19½

12 12½ 1 1½ 31 32 33 33½ 13 13½ 2 2½ 20 20½ 21 21½

climbing and trekking shoes

2 2½ 3 3½ 4 4½ 5 5½ 6 6½ 7 7½ 8 8½ 9 9½ 10 10½ 11 11½ 12 13 14 34 34½ 35 36 37 37½ 38 38½ 39 40 41 41½ 42 42½ 43 44 45 45½ 46 46½ 47 48 49 3 3½ 4 4½ 5 5½ 6 6½ 7 7½ 8 8½ 9 9½ 10 10½ 11 11½ 12 12½ 13 14 15

CT-47

CT-10

CT-15

CT-20

CT-25

CT-35

15 50 16

CT-38

CT-40

CH-15

CH-18

L

9

10

10½

11

CT-48

CH-10

11½

12

12½

1

CH-15

LEGENDA / LEGEND:

L – VELIKOST DĚTSKÉ OBUVI/SIZE KIDS SHOE

UK

CTW-40

C - KOPYTO LEZECKÁ OBUV / CLIMBING SHOE

EU

26

27

28

29

29½

30

31

32

33

33½

US

10

10½

11

11½

12

12½

13

13½

2

ME

17

17½

18

18½

19

19½

20

20½

21

21½

T - ŠPICE / TOE CAP H - PATA / HEEL W - DÁMSKÉ KOPYTO / WOMAN`S SHOES ČÍSELNÁ SYMBOLIKA / NUMBER OF SYMBOLS: STUPEŇ VYHNUTÍ OD OSY ŠPICE / TOE CAP AXIS

BAMBI

L (cm)

STUPEŇ VYHNUTÍ OD OSY PATY / HELL AXIS

CT-38

15,2 15,7 16,2 16,7 17,2 17,7 18,2 18,7 19,2 19,7

VELIKOST OBUVI/SIZE OF SHOE

CT-25

CT-48

CT-35 CT-40 CH-10 CT-47 CH-18

MAMBA MAMBA RENT SPEED ARROW ENIGMA Q-STEP SLICK RENT BONGO VAMPIR TANAKA GURU FALCO AVAX FANTOM

CTW-40

BARA

CT-20

GARNET

CT-10

SPIRIT

CT-15

SPIRIT RENT SAPHIR NABU

2

3

4

5

6

7

8

9

10

10½

11

11½

12

13

14

15

EU

34

34½

35

36

37

37½

38

38½

39

40

41

41½

42

42½

43

44

45

45½

46

46½

47

48

49

50

US

3

4

5

6

7

8

9

10

10½

11

11½

12

12½

13

14

15

16

20,5 21 21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 30,5 32

33

34

L – DÉLKA LIDSKÉHO CHODIDLA/LENGHT OF FOOT (cm)

L

UK

21,5 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 30,5 31 31,5 32,5 33,5 34,5 21,6 22,1 22,6 23,1 23,6 24,1 24,6 25,1 25,6 26,1 26,6 27,1 27,6 28,1 28,6 29,1 29,6 30,1 30,6 31,1 31,6 32,6 33,6 34,6


Saltic s.r.o.

|

Nám. T.G.M, P.O. Box 29

|

760 01 Zlín, Czech Republic

|

Tel.: +420 577 210 639

|

Fax: +420 577 221 128

|

E-mail: saltic@saltic.cz

|

Web: www.saltic.com

Katalog  
Katalog  
Advertisement