4 Już 12 czerwca Wielki Turniej szachowy

o Puchar EL-BUD-u w Śremie nr 20/19.05.2016

3. edycja

02

Aktualności

_____________________________________________________

Europejskie sukcesy jeźdźców KJ Agro-Handel Śrem Początek maja to w kalendarzu jeździeckim W podbydgoskiej Kobylarni w dniach 13-15 bogaty czas w bardzo ciekawe imprezy skokowe. maja rozegrano ogólnopolskie zawody w W pierwszy weekend maja zostały skokach, gdzie w bardzo licznej obsadzie zainaugurowane rozgrywki Polskiej Ligi wielokrotnie stawał na podium Jarosław Jeździeckiej, miało to miejsce w Bogusławicach. Skrzyczyński. Na należącej do Jana Ludwiczaka Pierwsze punkty zdobyli Leszek Gramza ( KJ klaczy Cassia de Lys z dnia na dzień był coraz Agro-Handel ) i Marcin Bętkowski ( KJ Agrolepszy i tak w piątek zajał miejsce trzecie , w Handel ) w kategorii złotej , czyli najwyższej i sobotę , miejsce drugie i w niedzielę w finale najbardziej prestiżowej . W kategorii srebrnej średniej rundy zwyciężył. W konkursie Grand punktowali ci sami zawodnicy. Jest to dobry Prix zdobył drugie miejsce na klaczy Chacclana , prognostyk przed kolejnymi odsłonami Ligi i nieznacznie ulegając Janowi Bobikowi na można mieć nadzieję, że jeźdźcy w zielonych Santisie ( SK Nowielice). frakach powtórzą ubiegłoroczny sukces i zajmą 15 maja w Olszy pomimo niezbyt sprzyjającej czołowe lokaty we wszystkich kategoriach. aury XIII już majowy Laur Olszy oglądała i W tym samym czasie duży indywidualny sukces dopingowała startujących zawodników , licznie odniósł Mściwoj Kiecoń ( KJ Agro-Handel Śrem) zgromadzona publiczność. , który podczas CSI2* w Linz ( AUT) wygrał na Nie zawiedli gospodarze, gdyż to właśnie oni klaczy Celana Z konkurs Grand Prix. zwyciężali w najtrudniejszych konkursach. W kl. Kolejny weekend ( 5-8.05 )przyniósł ponownie N z jokerem na miejscu pierwszym była para dobre wiadomości z parkurów. Również i tym Marcin Bętkowskim( KJ Agro-Handel) i klacz razem w Linz ( AUT) w ramach Furusiyva Fun Risk L , na miejscu drugim Dawid Skiba na Nations Cup, CSIO4* został rozegrany Puchar klaczy Tenerife L ( KJ Agro-Handel ) i na miejscu Narodów , który był pierwszym w tym roku trzecim Katarzyna Witkowska z KJ Gołębin Stary zaliczanym do drugiej dywizji. Do ekipy zostali . W konkursie Grand Prix o majowy laur Olszy powołani Krzysztof Ludwiczak ( KJ Heaa Turek) wystartowało 15 doświadczonych par. Do , Sandra Piwowarczyk – Bałuk ( KJ Ciekocinko) , rozgrywki awansowało 6 par , jako jedyny do Michał Każmierczak ( KJ Leśna Wola) i finałowego barażu dwa konie wprowadził Marcin oczywiście Jarosław Skrzyczyński ( KJ AgroBętkowski i to właśnie on triumfował na koniu Handel). Polacy w pięknym stylu zwyciężyli w Baldessarini na miejscu drugim uplasował się tym bardzo trudnym konkursie, co jest jeszcze Tomasz Pawlicki z Harmony Club a na trzecim większym sukcesem jeśli doda się fakt , że w Julia Klinge na Lili Marlene z KJ Podkowa kraju Europy zachodniej nie miało to miejsca w Gruszczyn. ostatnich co najmniej 30 latach. Miejsce drugie w Już w dniach 28-29 maja odbędą się w Olszy Pucharze Narodów zajął zespół Ukrainy a trzecie Zawody Ogólnopolskie, na które organizatorzy Norwegii. Indywidualnie reprezentant KJ Agro- serdecznie zapraszają. Handel Śrem , Jarosław Skrzyczyński, Na zdjęciu: Zwycięzca konkursu Grand Prix powiększył stan punktowy w Longines Rankings w Linzu Mściwoj Kiecoń aż o 75 pkt.