{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 1

0

10

20

30

40

50

60

70

80

90

100

110 120

130

140

150

160

170

180

190

200

≈ 1h

Art. 9908420

option L

Art. 9908419

29/19

Art. 9908419

1 - 12

72917

option R


BELANGRIJK! TE BEWAREN VOOR LATERE CONSULTATIE! LEES AANDACHTIG! Het niet naleven van deze informatie en montage-instructies kan leiden tot levensgevaarlijk letsel of zelfs tot de dood.

NL

! OPGEPAST ! GEBRUIK DEZE KIT ART.NR.9908420 ENKEL MET ART.NR. 9908419 COMMODE

OPGEPAST Laat uw kind nooit zonder toezicht.

Maximaal gewicht van het kind : niet meer dan 11 kg! Deze kit is enkel geschikt voor kinderen tot 12 maanden. Let op de risico’s van een open vuur of andere hittebronnen, zoals elekrische vuren, gasvuren enz in de buurt van de lak. OPGEPAST: Laat niets achter op de kit of plaats de commode niet in de buurt van een ander product dat een risico kan opleveren voor verstikking of wurging, zoals een draad, koord, gordijnkoorden, enz. Gebruik deze kit niet als er een deel gebroken is, gescheurd is of als er delen ontbreken. Gebruik enkel onderdelen die goedgekeurd zijn door de fabrikant. Vervangstukken kunnen enkel verkregen worden via de verdeler. Alle onderdelen moeten steeds correct vastgemaakt worden en regelmatig gecontroleerd. Span de vijzen aan indien nodig. Draai de vijzen niet te strak aan. Verwijder voorzichtig alle verpakking en houd deze buiten het bereik van het kind. De kit moet gemonteerd en vastgezet worden op de commode volgens de bijgeleverde montage-instructies.

72917

Reiniging: veeg af met een lichtvochtige, zachte katoenen doek. Gebruik geen schuurmiddelen.

29/19

2 - 12


IMPORTANT! GARDER CETTE NOTICE POUR VOS FUTURES CONSULTATIONS.LIRE ATTENTIVEMENT! Le non-respect de celle-ci peut mettre en danger l’enfant.

FR

! ATTENTION ! GEBRUIK DEZE KIT ART.NR.9908420 ENKEL MET ART.NR. 9908419 COMMODE

ATTENTION Ne jamais laisser l’enfant sans surveillance.

Le poids maximum de l’enfant ne peut pas dépasser les 11 kg! Ce kit peut s’employer pour enfants jusqu’à 12 mois. Attention au feu. Mettez le kit/commode suffisamment éloigné d’une source de chaleur, d’un feu ouvert, électrique ou au gaz. Attention : ne pas laisser des objets sur le kit qui peuvent entraîner l’asphyxie ou l’étranglement de l’enfant. Ne pas employer le kit si une pièce est défectueuse ou si des pièces sont manquantes et uniquement employer les pièces d’origine ; celles-ci sont fournies par le distributeur. Toutes les pièces doivent être correctement assemblées et vérifiez régulièrement. Resserrez les vis si nécessaire. Ne pas trop serrer les vis. Enlever l’emballage avant l’emploi et tenir hors de la portée de l’enfant.

72917

Ce kit doit être assemblé et fixé sur la commode selon les instructions.

29/19

3 - 12


IMPORTANT - RETAIN FOR FUTURE REFERENCE - READ CAREFULLY. Failure to follow these warnings and assembly directions could result in serious injury or death.

EN

! ATTENTION !

USE THIS CHANGING TOP ART.NR.9908420 ONLY TOGETHER WITH ART.NR. 9908419 DRESSER

WARNING Do not leave the child unattended.

The maximal weight of the child - no more than 11 kg! This changing top is suitable only for children up to 12 months. Be aware of the risk of open fires and other sources of strong heat, such as electric bar fires, gas fires, etc. in the near vicinity of the coat. Warning: Do not leave anything on the changing top or place the dresser with changing top close to another product, which could provide a foothold or present a danger of suffocation or strangulation, e.g. strings, blind/curtain cords, etc. Do not use the changing top when any part is broken, torn or missing and use only the spare parts approved by the manufacturer. Any replacement parts shall only be obtained from the distributor. All assembly fittings shall always be correctly tightened and checked regularly. Retighten the fittings as necessary. Do not overtighten the screws. Carefully remove all the packaging from the changing top and keep it out of the reach of the child.

72917

The changing top must be assembled and fixed to the dresser only according provided assembly instruction.

29/19

4 - 12


WICHTIG - FÜR SPÄTERE VERWENDUNG AUFBEWAREN - SORGFÄLTIG LESEN. Ignorierung der Warnungen und Hinweise in der Gebrauchsanleitung können zu ernsten Verletzungen und Todesfällen führen.

DE

! ACHTUNG ! ART.NR.9908420 NUR ZU VERWENDEN MIT ART.NR. 9908419 KOMMODE

WARNUNG Lassen Sie das Kind nicht unbeaufsichtigt.

Das Maximale Gewicht des Kindes – nicht mehr als 11 kg! Dieser Wickeltisch ist nur für Kinder bis 12 Monate geeignet. Achtung: der Wickeltisch nicht in die Nähe von offenen Feuern und anderen starken Hitzequellen, wie elektrischen Heizstrahlern, Gasöfen usw. stellen. WARNUNG: Gegenstände, die als Fuß halt dienen könnten oder die eine Gefahr für das Ersticken oder das Strangulieren darstellen, z.B. Schnüre, Vorhang-/Gardinenkordel usw., dürfen nicht auf den Wickeltisch gelassen werden. Achtung: den Wickeltisch ist nicht zu verwenden, wenn ein Teil gebrochen, gerissen ist oder vermisst wird. Alle Ersatzteile sind nur vom Händler zu beziehen. Alle Montagebauteile sind immer korrekt zu befestigen und regelmäßig zu prüfen, wenn nötig, festzuziehen. Die Schrauben dürfen nicht überdreht werden. Entfernen Sie die gesamte Verpackung und bewahren Sie sie außerhalb der Reichweite des Kindes auf.

72917

Achtung: Bei mangelhafter Montage besteht Gefahr für die Sicherheit.

29/19

5 - 12


EN - Dear customer, here you have the possibillity of measuring the supplied screws. DE - Sehr geehrter Kunde,hier haben Sie die Möglichkeit mitgelieferte Schrauben nachzumessen. FR - Cher client, ici vous pouvez mesurer les vis. NL - Beste klant, hier kunt u de schroeven meten.

90

100

110

120

A5 (×1)

ML (×2)

D5 (×4)

M4x8

D2 (×4)

140

150

160

A220 (×6)

A83 (×2)

A80 (×4)

A57 (×2)

72917

H12 (×2)

130

Ø15/M6x35

80

Ø15/M6x75

70

H2 (×2)

Ø6x35

D39 (×2)

60

SW4

Ø7x50

H1 (×8)

A27 (×7)

50

Ø15x12,5

40

Ø5/11x34

30

Ø4x40

20

Ø8x40

10

Ø8x30

0

29/19

6 - 12


Pieces no. Teil nr. Pièces nr. Stuknummer

Quantity Anzahl Quantitè Aantal

32 33 34 35 36 37

1 1 1 1 1 1

Colli no. Kasten nr. Colli nr. Colli nr.

1 1 1 1 1 1

/ / / / / /

Dimensions, mm Maß, mm Dimensions, mm Afmetingen, mm

703 x 466 x 16 705 x 95 x 16 705 x 95 x 16 500 x 95 x 16 700 x 70 x 28 500 x 70 x 28

1 1 1 1 1 1

36

37

35

33

32

72917

34

29/19

7 - 12


Ø5/11x34

D5

Ø8x30

4

Ø15x12,5

1

D5 (×4)

H1 (×8)

D2 (×4)

4 34

D2

8

32

H1

33

D5

2

D5 34

4

32

D5

33

SW4

Ø7x50

3 A27 (×7)

35

A5 (×1)

7

A5

29/19

8 - 12

72917

A27


Ø8x40

4

H2 (×2) 36

H2 37

H2

option L

SW4

option R

Ø15/M6x35

5

A83 (×2)

A5 (×1)

36

37

37

A5 A83

29/19

9 - 12

72917

36


6 I

II

Art. 9908419

III

SW4

Ø15/M6x75

7 A80 (×4)

A5 (×1)

A5

Art. 9908419

29/19

10 - 12

72917

A80


M4x8

8

A220 (×6)

ML (×2)

A220 ML A220 A220

10

20

30

40

50

60

70

80

90

100

110 120

130

140

150

160

170

180

190

200

Ø6x35

9

0

Ø4x40

Art. 9908419

I I

H12 (×2)

I

H12

D39

D39

A57 (×2) D39 (×2)

A57 D39

I I II

A39

Art. 9908419 29/19

11 - 12

72917

A39


10 I

II

Art. 9908419

III

11

29/19

72917

Art. 9908419

12 - 12

Profile for WD DIFFUSION

Manual Gio' dresser kit 9908420  

Manual Gio' dresser kit 9908420