Page 1

wave

J E D I N Ý T Ý Ž D E N N Í K O TA N E Č N E J A K LU B OV E J H U D B E N A S LOV E N S K U !

®

WEEKLY

ZAPOJ SA DO SÚ S FATTKO ŤAŽE OLS. A VYHRAJ SK

300€

FALLGRAPP Foto: mediamedia, s.r.o.

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE FATT KOOLS SO SINGLOM ĽADOVÝ ÚTES

uu

Weekly news l Releases l Global Podcast l Slovak & Czech Sound l Your Parties l Flashback l On Air l Specials l Partylist l Číslo: 2/2012 50. týždeň WWW.WAVEMAG.EU


OBSAH

4

Weekly News

6

Releases

10 12 14 16

OBJEDNAJ SI NOVÉ VYDANIE MAGAZÍNU WAVE

REDAKCIA Global Podcast

Šéfredaktor: Mgr. Drahoslav Hanzel drahosh@wavemag.eu Zástupca:

Slovak & Czech Sound

Ing. Lenka Opálková lenka@wavemag.eu Inzercia a predplatné: Ing. Lenka Opálková obchod@wavemag.eu lenka@wavemag.eu

Your Parties

Lukáš Šebesta obchodcz@wavemag.eu Grafika: Drahoslav Hanzel drahosh@wavemag.eu Redakcia:

Flashback

28

On Air

20

Specials

26

Partylist

Ladislav Szalai, Dennis Bartalský, Drahoslav Hanzel, Juraj Grafik, Lenka Opálková, pmc, Rob Leway, Jakub Škrovánek, Milos Fedor, Andrej Amerstein,... Názov a adresa vydavateľa: Mgr. Drahoslav Hanzel, P.J.Šafárika 378/17 Šaľa

Chceš sa aj ty zúčastniť tvorby časopisu? Máš zaujímavé nápady? Posielaj nám svoje tipy na redakcia@wavemag.eu

pripojit cennik inzercie


WEEKLY NEWS

Seta Label news Nezávislé slovenské hudobné vydavateľstvo jeden original mix a tri remixy od Richarda Seta Label pripravilo na konci roka naozaj Scholtza, MarcSoula a Toma Lustiga. V satúčnú porciu kvalitnej deephouse music. mom závere novembra sa objavilo zatiaľ exkluzívne iba v online distribúcii na Beatporte 8.11. vyšla v poradí už tretia výberová kom- už tretie EP, ktoré vydal renomovaný český pilácia GROOVELAND, na ktorej je desať producent MAXXA na značke Seta Label. trackov od producentov z celého sveta ale Titul Night Streets EP obsahuje tri original aj od domácich borcov ako sú Sensoreal, mixy Night Streets, Perpetual Motion a Love Southboy, Richard Scholtz či Milos. 22.11. Keep Me Afloat s typickým deepovým zvuvyšlo na Seta label po prvýkrát autorsky kom na aký sme u Maxxu zvyknutí. celé EP americkému deep house producentovi Rishi K. Another Dimesion EP obsahuje Zdroj: Seta Label

Dada Life na free download Švédska dvojica Dada Life, ktorá brázdi svetové eventy už od roku 2006 zverejnila track, ktorý si môže každý z vás stiahnuť zadarmo. Pôvodne vyšiel ich track Rolling Stones T-Shirt na ich albume The Rules Of Dada a ide o naozaj výbornú tanečnú vec. Skladbu si môžeš stiahnuť TU.


„50% of human DNA is the same as a bananas.” Afrojack

COOH uvoľnil Dark Matter A je to vonku! Po vydaní x trackov, releasov, množstiev malieb, Ivan Shopov aka COOH uvoľnil Sample Pack s názvom Dark Matter, ktorý obsahuje 1000 slučiek vrátane čistej analógovej Moog bass-linky či zdeformované beaty, špinavé bassové linky, usporiadaný syntentizátor a rôzne efekty. Samozrejme v balíčku nájdete toho viac. Pokiaľ máte radi nechutný deep, skrútený ba až prekrútený hard drum&bass, nenechajte si to ujsť a užite si tú ”špinu”. Pripomenieme, že všetky loopy sú dostupné vo formáte 24bit wav a vhodné pre tempo 171, 173, 175 a 180BPM. Cena celého balíka sa pohybuje tesne pod 50£, avšak stále je možnosť zadarmo stiahnuť niektoré loopy z balíčka. zdroj: Andrej Amerstein

DRUMUP.CZ D’N’B AWARDS 2012 Ak si fanúšikom drum&bass-u, určite by ti nemala uniknúť anketa organizovaná v susednej Českej republike. Hlasovať môžeš v rôznych kategóriách, a aby to bolo zaujímavejšie, máš možnosť vyhrať zaujímavé ceny.

JUNODOWNLOAD ROZDÁVA DARČEKY Junodownload prináša pre všetkých milovníkov Vianoc jeden pekný darček. Každý deň v decembri si môžeš stiahnuť jeden FREE track z ich portálu. Už sme aj my zvedaví, aké skladby nám ešte Junodownload do Vianoc odkryje.

NOVÝ SOUNDCLOUD Aj SoundCloud funguje už nejaký ten rok, tak sa pre nás rozhodol pripraviť prekvapenie. Nový dizajn, nové funkcie, avšak vyznáte sa v ňom? My ani moc nie, ale dúfame, že si na naň čo najskôr zvykneme.

NETSKY REMIXOVAL DISNEYHO Belgický producent Netsky remixoval exkluzívny track z najnovšej Disneyho videohry „Disney Epic Mickey 2: The Power of Two“. Vo videu, ktoré tento remix sprevádza môžete vidieť Netskyho a zostrih videa z hry s obľúbenou kreslenou postavičkou Mickey Mousea. Netsky, ktorý je momentálne na svojej UK tour, neskrýval svoje nadšenie z tejto spolupráce.

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

5


RELEASES HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

HOUSE

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

STARKILLERS & BL3ND Xception

BJÖRK

Mutual Core

Svetoznáma speváčka zo severnej Európy sa stala „obeťou“ remixérskeho contestu organizovaného distribúciou Beatport. Contest vyhral americký producent Waxx Crooks, ktorý dal do remixu množstvo dubstepových a drum&bassových prvkov. Remix vyšiel ako exkluzívny release vo vydavateľstve One Little Indian Records.

Nový track od Starkillers a talentovaného DJ-a Bl3nda - Xception je electro house track s celkom netradičným BPM, a to 132. Aj to je dôkaz, že porušovať pravidlá sa oplatí, pretože vzniklo neskutočné elektronické monštrum ktorého drop vás úplne pohltí.

QULINEZ

GTA

CANDYLAND

OTHER ECHOES

Alexander Lager a Johannes Gustafsson tvoriaci Švédske duo Qulinez si určite mnohých z vás získali ich breakthrough trackom Troll, ktorý ich plnohodnotne začlenil do rodiny Size records. Chalani nepoľavili, práve naopak, prinášajú nadupaný release, ktorý vás doslova zabije.

Na EP People Boots nájdete dva masívne tracky. People Boots je electro house, ktorý vás doslova obalí. Druhý Devoid sa ťahá viac do progressive house. Toto EP sa veľmi hodí do intímnej klubovej atmosféry, a GTA si opäť viac upevnil miesto v playlistoch DJ-ov po celom svete.

Candyland robia aktívne hudbu od roku 2011 a na scéne si už stihli získať rešpekt. Ich najnovší track je orientovaný do melodického dubstepu okoreneného troškou drum&bassu a perfektným vokálom Petera Dawsona. Candzland chystajú Bring The rain EP, na ktorom nájdete aj tento track.

Other Echoes je dubstepový DJ a producent, ktorého tracky ste doteraz mohli vídať pod pseudonymom Bastille. Label Hospitality vydáva jeho prvé vlastné EP, na ktorom nájdete sedem prepracovaných trackov. Na EP spolupracovali napríklad Alice Smith či Logistics.

Bamf & Dynamic

6

WAVE WEEKLY

People Boots EP

Castle of affair

Other Echoes EP

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

UKF

Dubstep 2012 xKore, EmalKay, Zeds Dead, 12th Planet, Feed Me, Xilent, Shaz Sparks, Gemini, Tritonal, Zomboy, Ayah Marar, The Prototypes, Borgore, Eptic, Excision, Skism, KillSonik, Laxx, Netsky, Belle Humble, Anti Serum. Všetky tieto mená a mnoho ďalších na jednej výberovke. Niet čo dodať.

HARDWELL & AMBA SHEPHERD Apollo

Hardwell je na veľkých eventoch už osvedčená značka, a aby neostal svojim fanúšikom nič dĺžny, tak pre nich pripravil aj pecku v spolupráci so speváčkou, ktorá si hovorí Amba Shepherd. Čo sa týka zvuku, tak nič nové na svete, ale mainstreamového fanúšika určite poteší. WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

DRUM&BASS

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MINIMAL

JUNKDNA & ROSIE ROMERO

FLIPPERS & DJ SLATER

CORVIN DALEK & SMOKY MIRROR

Na vydavateľsstve Freegrant Music vyšlo nové EP, na ktorom spolupracovala trojica JunkDNA, Rosie Romero a Ben Malone. Ak máte radi acid sound z 90-tych rokov v novom šate, tak si ho určite nenechajte újsť. O remix sa postaral francúzsky producent Da Fresh.

Po veľkom úspechu skladieb „King of the Night“ a „Virus“ z predchádzajúceho roku si pre vás dvojica Flippers & DJ Slater v spolupráci s U-Prag pripravili EP, na ktorom nájdete aj dva remixy od legendárnych Beckers & Hatfield a populárneho producenta menom Jerome Isma-ae.

Na Slovensku veľmi populárny DJ zo susedného Maďarska, Corvin Dalek, vydáva v spolupráci so Smoky Mirror deepový track, v ktorom môžete počuť príjemnú gitaru a celkom namotávkovú melodickú basu. Track remixoval v podobnom duchu aj producent Daniel Kimse.

DOSEM

SEAN TYAS & EELKE KLEIJN JULIE THOMPSON Rauwdouwer

Let The Party Start EP

A Modern Ritual Vydavateľstvo Tronic sa opäť ukázalo v tom najlepšom svetle. Španiel menom Dosem, ktorý je podpísaný pod týmto releasom si to pri tvorbe oboch trackov určite užil. Basová linka, jednoduchá melódia a našlapaný sound s pomalým tempom, je úplne typický práve pre tohto producenta.

Unlocked

What I Am

Ak ste fanúšikmi trance music, určite by vám nemal uniknúť tento veľmi euforický singel, na ktorom spolupracovala speváčka Julie Thompson. Jej vokál dodal dušu celému tracku, ktorý má určite hitovkový potenciál. Singel obsahuje tri verzie a vraj budú čoskoro na svete aj remixy.

Spanish Fly EP

Producenta Eelka Kleijna ste mohli tento rok počuť už aj pred slovenským publikom. Práve teraz vydáva nový release s názvom Rauwdouwer, na ktorom svoju prácu odviedol aj svetovo uznávaný techno producent Christian Smith, ktorý však tento krát zvolil trochu pomalšie tempo ako obvykle. WAVE WEEKLY

7


WAVE MAGAZINE HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

HOUSE

DRUM&BASS

DEEP HOUSE

DUBSTEP

TECHHOUSE

BREAKZ

PROGRESSIVE

HARDCORE

MINIMAL

VARIOUS

GRIM

HASHTAG

ATFC

EP obsahuje 4 nadupané tracky. Label založil Chris Renegade, a rokmi si vďaka kvalitným releasom získal uznanie od najväčších mien scény. Ak máte radi energický drum&bass, tak určite mrknite na toto EP a sledujte aj label na ktorom sa pred nedávnom objavil slávny Spor.

Na parties je stálne viac žiadaný hudobný žáner Glitch Hop. Je to celkom veľký mix viacerých žánrov ako Drumstep, Brostep, Hip Hopu, no nájdu sa aj viac Dubstepovo orientované tracky. Pokiaľ takýto track správne zakomponujete do setu tak ľudí doslova odfúkne.

Po EP Hurt & Pan prichádza od týchto pánov ďalšie EP, ktoré im ako inak vydal label Technique recordings. Obsahuje tri tracky, z toho dva drum&bass a jeden electro house remix od No Explicits. Kto pozná Hashtag už vie čo čakať , a kto nepozná, sa veľmi rýchlo zoznámi..

Pri názve ATFC nehľadajte nič iné ako klasický house. Takto jednoducho by sa dal charakterizovať aj nový singel, ktorý vyšiel v ich domovskom vydavateľstve ATFC Music. Originál je síce moc fajn, ale snáď sa čoskoro dočkáme aj remixov od popredných mien house scény!

back in time

From Roots To Wings

8

Jump Fight

Shit Bangs

You Know It‘S Good

FELIX

Don‘t You Want Me Písal sa rok 1992, kedy pod taktovkou Francisa Wrighta vznikla táto hitovka. Pôvodne ju upísal vydavateľstvu Hooj Choons, no neskôr sa skladba dostala pod značku Deconstruction. Na nahrávke, mimochodom, spolupracoval aj člen svetoznámej formácie Faithless (Rollo), ktorý jej dodal nezabudnuteľný feeling. Don‘t You Want Me pozná určite každý z vás minimálne v remixe, mashupe alebo boolegu. Nápad z tejto kultovej veci si vzal aj Francúz David Guetta, ktorý ju tak trochu oprášil v spolupráci so Snoop Doggom, a potom ju vydali pod názvom „Sweat“.

WAVE WEEKLY

WAZE & ODYSEY I Want You You EP

Milovníci house music si určite prídu na svoje nielen pri tomto EP od dvojice Waze & Odysey. Ak máte radi oldschool synthy prepletené s nasekanými vokálmi, určite si nenechajte újsť tento kúsok. Release obsahuje 3 skladby, a musíme povedať, že všetky sú perfektne hrateľné pre house DJ-ov. WWW.WAVEMAG.EU


OBJEDN AJ SI MAGAZÍN WAVE NA ROK 2013 IBA TU Z A

12€

SU PE R

CE NY

SÚ ŤA Ž

®

O

O

FREE CD

SCHIMEK

BALATON SOUND

SWANKY TUNES NEZASTAVITEĽNÉ TRIO Z RUSKA

TO NAJLEPŠIE V NAŠOM REGIÓNE

HARDSTYLE

DJ BOOKING

Z MALÝCH KLUBOV AŽ DO LAS VEGAS

AKO TO FUNGUJE VO SVETE?

EDM BIZ

STEVE ANGELLO, ABOVE AND BEYOND, RICHIE HAWTIN A KASKADE NA JEDINEČNEJ KONFERENCII

WYCHITAWACS

ROZHOVOR O SÚČASNEJ SCÉNE

DMC 2012

ERIK ARBORES 14 ROČNÝ HOLANĎAN VYDÁVA HUDBU NA SVETOVÝCH ZNAČKÁCH

..

TIESTO

COOH

VEĽKÁ ČASŤ JEHO HUDBY VZNIKLA V LIETADLE

DRŽITEĽ TITULU NAJLEPŠÍ DJ VŠETKÝCH ČIAS V ROZHOVORE PRE WAVE

JUDGE JULES

SOM SEXY!

ALEX DI STEFANO ALEX DI STEFANO A CHLAP, KTORÝ AMU CHLAP, KTORÝ UKRADOL MU UKRADOL HUDBU HUDBU

NA CESTE OD TRIP2HOUSE K XMAGU

IBIZA

KVAK KVAK KVAK

PAUL OAKENFOLD HUDBA HO BAVÍ AJ PO 30 ROKOCH V BIZNISE

9 771338 355001

Číslo: 2/2012 Marec/Apríl V predaji od: 19.3.2012 Cena: 3 € ISSN 1338-3558 WWW.WAVEMAG.EU

KLUBY, KTORÉ SA OPLATÍ VIDIEŤ 09

05

Číslo: 3/2012 Máj/Jún V predaji od: 15.5.2012 Cena: 3 € ISSN 1338-3558 WWW.WAVEMAG.EU

NEZABUDNUTEĽNÉ LETO V CHORVÁTSKU

DJ

SKVELÉ CENY

Interview  HIGH CONTRAST NOISECONTROLLERS DJ PICO STANA

HĽADÁ INŠPIRÁCIU AJ V TRANCE

LEGENDA Z BBC RADIO 1 V ROZHOVORE PRE WAVE

FREE CD A SÚŤAŽ O

SOM

ALEŠ BLEHA

9 771338 355001

OSTROV PAG 07

Číslo: 4/2012 Júl/August V predaji od: 2.7.2012 Cena: 3 € ISSN 1338-3558 WWW.WAVEMAG.EU

9 771338 355001

TYPY PRE PRODUCENTOV, TECHNICKÉ NOVINKY, CHARTY, A OVEĽA VIAC...

®

HIGH CONTRAST

WWW.WAVEMAG.EU

PREBEHLO NÁRODNÉ KOLO SÚŤAŽE V MIXOVANÍ

NAJLEPŠIE ČÍTANIE ZO SVETA TANEČNEJ A KLUBOVEJ HUDBY NA SLOVENSKU

FREE D MIXEDC BY DJ

THE BEST OF SLOVA SOUND K

N A J L E P Š I E Č Í TA N I E Z O S V E TA TA N E Č N E J A K L U B O V E J H U D B Y N A S L O V E N S K U

NAJLEPŠIE ČÍTANIE ZO SVETA TANEČNEJ A KLUBOVEJ HUDBY NA SLOVENSKU

MAREC, APRÍL 2012

SU PE R

CE NY

®

WAVE

SÚ ŤA Ž

wave wave wave NAJLEPŠIE ČÍTANIE ZO SVETA TANEČNEJ A KLUBOVEJ HUDBY NA SLOVENSKU

wave wave wave NAJLEPŠIE ČÍTANIE ZO SVETA TANEČNEJ A KLUBOVEJ HUDBY NA SLOVENSKU

  ! &" &  

ŠTVRTÉ VYDANIE SLOVENSKÉHO DVOJMESAČNÍKU O TANEČNEJ A KLUBOVEJ HUDBE

WAVE

MICHAL BREETH NIELEN O BALATON SOUNDE 2011

  #"  

 " 

09

11

09

:82,/ /4)-&)1)')-&)1 01)(%+*/(  ).% ;9  

MARC FISHER ŠIALENÝ VÝLET NA UKRAJINU

FEDDE LE GRAND

9 771338 355001

9 771338 355001

Číslo: 1/2012 Január/Február V predaji od: 26.1.2012 Cena: 3 € ISSN 1338-3558 WWW.WAVEMAG.EU

.3)14*)5  

    

D

DLHÁ CESTA ZA ÚSPECHOM

OBYČAJNÝ ŽIVOT NEOBYČAJNÝCH DJOV



C

UMEK

TOKY & BOSS

$  

Číslo: 4/2011 September/Október V predaji od: 7.9.2011 Cena: 3 € ISSN 1338-3558 WWW.WAVEMAG.EU

e

Interview  HIGH CONTRAST COUNTERSTRIKE EELKE KLEIJN GUY J DANIEL STEFANIK ANDREA BERTOLINI NIFRA A mnoho iných...

 %! $ $ #$6 

Fr e

PO PRVÝ KRÁT CENA V KATEGÓRII ELEKTRNICKÁ HUDBA!

Interview  MLADEN TOMIC ALIX PEREZ RIDO GOOD NATURED THREAD

 " 7 

ou s A em nd u re sic a Fio mix rin ed o by

RADIO HEAD AWARDS

vvv " # 

H

Začiatky DMC na Slovensku

vvv

9 771338 355001

   # 6 :7 :  !!!! 

vvv

FREE C MIXED D

MICHAE BY LC

wave Wave wave titulka.dvojstranka.indd 1

28.10.2011 10:48:21

! 1 52 5  

   '   ( &    (      

JEDINÝ MAGAZÍN O TANEČNEJ A KLUBOVEJ HUDBE NA SLOVENSKU

 %     ( %    %   &   

LOVELY EXPERIENCE NAJVÄČŠÍ ELEKTRONICKÝ STAGE TOHTO LETA?

LET IT ROLL

 

  

LONDON ELEKTRICITY AKO JEDEN Z HEADLINEROV

ERICK MORILLO

DVOJDŇOVÝ DRUM&BASS FESTIVAL PRVÝ KRÁT AJ NA SLOVENSKU! Interview  JON RUNDELL WEZ CLARKE DJ SLATER MILOS FEDOR CAFE DEL FUN

ČO ŤAHÁ ŽENY K DJINGU?+

       

:80*- /$" ./8* ./$# ('-#  $, ;   

D

Fr e

e

C

L m et It ix ed Ro by ll v B ipe IF r ID se U le S c A tio K n TIF

%

%% + 4 0.# ., ) #( 0. &! ,# 6)

, %

) # &3# ! "

03

07

Cena: 3 € Číslo: 2/2011 Máj/Jún V predaji od: 2.5.2011 WWW.WAVEMAG.EU

*$"1/-4',%.-&*1'*03$1 2!01$. )-1-7 9 *-

   

9 771338 355001

05

9 771338 355001

""0 34 

:8.(+ 9( 0$0./ ,-#"'&+"  #* ;  

TYPY PRE PRODUCENTOV

!

*/#-1&#2  

 ! !    !    " 

  1-.)*2!

SOUNDCLOUD

9 771338 355001

ROBERT BURIAN

  5++*'$&*%/'%-%

ASOT V BRATISLAVE

$ !

 

ARMIN ONLY

 '5$ -2 #! 0$+ 6 2 0'" #"!

 

755    

,1$/3'$4     

   

IBIZA PO CHORVÁTSKY

+

67 

PAPAYA

Akcia platí pre prvých 50 objednávok. Pre viac info píš na obchod@wavemag.eu alebo volaj na 0948 029 537


HOUSE

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

THE BEST OF GLOBAL

PODCAST GLOBAL PODCAST

CARL COX

q

Minulý týždeň dal Carl Cox vo svojej show prednosť aj drum&bass-u, ale tento krát už ostal verný rovným beatom. Aj napriek tomu, že počas setu budete môcť počuť aj ambientnejšie skladby, tak na konci dvojhodinovky tomu poriadne naloží.

PLAY

TOCACABANA

TOCADISCO

q

Aj nemecký Tocadisco má svoju show, ktorú si môžete vychutnať každý týždeň na Proton Radiu. My vám prinášame jej tohtoročné 49. vydanie, v ktorom nájdete kúsky od producentov ako Dennis Ferrer, Luigi Rocca, Tiga, Kevin Over a iných.

PLAY

THE ESSENTIAL SELECTION

PETE TONG

q

Pete Tong je človek, ktorého hlas v rádiovej show spozná asi každý, koho zaujíma tanečná scéna. Táto show patrí medzi najpočúvanejšie na známom BBC Radio 1, a jeho sety sú plné tej najnovšej nevydanej hudby. Ak máte rádi moderný progressive, určite klikajte.

10

PLAY

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MINIMAL

Každý týždeň to najlepšie z celého sveta

IBIZA SENSATIONS

LUIS DEL VILLAR

q

U nás doma neznámy DJ Luis Del Villar prichádza s 58. pokračovaním jeho show. Prečo nás ale zaujal? Stiahnite si jeho podcast, sadnite do auta a pochopíte. Jeho sety nikdy nevybočujú z radu príjemného deephouse a pritom vôbec nenudia, práve naopak!

PLAY

1605 THERAPY

MARC MAYA

q

1605 Therapy je známa značka, za ktorou stojí slovinský producent Umek. Do každého podcastu si pozve hosťa, ktorý vydáva hudbu v jeho vydavateľstve, a tento týždeň je ním Marc Maya. V najnovšom vydaní si vypočujete veci od Mladen Tomic, Max Bett, Juan Diazo a iných.

PLAY

CLUB LIFE

TIESTO

q

Tiesto si právom drží status jedného z top DJ-ov sveta a svojich fanúšikov si získava aj svojou show Club Life. Síce s poradovým číslom 297, ktoré má jeho show zaostáva ďaleko za Arminom, jeho originalita ho veľakrát predčí.

PLAY

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

11


HOUSE

HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

SLOVAK & CZECH

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

SOUND

Urob remix pre FALLGRAPP a vyhr aj

q

300€

FALLGRAPP

Ľadový útes

Za projektom Fallgrapp stojí Juraj Liška z Dubnice nad Váhom, ktorý svoje kvality ukázal už v súťaži Fatt Kools na Rádiu_FM, kde sa umiestnil na prvom mieste. Jeho skladba „Ľadový útes” zvíťazila v hodnotení odbornej poroty a

12

WAVE WEEKLY

PLAY

práve teraz prebieha súťaž o najlepší remix tejto skladby. Ak máš teda talent a chceš vyhrať pekných 300€, nič ti nebráni. Klikni si na web Fatt Kools a pracuj na remixe!

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

HOUSESMILEEZ Every Day (Original Mix)

q

Mladý producent z južného Slovenska sa opäť ukázal v dobrom svetle. Po tom, čo si ho v lete všimol aj známy producent Milan Lieskovský, mu začala ísť karta a jeho najnovší počin sa nesie v príjemnom progressive PLAY house rytme.

YANCO & THOMAS FRONIX Jump (Original Mix)

q

Ak máš rád trochu divoké zvuky na štýl Afrojacka alebo Nicky Romera, určite si nenechaj ujsť najnovšiu spoluprácu tejto mladej dvojice. Track s názvom Jump obstojí na každej party, kde sa hrá podobná hudba. PLAY Tak počúvaj čo navarili!

IKA SALI Expressions EP

q

Slovenský producent Ika Sali sa môže pochváliť novým EP, ktoré vyšlo na jeho domovskom vydavateľstve Saigon Records. Track Expressions má až 8 remixov, tak si ich vychutnajte spolu s nami. EP je PLAY na predaj na Traxsource.com

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

NEW STUFF REMIX MASHUP BOOTLEG

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MIXES

MINIMAL

CLICK & PLA Y

KEECO Mladý talent z Terchovej, člen Amplitude Projectu, ktorý si počas svojej krátkej kariéry prešiel už mnohými žánrami vo výbornom drum&bass sete.

MIGUEL Známa tvár českej scény Miguel a jeho úplne fresh techhouse sound, ktorý si môžete vychutnať práve teraz aj s Wave Weekly.

SEPARATIK Menej známy, ale napriek tomu talentovaný Separatik si tento krát pripravil polhodinku ľahko stráviteľného house až techhouse.

MARTIN MICHNIAK DJ veľmi dobre známy nielen z paluby Partybusu, ale aj z pódií mnohých parties. Druhé vydanie jeho podcastu „From Inside“ je práve online.

GOYAA Ak ste počuli hrať tohto pána z Prividze, je vám jasné, že nepôjde iba o nezmyselné búchanie. Goyaa a jeho veľmi sofistikovaný sound je tu opäť.

HAMMERHEAD Najtvrdšým soundom vrámci techhouse až techna tento týždeň sa môže pochváliť Hammerhead. Ak ale čakáte nad 140 BPM, tak ste na omyle. WAVE WEEKLY

13


Your Parties

SHAKER

SHAKER Piatok 14.12.2012 House Tráva, Drink Team, Luho, Southboy, CIMY

Je to už niečo cez 6-rokov od posledného vystúpenia Trávu v púchovskom klube Shaka. Klub bol zaplnený do posledného miesta a elektrizujúcu atmosféru si vtedajší účastníci pamätajú dodnes. Niečo podobné sa v Shake odohrá znova. Ikona českého klubového undergroundu, pán DJ Tráva sa vráti na miesto činu aj s kvalitnou posádkou. O support sa postará Drink Team v plnej sile! Za housemusic prídu aj Luho a Southboy. Doplní ich ten, čo to opäť spískal dj Cimy. Ten dáva dôraz na kvalitne pripravený žúr. Pravidlom je

14

WAVE WEEKLY

posilnený sound či svetelný park. Pri vstupe bude odmenených prvých 30 návštevníkov limitovanou edíciou CD-čiek, na ktorých nájdete spoločný set Cimyho so Southboyom. Ak to nechcete premeškať treba sa dostaviť v piatok 14.decembra do Púchova. Klub Shaka otvára svoje brány o 20:30h. MC 2000

DENON

(PR článok)

269 €

WWW.WAVEMAG.EU


FLASHKCAB

S t r. 3 4 W a v e č . 4 / 2 0 1 1

EZOTERICKÉ UMENIE WARM UP DJA (Part 1)

Vyzerá to tak, že nikto tomu poriadne nerozumie. Javí sa, že nikto to nerešpektuje. A napriek tomu to môže byť jeden z najdôležitejších okamihov noci. My vám vysvetlíme, prečo si warm up DJ zaslúži možno ešte väčší rešpekt ako headliner.

Je veľké množstvo rozličností v produkcii dobrej elektronickej akcie. Niektoré veci sú úplne jasné: dobrý priestor s kvalitným soundom, príťažlivé vizuály ktoré sú súčasťou toho, aby dotvorili príjemný priestor pre publikum. Ak napríklad nie je sound dobre nastavený do akustiky priestoru, vystupujúci, bez ohľadu na svoj talent vyznie v konečnom dôsledku ako úplný amatér. Výsledkom je vlažné publikum a naštvaný vystupujúci, ktorý očakáva nielen svoje peniaze, ale s určitosťou sa viac nevráti.

Jedným z kľúčových elemtentov, ktorým napriek tomu počas noci event prechádza je Dj, ktorý ho naštartuje. Počas živých koncertov ak sa stane, že je úvodná kapela otrasná je naštastie vždy prestávka, kedy sa prestavujú jednotlivé technické komponenty. Prichádza headliner a noc pokračuje. Avšak v klubovom prostredí, kde hudba takmer nikdy neprestane hrať od momentu kedy sa odpálil prvý track. Tento pokračujúci prúd hudby je sústavný do momentu, kedy sa zapnú svetlá na konci noci. Dobrý Dj sa ponára do tohto prúdu, manipuluje s jeho energiou prostredníctvom opatrného časovania jednotlivých trackov a ich mixom. Jedinečnosť tohto prúdenia následne umožňuje Djovi, aby sa jeho publikum nieslo na zvukovom príbehu, ktorý vtlačí výnimočnosť tejto celonočnej hudobnej párty.

Je však aj množstvo súvisiacich faktorov, ktoré dobrý event obnáša, aby bol označený ako „jedinečný“ namiesto toho aby to bola skrátka iba „ďalšia noc vonku“. Rýchli barmani, primerané toalety a bezpečnostná služba, ktorá sa správa profesionálne k návštevníkom aj v prípade, že sa oni nie vždy nachádzajú v adekvátnom stave. V prípade ak je toto spravené ako má byť, nikto si to ani len nevšimne. Ak však musíte stáť v rade pol hodinu, aby ste sa dostali do záchodu, ktorý je po členky zaplavený vodou, zatiaľ čo sa ostatný vonku bavia na Dja za ktorého ste zaplatili nemálo peňazí....dojem z noci je v okamihu spláchnutý záchodom na ktorom sa práve nachádzate.

Headliner však nikdy nehrá od momentu, kedy sa podnik alebo párty otvorí. Jeden, alebo viac začínajúcich djov zvyknú akciu zahrievať (warm up) zabávať publikum, tak aby ono primerane konzumovalo ponuku barov až do momentu, kedy zaujme svoje miesto headliner. U vačsiny promotérov sa javí ako nepodstatné ako veľmi dôležitá úloha warm up dja môže byť. Dj, ktorý nie je spôsobilý a stotožnený so svojou „otváracou“ úlohou môže rozptýliť energiu na parkete ešte predtým než má šancu vôbec vzniknúť. Počas dobrého scenára, publikum naplní bar a obsadí okrajové pozície pri stenách do momentu, kým nepríde headliner. V najhoršom scenári sa klub

Vyzerá to tak, že nikto tomu poriadne nerozumie. Javí sa, že nikto to nerešpektuje. A napriek tomu to môže byť jeden z najdôležitejších okamihov noci. My vám vysvetlíme, prečo si warm up Dj zaslúži možno ešte väčší rešpekt ako headliner.

16

WAVE WEEKLY

vyprázdni ešte predtým než má Dj čas namixovať nový track. V mnohých smeroch musia warm up Dji čeliť viacerým výzvam oproti headlinerovi. Uvážte sami: Úvodný dj musí začínať s úplne prázdnym parketom, ktorý sa pomaly zapĺňa poväčšinou triezvymi ľuďmi, ktorí neprichádzajú vo všeobecnosti práve preto aby ho videli. Musí vytvoriť primeranú atmosféru, tak aby bola zároveň hudobne vhodná pre headlinera. Steve Lawler, ako šéf Viva Music, ktorý bol headlinerom na top akciách po celom svete, súhlasí, „Práca Warm up dja, je veľmi ťažkou a dôležitou úlohou, ktorá má značný podiel na tom ako celá akci dopadne. Ak warm up odvedie svoju prácu, cítiš to vo vzduchu a následne je to poväčšinou na 99% úžasná noc.“ Pre úvodného Dja je najväčšou výzvou zostaviť svoj set tak, aby bez problémov zapadol do zvuku Dja, ktorý nasleduje po ňom. „Úvodný Dj, má obrovskú zodpovednosť, diktuje úvodnú náladu celej párty,“ vraví Magda z Minus Records. „Musíš myslieť na to, pre koho celú párty otváraš, aby si predišiel presileniu celkového soundu, ktorý ľuďom ponúkneš.“ Každý headliner má špecifický hudobný štýl, ktorý znamená pre warm up dja najväčšiu výzvu pre zostavenie priebehu jeho setu. „Ak ja otváram pre Theo Parrisha, tak nebudem určite hrať tie isté tracky ako keď robím warm up pre Richieho Hawtina. To je na tom práve tá sranda. Je to výzva zaujať rozličné publikum zatiaľ čo vlastne v rovnakom čase dopĺňaš zvuk hlavného Dja.

ODKAZ OD JEDNÉHO Z „OTVÁRAČOV“

Dean Muhsin je rezidentom na Steve Lawlerovej Viva párty v Ministry of Sound. „Ja som rezidentným DJom viac menej už desať rokov a som rád, že mám túto šancu hrať na nej. Avšak až prednedávnom som si začal uvedomovať, za akých nepodstatných sú niektorí rezidenti považovaní. Kratšie sety a na hovno hrací čas znamenajú, že začínaš v klube v ktorom nie sú hostia. Viem, že existujú ľudia, ktorí si myslia, že rezident/warm up set je absolútnym vrcholom DJingu, ale z nejakého dôvodu túto prácu ľudia nepovažujú za podstatnú. Je preto skvelé ak máš možnosť ako Secret Sundaze, vyvážiť rezidentné a hosťovské hrania. Vždy je priestor aby sa warm up DJ stal hlavnou postavou noci a neostával stáť na jednom mieste s otázkou, či môže zahrať set pred headlinerom.“ autor: Michal Breeth

WWW.WAVEMAG.EU


SIGNAII_FM

DANCE EXXTRAVAGANZA

Každá nedeľa 22:00 - 00:00 Rádio_FM

Každá sobota 22:00 - 03:00 Rádio Europa 2

Drum&bass show pod taktovkou Lixxa má v Rádiu_FM miesto aj tento týždeň. Ako hosť sa predstaví Smaddie zo susedného Rakúska, ktorý vyhral tretie miesto na Sunandbass DJ Competition 2012. Smaddie porozpráva nielen o tomto evente, ale aj o scéne vo Viedni. V relácii nebudú chýbať ani novinky od Phil Tangent, Mindscape, Krakota, LSB, Lynx, Kasra.

Aj túto sobotu si môžete na vlnách rádia Europa 2 užiť klubový sound. Tento krát to bude live prenos z košického klubu Exit, v ktorom svoje sety odpália rezidentní DJ-i Dance Exxtravaganzy. Do éteru budú hrať DJ Pico, Stame, Robbie a Fester. Tento týždeň teda chalani vynechajú pravideľné Wave News, ale určite to všetkým vynahradia skvelým hudobným zážitkom.

SINGLOVE OBRÁTKY LIVE

LEPORELO_FM

Každá streda 20:00 - 22:00 Beta Rádio

Každá nedeľa 00:00 - 02:00 Rádio_FM

Aj v tomto týždni sa môžete tešiť na najnovšie vydanie DJ Chartu a 3 horúce novinky, ktoré vstúpia do hitparády DJ TOP TEN. V rubrike DJ on the phone nebude chýbať rozhovor s DJ Izzym, a v druhej časti relácie si vypočujete aj album remixérskej a DJ-skej dvojice Dada Life. Ten vyšiel pod názvom Rules Of Dada a jeden z poslucháčov si ho bude môcť vysúťažiť.

Leporelo_FM bude aj tento týždeň plné noviniek. Dvojica Milos a Skan vám odprezentujú nové releasy labelov Mo‘s Ferry Prod., Enough Music, a iných. V rubrike Mini Newz bude hosťovať dobre známy DJ Baltazar, ktorého set sa pred dvoma týždňami stretol s obrovským úspechom. Mini In Da Mix bude patriť českej DJ-ke Sonji, ktorá svoj set odohrala na predošlej Apokalypse.

18

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

MIX OF THE WEEK

q

GUI BORATTO

Minulotýždňový event Time Warp v holandskom Utrechte priniesol veľa skvelých vystúpení svetoznámych mien akými sú Umek, Sven Väth, Paco Osuna, Chris Liebing a iných. Jedným z nich bol aj Brazílčan Gui Boratto preslávený svojimi live vystúpeniami. Inak tomu nebolo ani na decembrovom Time Warpe, kde sa predvie-

20

WAVE WEEKLY

PLAY

dol vo svojom typickom sounde. Počas live setu odohral svoje nové aj staré pecky plné atmosferických pasáží a príjemných jednoduchých vokálov. V sete nájdete jeho originálne veci „The Drill, Striker, Telecaster, ako aj remix pre Massive Attack a iné. Kvalita nahrávky bohužial nie je najlepšia, ale veríme, že zaujme.

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

ARTIST OF THE WEEK

q

NIC FANCIULLI

Nic Fanciulli je DJ, producent a majiteľ labelu SAVED Records, ktorý zostal jedným z najlepších britských exportov v elektronickej hudbe počas posledného desaťročia. Na Grammy nominovaný producent už pracoval s rôznorodými umelcami ako Underworld, Kylie Minogue, UNKLE, Loco Dice, Josh Wink a Tracey Thorn. K hudbe inklinoval vo svojich 16-tich ako predavač v obchode s hudbou, a ako DJ v miestnych baroch vo svojom rodnom meste Maidstone. Tu aj dostal už ako 20 ročný prvú príležitosť od inštitúcie Club Class získaním rezidentnej noci, čo sa neskôr stalo odrazovým

22

WAVE WEEKLY

PLAY

mostíkom pre jeho budúci úspech. Počas nasledujúcich rokov dosiahol nespočetný zoznam hraní po celom svete a stihol si zahrať po boku snáď všetkých známych zástupcov scény. Zatiaľ čo jeho vydavateľská značka, rezidencie, produkcia a kompilácie naďalej otvárajú uši tisícom ľudí po celej planéte, tak Nic neustále pracuje na rade nových projektov, ktoré nás ešte v budúcnosti určite prekvapia. Zdroj: past.rascal

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

RELEASE OF THE WEEK DELAYKLINIKEN - MY STORY

q

t

PLAY

Predstavujeme vám menej známu kapelu DELAYKLINIKEN priamo zo Švédska. Delaykliniken je trojčlenná formácia, ktorá pozostáva z chalanov: Johan - spev-text, Mikael a Max - hudba. Mikael a Max sa hraním online-hier spoznali prostredníctvom internetu. Nakoľko si uvedomili, že inklinujú k podobnej hudbe, ich nekonečné diskusie nadobudli iný smer a vždy skončili pri hudbe. Avšak Delaykliniken ako-taký vzniká až niekedy v roku 2001, v čase keď Mikael remixuje pop-funkové skladby, resp. kapely, v ktorých spieval Johan.

Ich posledným počinom je v poradí druhé EP s názvom MY STORY, ktoré uvoľnilo free digi vydavateľstvo MELODICA NETLABEL. Okrem iného súčasťou releaseu My Story sú remixy, o ktoré sa postarali chalani ako Balkansky aka Cooh v dubstepovom duchu, Nev.Era v štýle bass, Foolk, ktorý sa pohral so zvukmi skladby a už spomínaný Kallin.

Na svojom konte majú niekoľko skladieb. Zo začiatku to boli malé projekty, a potom z toho vzniklo samostatné épčko s jednoduchým názvom 2010. Ďalej v roku 2011 dávajú do povedomia skladby Passion is a crime a Everywhere, ktorú zremixoval ich spoločný kamarát Kallin.

Medzi riadkami Johan, Mikael a Max aka Delaykliniken chystajú už svoj tretí release s názvom YOUNG, ktorý má výjsť znova ako free niekde v kanadských končinách.

24

WAVE WEEKLY

Delaykliniken sa hudobne pohybuje niekde v 90-tych rokoch, no až s moc progresívnymi prvkami, ktoré stoja za vypočutie. Pokiaľ obľubujete zvuk Depeche Mode, tak neváhajte a sťahujte.

Zdroj: Andrej Amerstein

WWW.WAVEMAG.EU


PARTYLIST TVOJ KLUBOVÝ PROGRAM S LIVE4P

CRANKTIME VOL.3 BOONKER CLUB

Žilina Piatok 14.12.2012 Vstup: 5€ / VIP 7€ Drum&bass Prolix & Mc Coppa [UK], Ero Drummer, Strange Position, Furibund, Desire, Jema

SIGNAII_FM NIGHT KC DUNAJ Bratislava Piatok 14.12.2012 Vstup: 7€ Drum&bass Arp Xp (IT), Brooklyn (CZ), Im Cyber (CZ), Redface (SK), Lixx (SK) LE GRANDE HOUSE @ CLUB 44 CLUB 44 Stupava Piatok 14.12.2012 Vstup: 3€ House Charlie Clubber, Tamira, DJ Lukas O

TRIDENT102 SPY CLUB

TRAVA @ SHAKA SHAKA Púchov Piatok 14.12.2012 Vstup: 4€ / 6€ House Tráva, Dodo & Wychi aka Drinkteam, Luho, Southboy , Cimy

MINI SHOOTAZ EMPIRE CLUB

Bratislava Piatok 14.12.2012 Vstup: 3€ Electrohouse, Progressive Pepe, Mao, Danny ART OF SOUND 2 ARTKLUB

Trnava Piatok 14.12.2012 Vstup: 2€ Drum&bass, Dubstep, Jungle Robx, Fatsound, Carroteater, Creed 26

WAVE WEEKLY

Partizánske Piatok 14.12.2012 Vstup: 3€ Drum&bass Byto, Fatboy, Kato, Cesto, Funky + MC Tweety Twizta & MC Brush DEVICE PARTY EMPIRE MUSIC BAR

HARD SOUND TOUR

LE GRANDE HOUSE

Piešťany Sobota 15.12.2012 Vstup: 3€ Hardstyle, Hardcore, Hard Techno Nivec (AT), Streetfunkymonkieez A.K.A Tekkincore Vs Steve Vortex

Leopoldov Sobota 15.12.2012 Vstup: 4€ House Charlie Clubber, Tamira

COTTON CLUB

SYNAPSE # 20

RADOST MUSIC CLUB

Bratislava Sobota 15.12.2012 Vstup: 3€ Drum&bass Morte, Freeman, Ideon, Lady Su TURN TURTLES VOL. 5 METROCLUB Šaľa Sobota 15.12.2012 Vstup: 4€ Drum&bass

Cenco & Dykman, Stanlee, Špáni & Stini, MC Natty

Levice Piatok 14.12.2012 Vstup: FREE Tech House Techno

STANDA CLASSIX SUBCLUB

ANGY KORE

EMPIRE CLUB

Bratislava Sobota 15.12.2012 Vstup: 6€ Techno Angy Kore, Juraj Grafik,

NO MORE CHILLOUT Vol.19 LA COCA CLUB Spišská Nová Ves Sobota 15.12.2012 Minimal, TechHouse, Techno Johan Electric, Kaffu, DJ Mlyno, Mola, Lsdee RÉVOLUTION-END OF THE WORLD WITH COUNTERSTRIKE RÉV Komárno Piatok 21.12.2012 Vstup: 4€ Minimal Drum&bass Deep House Dilemma, Darkbeast, Counterstrike, Dub Zéro, Just Relax, Infrastrukture

Gala, Sheka, DJ Nevy, Androgyn, Moretto

Bratislava Sobota 14.12.2012 Vstup: 6€. Techno Toky, Loktibrada, HU, Peal

NOVÝ OCEÁN

NUDANCE DNB NIGHT @ LET IT ROLL WARM UP SUBCLUB

Bratislava

Sobota 15.12.2012 Vstup: 4€ Drum&bass Nightrofix, Taby, Vircz, MC Binja, Gesi, Fatsound B2b D-High

LE GRANDE HOUSE CLUB LG Modra Piatok 21.12.2012 Vstup: 3€ / 5€ House Charlie Clubber, Tamira, DJ Mista D

WWW.WAVEMAG.EU


MINI SHOOTAZ EMPIRE CLUB

Bratislava Piatok 14.12.2012 Vstup: 3€ Electro House, Progressive House Pepe, Mao, Danny

CHRISTMAS PARTY

LUX BAR Oborin Sobota 22.12.2012 House Minimal Tech House Progressive Techno P.G. Soundexpress , Julian DOUBLE BASS 15 CHECKPOINT Nitra Sobota 22.12.2012 House Tech House Breakbeat Drum and bass Deep House M Bass & Neutral, Marco Cobalt, Ero Drummer, Kukurica, Byto, Gesi Brighton Rock, Andre Tribale, Macho, Johny Le

UNBEATEN - END OF WORLD EMPIRE CLUB

Bratislava Piatok 21.12.2012 Vstup: 3€ Progressive Trance David Hanc, Martin Michniak, Unbeat, Zolike, Martin Sandtner THE END OF WORLD

SLOVAN CLUB Krupina Piatok 21.12.2012 House Techhouse Techno Minimal T Mike, Kaffu, Dj Mlyno, Mola, Olix

THE LAST CHRISTMASS 2012

CLUBBING COMPLEX Nové Zámky Piatok 21.12.2012 Vstup: 3€ /4€ Drum&bass Dubstep Lixx , Mad Sign, Ls3ke, Bion, Ivory

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEMAG.EU

EMPIRE OF HARDSTYLE - RESET BE4 XMAS EMPIRE CLUB Bratislava Sobota 22.12.2012 Vstup: 3€ Hardstyle/Hardcore George Crusher, Raweez, Thoqy, Biksi, Kizzah, Heavy Noizes LE GRANDE HOUSE CLUBBING COMPLEX Nové Zámky Sobota 22.12.2012 Vstup: 3€ / 4€ House Charlie Clubber, Tamira, Deejay Mickey

NOVATION LAUNCHPAD

115 €


Predajné miesta magazínu Wave BÁNOVCE NAD BEBRAVOU M+M TABAK: HM Tesco Námestie Ľ. Štúra BANSKÁ BYSTRICA GG TABAK: Kaufland Nám. Ľ. Štúra TOPPRES: OC Europa

LEVICE GECO TABAK: Tesco

PÚCHOV M+M TABAK: Tesco

LIPTOVSKÝ HRÁDOK GG TABAK: Lidl

REVÚCA MEDIA PRESS: Tesco

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ GECO TABAK: Tesco, GG TABAK: OD Prior

RIMAVSKÁ SOBOTA MEDIA PRESS: Tesco

BARDEJOV GG TABAK: OC Galéria

LUČENEC GG TABAK: Halíčska

BRATISLAVA GG TABAK: Polus City Center, MEDIAPRESS: Aupark, MEDIAPRESS: OC Eurovea, GECO: OC Cubicon, GECO: Avion Shopping Park, M+M TABAK: Tesco – Kamenné námestie

MALACKY GG TABAK: Lidl, GG TABAK: Kaufland, Mediapress: Tesco

BREZNO Geco Tabak: Kaufland ČADCA GG TABAK: Hyper Tesco DETVA GECO: Tesco DOLNÝ KUBÍN GECO: Tesco DUBNICA NAD VÁHOM M+M TABAK: Tesco DUNAJSKÁ STREDA GG TABAK Hypernova, GG TABAK: Kaufland GALANTA GG TABAK: Tesco HLOHOVEC T-PRESS: Kaufland HUMENNÉ M+M TABAK: Tesco KEŽMAROK GG TABAK: Tesco KOMÁRNO GG TABAK: Kaufland, GG TABAK: Tesco KOŠICE GECO TABAK: OC Cassovia, GECO TABAK: OC Optima, GECO TABAK: Kaufland

MARTIN M+M TABAK: Tesco MICHALOVCE M+M TABAK: Tesco MYJAVA UNIVERSALPRESS: Tesco NITRA ROYAL PRESS: OC Centro, ROYAL PRESS: OC Mlyny

ROŽŇAVA GECO TABAK: Tesco RUŽOMBEROK Nástupište SAD, OD JEDNOTA ŠAĽA GECO TABAK: Kaufland SENICA GG TABAK: Tesco SEREĎ GECO TABAK: Kaufland SKALICA GECO TABAK: Tesco SNINA Stánok Strojárska ulica

TRNAVA T-PRESS: OC Max, TPRESS: OC Arkádia VRANOV NAD TOPĽOU GECO TABAK: Tesco ŽIAR NAD HRONOM Nám. Matice Slovenskej ŽILINA GG TABAK: OC Max, GG TABAK: Hyper Tesco, GG TABAK: OC Mirage, TOPAS TABAK: OC Aupark ZVOLEN, GG TABAK: Kaufland, GG TABAK: Tesco, GG TABAK: Lidl, TOPPRES: EUROPA PANTA RHEI Všetky predajné miesta na Slovensku TECHHOUSE Bratislava, Ovsište DJ CENTER Košice

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM GECO TABAK: Tesco

SPIŠSKÁ NOVÁ VES GG TABAK: Tesco, GG TABAK: OC Madaras

NOVÉ ZÁMKY Hlavné námestie

STARÁ LUBOVŇA GECO TABAK: Kaufland

SPY KLUB Partizánske

PARTIZÁNSKE L+M TABAK: Nitrianska cesta

STROPKOV Durkaj Vincent: Námestie SNP, Hlavná 60

GROTESKA ART CAFFE Poprad

PEZINOK GG TABAK: Tesco

ŠTÚROVO GG TABAK: NC Aquario Park

PIEŠŤANY T-PRESS: Aupark, T-PRESS: Tesco

TERCHOVÁ GG TABAK: Lidl

POPRAD NS Podchod, TABAK: Max

TOPOĽČANY M+M TABAK: Tesco

POVAŽSKÁ BYSTRICA GG TABAK: Hyper Tesco

TREBIŠOV MEDIAPRINT: Billa

PREŠOV M+M TABAK: HM Tesco, GECO TABAK: Tesco

TRENČÍN GECO TABAK: OC Laugaricio, BRESMAN s.r.o.: OC Max, BRESMAN s.r.o.: OC Masarycky

PRIEVIDZA GECO TABAK: Tesco, GG TABAK: Kaufland

KLUB SHAKA Púchov

STANICA Žilina- Záriečie MUSICMANIA Žiar nad Hronom KLUB BOSORKA Banská Bystrica

Všetky predajné miesta PNS v zozname boli vybrané magazínom Wave. Nie vždy sa však magazín nachádza v dostatočnom množstve vo zvolených stánkoch, pretože je distribučnou spoločnosťou rozdistribuovaný aj do veľa iných miest, o ktorých však my nemáme prehľad. Za distribúciu časopisov je výhradne zodpovedná distribučná spoločnosť.

Wave Weekly (50. týždeň) 2/2012  
Wave Weekly (50. týždeň) 2/2012  

Jediný magazín o tanečnej a klubovej hudbe na Slovensku a v Českej republike. Pre viac info checkuj www.facebook.com/waveweekly alebo www.wa...

Advertisement