Page 1

wave N A J L E P Š I E Č Í TA N I E Z O S V E TA TA N E Č N E J A K L U B O V E J H U D B Y N A S L O V E N S K U

®

WEEKLY

10 DJOV, KTORÝCH BY SI NA SLOVENSKEJ SCÉNE NEMAL PREHLIADNUŤ strana 10

Weekly news l Releases l Global Podcast l Slovak & Czech Sound l Your Parties l Flashback l On Air l Specials l Partylist l uu

internet music television

Číslo: 04/2014 5. týždeň WWW.WAVEMAG.EU


WAVE MAGAZINE SOCIALS

REDAKCIA Šéfredaktor: Drahoslav Hanzel Zástupca: Lenka Opálková Inzercia Lenka Opálková

OBSAH

Editor: Veronika Zeiselová Grafika: Drahoslav Hanzel

4 6

Redakcia:

Weekly News

Ladislav Szalai, Dennis Bartalský, Drahoslav Hanzel, Lenka Opálková, Veronika Zeiselová, Rob Leway, Jakub Škrovánek... Názov a adresa vydavateľa:

Slovak & Czech Sound

Drahoslav Hanzel, P.J.Šafárika 378/17 Šaľa Kontakt:

redakcia@wavemag.eu

8 10

10 DJov, ktorých by si nemal prehliadnuť

14

On Air

Global Podcast

16 20

PARTNERI

Specials

Partylist

Chceš sa aj ty zúčastniť tvorby časopisu? Máš zaujímavé nápady? Posielaj nám svoje tipy na redakcia@wavemag.eu CENNÍK INZERCIE VO WAVE WEEKLY


WEEKLY NEWS M-Plant oslavuje 20-ty rok života Robert Hood založil label M-Plant ešte v roku 1994 a spolu s Underground Resistance a Axis Records sa zaradil medzi vplyvné detroitské vydavateľstvá. Od svojho začiatku v ňom vydával skladby najmä samotný Robert Hood pod svojím menom a pseudonymami Floorplan či Monobox. Dvadsiate výročie sa Robert rozhodol osláviť vydaním série EP, na ktorých oživí staré skladby pod novými remixami a

re-editmi. Tie sa ku koncu roka spoločne objavia aj na kompilácii. „Mladšia generácia sa ešte ani nenarodila keď label vznikol, takže chcem premostiť medzeru medzi starým a novým.“ A s prerobenými klasikami ako „Minimal Nation“, „The Protein Valve“ alebo „Minus“ sa mu to určite podarí.

autor: Lenka


„There are people who play records and there are DJ’s who blow minds“

Benga končí s Djingom Túto správu zverejnil cez víkend britský producent Benga. Po tom, ako požiadal o ruku svoju dlhoročnú lásku, je jeho ďalším cieľom namiesto DJskej dráhy založenie rodiny. Prajeme veľa šťastia.

Eddie Halliwel.

POČULI STE O PROJEKTE TOUCH YOUR DJ? „Dotkni sa svojho DJa“ je názov, ktorý napovedá, že ide o projekt, ktorý má priblížiť fanúšikom DJské remeslo. Projekt Touch Your DJ je veľmi podobný projektu Boiler Room, ktorý je dnes už známy na celom svete. Slovenská obdoba sa konala prvýkrát v Žiline a záznam si môžete vypočuť a samozrejme aj pozrieť na YouTube channele Active Melody.

Kaskade zverejnil svoj album Free Music Monday. To je nová kampaň amerického producenta Kaskade. Tento pondelok zverejnil svoj debutový album „It´s You, It´s Me“ z roku 2003. Tí z vás, ktorí ešte nemali možnosť s týmto dielom sa stretnúť a majú radi deepové, soulful house skladby, sa v ňom isto nájdu.

BURN RESIDENCY HĽADÁ NOVÚ DJSKÚ SUPERSTAR Práve teraz začína najväčšia svetová súťaž pre DJs, z ktorých sa môžu stať superstars vystupujúce na tých najväčších pódiách sveta. Do tohto projektu sa môžu prihlásiť DJi, ktorí si myslia, že sú originálni, majú moderný sound a vedia zaujať publikum. Z množstva DJov bude vybraných 5, ktorí strávia leto na Ibize v kluboch Sankeys, Café Mambo alebo Privilege a budú pod dohľadom tých najlepších na svete. Viac o projekte sa dozviete tu.

SHOW ARMIN ONLY BUDE TENTO ROK V OSTRAVE!

Disclosure tento rok na Pohode! Tento rok majú fanúšikovia kvalitnej hudby o dôvod viac navštíviť letný festival Pohoda. Hviezdne duo z Anglicka, Disclosure, priletí cez leto aj na Slovensko. Ak ich teda nestihnete na jar v Prahe, nemusíte zúfať a užijete si ich v lete na jednom z najlepších slovenských festivalov Pohoda. WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

Už ste si určite zvykli, že trance jednotka Armin van Buuren prichádza na Slovensko relatívne často. Tento rok však svoju show Armin Only predvedie spomedzi okolitých krajín iba v susednej Českej republike. Tešiť sa na neho môžete začať už teraz, avšak show sa uskutoční až v októbri. Vo Wave Weekly sa bude pred samotným eventom súťažiť aj o voľné vstupy.

WAVE WEEKLY

5


HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

SOUND

q

SLOVAK & CZECH

HOUSE

PLAY

ALLEX Perpetuum Koncom minulého mesiaca sa v holandskom ktorých 3 sú remixy od Ad-Ryan (SVK), D-Forvydavateľstve D-Force Records objavil release ce (NL) a Audio Damage (UK). Ukážku a beats názvom Perpetuum, o ktorý sa zaslúžil sloven- port link nájdete po kliknutí na tlačidlo Play. ský producent Allex. Release v štýloch progressive a electro house v sebe ukrýva 4 tracky z

6

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

JUPÍ & KORKY BUČEK Mudrlanti EP

q

Na značke Last Joint Records práve vyšla 35. kolekcia hluku, o ktorú sa postaralo duo Jupí a Korky Buček. Obsahuje 4 rôznorodé tracky, štýlovo ťažko zaraditeľné, nájdete tu prvky techna, breaks, ethno či experiPLAY mentálnej elektroniky.

ROLAND LANDA

What?! (Original Mix)

q

Nádielku electro house pripravil pre všetkých priaznivcov tohto populárneho žánru mladý talent menom Roland Landa. Track má dobre známy priebeh, kedy atmosférické melódie strieda tvrdý drop a určite dobre PLAY zapadne do setov v tomto žánri.

MLADY BULWA & FAZULA Block A (My Sax Emotion)

q

Príjemný hosue rytmus, dobrá basa a saxofón nahraný talentovaným hudobníkom Fazulom naznačujú, že tento track by ste si mali určite pustiť. Skladba bude vydaná vo vydavateľstve Sajgon Records, ktoré patrí známemu slovenskému proPLAY ducentovi menom Ika Sali.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

NEW STUFF REMIX MASHUP BOOTLEG

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MIXES

MINIMAL

CLICK & PLA Y

BUBO Drum&bassový DJ a člen producentského zoskupenia Inhuman Terror namixoval set pre pripravovaný event Therapy Sessions.

PAUL HUBISS České vydavateľstvo Naked Records prichádza s novým podcastom, o ktorý sa postaral techno matador Paul Hubiss. Započúvajte sa do jeho setu.

BIDLO A.K.A. AQUA Nitriansky odchovanec odohral svoj set v trenčianskom klube Steps. Záznam z jeho vystúpenia si už teraz môžete vypočuť aj vo Weekly.

DRAHOSH Štrnáste pokračovanie českého podcastu Macebra patrí slovenskému house DJovi Drahoshovi, ktorí v tomto sete predstavil trochu komerčnejší sound.

A-Z BEST DJ z východného Slovenska A-Z Best nahral set v štýloch house a tech house, ktorý nájdete na webe pod názvom Pulse02. Odporúčame!

GETTIN DJ Gettin, od ktorého ste mohli počuť už sety v rôznych žánroch pripravil nový mixovaný kúsok v žánri drum&bass. Ide o skutočnú lahôdku tak ako vždy.

Pošli nám aj ty svoj track, bootleg, mashup alebo set na redakcia@wavemag.eu a možno ti ho uverejníme v najbližšom vydaní!


HOUSE

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

THE BEST OF GLOBAL

PODCAST LIVE @ GROOVE CRUISE

FUNKAGENDA

q

Populárny britský DJ Funkagenda, ktorý patrí medzi špičku svetovej progressive scény odohral svoj set v klube Groove Cruise v Miami.

PLAY

THE BIG WARM UP THEORY

MARCO BAILEY

q

Podcast, ktorý nesie tento názov patrí slovenskému DJovi menom DNS, ktorý sa čoraz viac pozitívne prezentuje aj v zahraničí. Jeho hosťom v najnovšom vydaní podcastu je svetoznámy belgický DJ Marco Bailey.

PLAY

RELEASE YOURSELF

ROGER SANCHEZ

q

Americká legenda house music Roger Sanchez opäť ukázala, že tento štýl stále hýbe davmi. Nový mixovaný set pre Release Yourself je plný deepových zvukov a ťažkej house rytmiky tak typickej pre USA. Ponorte sa aj vy do kvalitnej hudby s nami.

8

PLAY

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MINIMAL

Každý týždeň to najlepšie z celého sveta

FLOORPLAY PODCAST

PROK & FITCH

q

Najnovší podcast od Prok & Fitch obsahuje tie najnovšie pecky v žánri house music. Títo dvaja charizmatickí producenti z britských ostrovov pripravili aj teraz vynikajúci set, ktorý poteší každého poslucháča house music.

PLAY

ILL DO YOU

THOMAS SCHUMACHER

q

Nemecký DJ Thomas Schumacher, ktorý už svoje umenie predvádza na tanečných pódiách dve desiatky rokov namixoval nový set plný žánru, ktorý je pre neho typický. Jeho techno set si môžete vypočuť práve teraz.

PLAY

EUPHONIC SESSIONS

KYAU & ALBERT

q

Nemecká trance dvojica Kyau & Albert, ktorú ste mohli zažiť aj u nás na Slovensku, prináša pokračovanie Euphonic Sessions plné euforických trackov v štýloch progressive a trance.

PLAY

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

9


KOHO BY STE NA SLOVENSKU NEMALI PREHLIADNUŤ? Ankety DJ Magu či Resident Advisor už majú svoje výsledky dávno známe. Robiť anketu u nás môže byť hudobná samovražda, pretože vyhrať môže ktokoľvek okolo koho kvalita ani zďaleka neprešla. Nasledujúci zoznam producentov teda neberte ako hlavné meradlo obľúbenosti. Nájdete tu hlavne mená, ktoré pravidelne vydávajú, reprezentujú nás v zahraničí alebo sú inak hudobne zaujímavé. Pripomínam, že do zoznamu sa určite nedostali všetci, nakoľko kvôli počiatočným obavám sa predsa nakoniec našlo dostatočné množstvo zaujímavých, kvalitných producentov, čo by sa ešte zmestili. Upozorňujem, že ide hlavne o štýly techno a house, mená sú zoradené abecedne a v rade neposlednom môže prísť niekomu tento zoznam 10tich, pre nás, najzaujímavejších slovenských house a techno producentov subjektívny.

AAMON Deep / tech house alebo funky a jackin house music. Práve okolo týchto štýlov sa točí tvorba tohto chlapíka. Za zmienku určite stojí aj jeho nový projekt Red Meat Therapy, kde dostáva priestor hlavne deep-tech a dub techno. Neostáva dodať nič iné ako: odporúča sa!

10

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


BENNITO V Ďalším dôkazom, kedy menej znamená viac, je Bennito V, ktorý síce začal s produkciou neskôr, ale už za krátky čas supportovali a hrávali jeho tracky veľké svetové mená. Jeho EP Unnaturally Furry veľmi často s obľubou hrával Umek, či track Pila, ktorý zaradil do svojho chartu samotný Martin Gore z Depeche Mode.

BOLLO Housový producent Bollo patrí medzi to najaktívnejšie, čo slovenská tanečná scéna ponúka. Okrem producentskej činnosti sa Bollo venuje aj svojmu vydavateľstvu Soluble Recordings, odporúčame hlavne fanúšikom deep housu.

DAMOLH33 Orechová Potôň je síce malá dedinka na južnom Slovensku ale práve odtiaľ pochádza minimal-technový sound ktorý supportuje aj samotný Richie Hawtin. Gabriel a Mikuláš chrlia rad za radom výborné releasy, ktoré by si zaslúžili určite v našej krajine viac pozornosti.

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

11


DRAHOSH Drahosh je už stálica na slovenskom producentskom poli a jeho tvorba sa točí hlavne okolo tech housu. Ako za jedným z mála slovenských producentov a „dídžejov“ za ním chodia počas hrania ľudia a pýtajú si miesto Aviciiho jeho vlastnú tvorbu.

EMBRYO David Varchola pochádza z Košíc, produkuje, remixuje a hráva pod aliasom Embryo. Vlastní label Weareunity, na ktorom zatiaľ vyšlo 7 releasov a vo februári chystá číslo 8. Momentálne pracuje na debutovom albume, ktorý vyjde v priebehu tohto roka. Začiatkom roku 2014 budú vydané 3 remixy, z toho jeden na legendárnom labele Bassline.

IKA SALI Od techna k housu. Aj tak sa dá popísať hudobná cesta tohto talentovaného východniara, ktorý sa tvorbe hudby venuje už od roku 1997. Jeho počiatočná tvrdšia tvorba sa ocitla pri menách ako Patrik Skoog, Tim Xavier, Balthazar, John Karagis a mnoho ďalších. Momentálne vydáva hlavne na vlastnom labele Sajgon recordings, a veci nad 130 bpm tu nájdete už ale ťažšie.

12

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


JOZEF MIHÁLIK Na britských ostrovoch je už žijúci, hrajúci a produkujúci Jozef Mihálik známym menom. Pacha, Ministry of Sound, Whitehouse, Dex & Prince, Motion, Gramophone. Aj hrania v týchto kluboch dokazujú Jozefov veľký dídžejský a producentský potenciál.

MILOS Majiteľ vydavateľstva Leporelo a bratislavský dídžej a producent v jednej osobe – Milos, je dôkazom že netreba vždy vydávať vo veľkom, ale stačí aj menej a kvalitne. Určite nazrite aj na jeho posledný release Time To Beat, ktorý sa dočkal hneď niekoľkých remixov.

SENSOREAL Zoskupenie Keče, Chris a Martin Greenland prináša so svojou štúdiovou produkciou stále nové ovocie. Chalanom evidentne prospieva svieži podtatranský vzduch a tak Seta label, ktorý je ich domovom zásobujú pravidelným prísunom aktuálneho zvuku prevažne v štýle deep house.

autor: Yacube WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

13


HOUSE TIME

DANCE EXXTRAVAGANZA

Každý štvrtok 21:00 - 22:00 Rádio Frontinus

Každá sobota 22:00 - 02:00 Európa 2

V prvom februárovom pokračovaní relácie House Time, Mirec ponúkne spomienku na leto 2013 vo svojom hodinovom sete od house až po tech house.

Aj tento týždeň bude na vlnách rádia Európa2 priestor pre reláciu Dance Exxtravaganza. V sobotu si vypočujete novinky z progressive house scény a nebude chýbať ani rezidentný mix a veľa zaujímavej hudby.

SINGLOVE OBRÁTKY LIVE

GET FUN

Každý piatok 20:00 - 22:00 Beta Rádio

Každá sobota 21:00 - 23:00 Fun Rádio

Každý týždeň tanečná hitparáda DJ TOP 10 a trojica noviniek, hosťovský DJ mix v rubrike DJ On The Phone. V druhej časti si opäť zaspomíname na staré dobré tanečné hity v rubrike Dance Flashback a nebude chýbať ani súťaž o voľné vstupenky do klubov.

Get Fun aj tento týždeň prinesie množstvo výbornej hudby. Milan Lieskovsky predstaví hudobné novinky, bude sa venovať slovenskej tvorbe a nebude chýbať ani guestmix.

14

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

ARTIST OF THE WEEK

q

KELIS

Kelis, vlastným menom Kelis Rogers, je americká speváčka, hudobná skladateľka a certifikovaná šéfkuchárka. Narodila sa 21. augusta 1979 v časti Harlem v New York City, kde aj vyrastala spolu s troma sestrami. Má muzikálne korene, jej otec Kenneth bol afro-americký jazzový hudobník. Ako dieťa spievala v kostolných zboroch a hrala na husle, klavír a saxofón, zatiaľ čo navštevovala súkromnú školu Manhattan Country School. V 16 rokoch ju vyhodili z domu, i tak pokračovala ďalej v štúdiu na Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts. Keď sa zo-

16 20 WAVE WAVE 18 WAVE WEEKLY WEEKLY WEEKLY

PLAY

známila s The Neptunes (Pharrell Williams a Chad Hugo), podpísala s ich podporou svoju prvú nahrávaciu zmluvu. Jej tvorba sa formovala síce v štýloch R‘n‘B a hip-hop, no postupom času inklinovala k tanečnej scéne, čo je najviac počuť na jej zatiaľ poslednom albume „Flesh Tone“ z roku 2010. V roku 2013 sa Kelis upísala legendárnemu labelu Ninja Tune, na ktorom jej 21. apríla 2014 vychádza najnovší počin s názvom „Food“.

autor: past rascal (past.rascal@wavemag.eu)

WWW.WAVEMAG.EU WWW.WAVEMAG.EU WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

TRACK OF THE WEEK

q

STEVE AOKI & AUTOEROTIQUE VS. DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE - FEEDBACK

Už tento týždeň vychádza vo vydavateľstve Dim Mak spolupráca mainstremových interpretov, ktorých pozná každý fanúšik EDM. Dimitri Vegas & Like Mike, Autoerotique a Steve Aoki spojili sily, aby vznikol track s

20 18 WAVE 18 WAVE WAVE WEEKLY WEEKLY WEEKLY

PLAY

názvom Feedback. Táto vec bola síce predstavená už v oficiálnom aftermovie megaeventu Tomorrowland 2013, avšak finálnu podobu získava až teraz a bude vydaná 7. februáara.

WWW.WAVEMAG.EU WWW.WAVEMAG.EU WWW.WAVEMAG.EU


PARTYLIST TVOJ KLUBOVÝ PROGRAM NA NAJBLIŽŠIE TÝŽDNE S WAVE CLAPTONE PRATERSAUNA Viedeň Piatok 7.2.2014 Deep House Claptone FINGER LICKER! NU SPIRIT Bratislava Piatok 7.2.2014 Drum&bass DJ Vadim, L Plus, Yanko Kral, Emonoizboyz, Slight, Olis Bakulu PALICAVONZVRECA: DUBLIN SPECIAL SUBCLUB Bratislava Piatok 7.2.2014 Techno Sunil Sharpe, Jon Hussey, Loktibrada, Toky DEEP HOUSE SESSION VOL. 1 MEETING POINT Košice Piatok 7.2.2014 Deep House Ri Za TRANCE PROGRESSIONS OLD SCHOOL EDITION RESTON Praha Piatok 7.2.2014 Trance Michael C, Beck, David Justian CITY SOUND RADOSŤ Bratislava Piatok 7.2.2014 Deep House, House... Drahosh, Aamon IBIZA HOUSE NIGHT GLITTER Piešťany Sobota 15.2.2014 House... Andre Tribale, Lukashenko, Ero Drummer, Dave

Boyle, Johny Le, Deagon VALENTINE GROOVE DEJA VU Košice Piatok 14.2.2014 House, Tech House, Techno Breeth, Slavo C, T Mike, A-Z Best, Crecer GOOD VIBRATIONS: WINTER SESSION ZERO NEW PUB Levice Piatok 14.2.2014 House, Tech House, Deep House, Drum&bass, Dubstep, Techno Bollo, Jazzcause, Noks & Good Mood, Da-no, Lukashenko, Androgyn, Kurpi KULTURÁK UNDERPARTY VOL. 2 KULTURÁK Hlohovec Piatok 14.2.2014 House, Progressive... Matuuto, Peer_V, Dara, Romanov HARD LOVE FOR DREAMLAND RADOST FX Praha Piatok 14.2.2014 Progressive, EDM... Deorro FROM LOVE YES Praha Piatok 14.2.2014 Progressive, EDM... Ladida, Misa Salacova, Michael J, Subgate, Miquel, Pompeiy, Spiriakos, Marty Fish, Duncan Grey, Andy Smitth, Revis, Tokátko, Tibiza, Ravic

SUMMIT VOL. 28 ARTKLUB Trnava Piatok 14.2.2014 Drum&bass Cuker & Mikro, Kpek, Tapir, Bobo

FRESH CLUBBING KRAVÍN Valašské Klobouky Piatok 21.2.2014 Techno Kaisersoze, SIki, Martini, Matthiass

LOZEN - NAKED REC. GOGO KLUB Znojmo Piatok 14.2.2014 Techno... Chief!Mama, Peter Pea, Luis, Gat Electra

MIKE SAXI & FRIENDS BOBA BAR Košice Piatok 21.2.2014 House, Electro House Mike Saxi, Robin

ELECTRONIC HURRICANE BUDOCENTER Viedeň Sobota 15.2.2014 Tech House, Techno Sasha Carassi, DJ Rush, Johannes Heil, A-Brothers, Nicolas Bacher MOODY NIGHT: CARNIVAL GIARDINO CAFÉ Tornaľa Sobota 15.2.2014 Tech House, Techno, House Reelow, Onlyme, DNS, Gustawson WARDZ - RELOAD METROKLUB Šaľa Sobota 15.2.2014 Techno, Minimal, Tech House Gala & Sheka, Mola, Mlyno, Paul Header NUDANCE DNB SPECIAL WITH CABIN FEVER SUBCLUB Bratislava Sobota 15.2.2014 Drum&bass Cabin Fever aka Voltage, MC Jedifire, Bombaman MC, IM3, D-High, M-Cee, Opaque

STRICTLY HOUSE COSMOPOLITAN Martin Sobota 22.2.2014 House Gombo, Simo, Lucas Nou, One.kou + live sax POSSITIVA DOORS PUB Dubnica nad Váhom Sobota 22.2.2014 House Slavo C, Yacube, Afro. Gram, Cheeky Monkey THREESOME BDAY HOPKIRK Bratislava Sobota 22.2.2014 House, Deep House,Tech House, Dark Sound, Techno, Minimal, Experimental Androgyn, Lukasenko, Da-No, Kaizels, Miguel, Chucky, Perial PLANET RHYTM RADOSŤ Bratislava Sobota 22.2.2014 Techno Bari, Hasky, Upgrade HOUSE MUSIC DAY DRINKIN BAR Prešov Sobota 22.2.2014 House Steve Littleman, Shifter, Blazey, Overhaul, Ika Sali, Gurry

Pošli nám aj ty svoj tip na party na mail veronika@wavemag.eu, ak bude žánrovo vyhovovať magazínu, tak ho uverejníme.


WAVE

LET IT ROLL PRES. THERAPY SESSIONS SLOVAKIA SPY Partizánske Sobota 22.2.2014 Drum&bass Current Value, Terroreast, Robyn Chaos, M4y4

KOPEC VOL. 4 DK Hlohovec Sobota 1.3.2014 House, Tech House, Techno, Minimal, Drum&bass.. B Complex, Boss, Yanko Kral, Drahosh, Zybex, Anfree & Tanya

FREE MONDAYS ROXY Praha Pondelok 24.2.2014 House, Tech House Drahosh, Ekg, Rusty Fox

DISCLOSURE ROXY Praha Piatok 14.3.2014 Deep House Disclosure

APOKALYPSA BVV Brno Piatok 28.2.2014 Techno, Minimal Pan-Pot, Cari Lekebusch, Ken Ishii, Egbert & Secret Cinema, Gary Beck, Spiros Kaloumenos, Nois, Frank Kvitta, Buchecha, Fernanda Martins vs. Sfeefit, Golpe & friends, Valentino Kanzyani, Luca, Orbith, Subgate, Misa Salacova, Sebastian Deluc, Michael J, Fly

TRANSMISSION - THE SPIRITUAL GATEWAY SLOVNAFT ARENA Bratislava Sobota 15.3.2014 Progressive Markus Schulz, Aly & Fila, Ummet Ozcan, Orjan Nilsen, Rank 1, Nifra, Pico

TURBO WITH LOCO DICE GRELLE FORELLE Viedeň Piatok 28.2.2014 Techno Loco Dice, Yaya, Andy Catana, Markus Lindner, Lampert SVEZARM CALLING #21 Tabačka Košice Piatok 28.2.2014 Techno, Bass, House... Wangmo & Rio Rokoko, Facet, Dénes Tóth, Dead Janitor, Spanq, Embryo, Kelso, Vynálezca, Betakarotén, Kubriel, Melkor

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEMAG.EU

ELECTRONIC BEATS DIVADLO ARCHA Praha Piatok 28.3.2014 Electronic Music Bonobo, Moderat, Diamond Version, DJ Felix REACTION CONTROL 15 ENJOYCLUB Žilina Sobota 29.3.2014 Techno, Minimal, Tech House... Darren Price (Underworld), Boss, Grining, Tanya, Anfree, Extaza, Mith White, Kato, Jema, Funďo, Deagon 4 ELEMENTS_FM 10. YEARS CELEBRATION ATELIÉR BABYLON Bratislava Piatok 18.4.2014 Tech House, Minimal... Jay Lumen, Hollen, Juraj Grafik, Subgate + Slavo C, Tomin Tomovic


OBJE NIEKTDNAJ SI ORÉ Z STAR O ŠÍCH MAGA VYDANÍ

ZÍNU WAVE

Po čet starých vyd an í magaz í nu je obm edz ený . Pre v iac i n fo p í š n a m a i l o b c h o d @ wave ma g . e u, a l e b o vo l a j n a te l . č: 0 9 4 8 0 2 9 5 3 7 www.wavemag.eu

2014_Wave Weekly (5 týždeň) 04/2014)  

Jediný magazín o tanečnej a klubovej hudbe na Slovensku a v Českej republike. Viac info na www.wavemag.eu

2014_Wave Weekly (5 týždeň) 04/2014)  

Jediný magazín o tanečnej a klubovej hudbe na Slovensku a v Českej republike. Viac info na www.wavemag.eu

Advertisement