Page 1

wave N A J L E P Š I E Č Í TA N I E Z O S V E TA TA N E Č N E J A K L U B O V E J H U D B Y N A S L O V E N S K U

®

WEEKLY

DVA VYHRAJ A PARTY N Y P U T S V ESTER

V MEGASIL

strana č.5

IM3

Prvý debutový album slovenského drum&bass producenta je na svete! Weekly news l Releases l Global Podcast l Slovak & Czech Sound l Your Parties l Flashback l On Air l Specials l Partylist l uu

internet music television

Číslo: 48/2013 51. týždeň WWW.WAVEMAG.EU


WAVE MAGAZINE SOCIALS

REDAKCIA Šéfredaktor: Drahoslav Hanzel Zástupca: Lenka Opálková Inzercia

OBSAH

Lenka Opálková Editor: Veronika Zeiselová Grafika: Drahoslav Hanzel

4 6

Redakcia:

Weekly News

Ladislav Szalai, Dennis Bartalský, Drahoslav Hanzel, Lenka Opálková, Veronika Zeiselová, Rob Leway, Jakub Škrovánek... Názov a adresa vydavateľa:

Slovak & Czech Sound

8 10 14 16 18

Drahoslav Hanzel, P.J.Šafárika 378/17 Šaľa Kontakt:

redakcia@wavemag.eu

Global Podcast

PARTNERI Interview: IM3

On Air

Specials

Partylist

Chceš sa aj ty zúčastniť tvorby časopisu? Máš zaujímavé nápady? Posielaj nám svoje tipy na redakcia@wavemag.eu CENNÍK INZERCIE VO WAVE WEEKLY


WEEKLY NEWS Tiësto predstavil prvú skladbu z nového albumu Štyri roky po albume Kaleidoscope Tiësto avizoval prípravu nového albumu, na ktorého vydanie sa môžete tešiť až po Novom roku. Podľa titulnej skladby „Red Lights“, ktorá bola na konci novembra predstavená v show Pete Tonga na britskom BBC Radio 1 je zjavné, že sa aj zvyšok albumu bude niesť v duchu hudby pre konzumnejšieho diváka a

pre nás nebude prekvapením, ak ju započujeme aj z rádia. „Red Lights“ vyšlo začiatkom týždňa na Casablanca Records a zatiaľ bezmenný album len podčiarkne nové smerovanie Tiëstovej tvorby.

autor: Lenka


„You know what cats would tell us if they could speak? Lies.“

Streamované Vianoce v Nitre Ekg, Aamon, Milan Lieskovsky, Robert Burian, Drahosh, Emtydee, Syky a Gombo spríjemnia predvianočnú náladu všetkým milovníkom kvalitnej hudby. 22.12. si užijete v nitrianskej Pečiatkárni posedenie, diskusie s DJmi, vianočnú kapustnicu a tiež veľa dobrej hudby v naozaj príjemnom prostredí. Pre tých, ktorí sa nebudú môcť zúčasniť, je pripravený live stream, ktorý si doprajete prostredníctvom podpory TV Nitrička nielen na ich internetových stránkach www. tvnitricka.sk, ale aj cez káblové Magio a Fiber.

Ako narodeninový darček vydavateľstvo Marka Knighta Toolroom Records pripravilo krátky 20 minútový dokument s názvom „10 Years of Dance Music“ o vývoji tanečnej hudby od vzniku vydavateľstva. Skutočne odporúčame!

ADV COUNTENT DOWN 2013

Enormné zvyšovanie poplatkov ohlásené ešte v roku 2012 nemeckým ochranným zväzom autorov vyburcovalo nielen majiteľov klubov, ale proti poplatkom sa v online petícii podpísalo vyše 300 tisíc ľudí. Kauza sa na konci roka 2013 končí úspešnou dohodou a GEMA svoje poplatky oproti pôvodnému návrhu zníži.

Darujte päť minút svojho času a pozrite si ďalší zo série dokumentov časopisu Mixmag. Tento krát vás prevedie vývojom londýnskej house scény, kde vám domáci promotéri prezradia svoje začiatky a odhalia tajomstvo úspešnej party.

VYHRAJ NA PY DVA VSTU ESTER V MEGASIL

Advent Countdown 2013 s magazínom Wave Tento rok sme si pre všetkých milovníkov hudby pripravili malú špecialitu. Je ňou udalosť na facebooku, na ktorej nájdete každý adventný deň jednu skladbu. Máme k dispozícii 24 dní, preto sme sa rozhodli vrátiť sa až do roku 1990. Každý deň pribudne najlepší track za daný rok, a prejdeme spoločne z roku 1990 až do aktuálneho roku 2013. WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

GEMA SA DOHODLA S NEMECKÝMI KLUBMI

LONDÝNSKY HOUSE V KRÁTKOM DOKUMENTE

10. výročie Toolroom Records

WAVE

Feed Me

Už dnes môžeš vyhrať dva voľné vstupy na party Megasilvester, ktorá sa uskutoční na prelome roka v bratislavskej Inchebe. Stačí, ak správne odpovieš na otázku, ktorá zo slovenských trance DJane známych aj v zahraničí odohrá svoj set na tejto party Správnu odpoveď pošli na mail sutaz@wavemag.eu aj so svojimi kontaktnými údajmi (adresa + tel.č.) do 23.12.2013.


HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

SOUND

q

SLOVAK & CZECH

HOUSE

PLAY

SENSOREAL Come To Me Slovenské zoskupenie Sensoreal prichádza s V tracku môžete počuť oldschoolovú melódiu, novým trackom, ktorý asi len ťažko zaradíme ktorá miestami pripomína niektoré staré známe medzi ich obľúbený žáner deep house, avšak hity, doplnenú o príjemný vokál. aj napriek tomu ide o výborne odvedenú prácu.

6

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

DOVAN Gold

q

Vlastným menom Radovan Skokan je mladý producent, ktorého vzorom je Axwell. Track s názvom Gold dokončil po troch mesiacoch a ide o moderný progressive house. Jeho výtvor si môžete vypočuť už teraz vo PLAY Wave Weekly.

MIDI KILLER

Deep In My Soul

q

Trnavský producent Midi Killer, ktorého track ste mohli počuť aj na CD v poslednom vydaní Magazínu Wave prichádza s novým trackom, ktorý nazval Deep In My Soul. Ide o zmes melodického deepu s progressive PLAY prvkami.

HOUSE SMILEEZ NO Happy Ending

q

Z južného Slovenska pochádza chlapík menom House Smileez, ktorého kariéru odštartoval track Move On, ktorý bol pôvodne vydaný na CD v magazíne Wave. Najnovšie prichádza House Smileez s nakladačkou, ktorá poteší každého milovníPLAY ka progressive music.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

NEW STUFF REMIX MASHUP BOOTLEG

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MIXES

MINIMAL

CLICK & PLA Y

DRAHOSH Po dlhej dobe je tu pokračovanie série setov s názvom Plastic. V tomto sete si môžete vychutnať hlboké vokálové tracky v štýle house.

MIKESELF Pravidelný podcast s názvom MixyHouse má ďalšie pokračovanie. Set, ktorý vyšiel aj na CD si teraz môžete vypočuť aj u seba doma.

DENES TOTH V tomto týždni si môžete užiť nádielku techna v podcaste, ktorý má pod palcom Denes Toth a.k.a DNS. Vypočujte si práve teraz BWT035.

SPANIEL Aj trenčiansky Spaniel nám do redakcie poslal set, ktorý sa točí okolo house, tech house a deep. Dajte si až dve hodiny hudby!

MITH WHITE Vysielanie Housetime.sk má za sebou už deviate vydanie. Najnovšia relácia je namixovaná v svižnom tempe žánrov tech house a minimal.

ANDREW Výber svojich obľúbených trackov si pre všetkých milovníkov house music pripravil Andrew vo veľmi vyrovnanom sete. Počúvajte teraz!

Pošli nám aj ty svoj track, bootleg, mashup alebo set na redakcia@wavemag.eu a možno ti ho uverejníme v najbližšom vydaní!


HOUSE

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

THE BEST OF GLOBAL

PODCAST LIVE @ BEAT CLUB

SANDER KLEINENBERG

q

Známy holandský DJ a producent Sander Kleinenberg odohral svoj set v prestížnom Beat klube v Amsterdame, v ktorom si určite prišli na svoje všetci fanúšikovia house music.

PLAY

LIVE @ VILLAGE UNDERGROUND

MACEO PLEX

q

Britský král štýlov house a deep house odohral svoj set pre Village Underground. Tento chlapík, ktorý sa verejne v rozhovoroch priznáva, že pôsobí aj ako ghost producer viacerým menám, patrí v súčasnosti medzi najžiadanejších house DJov.

PLAY

1LIVE ROCKER

MOGUAI

q

1Live Rocker je podcast, ktorý má pod palcom dobre známy producent Moguai, ktorého tracky sú dobre známe aj zo slovenských klubov. Užite si jeho nový podcast práve teraz.

8

PLAY

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MINIMAL

Každý týždeň to najlepšie z celého sveta

MIXMASH RADIO

LAIDBACK LUKE

q

Meno Laidback Luke sa spája hlavne s holandskou scénou, a keď ste trochu pátrali po jeho produkcii, určite ste narazili aj na jeho štúdio, ktoré je tvorené malou izbou s notebookom a Fruity Loops. Aj na tomto sa dá postaviť kariéra s celosvetovým úspechom.

PLAY

WHITE NOISE

DAVE CLARKE

q

Podcast, ktorý namixoval Dave Clarke, je už tradične v rytme techna, ktoré je tak typické pre tohto rodeného Angličana. Svoje vystúpenie predviedol minulý víkend aj v Budapešti a podľa našich informácií môžu ľutovať všetci, ktorí ostali v sobotu doma.

PLAY

THE BORGORE SHOW

BORGORE

q

Borgoreho set vždy prekvapí rôznorodosťou, a inak tomu nebude ani teraz. Chlapík, ktorý je známy hlavne v dubstepovej scéne začal hrávať electro, progressive a celé je to doplnené lámanými prvkami. Aj o tomto je jeho show.

PLAY

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

9


IM3

DEBUTOVÝ ALBUM SLOVENSKÉHO DRUM&BASS PRODUCENTA JE NA SVETE

interview Mohol by si nám v skratke niečo o sebe povedať? Zdravím všetkých poslucháčov a fanúšikov, volám sa Pavol Pagáčik, hudbe sa venujem už od svojho útleho detstva. K drum&bass som sa po prvýkrát dostal v roku 1999, kedy k nám z Ruska a Anglicka prichádzal tento štýl v pomalej vlne, ktorú som nechcel premeškať. Tento štýl ma tak zaujal, že v roku 2001 som začal s produkciou a neskôr v roku 2004 aj s DJingom. Ako si sa dostal k drum&bass a čo ťa najviac na ňom priťahuje? Už si to ani presne nepamätám, ale viem, že to všetko začalo internetovým pripojením, heh. Nejako sa ku mne začali dostávať tracky z Ruska, začal som pravidelne sledovať Nuborn mixy od legendárneho Paul B. Na drum&-

10

WAVE WEEKLY

bass ma vždy najviac priťahovala tá rýchlosť, inteligentné basy a pestrosť subžánrov. Nie si len DJ, ale aj producent. Ako dlho sa venuješ produkovaniu a kde všade si už vydal tracky? Produkcii sa venujem už dobrých 11 rokov, som presný opak všetkého, čo sa v dnešnej dobe deje. Nikdy som nemal vzťah k posielaniu trackov vydavateľstvám, vždy som chcel mať vlastné, vždy som chcel od života a od hudby niečo viac, presne pre to som doposiaľ nemal ešte nijaké veľké releasy, samozrejme, každý si veľkosť určuje úplne inak. Robím to hlavne pre seba, pre moju vnútornú realizáciu samého seba. Vždy som rád sníval a rád som si dával nesplniteľné ciele, zrejme to ma vždy držalo pri živote a vždy idem dopredu, a to ma napĺňa.

WWW.WAVEMAG.EU


q Vydávaš debutový album s názvom Silence Before the Storm part 1., ako sa ti na ňom pracovalo? Práca na albume bola sama o sebe dosť zložitá a časovo náročná, kedže počas toho, ako som ho vytváral, som stále inovoval svoje techniky produkcie a zvučenia, tak som sa niekedy ocitol na bode mrazu. Keď som zistil, že track na ktorom som pracoval pred rokom a pol má úplne iný zvuk ako ten, na ktorom som pracoval dnes a tak som stále tie tracky musel prerábať. Čo má názov albumu znamenať? Máme niečo veľké očakávať v budúcnosti? Silence Before The Storm je pre mňa niečo, ako keď spisovateľ píše knihu. Na tomto albume som pracoval 3 roky, mal som jednoducho chuť spraviť si album, ale ne-

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

PLAY

udal som si presné číslo ,pri ktorom by som sa zastavil. A tak vzniklo 20 trackov, čo je na dnešné pomery dosť rozsiahly projekt, ktorý má stály progres. Čo ťa inšpirovalo pri jeho tvorbe. Kde hľadáš nápady na nové tracky? Celý album je prakticky o živote, nápady boli všade vôkol mňa. Neexistuje nič krajšie pre producenta, ako keď do svojej hudby vkladá svoje pocity a zážitky. Silence Before The Storm je doslova a do písmena priebeh životného obdobia, kedy každý track niečo v tomto období znamenal a ku každému z nich mám svojský vzťah. Ľudia, ktorí vnímajú pocity a myšlienky, ktoré vkladám do hudby, to myslím, pochopia bez zbytočného vysvetľovania.

WAVE WEEKLY

11


12

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


Album ti vyjde na tvojej novej značke New Progress Ltd., môžeš nám ju trochu predstaviť?

S kým by si chcel v budúcnosti spolupracovať a prečo?

New Progress Ltd je značka, ktorá má neustály vývoj. Chcel som ľudom predstaviť hudbu ako celok, nie len žánre, ako je drum&bass. Ale aj iné žánre, ktoré majú dej a dušu, ako som už aj dávnejšie spomínal, že po posledných zlých skúsenostiach s Darktide Recordings Ltd, kde som pochopil, že kvalitný projekt nemôže mať viacej zakladateľov. Z dôvodu rôznych myšlienok a realizácie som sa rozhodol oddeliť a snažím sa realizovať tam, kde sa to dá. Label sa nebráni žiadnym novým žánrom práve naopak, originalita a kvalita sú u nás na prvom mieste. Myslím si, že rok 2014 bude veľmi zaujímavý pre mnoho našich fanúšikov, na január máme pripravený debutový album od špičkového slovenského producenta Ibstracta, na ktorom sa objavia mená ako Blue Motion, Trilo, Dephzac, BLT a mnoho ďalších.

Do budúcna nemám vytipované žiadne spolupráce, pre mňa je to skôr spontánna záležitosť. Buď sa niekto ozve, alebo si vytipujem niekoho, koho tvorba sa mi páči. Podľa toho sa rozhodujem, či to bude colab alebo skôr remix.

V názve albumu je označenie „part 1“, kedy asi môžeme očakávať druhý diel? Ďalší diel albumu SBS vyjde niekedy začiatkom budúceho roku, na ktorom sa objavia mená ako Beepo, A-Cray, Midas, či remix od Digital Soap. Máš tam pár kolaborácií s inými producentmi, ako sa ti s nimi spolupracovalo?

Tvorba ktorého producenta ťa najviac zaujala v ostatnej dobe? V ostatnej dobe som sa skôr zameral sám na seba. Zisťujem, že sledovanie trendov je pre mňa dosť zavádzajúce a strácam pri tom dosť na originalite, robím veci spontánne a skôr sa sústreďujem na mladú krv ako na stálice, ktoré ma jednoducho už prestali baviť. V ich hudbe už nie je žiaden progres, ostalo to na jednom mieste a to ma dosť irituje. Jediné producentské duo, ktoré ma v poslednej dobe dosť zaujalo je NOISIA, ich hudba ma azda nikdy neomrzí. Majú všetko, čo by správny producent mal mať. Ďakujem ti za čas, ktorý si mi venoval a teším sa na album Silence Before The Storm pt.1, ako aj na ďalšiu tvoju tvorbu. Prajem ti veľa úspechov pri práci.

autor: np-ltd.com

Po väčšine sme to všetko riešili cez internet, keďže sme každý i inej časti sveta. Bolo to miestami dosť náročné, ale prevažná väčšina trackov sa dokončila v priebehu 2-3 dní. WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

13


HOUSE TIME

LEPORELO_FM

Každý štvrtok 21:00 - 22:00 Rádio Frontinus

Každá nedeľa 00:00 - 03:00 Rádio_FM

Relácia House Time nie je len relácia o setoch od jej zriadovateľa Mirca, ale aj o guest mixoch, ktoré DJi uverejňujú. Táto možnosť je 2 x do mesiaca a dnešný guest mix vkusne a príjemne namiešal Drahosh. Lahodné tracky od deepu až po techno si môžete vychutnať naživo každý sťvrtok od 21:00 do 22:00 v éteri žilinského rádia Frontinus.

V najbližšom vydaní Leporelo_FM na Rádiu_FM sa opäť Milos, Skank a Baltazar sústredili na selekciu svojich obľúbených trackov. Vo svojich setoch vám namixujú staršie a kultové skladby. Už túto nedeľu sa máte na čo tešiť!

SINGLOVE OBRÁTKY LIVE

GET FUN

Každý piatok 20:00 - 22:00 Beta Rádio

Každá sobota 21:00 - 23:00 Fun Rádio

Každý týždeň tanečná hitparáda DJ TOP 10 a trojica noviniek, hosťovský DJ mix v rubrike DJ On The Phone. V druhej časti si opäť zaspomíname na staré dobré tanečné hity v rubrike Dance Flashback a nebude chýbať ani súťaž o voľné vstupenky do klubov.

V Get Fun si už v sobotu o 9-tej večer vypočujete dve hodiny nadupanej hudby. Milan Lieskovsky predstaví tento krát novodobú špičku drum&bass scény menom Rudimental. Aj to je dôkaz, že Get Fun nie je iba o progressive.

14

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

MIX OF THE WEEK

q

DENNIS

Dnes prichádza historický okamih, kedy sa autorom setu do Mix of the week stal po prvýkrát Slovák. Je ním Dennis Bartalský a.k.a. Dennis, ktorý si toto prvenstvo vyslúžil tým, čo predviedol v relácii Mixlab. Dennis má 20 rokov, pochádza z obce Zohor. V súčasnosti študuje žurnalistiku a svoj voľný čas venuje hudbe. Začiatky jeho aktívneho záujmu o hudbu sa datujú do roku 2007, kedy hral na školskej akcii a zapáčilo sa mu to. Začal na sebe pracovať a v roku 2009 sa dostal na prvú „ozajstnú“ party. V roku 2010 sa dostal po prvý raz na festival BeeFree. Pikoškou je, že ho tam viezla jeho mamina. ;-)

16

WAVE WEEKLY

PLAY

V súčasnosti pôsobí ako rezident na akcii Techhouse. sk pondelky v klube Radosť. Aj jeho hudobný vkus sa formoval v čase – začínal trancom, prešiel na house a techhouse a aktuálne sa venuje aj deep housu či technu. Zaujímavosťou je, že hráva cez Traktor a Ableton, čo robí jeho sety vskutku jedinečnými. Jeho vzormi sú Richie Hawtin, Egbert, Sven Väth, KiNK. Ja mu prajem po vzore jeho idolov veľmi úspešnú kariéru!

autor: Shiwave

WWW.WAVEMAG.EU


PARTYLIST TVOJ KLUBOVÝ PROGRAM NA NAJBLIŽŠIE TÝŽDNE S WAVE FUNKEN GRUVEN CHARISMA CAFÉ Zvolen Piatok 20.12.2013 Techno, House, Minimal Noks & Good Mood, Thomiq, BBK DEVICE EMPIRE Levice Piatok 20.12.2013 House, Tech House Androgyn, Kurpi MAGNETIC FESTIVAL PVA EXPO Praha Piatok 20.12.2013 Progressive, Electro... Afrojack, Laidback Luke, Sidney Samson, Quintino, Dyro, Yves V, Billy The Kit, John Culter, Mitch Crown, Zawdi MC TRANSISTOR - XMAS TRANSMISSION DEKÁČ Rimavská Sobota Piatok 20.12.2013 Techno, house, minimal, drum&bass... Vec, Tibor Holoda, Ples & Sandy, Ka Ya & Ruka RUSSIAN WINTER SUBCLUB Bratislava Piatok 20.12.2013 Deep House, Tech House Pushkarev, Benco, Monoide, Facet, Liquid DEVASTATOR STORM Praha Piatok 20.12.2013 Hardcore, Hardstyle, Drum&bass Ophidian, Hungry Beats, Ychy & Mephisto & Calgarry, Dirty-Z, Hardcore Fuckers, Izstvy, Deadwin, K.R.O.G.An. Vs. Hellmute, Bifidus Aktif, Pe:te, Twisted Minds, Halbax...

DIRTY BASS VOL. 13 KD ZÁTURČIE Martin Piatok 20.12.2013 Drum&bass, Tech House Subtension, Gabanna, Smote, Keeco, Tom Pear, Festcheater, Andrea Ottawa, One.Kou, Luka Lilg MAKE SOME NOISE MINISTRY OF FUN Banská Bystrica Piatok 20.12.2013 Electro, Progressive Richard Reynolds, Thomas Fronix, Dave, Izzy BOUTIQUE RADOSŤ Bratislava Sobota 21.12.2013 Techno, House Richard Riegel a.k.a. Liquid, Daily + special guest MIMÓZA: MAMA IM CUMMING HOME MSKS Liptovský Hrádok Sobota 21.12.2013 Vstupné: 5€ Drum&bass Yabol, Arrow, Gorebug, Intro, Gangasmile, Spra-Tek, Romandaat, Bublinsky DEADLY ALGORYTHM: X-MASS THERAPY SUBCLUB Bratislava Sobota 21.12.2013 Drum&bass Computerapist, Funďo, Faktor, Lady Su, Sicktek, Rob X, MOODY NIGHT 3 GIARDINO CAFÉ Tornaľa Sobota 21.12.2013 Deep house, Tech house PLUSplus, DNS, Gustawson

HIGH ON BASS VOL. 3 KULTURÁK Hlohovec Sobota 21.12.2013 Drum&bass, House, Techno... Cenco & Dykman, Kukurica, Gloom Religion, Bobo & Tapir, Cuker & Mikro, Kysela, Pago, Bogof BASS STRIKE - LET IT ROLL WARMP UP KD RADOST Valašské Klobouky Sobota 21.12.2013 Drum&bass No Money, IM Cyber, Spool, Štelo & Štola, Formad, 911 TOASTER ELEMENT Prievidza Nedeľa 22.12.2013 Techno, Minimal Bruno Hausner, Parazyt, Nazca, Goyaa, Beat Synonym, Anakim, Orex NIGHT HOUSE NIGHT CLUB Nové Zámky Pondelok 23.12.2013 Deep House, Tech House, Techno Tomi Wadlerson, Stefan Doka, Ronald Caller, Dave Papp, Matuli MÁLO RADOSŤ Bratislava Utorok 24.12.2013 Retro, House, Trance Pappi, Fester, Smoly & Semtex LEPORELO_FM XMAS NU SPIRIT Bratislava Utorok 24.12.2013 Techno, Tech House Toky, Matthew.SAX, Kevi Anavi vs. Mayla, Milos a Skank

DYNAMIC SOUND VOL. 2 PRES. TOMCRAFT ATELIÉR BABYLON Bratislava Streda 25.12.2013 House, Tech House, Techno, Minimal Tomcraft, Schimek, Phil Albedo, T Mike, Miss Rodez, Jeffry Bayker VIBES REBIRTH METROKLUB Šaľa Streda 25.12.2013 Techno Boss, Iane Crut, Anfree & Tanya, Bari, Tronic vs Lenzy, Gala vs Sheka FUNKEN GRUVEN CHARISMA CAFÉ Zvolen Štvrtok 26.12.2013 Techno, House, Minimal Pete Loop, Cole a.k.a. Hyricz, Noks & Good Mood GOOD VIBES NIGHT VOL. 2 METROKLUB Šaľa Štvrtok 26.12.2013 House, Electro Drahosh, Yanco, Matt, Capko BACK2LOVE FUNKYPHAN VOL. 13 DRINKIN BAR Prešov Štvrtok 26.12.2013 House Gurry&Overhaul, Gapa, Huco, Uhrinak FRIDAY DJ‘s PARTY JAZZ CAFÉ Košice Piatok 27.12.2013 Vstupné: FREE Deep House, Tech House Denes Toth (denestoth. com)

Pošli nám aj ty svoj tip na party na mail veronika@wavemag.eu, ak bude žánrovo vyhovovať magazínu, tak ho uverejníme.


WAVE

HEART_BEAT - VIANOČNÝ MASAKER STROJÁR Martin Nedeľa 29.12.2013 Tech House, House, Electro, Progressive Ekg, Drahosh, LayDee Sue, EmtyDee, Syky, Žiro, Gombo, Janco, Cehlo MEGA SILVESTER INCHEBA Bratislava Utorok 31.12.2013 House, Techno, Minimal, Progressive Nifra, Toky, Drahosh, Charlie Clubber, Tamira, Smoly vs. Eruvie, Fresh Clubber, Bello...

SILVESTER NIGHT WITH THE BEST UNDERGROUND MUSIC BABYLON Bratislava Utorok 31.12.2013 House Michal Breeth, House Doctors, Tomin Tomovic, Jeffry Bayker, Najgec, Peter Smaak, Commander, Donnie Clan, Aniko Tomowitch SILVESTER*** RADOSŤ Bratislava Utorok 31.12.2013 House Toky, Drinkteam -Dodo. Man & Wychitawacs SPITFIRE COVER PLACE Praha Piatok 17.1.2014 Hardcore, Hardstyle Miss K8, Hungry Beats, Heavy Noizes, Koffos, Matthew, Dirty Z, Happy DJ

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEMAG.EU

BEATLINE VOL. 2 BATELIÉR Bratislava Piatok 17.1.2014 Drum&bass, Tech House Digital Soap, IM3, Furibund + live sax, Matzet, Tajfun, Martini, Sikii, Deagon, Alzii MECCASTAR PRES. MAKJ MECCA Praha Piatok 17.1.2014 Progressive Makj, Pekos, Meccanicii, Selecto NEON ONE Hlohovec Sobota 18.1.2014 Trance, Progressive Nifra, Martin Gredner, Pico, Stame LAURENT GARNIER ROXY Praha Piatok 24.1.2014 Techno Laurent Garnier + support MAGNETIC CLUB LIFE WITH MAKJ MINISTRY OF FUN Banská Bystrica Piatok 24.1.2014 Progressive Makj, John Culter + more TBA APOKALYPSA BVV Brno Piatok 28.2.2014 Techno, Minimal Pan-Pot, Cari Lekebusch, Ken Ishii, Egbert & Secret Cinema, Gary Beck, Spiros Kaloumenos, Nois, Frank Kvitta, Buchecha, Fernanda Martins vs. Sfeefit, Golpe & friends...


OBJE NIEKTDNAJ SI ORÉ Z STAR O ŠÍCH MAGA VYDANÍ

ZÍNU WAVE

Po čet starých vyd an í magaz í nu je obm edz ený . Pre v iac i n fo p í š n a m a i l o b c h o d @ wave ma g . e u, a l e b o vo l a j n a te l . č: 0 9 4 8 0 2 9 5 3 7 www.wavemag.eu

2013_Wave Weekly (51 týždeň) 48/2013)  

Jediný magazín o tanečnej a klubovej hudbe na Slovensku a v Českej republike. Viac info na www.wavemag.eu

2013_Wave Weekly (51 týždeň) 48/2013)  

Jediný magazín o tanečnej a klubovej hudbe na Slovensku a v Českej republike. Viac info na www.wavemag.eu

Advertisement