Page 1

wave N A J L E P Š I E Č Í TA N I E Z O S V E TA TA N E Č N E J A K L U B O V E J H U D B Y N A S L O V E N S K U

®

VYHRAJ NA PY DVA VSTU VESTER L I S A G E M strana č.5

ONE YEAR OF WEEKLY!

YVES V

Talentovaný Belgičan odohrá set na pražskom Magneticu Weekly news l Releases l Global Podcast l Slovak & Czech Sound l Your Parties l Flashback l On Air l Specials l Partylist l uu

internet music television

Číslo: 46/2013 49. týždeň WWW.WAVEMAG.EU


WAVE MAGAZINE SOCIALS

REDAKCIA Šéfredaktor: Drahoslav Hanzel Zástupca: Lenka Opálková Inzercia

OBSAH

Lenka Opálková Editor: Veronika Zeiselová Grafika: Drahoslav Hanzel

4 6

Redakcia:

Weekly News

Ladislav Szalai, Dennis Bartalský, Drahoslav Hanzel, Lenka Opálková, Veronika Zeiselová, Rob Leway, Jakub Škrovánek... Názov a adresa vydavateľa:

Slovak & Czech Sound

8 10 16 18 22

Drahoslav Hanzel, P.J.Šafárika 378/17 Šaľa Kontakt:

redakcia@wavemag.eu

Global Podcast

PARTNERI Interview: Yves V

On Air

Specials

Partylist

Chceš sa aj ty zúčastniť tvorby časopisu? Máš zaujímavé nápady? Posielaj nám svoje tipy na redakcia@wavemag.eu CENNÍK INZERCIE VO WAVE WEEKLY


WEEKLY NEWS Sebastian Ingrosso a jeho Advent v Refune Records Adventný kalendár podľa vydavateľstva Refune Records nedáva po otvorení okienka čokoládky, ale hudobné lahôdky. Každý deň presne o 7mej hodine rannej sa na ich stránke odhalí track, ktorý si budete môcť stiahnuť zadarmo. Sebastian Ingrosso, ktorý stojí na čele spomínaného vydavateľstva, vypustil prvý deň svoj track „Calling“ v spolupráci s Ales-

som, nasledoval „Million Voices“ od Otto Knows a zvyšné skladby už necháme na vašej zvedavosti.

autor: Lenka


WAVE

ADV COUNTENT DOWN 2013

Advent Countdown 2013 s magazínom Wave Tento rok sme si pre všetkých milovníkov hudby pripravili malú špecialitu. Je ňou udalosť na Facebooku, na ktorej nájdete každý adventný deň jednu skladbu. Máme k dispozícii 24 dní, preto sme sa rozhodli vrátiť sa až do roku 1990. Každý deň pribudne najlepší track za daný rok, a prejdeme spoločne z roku 1990 až do aktuálneho roku 2013.

„Happy music is easy to consume, you can just put yourself in the music and see what happens. It‘s passive, you don‘t have to do anything for it. With techno, it is not only dark but also very subtle and intense. It can make you lose your mind, make you freak totally out.“

Marcel Dettmann

KLUB PRE DETI? V AMERIKE ÁNO Ešte len 13-ročná DJka Elle Morgan z amerického Texasu hráva síce pre dospelé publikum, ale rozhodla sa potešiť aj svojich rovesníkov, preto otvorila vlastný klub výlučne len pre deti vo veku od 9 do 15 rokov. To je sľubný začiatok na 13 ročnú babu, no nie?

WAVE WEEKLY MÁ ROK!

Laurent Garnier v Prahe V Klube Roxy v Prahe sa môžu pochváliť skvelým úlovkom. Podarilo sa im zabookovať ikonu elektronickej hudby, francúzskeho producenta Laurenta Garniera. Party sa uskutoční 24. januára a my sme si s ním pri tejto príležitosti dohodli interview. Viac info k party nájdeš tu.

Deadmau5 opäť inovuje Deadmau5 sa drží svojich najvernejších, preto pre nich pripravuje vlastnú aplikáciu v štýle sociálnej siete. Pilierom bude samozrejme jeho hudba, ba dokonca s touto appkou budete mať možnosť sledovať živé vysielanie z jeho štúdia. No nestiahni to. WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

Keby nás na to členka redakcie Shiwave neupozorní, ani by sme si nevšimli, že už ubehol rok od prvého vydania Wave Weekly. Ďakujeme čitateľom za priazeň a ak vám niečo v doterajších vydaniach chýbalo, tak neváhajte a napíšte nám.

VYHRAJ NA PY DVA VSTU VESTER IL S A G E M Už dnes môžeš vyhrať dva voľné vstupy na party Megasilvester, ktorá sa uskutoční na prelome roka v bratislavskej Inchebe. Stačí, ak správne odpovieš na otázku, ktorá zo slovenských techno legiend odohrá svoj set na tejto party. Správnu odpoveď pošli na mail sutaz@wavemag.eu aj so svojimi kontaktnými údajmi (adresa + tel.č.) do 15.12.2013. WAVE WEEKLY

5


HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

SOUND

q

SLOVAK & CZECH

HOUSE

PLAY

JERRY ROPERO & DENIS THE MENACE Coracao (Drahosh Bootleg) Slovenský DJ Drahosh prichádza s novým bo- ní a ak vás zaujme, tak si ho môžete zadarmo otlegom, ktorý poteší každého fanúšika starých stiahnuť. Link na voľné stiahnutie nájdete pod hitoviek v štýle house music. Dobre známe videom na YouTube v popise. Coracao si teraz môžete vypočuť v jeho poda-

6

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

TOMIN TOMOVIC Emerencia

q

Tominov progresívny zvuk je veľmi charakteristický a inak tomu nie je ani pri jeho novom EP, ktoré vyšlo vo vydavateľstve Mistique Music. Jeho počin sa rozhodli remixovať známy nemecký producent Loquai a PLAY ruský talent Ewan Rill.

C&C MUSIC FACTORY

Keep It Comin (Ad Ryan Remix)

q

Zvuk, ktorý veľmi dobre poznáte nájdete práve v novom remixe od slovenského producenta, ktorý si hovorí Ad Ryan. Klasický synth a známy vokál od nestarnúcich C&C Music Factory dodávajú tracku veľmi príjemnú atmosféru. Track si môžete PLAY stiahnut FREE.

STANTON WARRIORS VS MAJOR LAZER Cut Me Up Pon De Floor (Macho Re-Edit)

q

Macho prichádza v ostatnom čase s kopou noviniek. My sme si spomedzi všetkých vybrali práve re-edit, ktorý je na PLAY voľné stiahnutie.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

NEW STUFF REMIX MASHUP BOOTLEG

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MIXES

MINIMAL

CLICK & PLA Y

PT KOZEL Výborný výber trackov predviedol mladý talentovaný DJ a producent, ktorý si hovorí PT Kozel. Počúvajte jeho set v rytmoch house music.

GETTIN Slovenský DJ Gettin namixoval pokračovanie série svojich setov. V tejto časti si môžete vypočuť množstvo electro a progressive trackov.

MARRY PEET Marry Peet je slovenský DJ ktorý založil projekt „SETUP“ zameraný hlavne na elektro. Práve teraz si môžete vypočuť už štvrté pokračovanie.

GREINER & BOYLE Slovenská dvojica Greiner & Boyle pripravila nový set s názvom First Touch Mix, ktorý je zmesou house s prvkami funky, deep, a tech house.

MITH WHITE Nová show Housetime.sk už naplno fičí v rádiu Frontinus. Dajte si práve teraz selekciu toho najlepšieho tech housu v podaní Mith White.

MARCUS COOPER Český DJ Marcus Cooper prichádza so setom, ktorý nahral na party v trochu pre neho netradičnom tempe. Veď posúďte sami.

Pošli nám aj ty svoj track, bootleg, mashup alebo set na redakcia@wavemag.eu a možno ti ho uverejníme v najbližšom vydaní!


HOUSE

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

THE BEST OF GLOBAL

PODCAST GLOBAL RADIO

CARL COX

q

Rádio relácia Global od svetoznámeho Carla Coxa je najrýchlejšie sa rozširujúca relácia EDM scény, ktorá nedávno dosiahla už 12 miliónov poslucháčov. Techno dvojhodinovka je tu teraz aj pre vás.

PLAY

BASIC MUSIC

IVAN PICA

q

Španiel Iván Pica z Madridu si pravidelne pre svojich fanúšikov pripravuje podcast s názvom „Basic Music“. Tentoraz si vypočujte jeho už 307. pokračovanie v housovom duchu, kde nájdete aj jeho vlastnú produkciu.

PLAY

IT IS WHAT IT IS

LAURENT GARNIER

q

„Pure musical trip” – najlepšie vystihuje to, čo zažijete, keď si pustíte reláciu „It is what it is“ od Laurent Garniera, ktorý vás v úvode tejto hodinky a pol privíta šarmantnou rodnou francúzštinou. P.S: Už v januári ho môžete zažiť v Prahe!

8

PLAY

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MINIMAL

Každý týždeň to najlepšie z celého sveta

EPIC RADIO

ERIC PRYDZ

q

Švédsko zásobuje hudbou celý svet už niekoľko desaťročí. Eric Prydz sa prvý raz dostal do povedomia našinca trackom Call on me v roku 2004. Jeho podcast s názvom Epic prináša zaujímavú zmes zo škatuľky „progressive electro disco“.

PLAY

LIVE @ CROBAR

JOSH WINK

q

Josh Wink, ktorého väčšina pozná vďaka hitu „Higher State Of Consciousness“. Tento pánko produkoval a hrával, keď mnohí z jeho súčasných poslucháčov ťahali za sebou káčera. Dnes ho tu máme v live sete z argentínskeho Buenos Aires.

PLAY

LIVE @ STEREOSONIC

ARMIN VAN BUUREN

q

Armin van Buuren je trancový pánko, ktorého asi ani slovenskému publiku netreba zvlášť predstavovať. V júni sme ho mali možnosť zažiť live a teraz si môžete užiť záznam z jeho predstavenia v Sydney.

PLAY

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

9


CHARIZMATICKÝ YVES V NA TOHTOROČNOM MAGN interview Yves V je DJ známy hlavne v kruhoch tvrdšieho electro soundu, ktorý už niekoľko rokov prezentuje na parties. Jeho belgické korene ho priviedli až k rezidentúre na jednom z najväčších tanečných podujatí na tejto planéte - Tomorrowland. Tento rok si tohto charizmatického chlapíka budete môcť užiť aj na Magnetic Festivale v Prahe. My sme mu práve pri tejto príležitosti položili zopár otázok. od festivalovej zóny, takže je tam veľa mojich priateľov a rodina, a to pre mňa robí z festivalu niečo špeciálne. Toto leto som hral až štyrikrát, takže to bol pre mňa hektický víkend. Štvrtkové uzatváranie Dreamville stagu spolu s Dimitri Jedným slovom – úžasné! Ako rezidentovi Vegas & Like Mike bolo ako vždy ohromné. Tomorrowlandu to pre mňa nie je len festival, Hrať na vlastnom stagei „V Sessions“ na Toale je to ako domov. Bývam približne 20 minút morrowlande bolo vždy mojim snom. Ahoj Yves. Si jedným z rezidentov Tomorrowlandu, ako bolo na tohtoročnom festivale? Čo bolo pre teba na ňom to najlepšie?

10

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


NETIC FESTIVALE Už druhý rok sa to tak robí a stage dosiahol veľký úspech! Taktiež moje vystúpenie na hlavnom stagei patrí medzi moje najlepšie spomienky. Dostal som strašne veľa pozitívnych reakcií počas môjho setu, aj na sociálnych médiách. Prejdime teda k tvojej hudbe. Tento rok si vydal release na Spinnin’ Records, však? Mohol by si nám o tom povedať niečo viac? Čo ťa k tomu inšpirovalo?

Skutočne som chcel urobiť track s množstvom emócií vo vnútri a v rámci Sonica sa nám to podarilo. Podpora skladby je enormná a veľa rádií pridáva tento track do svojich playlistov, čomu som veľmi rád. Taktiež som počul, že sa chystá release na labele Sandera van Doorna. Musí to byť úžasný pocit byť upísaný jednému z najväčších mien na scéne. Ako ste sa k sebe dostali?

Áno. V rámci singlu Sonica som spolupracoval V skutočnosti sa pripravujú až 3 release na s londýnskym spevákom a textárom Paulom Doorn Records. Dva sólo tracky Umami a Aidenom a s výsledkom som veľmi spokojný. Manga, a jeden v spolupráci so známym WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

11


Sander van Doornom, takže som veľmi nadšený. Sander mi povedal, že má moje tracky rád a pracovali sme spolu na remakeu skladby Direct Dizko, ktorú Sander urobil už pred niekoľkými rokmi. Mysleli sme si, že to bol dobrý nápad na tomto jednom pracovať spoločne a teraz je tá skladba jedným z vrcholov v mojich setoch. Popritom je pre mňa česť pracovať s ním, nakoľko som veľký fanúšik jeho tvorby.

tam počuť veľa exkluzívneho materiálu ako nejaké moje bootlegy alebo nové, pripravované tracky kombinované s najnovšími releasmi a klasikami. Tak ako veľa iných DJov, aj ty si začínal hraním v malom miestnom podniku. Aké sú tvoje spomienky na toto obdobie?

Haha, začal som s hraním v malých lokálnych podnikoch a baroch takisto ako s organizoA môžeš nám povedať niečo viac o tom vaním mojich malých parties. Mám skutočne tracku? dobré spomienky na toto obdobie. Každý týždeň som chodil do všetkých obchodov Prvý release na Doorn Records je Umami. Už s platňami, aby som hľadal a nakupoval naň dostávam veľa spätných reakcií a všetky najnovšie vinyly. Ak to porovnám s dneškom, v veľké mená track podporujú, takže som zo tých časoch to bolo úplne iné. Dnes potrebuješ skladby veľmi nadšený. Umami je tiež aj v len Shazam, aby si našiel ten správny track a trackliste aftermovie Tomorrowlandu. môžeš ho ihneď sťahovať. V časoch minulých to bolo niekedy hľadanie aj 6 mesiacov kvôli jednej platni. Keď som začínal hrať mixoval Spustil si show v rádiu, je to tak? Prečo som všetky druhy hudby (R&B, house, pop, by si ťa mali poslucháči naladiť? Čím si atď.) a urobil som 7 – 8 hodinový set, pretože iný? som bol skutočne poctený byť DJom! Áno, vskutku sa snažím prezentovať poslucháčom môj pohľad na hudbu, ktorú mám rád. Môžete

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

13


Čo na to hovorili tvoji rodičia? Veľa z nich prinesie budúcnosť je vždy nie je nadšených z toho, že ich dieťa chce záhadou aj pre ľudí, ktorí jebyť DJom. dia, pijú a dýchajú hudbou ako ja. DJing bol vždy moja vášeň, moje hobby. Bolo mojím snom hrať v kluboch a na veľkých poduja- Tento mesiac budeš hrať v tiach, ale vždy som sa snažil kombinovať školu Prahe na Magnetic festivale. s DJingom a neskôr s mojou prácou učiteľa, Počul si už niečo o tomto takže rodičia s tým nikdy nemali problém. Deň, evente od svojich DJských keď som si vybral cestu profesionálneho DJa kolegov? nebol prekvapením... Už vtedy som hral na veľkých akciách a dostával ponuky z celého Vskutku áno, takže moje sveta. Proste mi to pripadalo ako správna vec očakávania sú skutočne vysoké. to urobiť. Myslím si, že tamojšie publikum má veľmi rado EDM, má veľa enerTvoje tracky sa hrajú po celom svete. Kedy gie a je pripravené sa baviť. Je to ten si si po prvýkrát uvedomil, že si skutočne typ publika, ktoré uprednostňujem, dobrý v tom, čo robíš? takže sa veľmi teším na svoje prvé tamojšie hranie. Myslím, že pár rokov naspäť som vydal track Madagaskar s Dimitri Vegas, Like Mike a Ang- Ešte to bude chvíľu trvať ale ger Dimas. Ľudia ma začali viac spoznávať a máš už nejaký koncept svojho pár mesiacov na to som vydal Cloudbreaker s decembrového predstavenia? Bastom, ktorý sa hral dosť často v rádiu. Bol Pripravuješ niečo nové, možno som z toho skutočne nadšený, pretože to bola mash-up? dlhá cesta a dalo mi to veľa ťažkej práce dostať sa až tam, kde som teraz. Zatiaľ nie, mám pár nových trackov, takže ich rozhodne na Magnetic fesDruh hudby, ktorú produkuješ je v týchto tivale vyskúšam a samozrejme, že dňoch časť mainstreamu, veľa producen- urobím nejaké špeciálne úpravy pre tov používa rovnaké techniky. Nebojíš sa, túto show. že ľudia sa tým časom unudia? Skutočne hráš live alebo čo používaš počas Nie, myslím si že hudba sa konštantne vyvíja, svojich vystúpení? a to je to čo my ako DJi / producenti musíme taktiež robiť. Musíme sa pokúsiť nájsť ďalšiu Vždy hrám live, jediná vec ktorú mám pripzaujímavú vec. Fakt, že táto hudba nachád- ravenú je moje intro, takže prvých 5 minút je za svoje pôsobisko v mainstreame nie je zlá hotových, ale odvtedy už len tvorím hudobný vec. Len to znamená, že viac a viac ľudí má príbeh spolu s publikom. Najlepšie hrám, keď rado tento druh hudby. Oveľa viac ľudí začína sa môžem spojiť s davom a nadsadiť tomu v vnímať túto hudbu takže si myslím, že tu je danom momente aj môj set. stále jasná budúcnosť pre EDM. Ďakujeme za tvoj čas. Nejaké záverečné Ktorý žáner by podľa teba mohol preraziť slovo pre tvojich fanúšikov? do mainstreamu v najbližšej dobe? Ako som už povedal, čoskoro sa vidíme a Myslím, že ub-beat hudba ako hardstyle bude ďakujem za vašu podporu ! mať vplyv na súčasnú hudobnú scénu stále autor: Lenka, Shiwave, Drahosh viac a viac. Ja sám mám rád tento štýl, ale čo

14

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

17


HOUSE TIME.SK

LEPORELO_FM

Každý štvrtok 21:00 - 22:00 Rádio Frontinus

Každá nedeľa 00:00 - 03:00 Rádio_FM

Relácia House Time je vonku ešte iba dva mesiace a má na konte 8 setov v štýloch tech house a techno, každý štvrtok mixované naživo v štúdiu žilinského rádia Frontinus. Špecialitou je raz mesačne video session s pozvaným hosťom. Aktuálne je na YouTube channele druhé vydanie, v ktorom sa predviedla šarmantná DJane K-tie.

V najbližšom vydaní Leporelo_FM na Rádiu_FM sa opäť Milos sústredí na novinky. Bude sa hrať z albumu Self Portrait talianskeho techno producenta Josepha Capriatiho z labelu Drumcode, zahrá nám z každoročnej výberovky Above The City z labelu Culprit z Los Angeles a vypočujete si aj niečo z nových remixových EP od Lawrenca a DJa Kozeho...

SINGLOVE OBRÁTKY LIVE

GET FUN

Každý piatok 20:00 - 22:00 Beta Rádio

Každá sobota 21:00 - 23:00 Fun Rádio

Každý týždeň tanečná hitparáda DJ TOP 10 a trojica noviniek, hosťovský DJ mix v rubrike DJ On The Phone. V druhej časti si opäť zaspomíname na staré dobré tanečné hity v rubrike Dance Flashback a nebude chýbať ani súťaž o voľné vstupenky do klubov.

V Get Fun si už v sobotu o 9-tej večer vypočujete dve hodiny nadupanej hudby. Milan Lieskovsky bližšie porozpráva o Icona Pop. Bude sa hovoriť aj o Get Fun Tour a nebude chýbať ani niečo od Sajfu. Ku koncu odohrá set DJ NPC v žánri drum&bass.

16

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

MIX OF THE WEEK

q

SASHA

Sasha sa narodil s civilným menom Alexander Paul Coe v roku 1969 v časti Anglicka zvanej Wales. Je svetoznámy DJ a producent. Svoju kariéru začínal hrávaním acid housu a tanečnej hudby koncom rokov osemdesiatych. S Johnom Digweedom prešli v rámci tour veľa svetových metropol už v roku 1993. Sasha je okrem iného aj vyhľadávaný remixér. Tracky remixoval napr. pre Madonnu, Chemical Brothers či Hot Chip. Za remix Felix dá Hou-

18

WAVE WEEKLY

PLAY

secat – Watching Cars Go by bol v roku 2004 nominovaný na ocenenie Grammy. Sasha a essential mixy spolu píšu históriu už 20 rokov. Pri tejto príležitosti prichádza záznam z klubu Warehouse Project v Manchestri ako essential mix pre tento rok. Skúste :-)

autor: Shiwave

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

ARTIST OF THE WEEK

q

DISCODEINE

Projekt Blu Mar Ten vznikol v roku 1995 v Londýne a tvoria ho ľudia Leo Wyndham, Chris Marigold a Michael Tognarelli. Už pri zrode bol rapídny záujem o ich hudbu, kedy si ich všimol aj LTJ Bukem a priviedol ich na svoj label Good Looking Records. Už ich vôbec prvý release „The Fountain“ / „Lunar“ v roku 1996 označil Fabio ako „Tune of the Year“. Čas plynul a v roku 2001 po rozchode s Good Looking ich tvorba rýchlo vzrastala a zmutovala za hranice jungle do sviežeho experimentovania v štýloch downtempo, ambient, house, breaks, či techno pre rôzne popredné labele s ďalšími

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

PLAY

dvoma non drum&bass albumami pre Exceptional Records. V roku 2009 založili vlastné vydavateľstvo Blu Mar Ten Music (BMTM), kde objavujú aj mnohé talenty na scéne. Momentálne majú vonku po dvoch rokoch od posledného vydania svoj najnovší album „Famous Lost Words“, ktorý predstavuje aj dlhoočakávanú spoluprácu so Seba a Robertom Manos.

autor: past rascal (past.rascal@wavemag.eu)

WAVE WEEKLY

19


S P E C I

A L S

SHIT OF THE WEEK

q

YLVIS – FOX (WHAT DOES THE FOX SAY)

Rubrika shit of the week je moja srdcovka. Dáva mi priestor pre ventilovanie naozaj negatívnych emócií, ktoré človek v sebe nadobudne, keď si občas zapne komerčné rádio. Pesničku, ktorú som za shit of the week tentoraz nominovala, som videla najprv na internete a brala som to ako „haluz“. Veď to tak pôvodne aj nórski bratia Ylvisåkeroví – Bård a Vegard, mysleli. V Nórsku majú vlastnú show „I kveld med Ylvis“ (Dnes večer s Ylvis), ktorá pozostáva z interview, skečov, paródií hudobných videí či vtípkov so skrytou kamerou. Zásadný

20 WAVE 18 WAVE WEEKLY WEEKLY

PLAY

problém nastáva v momente, keď hudobní dramaturgovia na Slovensku nepochopia POKUS O virálny VTIP a nasadia túto volovinu do top rotácií. Prosím vás, nechcite mi nikto tvrdiť, že to niekto môže počúvať a nemať chuť rozbiť rádio?! P.S: Videoklip je tiež recesia – pri jeho tvorbe bol využitý najdrahší team ľudí na výrobu klipov na svete. Presne preto vyzerá tak strašne.

autor: Shiwave

WWW.WAVEMAG.EU WWW.WAVEMAG.EU


PARTYLIST TVOJ KLUBOVÝ PROGRAM NA NAJBLIŽŠIE TÝŽDNE S WAVE PLANET RHYTHM RADOSŤ Bratislava Piatok 6.12.2013 Techno, Tech House Kaisersoze, Bari, Hasky MIKULÁŠ ELECTRO PARTY BATELIÉR Bratislava Piatok 6.12.2013 Dubstep, Trap, Drum&bass, Moombahton Heavy Hev, Shock aka Dubshock, Rauo, M.Bass DECENTÚRA CHECKPOINT NItra Piatok 6.12.2013 Elektronica, dub step, francúzske electro, drum&bass Yanko Král, Vili:am, Oný, The Rabbeats CAFE DEL HOUSE TROJKA Brezno Piatok 6.12.2013 House T Mike vs. Kaffu THE ADVENT @ PLASTIC KD Komjatice Sobota 7.12.2013 Electro, Progressive, House Ekg, LayDee Sue, Cehlo, Danny WINTER PARTY CORVINTETŐ Budapešť Sobota 7.12.2013 Techno The Advent, Hot X, SanFranciscoBeat. Gabor Kraft CITY SOUND VOL. 2 RADOSŤ Bratislava Streda 11.12.2013 House, Tech House Drahosh, Aamon

TECHNO DEAF PIXEL MUSIC Prešov Piatok 13.12.2013 Techno, Hard Techno Dragon Hoang, Mad Mike, Duall, Mogola vs. TomTie DR. MOTTE - GRAND OPENING WEEK SPIRIT Bratislava Piatok 13.12.2013 Techno, House Dr. Motte, Breeth, Loktibrada, Violetta, Kevi Anavi DRUM4BASS VOL. 54 RADOSŤ Bratislava Piatok 13.12.2013 Drum&bass L Plus, Slight & Sir Bakulu, Felco MINIS3 DJS MINISTRY OF FUN Banská Bystrica Piatok 13.12.2013 Electro, Progressive Ekg, Dave, Mustee HEADROOM RADOSŤ Bratislava Sobota 14.12.2013 House, Techno Slavo C, Chucky, Cole, SouThboy, CImy MAXIMUM BEAT MEETS ENERGY INSIDE ONE Hlohovec Sobota 14.12.2013 Vstupné: 5€ House, Electro, Progressive, Trance House Smileez, Mike Canyrod, Lucas Daloop, Killecko, Lucatino, Bogof, Proxy

WINTER BEATS VOL.1 BEACH CLUB Košice Sobota 14.12.2013 Vstupné: 5€ House, Electro, Progressive, Trance Milan Lieskovský, Folly, Beat, LayDee Sue, Mike Saxi, Dinelo, Marko Mazág, Listterz, Incognito + Bongoman Elizz TRANCE DEPARTMENT - END OF YEAR COUNTDOWN MECCA Praha Sobota 14.12.2013 Electro, Progressive, Trance Jorn Van Deynhoven, Fisherman & Hawkins, Matt Bukovski, Thomas Coastline, N-Rico, Martin O’Tray, Proggyboy, Blueye, Kasthy MAGNETIC FESTIVAL PVA EXPO Praha Piatok 20.12.2013 Progressive, Electro... Afrojack, Laidback Luke, Sidney Samson, Quintino, Dyro, Yves V, Billy The Kit, John Culter, Mitch Crown, Zawdi MC TRANSISTOR - XMAS TRANSMISSION DEKÁČ Rimavská Sobota Piatok 20.12.2013 Techno, house, minimal, drum&bass... Vec, Tibor Holoda, Ples & Sandy, Ka Ya & Ruka RUSSIAN WINTER SUBCLUB Bratislava Piatok 20.12.2013 Deep House, Tech House Pushkarev, Benco, Monoide, Facet, Liquid

MAKE SOME NOISE MINISTRY OF FUN Banská Bystrica Piatok 20.12.2013 Electro, Progressive Richard Reynolds, Thomas Fronix, Dave, Izzy BOUTIQUE RADOSŤ Bratislava Sobota 21.12.2013 Techno, House Richard Riegel a.k.a. Liquid, Daily + special guest MIMÓZA: MAMA IM CUMMING HOME MSKS Liptovský Hrádok Sobota 21.12.2013 Vstupné: 5€ Drum&bass Yabol, Arrow, Gorebug, Intro, Gangasmile, SpraTek, Romandaat, Bublinsky, VJ Recycler HIGH ON BASS VOL. 3 KULTURÁK Hlohovec Sobota 21.12.2013 Drum&bass, House, Techno... Cenco & Dykman, Kukurica, Gloom Religion, Bobo & Tapir, Cuker & Mikro, Kysela, Pago, Bogof BASS STRIKE - LET IT ROLL WARMP UP KD RADOST Valašské Klobouky Sobota 21.12.2013 Vstupné: 100 CZK Drum&bass No Money, IM Cyber, Spool, Štelo & Štola, Formad, 911

Pošli nám aj ty svoj tip na party na mail veronika@wavemag.eu, ak bude žánrovo vyhovovať magazínu, tak ho uverejníme.


WAVE

MÁLO Radosť Bratislava Utorok 24.12.2013 Retro, House, Trance Pappi, Fester, Smoly & Semtex

DYNAMIC SOUND VOL. 2 PRES. TOMCRAFT ATELIÉR BABYLON Bratislava Streda 25.12.2013 House, Tech House, Techno, Minimal Tomcraft, Schimek, Phil Albedo, T Mike, Miss Rodez, Jeffry Bayker MEGA SILVESTER INCHEBA Bratislava Utorok 31.12.2013 House, Techno, Minimal, Progressive Nifra, Toky, Drahosh, Charlie Clubber, Tamira, Smoly vs. Eruvie, Fresh Clubber, Bello... SILVESTER NIGHT WITH THE BEST UNDERGROUND MUSIC BABYLON Bratislava Utorok 31.12.2013 House Michal Breeth, House Doctors, Tomin Tomovic, Jeffry Bayker, Najgec, Peter Smaak, Commander, Donnie Clan, Aniko Tomowitch SPITFIRE COVER PLACE Praha Piatok 17.1.2014 Hardcore, Hardstyle Miss K8, Hungry Beats, Heavy Noizes, Koffos, Matthew, Dirty Z, Happy DJ

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEMAG.EU

MECCASTAR PRES. MAKJ MECCA Praha Piatok 17.1.2014 Progressive Makj, Pekos, Meccanicii, Selecto NEON ONE Hlohovec Sobota 18.1.2014 Trance, Progressive Nifra, Martin Gredner, Pico, Stame LAURENT GARNIER ROXY Praha Piatok 24.1.2014 Techno Laurent Garnier + support MAGNETIC CLUB LIFE WITH MAKJ MINISTRY OF FUN Banská Bystrica Piatok 24.1.2014 Progressive Makj, John Culter + more TBA APOKALYPSA BVV Brno Piatok 28.2.2014 Techno, Minimal Pan-Pot, Cari Lekebusch, Ken Ishii, Egbert & Secret Cinema, Gary Beck, Spiros Kaloumenos, Nois, Frank Kvitta, Buchecha, Fernanda Martins vs. Sfeefit, Golpe & friends, Valentino Kanzyani, Luca, Orbith, Subgate, Misa Salacova, Sebastian Deluc, Michael J, Fly


OBJE NIEKTDNAJ SI ORÉ Z STAR O ŠÍCH MAGA VYDANÍ

ZÍNU WAVE

Po čet starých vyd an í magaz í nu je obm edz ený . Pre v iac i n fo p í š n a m a i l o b c h o d @ wave ma g . e u, a l e b o vo l a j n a te l . č: 0 9 4 8 0 2 9 5 3 7 www.wavemag.eu

2013_Wave Weekly (49 týždeň) 46/2013)  
2013_Wave Weekly (49 týždeň) 46/2013)  

Jediný magazín o tanečnej a klubovej hudbe na Slovensku a v Českej republike. Viac info na www.wavemag.eu

Advertisement