Page 1

wave N A J L E P Š I E Č Í TA N I E Z O S V E TA TA N E Č N E J A K L U B O V E J H U D B Y N A S L O V E N S K U

®

WEEKLY

WHO SAMPLED? Najčastejšie samplované skladby (časť. 2)

Weekly news l Releases l Global Podcast l Slovak & Czech Sound l Your Parties l Flashback l On Air l Specials l Partylist l uu Číslo: 42/2013 45. týždeň WWW.WAVEMAG.EU internet music television


WAVE MAGAZINE SOCIALS

REDAKCIA Šéfredaktor: Drahoslav Hanzel Zástupca:

OBSAH

Lenka Opálková Inzercia Lenka Opálková Editor:

4 6 8

Veronika Zeiselová

Weekly News

Grafika: Drahoslav Hanzel Redakcia:

Slovak & Czech Sound

Ladislav Szalai, Dennis Bartalský, Drahoslav Hanzel, Lenka Opálková, Veronika Zeiselová, Rob Leway, Jakub Škrovánek... Názov a adresa vydavateľa:

Releases

10 12 14 16 20

Drahoslav Hanzel, P.J.Šafárika 378/17 Šaľa Kontakt:

redakcia@wavemag.eu

Global Podcast

PARTNERI Who Sampled? (čast. 2)

On Air

Specials

Partylist

Chceš sa aj ty zúčastniť tvorby časopisu? Máš zaujímavé nápady? Posielaj nám svoje tipy na redakcia@wavemag.eu CENNÍK INZERCIE VO WAVE WEEKLY


WEEKLY NEWS Nová Swedish House Mafia? Švédske trio je už síce dole zo scény, ale ich miesto možno zaberie čerstvé mäso v podobe dua Galantis. Jeho členovia sú už však zabehnuté tváre zložené z producenta Linusa Eklowa, známeho ako Style of Eye a Christiana Karlssona, člena zoskupenia Miike Snow. Duo Galantis teraz vydalo svoj veľký debut v podobe skladby „Smile“, ktorá ihneď získala podporu v show Dipla aj Pete Tonga na BBC

Radio 1. Chytľavá melódia a skutočne príjemný vokál si určite získa každého fanúšika mainstreamu a o mladých Švédoch určite ešte budeme počuť. autor: Lenka


Najhranejší track na ADE´13 bol... Remix od The Martinez Brothers na skladbu „Bigger Than Prince“ od Green Velvet bol najhranejšou skladbou na tohtoročnom Amsterdam Dance Event podľa štatistík DJMonitor. V prvej desiatke je aj Martin Garrix či Technasia.

„It was my birthday and as a special surprise my, at the time, 5 year old son came up on stage, with two glowsticks. When he saw all these people dancing and having fun his eyes grew wide and you could see him think „WOW“. I asked him to raise his hands with the glowsticks and he was having so much fun. At that moment I saw the same passion for music in his eyes as I have in my heart. Markus Schulz

PARÓDIA NA BEAMZ BY FLO Minulý týždeň sme predstavili v newskach revolučnú novinku od Flo Rida určenú pre všetkých smrteľníkov, ktorí sa chcú stať DJmi. Táto hračka nadchla ľudí natoľko, že hneď vznikla aj paródia na reklamné video. Zasmejte sa :)

DOKUMENT O TANEČNICIACH NA IBIZE

Nu Spirit sa mení na Spirit Club Pred pár dňami sa už niečo pošepkávalo, avšak nikto tomu veľmi neveril. Dnes je to už jasné. Nu Spirit mení majiteľa a názov mení na Spirit Club. Pôvodný Nu Spirit mení adresu a sťahuje sa na Štúrovu 3 v Bratislave. Viac informácií a vyjadrenia starých aj nových majiteľov sa vám pokúsime priniesť najbližší týždeň.

Mixmag a tequila Olmeca prinášajú druhý diel zo série dokumentov Switch On The Night s podtitulom Dancers Of Ibiza. Aj trailer vám napovie, že sa trošku viac nahliadlo do života tanečníkov vo vybraných kluboch na Ibize.

SAMPLE KIT OD MIKEA HUCKABYHO Detroitský house producent a milovník vintage syntetizérov Mike Huckaby dal na free download kolekciu svojich nových samplov. Stiahnuť si ich môžete tu, určite je čím sa inšpirovať.

KOMPILÁCIA ZA ROK 2014 OD DEFECTED

Zahraj si v Metroklube Šaľa Po vydarenej prvej noci s názvom Good Vibes, na ktorej sa zabávalo cez 400 ľudí, prichádza rezident akcie Drahosh s novým dátumom, a to 26.12.2013. Na tejto party si môžeš zahrať aj ty, ak sa zúčasníš DJ contestu tu. WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

Kompilácia Most Rated 2014 bude obsahovať tie najväčšie housové pecky, ktoré vyšli v tomto roku s menami ako Dennis Ferrer, Green Velvet, Dusky, Joris Voorn a ďalšie. Tešiť sa na ňu môžete od 24. novembra.

WAVE WEEKLY

5


HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

SOUND

q

SLOVAK & CZECH

HOUSE

PLAY

MIQUEL Rapid Awakening 31. októbra vydal producent z Hradca Králové, Release obsahuje okrem originálnej verzie aj Miquel nové EP s názvom Rapid Awakening. 2 remixy, o ktoré sa postarali české duo Hory EP vyšlo vo vydavateľstve MOSP Recordings, Doly a chorvátsky DJ Wyrus. a nesie sa v štýloch techno a tech house.

6

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

BENNITO V

Bambuľka (Bennito V Remix)

q

Prešovský producent a DJ Bennito V je známy svojim humorom a svoju povesť potvrdil aj recesiou v podobe remixu známej úvodnej zvučky zo seriálu Bambuľka. O track sa okamžite začali zaujímať médiá a my dúfame, že v budúcnosti príde aj remix Dallasu, alebo Majky z Gurunu. :) PLAY

THE LUCKY 23

The Wave (Macho Remix)

q

Minulý týždeò vyšlo nové EP s remixami tracku The Wave. Originál od maďarského producenta The Lucky 23 vyšiel už dávnejšie a remixy teraz pripravili Macho, Metha a tiež autor originálneho tracku. Žánrovo sa EP pohybuje medzi techfunPLAY kom a breakbeatom.

VARIOUS ARTISTS Hi There EP

q

Český label Sun Side Records vydáva EP, na ktorom nájdete tri tracky od producentov Sayko, Dubtrax a A-Cray & Bios. Všetky tri stoja za vypočutie a veríme, že vás poteší aj informácia, že budú na PLAY FREE DOWNLOAD.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

NEW STUFF REMIX MASHUP BOOTLEG

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MIXES

MINIMAL

CLICK & PLA Y

STYRAX Predposledný tohtoročný podcast pod značkou Macebra namixoval člen JZD Promotion, DJ Styrax, ktorý v podcaste prezentuje svoj techno zvuk.

PETER PEA Český Naked podcast rovnomenného vydavateľstva sa teší čoraz väčšej pozornosti. Najnovšie vydanie namixoval známy český DJ Peter Pea.

MILOS Známa tvár minimal house music zo Slovenska namixovala nový set pre reláciu Leporelo_ FM. Vypočujte si Milosa a jeho predstavu house music.

DZALA Mladý DJ a začínajúci producent Dzala sa môže pochváliť už štvrtým pokračovaním vlastného podcastu. Prajeme príjemné počúvanie.

MITH WHITE Nová show Housetime.sk už naplno fičí v rádiu Frontinus. Dajte si práve teraz selekciu toho najlepšieho tech housu v podaní Mith White.

GETTIN Slovenský DJ Gettin namixoval novembrový set, ktorý je podľa jeho slov housová vypekačka. Presvedčte sa o tom sami práve teraz.

Pošli nám aj ty svoj track, bootleg, mashup alebo set na redakcia@wavemag.eu a možno ti ho uverejníme v najbližšom vydaní!


RELEASES HĽADAJ SVOJ ŽÁNER PODĽA FARBY!

HOUSE

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

TERJE BAKKE Jadore

CROSSNINETROLL Bodyphonic

Maďarská dvojica zložená z producentov Snilloc a Nigel Snorter vydáva práve teraz nové EP pod značkou Plant 74. Ich release obsahuje 3 tracky v štýle tech house s prvkami jackinu. Jeden z dvojice Snilloc vám môže byť známy aj z dvojice Collins & Behnam, ktorú ste mohli počuť i vidieť odohrať JOE LE BON set aj na slovenskom festivale Download. Instant Disko

8

ADAM FIERCE What You Say

MARC EVANS Reset

DANIEL DUBB All I Need

BROCK & LAUTE Your Groove

CASH CASH Overtime EP

DIM CHRIS

JOHN CHRISTIAN Gunshot

SAINTS OF VALORY Neon Eyes

WAVE WEEKLY

Shit Up

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

KAISERDISCO Night & Day

MARLOWE

Moonshine Heater

HARVEY MCKAY Lost

HEIKO LAUX Canis Major

CHRISTIAN SMITH Omakase

PATRIK SKOOG Exit Earth

JOEL ALTER Sweatbox

HERON Ride The Pride

ANDY C Workout

FRED V & GRAFIX Here With You

STATE OF MIND M-Atome 019

NICKBEE Vigor

MINIMAL


HOUSE

DEEP HOUSE

TECHHOUSE

PROGRESSIVE

THE BEST OF GLOBAL

PODCAST LIVE @ DTD HOUSE OPENING

SNAKE SEDRICK

q

Určite dobre viete, že Maďarsko je krajina veľmi úrodná na porno hercov a herečky, no i na housových producentov. Snake Sedrick pochádza z Budapešti a vypočuť si môžete jeho techhouse live setík.

PLAY

BEHIND THE IRON CURTAIN

UMEK

q

To, že Umek má svoju reláciu s názvom „Behind The Iron Curtains“, určite už dobre viete. Jej už 121. pokračovanie namixoval tento sympatický Slovinec v rytmoch techna. Zaručene rozprúdi krv v žilách.

PLAY

PIONEER DJ RADIO

JIMPSTER

q

Jimpster vlastným menom Jamie Odell je britský deep housový producent a DJ, zakladateľ labelu Freerange Records. Pracuje aj na remixoch, z ktorých najznámejší je pre track 400 Years od Boba Marleyho.

10

PLAY

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


TRANCE

TECHNO, HARDTECHNO

DRUM&BASS

DUBSTEP

BREAKZ

HARDCORE

MINIMAL

Každý týždeň to najlepšie z celého sveta

PROMO MIX NOVEMBER

RONSKI SPEED

q

Ronski Speed alebo Ronny Schneider je dlhé roky známy, nemecký, trancový DJ a producent. Aktuálne sa svetu hlási s novembrovým promo mixom plným príjemných progressive zvukov.

PLAY

EXCLUSIVE RADIO

MISS SHIVA

q

Sympatická Nathalie Bungardt pochádza z Frankfurtu. Venuje sa DJingu, produkcii, ale je vyhľadávaná aj ako zvuková inžinierka. Venuje sa žánrom: techno, house, electronica. Teraz si vychutnajte techno podľa nej.

PLAY

VONYC SESSIONS

PAUL VAN DYK

q

Relácia, ktorú každý týždeň uvádza Paul Van Dyk na vlnách satelitného rádia je značne obľúbená. Paul za svoju prácu na show bol aj ocenený v kategórii „Best Radio Show“ na Trance Awards.

PLAY

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

11


KDE SOM TO LEN POČUL… (ČASŤ. 2)

Keby sme premýšľali nad tým, ktorá je najpoužívanejšia technika producentov elektronickej hudby, iste by to bolo samplovanie. Schopnosť vytiahnuť zo skladby istú časť a dať ju do chytľavého loopu sa však v poslednom čase šíri ako mor a pri počúvaní mnohých skladieb vám často prebehne hlavou myšlienka „kde som to už počul?“ Možno vám pomôžu tieto štyri, podľa nás, najviac používané sample.

FAB 5 FREDDY / BESIDE

Change the Beat

Jedna z najsamplovanejších skladieb v hudobnej histórii. Vytvorená producentom Fab 5 Freddy v brooklynskom štúdiu a vydaná na vinyle prostredníctvom Celluloid Label v roku 1982 v dvoch verziách. Prvá s Freddyho rapovým textom v angličtine a francúzštine a druhá s francúzskym vokálom od speváčky Beside. A práve druhá skladba je ukončená známym pípnutím a slovami „Ahhhhh, this stuff is really fresh“. Táto fráza sa stala tak populárnou, že ju použili vo viac ako 750 hip hop skladbách. Justin Bieber feat. Drake Right Here

Herbie Hanckock Rockit

THE WINSTONS

Amen, Brother

Píše sa rok 1969 a v skladbe od zoskupenia The Winstons „Amen, Brother“, vydanej vo vydavateľstve Metromedia Records, odznel neskôr snáď najpoužívanejší sampel známy aj pod názvom Amen break. Zaslúžil sa oň bubeník Gregory Cylvester „G.C.“ Coleman a jeho 6 sekundové bicie solo sa stalo základom pre skladby v rámci štýlov drum&bass a jungle, ale zasiahol aj hip hop, breakbeat, či hardcore.

Skrillex I Know Who You Are

12

WAVE WEEKLY

The Prodigy Poison

Aphex Twin Girl / Boy Song

WWW.WAVEMAG.EU


WHO SAMPLED? LYN COLLINS

Think (About It)

Posledný kúsok z nášho výberu najpoužívanejších samplov je taktiež z dielne producenta Jamesa Browna naspievaný hlasom Lyn Collins v skladbe „Think (About It)“. Tá bola zároveň aj titulnou skladbou na Lyninom debutovom albume vydanom v roku 1972 cez People Records. Známy breakový sampel nájdete aj v skladbách od Destiny´s Child, Afrojacka, ale aj Snoop Dogga.

Afrojack I´ll Be There

JAMES BROWN

J Dilla Ash Rockin

Funky Drummer

Ak ste poznali Amen Break, určite budete poznať aj tento rytmický drumový sampel vydaný tiež v roku 1969 zo skladby „Funky Drummer“ od bubeníka Clydea Stubblefielda z kapely Jamesa Browna. Názov skladby sa neskôr stal dokonca Clydeovou prezývkou. O samostatný release sa postarali King Records, pričom na albume „In The Jungle Groove“ sa skladba ocitla spolu s ich ďalšou peckou „Its a New Day“ až v roku 1986. V časoch najväčšej slávy „Funky Drummer“, sa sampel používal tak často, že už bol považovaný za hudobné klišé. Dnes ho nájdete napríklad aj v skladbe Nicki Minaj alebo Labrinth.

Nicki Minaj Save Me

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

Dr. Dre Let Me Ride

Labrinth Express Yourself

WAVE WEEKLY

13


SINGLOVE OBRÁTKY LIVE

HVIEZDY DISKOTÉK

Každý piatok 20:00 - 22:00 Beta Rádio

Každý štvrtok 19:00 - 22:00 Rádio Frontinus

Každý týždeň tanečná hitparáda DJ TOP 10 a trojica noviniek, hosťovský DJ mix v rubrike DJ On The Phone. V druhej časti si opäť zaspomíname na staré dobré tanečné hity v rubrike Dance Flashback a nebude chýbať ani súťaž o voľné vstupenky do klubov.

Na víkend treba byť patrične navnadený, a preto je tu každý štvrtok 180 minút tanečnej hudby, ktorú naživo do éteru ponúka Mirec zo žilinského rádia Frontinus. Vypočuješ si od aktuálneho mainstream EDM v prvej časti, až po house či techno v časti druhej, zvanej House Time.

GET FUN

LEPORELO_FM

Každá sobota 21:00 - 23:00 Fun Rádio

Každá nedeľa 00:00 - 03:00 Rádio_FM

V Get Fun si už v sobotu o 9tej večer vypočujete dve hodiny nadupanej hudby. Milan Lieskovsky bližšie predstaví známeho Holanďana Fedde Le Granda, porozpráva o Get Fun Tour a tešiť sa môžete aj na súťaž o lístky na Tour. Premiérovo si v Get Fun vypočujete aj nový track od Yanca.

V najbližšom vydaní Leporelo_FM na Rádiu_FM sa opäť Milos sústredí na novinky. Bude hrať z výberovky Indian Summer Vol.1 amerického labelu Touch Of Class, zahrá novinky labelu Live at Robert Johnson a určite odznejú aj ďalšie nové tracky od legendy Haiko Lauxa.

14

WAVE WEEKLY

WWW.WAVEMAG.EU


S P E C I

A L S

MIX OF THE WEEK

q

DAMIAN LAZARUS

Burning Man Festival je event, ktorý sa každoročne koná počas jedného týždňa v nevadskej púšti v oblasti Black Rock Desert. Podľa informácii na webe, ide o niečo, čo sa nedá úplne presne definovať. Je to experimentálny festival, kde sa na týždeň zídu tisíce ľudí (48 000 tento rok) a vytvoria úžasnú party komunitu. Tento festival som vám už spomínala v rubrike Mix of the week v súvislosti so setom od Hernán Cattánea. Tip na set Damiana Laza-

16

WAVE WEEKLY

PLAY

ra som dostala od slovenského producenta a DJa, ktorý dlhodobo pôsobí na Cypre a môžete ho poznať pod aliasom Subminimal Session. Damian Lazarus odohral svoj „sunrise“ set vo štvrtok nad ránom. Vypočujte si trošku netradičnejší, temnejší sunrise set ako ste naň zvyknutí napr. od Markusa Schultza.

autor: Shiwave

WWW.WAVEMAG.EU


WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

21


S P E C I

A L S

ARTIST OF THE WEEK

q

ETHERWOOD

Etherwood je mladý producent nedávno upísaný labelu Med School (sublabel známejšieho Hospitalu), momentálne žijúci v severnom Londýne. Woody už bez pochýb zaujal tisíce ľudí po celom svete svojimi krásnymi beatmi a bolestne úprimnými melódiami. Vychovaný na všetkom od Beatles a Stevieho Wondera až po Hendrixa a Pink Floyd, Woody expozície klasického rocku a folku rýchlo poháňal do sveta hudby. Kúpil si svoju prvú gitaru, keď mal 12 rokov a okamžite začal písať piesne a hrať v kapelách a zvyšok, ako sa hovorí, je história. V dnešnej dobe však stále hrá na gitaru

18

WAVE WEEKLY

PLAY

pre dubstepového producenta menom Jakwob. Drum&bass objavil na konci 90tych rokov, no produkovať začal len pred dvoma rokmi, čo sa ťažko verí. Osobne sa však za producenta nepovažuje, ale to majú jeho prípadní poslucháči možnosť posúdiť z jeho debutového rovnomenného albumu, ktorý vyšiel na Med School 4. novembra 2013.

autor: past rascal (past.rascal@wavemag.eu)

WWW.WAVEMAG.EU


WWW.FACEBOOK.COM/WAVEWEEKLY

WAVE WEEKLY

23


PARTYLIST TVOJ KLUBOVÝ PROGRAM NA NAJBLIŽŠIE TÝŽDNE S WAVE APOKALYPSA WARM-UP PERPETUUM Brno Štvrtok 7.11.2013 Techno, Tech House, Minimal Klaudia Gawlas, Nika, Spiriakos, Scorn, Nois COONK PERPETUUM Brno Piatok 8.11.2013 Deep House, Tech House, Nu Disco, Maximiljan, CrossNine Troll, Chaab, Deivis, Pete White, Click Joe b2b Kellys, Luke Nova, Kema, Guga GET FUN TOUR WHITE NIGHT CLUB Jaklovce Piatok 8.11.2013 Electro, Progressive House Milan Lieskovsky, Yanco, Sven LOUD FREQUENCY VOL.9 WARM UP ONYX Brezno Piatok 8.11.2013 Techno, House, Techhouse Romandaat, Bud Heeck, El Miroko, Spra-tek FRIDAY DJ‘s PARTY JAZZ CAFÉ Košice Piatok 8.11.2013 Deep House, Tech House Denes Toth a.k.a. DNS, Kelso DIRTY TRIP VOL. 6 with DJ TONKA 7. NEBE Brno Piatok 8.11.2013 House Tonka, Luis Lamborghini, Carl W, Ivo Hilszek, Nee‘o, Excubitor, Quiks

HED KENDI PLAZA Bratislava Piatok 8.11.2013 House, Hed Kendi style Sarah Louise, Blue Phasers live (SameAgent) & Emma Frampton on Sax, DJ Fresh Clubber MINIS 3 DJS PARTY MINISTRY OF FUN Banská Bystrica Piatok 8.11.2013 Electro, Progressive House, EDM Ekg, Dave, Izzy IM3 B-DAY PARTY INTERACTIVE Piešťany Piatok 8.11.2013 Vstupné: 2€ Drum&bass, Tech House André Tribale, Johny Le, Streetroll, Uknown, Im3 LFBEAT MEETS FUNKEN GRUVEN RADOSŤ Bratislava Piatok 8.11.2013 House, Tech House Noks & Good Mood, Monoide, Ke3n TRANCEFUSION OLD SCHOOL EDITION MINISTRY OF FUN Banská Bystrica Sobota 9.11.2013 Vstupné: 15€ Trance, Progressive Johan Gielen, Kai Traicid, Scot Project, Shog, Thomas Coastline NUDANCE SPECIAL SUBCLUB Bratislava Sobota 9.11.2013 Vstupné: 5€ Drum&bass, Jungle Tyke, Coda, Pandora, D-High, Fatsound, M-Cee, Rob X

HVIEZDY DISKOTÉK LIVE SIXX Čadca Sobota 9.11.2013 Trance, Progressive House, Electro Mirec, Yanco HELL ROAD METROKLUB Šaľa Sobota 9.11.2013 Techno, Hard Techno Sepromatiq, Peterson, Matthew, Bari, Anfree & Tanya, Mojos, Tronic CAFE DEL FUN RADOSŤ Bratislava Sobota 9.11.2013 House Carlo, Thomas Dexter DNB FUSION VOL. 15 VINYL MUSIC PUB Nitra Sobota 9.11.2013 Drum&bass Deeply Shallow, Dark Beast, Pronk, Patress, CITY SOUND VOL.1 RADOSŤ Bratislava Utorok 12.11.2013 House Drahosh, Aamon, Mith White TECHHOUSE.sk RADOSŤ Bratislava Pondelok 11.11.2013 House, Retro Smoly, Semtex FUNKEN GRUVEN VOL.42 FUNK‘N‘ROOM EDITION CHARISMA Zvolen Piatok 15.11.2013 House, Tech House Noks & Good Mood, PT Kozel, Nazca (live stream!)

LOUD FREQUENCY VOL.9 MSKS Liptovský Hrádok Piatok 15.11.2013 House, Techno Datamatrix, Beat Synonym, Goyaa, Koniferum Commando23, Crecer, Ign, Teeno vs. Bud Heeck, El Miroko MEUTEREI: DUSTY KID GRELLE FORELLE Viedeň Piatok 15.11.2013 House, Techno, Tech House Dusty Kid, Hans Jung, Nick Jacobs, Rik Moser, Manøver, Skandar McClane, Olivier & von der Thannen, Superbacon HOSPITALITY MMC Bratislava Sobota 16.11.2013 Drum&bass Camo&Krooked, S.P.Y., Metrik, B-Complex, Phil Tangent, Arpxp, Smote, Blue Motion, Lixx, Paplon KULTURÁK UNDERPARTY VOL. 1 KULTURÁK Hlohovec Sobota 16.11.2013 Trance, Minimal, Techno Romanov, Dara, Panky IMPULS NIGHT COOLTURÁK Piešťany Sobota 16.11.2013 House, Progressive House, Electro Ekg, JayJay TECHHOUSE.sk RADOSŤ Bratislava Pondelok 18.11.2013 Techno, Tech House Paul Header, Dennis

Pošli nám aj ty svoj tip na party na mail veronika@wavemag.eu, ak bude žánrovo vyhovovať magazínu, tak ho uverejníme.


WAVE

APOKALYPSA BOBYCENTRUM Brno Piatok 22.11.2013 Vstupné: 27,42€ Techno, Minimal Sasha Carassi, A.Paul, Joseph Capriati, HoracioCruz, Eric Sneo, Miss DJAx, The Advent & Industrialyzer, Kaiserdisco, Jay Lumen...

LEV3LS MASQUERADE Bratislava Piatok 22.11.2013 House Firebeatz, Mr. White, Bpm PUBLIC HOUSING PIXEL MUSIC Prešov Piatok 22.11.2013 House Ika Sali, Duall, Eric Trane MIDNIGHT DUBS - 3RD ANNIVERSARY NU SPIRIT CLUB Bratislava Sobota 23.11.2013 House, Techno, Bass Jimmy Edgar, Barbie Idijot, Kepikei, Ronin, John Doe, Wuuk, Stix

DRUMOTÉKA LOFT Bratislava Piatok 29.11.2013 Drum&bass Raiden, Rido, Substension, Im3, Xbzx & Illmundie, Aircross MOODY NIGHT VOL.2 GIARDINO CAFÉ Tornaľa 29.11.2013 Vstupné: FREE Deep House, Tech House Ri Za, DNS, Gustawson, VJ: Mowonic MASTERS OF TECHNO MCM‘S EMPIRE DISCOTHEK Mühldorf bei Feldbach Sobota 30.11.2013 Techno, Minimal Sasha Carassi, Joakim A. & Rootless, Stockhammer, Ecomode, Brocodex ULTRAZVUKK RADOSŤ Bratislava Pondelok 18.11.2013 Deep House, Tech House, Acid House, Techno PLUSplus, Wazzovski

ENERGY INSIDE 2SPACE Košice Sobota 23.11.2013 House, Electro, Progressive, Trance Mike Canyrod, Lukas Daloop, Tom Roman, Dinelo, Killecko, House Smileez, PsyTroniq

TRANSMISSION O2 ARENA Praha Sobota 30.11.2013 Progressive, Electro, House, Techno, Minimal Markus Schulz, Ørjan Nilsen, Cosmic Gate, Arnej, Tomas Heredia, Sneijder, Thomas Coastline, Thrillseekers...

SPECTRALIENS - PSYCHADELIC GATHERING CHECKPOINT Nitra Sobota 23.11.2013 Psytrance Elephant, Ellisdee, Gyrro, Kary, Psyonicle

MAGNETIC FESTIVAL PVA EXPO Praha Piatok 20.12.2013 Progressive, Electro, House, Techno, Minimal Laidback Luke, Yves V, Dyro, more TBA

WWW.FACEBOOK.COM/WAVEMAG.EU


OBJE NIEKTDNAJ SI ORÉ Z STAR O ŠÍCH MAGA VYDANÍ

ZÍNU WAVE

Po čet starých vyd an í magaz í nu je obm edz ený . Pre v iac i n fo p í š n a m a i l o b c h o d @ wave ma g . e u, a l e b o vo l a j n a te l . č: 0 9 4 8 0 2 9 5 3 7 www.wavemag.eu

2013_Wave Weekly (44 týždeň) 42/2013)  

Jediný magazín o tanečnej a klubovej hudbe na Slovensku a v Českej republike. Viac info na www.wavemag.eu

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you