Page 1

TAKIEJ PROMOCJI JESZCZE NIE BYŁO!!! 1 699zł

tylko 999zł za komplet

PROMOCJA OBOWIĄZUJE DO 31.03.2013

SKIDSTOPPER® antypoślizgowe paski silikonowe pomarańczowe wstawki sygnalizacyjne wysoki pas, z możliwością regulacji

magnetyczne guziki

pojemne kieszenie, z systemem szybkiego dostępu wodoodporne zamki DURASUEDE® tkanina cicha i odporna na uszkodzenia

ATMOTEC®PLASMA oddychająca, wodoodporna i termokontrolna membrana klimatyczna AL 60® wewnętrzny ekran izolacyjny

regulowane mankiety

ERGOCUT® system dopasowania

regulowane nogawki


CELUJ W PROMOCJĘ !

ŁOWCZY.PL

Kurtka zimowa GENESIS 706,Spodnie zimowe GENESIS 425,-

399,-

Komplet polarowy 425,-

259,Lonnetka nocna MINOX 8x56 1790,-

249,-

1290,-

Czapka zimowa GENESIS 99,49,-

Stuptuty EVO 258,199,-

* oferta ważna jedynie na stronie www.lowczy.pl, do wyczerpania zapasów


TOTALNE WIETRZENIE MAGAZYNÓW

0%

%

-3

-

20

-1

0%

* oferta ważna jedynie na stronie www.lowczy.pl, w dniach 01.02-15.03.2013

NA WYBRANY ASORTYMENT


Hubertech Sp. z o.o. ul. Ĺšw. Huberta 43-45 40-543 Katowice 32/ 205 41 22 w. 36 697 169 604 bron@hubertech.pl www.marocchi.pl www.hubertech.pl


BOCKI ŚRUTOWE

SYSTEM FINN 512

PÓŁAUTOMATY ŚRUTOWE Z SYSTEMEM GAZOWYM

PÓŁAUTOMATY ŚRUTOWE Z SYSTEMEM INERCYJNYM

Nie trzeba wielu słów, by opisać modele strzelb firmy Marocchi. Piękno wykonania, dokładność szczegółów, najwyższa jakość i precyzja w strzelaniu mówią same za siebie. Połącz rozsądek i pasję, wybierz Marocchi 100 lub Zero3. Będzie to okazja do niezapomnianych przeżyć strzeleckich. Jeśli dodatkowo weźmiesz pod uwagę niezwykły kunszt, doskonałe mechanizmy, przyjemność strzelania, połączone z przystępną ceną, wtedy dojdziesz do wniosku, że znalazłeś najlepszą broń nie tylko do strzelania, ale również do wszystkiego, co się z tym wiąże.

Marocchi Finn 512s to nie tylko broń. Wykorzystując jej największą zaletę, jaką jest system wymiany luf, można przekształcać swoją jednostkę w trzy różne rodzaje broni (bock, kniejówka, ekspres), w zależności od wymagań i przeznaczenia. 512s posiada prostą i trwałą konstrukcję, zapewniającą niezawodne działanie i trwałość, nawet w najtrudniejszych warunkach. Montaż lunety jest mocny, łatwy, a zarazem niedrogi. Regulacja kolby Montecarlo (dostępnej na zamówienie) pozwala na pewny skład i strzał, zarówno z otwartych przyrządów, jak i przy pomocy lunety. Idealne wyważenie broni Finn 512s jest zauważalne od pierwszej chwili, kiedy weźmiemy broń do ręki. Marocchi Finn 512s to uniwersalna broń, którą można zabrać na każdy typ polowania, a zwłaszcza tam, gdzie spodziewamy się trudnych warunków.

W półautomatach serii A oraz Sg do przeładowania wykorzystane zostały gazy prochowe. System został udoskonalony, by w pełni wykorzystać odprowadzanie gazów, przy jednoczesnym zmniejszeniu odrzutu. W efekcie broń pozostaje stabilna, co pozwala na uzyskanie bardziej precyzyjnych strzałów. Półautomaty Marocchi są najlżejsze ze wszystkich tego typu strzelb na świecie. Osada może być wykonana z drewna lub syntetyku. Broń ta przeznaczona jest dla myśliwych, którzy szukają kompromisu pomiędzy najwyższą jakością a ceną. Wszystkie jednostki są dokładnie wykończone i perfekcyjnie funkcjonalne.

Marocchi Si działa w oparciu o podstawową zasadę bezwładnościową, wykorzystując energię kinetyczną, wywołaną przez odrzut. System do przeładowania nie potrzebuje gazów wytworzonych podczas strzału, lecz działa za pomocą swobodnej sprężyny umieszczonej w zamku, nie wpływając na energię śrutu. Ponadto, w przeciwieństwie do automatów z gazowym systemem przeładowania, Marocchi Si nie potrzebuje przeprowadzania, w zasadzie, żadnych czynności konserwacyjnych, jak czyszczenie, czy smarowanie tłoka. Niebawem dostępny będzie także cylindryczny czok Maxi 90, umożliwiający strzały z breneki lub z bliskiej odległości (na przykład do ptactwa w zaroślach).

Model 100 to cztery wersje broni: Sporting, Trap, Classic oraz Custom Grades. We wszystkich zastosowano ten sam mechanizm wewnętrzny, który opiera się na zamku typu Boss – rozwidlającym się trzpieniu, poruszającym się pomiędzy nieruchomą tylną częścią luf, w specjalnych nacięciach. Ponieważ iglice poruszane są przez mocne sprężyny, mechanizm spustowy ma bardzo szybki czas reakcji. Długość pociągnięcia za spust można w pełni regulować. W strzelbach wykorzystuje się system wymiennych czoków o nazwie Maxi 70 lub Maxi 90, w zależności od długości czoka. Czoki są wykonane z tego samego materiału, co lufy i pozwalają na strzelanie śrutem stalowym. Oferowane są lufy o długości 71cm, 76cm, 81cm. Wszystkie modele dostępne są z kolbami regulowanymi lub nie oraz w postaci niewykończonej do dorobienia pod konkretny skład strzelca. Szyny celownicze są wentylowane i maja szerokość 10mm.

Marocchi 03 jest całkowicie nową strzelbą. Produkowana do konkurowania z najlepszymi jednostkami. Model Marocchi 03 dostępny jest w wersji olimpijskiej trap i sportowej lub myśliwskiej. Model 03 przeznaczony jest dla tych strzelców, którzy potrzebują niezawodnej broni, posiadającej wszystkie zalety odpowiedników konkurencji. Więcej: Model 03 oferuje niezwykłą jakość w stosunku do ceny. To niezawodne narzędzie dla młodych myśliwych oraz początkujących sportowców. Konstrukcja broni i wszystkie jej elementy są przystosowane, by wytrzymać ogromną ilość strzałów w najtrudniejszych warunkach. Niskoprofilowy kształt sprawia, że broń jest niezwykle celna i zbalansowana. To cechy, które zawsze sprawiały, iż strzelcy sięgali po dużo droższe produkty. Uchwyt pistoletowy jest tak dobrze wyważony, że broń wydaje się jeszcze lżejsza, niż jest. To bardzo dobra wiadomość dla Pań chcących polować lub strzelać sportowo. Dostępna długość luf: 71cm, 76cm.

Marocchi First to nowoczesna technologicznie jednostka, która cechuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Swoją lekkość i poręczność zawdzięcza specjalnemu stopowi aluminium 7075/T6, który wyróżnia się doskonałą wytrzymałością mechaniczną. W rzeczywistości, materiał ten jest również używany w konstrukcjach lotniczych, i w produkcji elementów poddawanych wysokim przeciążeniom. Broń jest dostępna zarówno z wyrzutnikiem manualnym (ze względów ekologicznych, na konieczność szybkiego odzysku wystrzelonych nabojów) lub automatycznym. Dla bardziej wymagających dostępna jest prestiżowa wersja broni ozdobiona złotymi grawerunkami zwierząt. Oferowane długości luf: 61cm, 66cm, 71cm.

Finn 512 w wersji bock dostępny jest z komorą 76mm. Jak w każdym modelu 512 istnieje możliwość wyboru między dwoma spustami lub pojedynczym selektywnym. Lufy długości 66cm, 71cm lub 76cm zostały wykonane z wewnętrznie chromowanej stali, szczególnie odpornej na wysokie ciśnienie. Zarówno szyna, jak i lufy posiadają wentylację. W celu poprawy bezpieczeństwa zastosowano automatyczny bezpiecznik oraz wskaźnik napięcia iglicy. Zestaw zawiera komplet czoków wraz z kluczem oraz bączki automatyczne.

Kniejówka Finn 512 dostępna jest również z komorą śrutową 76mm i stałym czokiem. Lufy nie są lutowane na stałe i posiadają możliwość pełnej regulacji, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Można zatem wyjustować lufy tak, aby kula i breneka strzelała w punkt na żądanej odległości. Jest to niezwykle przydatna cecha broni używanej podczas polowań zbiorowych. Montaż optyki nie stanowi problemu dzięki bazie montażowej, umiejscowionej na górnej szynie. Producentem lufy kulowej jest renomowana niemiecka firma Lothar Walther. Dostępne są następujące kalibry kulowe: 222 Rem, 30.06, 308Win, 7x65R, 7x57R, 6,5x55, 9,3x74R, 8x57JRS, 7,6x53R.

Ekspres kulowy Finn 512, podobnie jak kniejówka, posiada pionową i poziomą regulację luf oraz bazę pod montaż, na górnej szynie. Dla kalibrów bezkryzowych (jak 308Win czy 30-06) broń dostępna jest z ekstraktorem, dla pozostałych (7x65R, 7x57R, 9,3x74R, 8x57JRS, 7,62x53R) z ejectorem. Lufy mają długość 62cm i dostarczane są przez firmę Lothar Walther. .

Nowy półautomat Marocchi Sg12 powstał wskutek zapotrzebowania rynku sportowego na elegancką, lekką i celną broń. Firmie Marocchi udało się to dzięki zastosowaniu ultra lekkiego tłoka i innowacyjnego zaworu, zbudowanego w całości ze stali nierdzewnej, celem uniknięcia korozji. System zaworu jest całkowicie odizolowany od tuby magazynka, aby zapobiec ewentualnemu ogrzewaniu przez gorące gazy prochowe. W celu czyszczenia i konserwacji, system można całkowicie zdemontować. Marocchi stworzyło doskonale lekką broń, z odpowiednio cienkim czółenkiem dla uzyskania najlepszej celności. Broń dostępna jest z lufami długości 61cm, 66cm, 71cm, 76cm i komorą 76mm.

Rodzina automatów z serii A12, A20 i Tecno to zaawansowane wersje szeroko rozpowszechnionego półautomatu Marocchi ATA. Baskila wykonana jest z czarnego błyszczącego aluminium, dodatkowo ozdobionego srebrną lub złotą linią. Dostępna długość luf: 61cm, 66cm lub 71cm z możliwością zastosowania przedłużki lufy 5cm lub 10cm. Komora 76mm. Standardowo osada drewniana.

Wersja automatu A12 w oasdzie syntetycznej cechuje się dokładnie tymi samymi parametrami technicznymi, co wersja w osadzie drewnianej; jest jednak nieco lżejsza i bardziej praktyczna.

Półautomat Marocchi Si12 w wersji Grade 3 to najbardziej prestiżowy półautomat śrutowy włoskiej marki. Prócz parametrów tożsamych dla wszystkich wersji automatów Si, jak system inercyjny, komora 76mm, lufa długości 61cm, 66cm lub 71cm wykonana ze stali St. Etienne, wersja Grade 3 została wzbogacona pięknym grawerunkiem scen myśliwskich w kolorze srebrnym i złotym. Osadę wykonano z selekcjonowanego drewna orzechowego.

Baskila wersji Si 12 Wood wykończona została w czarnym połysku. Osadę wykonano ze standardowego drewna. Pozostałe parametry są jednakowe dla wszystkich modeli.

Wersja w osadzie syntetycznej nosi nazwę Complus. Materiał użyty do jej produkcji jest bardzo zaawansowany technologicznie. Nie ulega odkształceniom, bez względu na panujące warunki. Ma też doskonałe właściwości absorpcyjne, dzięki temu redukuje odrzut i poprawia znacząco komfort strzału. To propozycja dla osób ceniących praktyczność i wygodę. Broń, jak każdy automat Marocchi, posiada certyfikat na śrut stalowy (Lily of France).


RZEŹBY KAPLICZKI FIGURY DEWOCJONALIA


Przy zakupie nowoczesnej lornetki nocnej MINOX BV 8x56

Otrzymacie Państwo

GRATIS !

doskonałą do dziennych polowań na sarny i jelenie

Lornetkę MINOX BF 10x42

tylko

1290

PLN


KO M P L E K S O WA OCHRONA

STOP!!! KLESZCZOM I KOMAROM

NOWOŚĆ!

PRZECIW KLESZCZOM I KOMAROM


ŁOWCZY.PL


01 insert okładka przód.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

15:59:03


02 insert barnes.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

15:59:35


03 insert Minox.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:00:45


04 insert innogun.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:01:17


05 insert marocchi.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:01:53


06 insert hillman 1.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:02:19


07 insert hillman 2.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:03:40


08 insert krieghoff.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:04:24


09 insert kaps.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:05:18


10 insert vistimo.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:06:20


11 insert gamebore.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:06:51


12 insert okładka tył.pdf

C

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

2013-04-22

16:07:18

Portfolio  

Portfolio MB

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you