Page 1

Trečias leidimas

SOCIALIZUOTŲ MERGINŲ SAMBŪRIS Rugsėjo 28d., 2012 m.

Specialios SMS žinios Į mokyklėlę!!! Baigėsi jau mūsų vasarėlė, kiemus po truputį pradeda puošti spalvoti krintantys medžių lapai . Baigiasi jau dykinėjimai, poilsiavimas prie jūros ar ežerų. Laikas susiimti ir sutelkti visą dėmesį į mokslą, kuris garantuotų gerus bei užtikrintus sprendimus mūsų įvairiapusiškam gyvenimui. Štai ir atėjo kai kam labai, o kai kam nelabai laukta Rugsėjo pirmoji, mokslų metų pradžios šventė. Labai tikimės, kad šie metai bus džiaugsmingi, prasmingi, neprailgs ir atneš gerų pažymių bei daug daug laimingų vaikų šypsenų.

Turinys Rugsėjo šventė

1

Audimo būrelis

2

Anapus tvoros

3

“Mildos” pyragas

4

Anekdotai

5

Sveikinumai

6

Mūsų Vilniaus mergaičių socializacijos cantre taipogi vyko labai įdomi šventė. Jai vykstant, dauguma vaikų ir suaugusiųjų negalėjo nesidžiaugti, nes ir dainų paklausėme, žaidimą pažaidėme, paplepėjome, paskanavome be galo saldžių obuolių. Labai įdomiai praleidome šią dieną. Be galo dėkojame visai bendruomėnei, kuri stengėsi ir “nėrėsi iš kailio”, kad tik mums praskaidrintų ir nuspalvintų ir taip pilkas mūsų gyvenimo dienas. Evelina Kulvinskaiė 8 klasė


2

NaujienosNeformalus ugdymas Naujienos mokykloje!

SusipažinkiteAudimo būrelis 10 Klasimų audimo būrelio vadovei V.Abromaitienei. 1.Kas yra audimas? “Audimas - tai ką mes darome būrelyje“ . Taip sako audimo mokytoja. Bet mes parašysime plačiau. Audimas - tai gaminimas iš siūlų audimo staklėmis tam tikra tvarka supinant dvi statmenas siūlų sistemas. 2.Kokios merginos gali austi? Turinčios kantrybės, skonį ir švelnumą. 3. Kokius gaminius galima išausti? Iš pradžių juostas, o vėliau gobeleninius paveikslėlius. 4.Ar austi yra sudėtinga? Kodėl? Kai moki ir turi noro - nesudėtinga. 5.Ar jūs dalyvausite parodose? Kur? Mokykloje . 6.Kokių medžiagų reikia audžiant? Kaip reikia derinti spalvas? Reikalingi siūlai, užmetimui linas, medvilnė, ataudai, vilnoniai ir pusvilnoniai siūlai. 7.Ar ši profesija senamadiška? Kuo ji gali būti patraukli jaunimui? Tautodailės gaminiai ir šiais laikais yra madingi, nes yra išskirtiniai, vienetiniai ir nepakartojami. 8.Kas jums labiausiai patinka audžiant? Derinti raštus. 9.Kur mokėtės audimo meno? Pedagoginiame institute. Viena iš paskaitų buvo audimas. 10.Kodėl jūs audžiat? Raminančiai veikia, susikoncentruoju ir kuriu grožį. Ačiū už pokalbį. Deimantė Šimelytė, Karolina Medžiūtė.


Mokykloje

Naujienos

Reportažas „Anapus tvoros“ Mes, centro merginos, ėjome į lėlių teatrą žiūrėti spektaklio „Princesė ir kiauliaganys“. Aktoriai vaidino apsirengę baroko stiliaus drabužiais. Mes supratome, kad aktoriai nori mums parodyti savo gražius rūbus ir tai, kad princesė dėl savo tuštybės vos neištekėjo už kiauliaganio. Vaidinimas buvo labai muzikalus, aktoriai daug šoko ir dainavo. Šis vaidinimas mums labai patiko, nes buvo labai linksma ir įdomu. Po spektaklio režisierius R. Driežis mus nusivedė ant scenos, iš kur atsiveria visai kitoks vaizdas į žiūrovų salę. Mes pamatėme užkulisius, kuriuose buvo sudėti daiktai, rūbai reikalingi vaidinimui.

Lapkritį įvyko

Mes supratome, kad žymiai įdomiau stebėti spektaklį iš salės, nei stebėti žiūrovus nuo scenos.

Deimantė ir Karolina

3


4

Kulinarija Kas vyksta Kas, kur, kaip kada? Lapkritį įvyko

“Mildos” pyragas

Laba diena, Aš esu žurnalistė Asta, norėčiau jums pasiūlyti išbandyti pasigaminti šį šventinį pyragą, nes šis gaminys yra nuostabiai skanus ir šventinis,o labiausiai jis tiks Naujų mokslo metų šventei.

200 g kietojo margarino 400 g miltų 200 g cukraus

Tepti: 500 g riebesnės varškės 200 g cukraus 4 kiaušiniai Uogienės

Receptas: Margariną sutarkuokite rupia tarka, berkite miltus, cukrų ir maišykite, kol susidarys stambūs trupiniai. Varškę ištrinkite su kiaušiniais ir cukrumi. Į sviestu išteptą skardą krėskite du trečdalius miltų mišinio, jį išlyginkite, aptepkite uogiene. Tada krėskite varškę, vėl tepkite uogiene. Galiausiai berkite likusį miltų mišinį. Pyragą šaukite į iki 200 laipsnių įkaitintą orkaitę ir kepkite valandą. Ataušinkite orkaitėje. Skanaus!


Linksmai Idėja! Idėja Kalėdoms

Anekdotai apie mokyklą Mokytojas klausia Mariaus: -Kodėl neatlikai namų darbų? -Mūsų namie įvyko trumpas sujungimas. -Ir ką veikei visą vakarą tamsoje? -Žiūrėjau televizorių. -Be elektros? –stebisi mokytojas. -Taip, juk turėjau žvakę. * ************* -Tėti šiandien mokykloje mažasis tėvų susirinkimas. -Ką reiškia mažasis? -Na, tu, aš ir direktorė. *************

Išvardinkite man keturis naminius gyvūnėlius,- sako mokytoja. -Šuo ir trys šuniukai,- žvaliai atsako Petriukas ***************

Tėvas skambina kaimynui. -Tu sūnui matematikos namų darbus išsprendei? -Išsprendžiau. -Duok nusirašyt... ********

Mokytoja : -Petriuk, kodėl tu vėl vėluoji į pamokas? -Jūs gi man sakėte, mokintis niekada ne vėlu. ********

5


6

Sveikinimai

Mūsų merginų gimtadieniai!!!!

Sveikiname Laurą Kuzmickaitę su gimtadieniu!!! Taip pat sveikiname Viktoriją Pavlovič su gimtadieniu!!! Linkime jums gerų mokslo metų ir gerų dienų mūsų centre!

Kokia brangi Tau ši dienelė, Tik vieną kartą per metus. Tad sveikinu ir linkiu laimės, Juk tai – gimtadienis brangus.

Rugsėjis  
Rugsėjis  
Advertisement