Page 1

Šešioliktas leidimas

SOCIALIZUOTŲ MERGINŲ SAMBŪRIS Balandžio23 d., 2013 m

Specialios SMS žinios

Turinys 1. Sportas: futbolas 2. GO-GO šokiai 3. Muzika: Lady Gaga 4. Justin Bieber 5. Eminem

TAI ĮDOMU. Futbolas. Vienintelis žaidėjas, turintis teisę liesti kamuolį rankomis, yra vartininkas. Kiti žaidėjai gali liesti kamuolį visomis kūno dalimis, išskyrus dilbius ir plaštakas. Jei žaidimą būtinai reikia baigti kurios nors komandos pergale (pavyzdžiui, jei tai pasaulio čempionatas), skiriamas pratęsimas. Dažniausiai tai būna du kėlinukai po 15 minučių. Jei ir per papildomą žaidimo laiką nepaaiškėja, kuri komanda stipresnė, skelbiama baudinių serija. Penki iš anksto parinkti žaidėjai paeiliui muša 11 m baudinius. Jei ir tada rezultatas vis dar lygus, baudiniai mušami iki pirmos klaidos, kol paaiškėja laimėtojas. Kai kurie kamuolio valdymo įgūdžiai išlavinami tik nuolatos treniruojantis. Nesunku perskaityti, kad kamuolį galima nuspirti lanku iš kairės į dešinę, spiriant vidine pėdos dalimi į apatinę dešinę kamuolio pusę, arba pasukti kamuolį į kairę, spiriant išorine pėdos dalimi į apatinę kairę kamuolio pusę. Tačiau kol tai pavyks iš tiesų padaryti, reikės ilgai treniruotis. Tai pasakytina apie bet kurią sporto šaką, tiesą sakant, net apie bet kokių įgūdžių lavinimą. Jei nori ką nors daryti gerai, daryk tai dažnai. Tai senas kaip pasaulis patarimas, toks pat teisingas, kaip ir prieš du šimtus metų. Įgimti gabumai išties labai geras dalykas, bet kažin ar jų užteks, jei norėsi įveikti tą, kuris kasdien lavinasi.

Apranga. Žaidėjai vilki futbolo marškinėlius, mūvi trumpikes, blauzdų apsaugas, blauzdines, avi futbolo batelius. Vartininkų apranga yra kitų spalvų negu aikštės žaidėjų. Teisėjas. Teisėjo žodis visada paskutinis. Teisėjas gali įspėti žodžiu, parodyti geltoną kortelę (tai rimtesnis įspėjimas) arba raudoną kortelę (tada žaidėjas privalo palikti aikštę). Antra geltona kortelė prilygsta raudonai. Teisėjas taip pat skaičiuoja žaidimo laiką ir po kiekvienos pertraukos skelbia žaidimo pradžią. Teisėjo padėjėjai. Pakeldami vėliavėles, jie praneša, kad kamuolys kirto užribio liniją, ir parodo teisėjui, kuri komanda gauna teisę mušti kampinį, smūgiuoti kamuolį nuo vartų ar įmesti rankomis. Taip pat teisėjo padėjėjai praneša, kada bausti žaidėją už buvimą nuošalėje Rungtynių pradžia. Kamuolį gauna ir žaidimą pradeda ta komanda, kuri atspėja, kaip iškris teisėjo mesta moneta. Kamuolys grąžinamas į aikštės vidurį, kai įmušamas įvartis, ir antrojo kėlinio pradžioje. Rungtynių pradžioje visi abiejų komandų žaidėjai turi stovėti savo aikštės pusėje bent 9,15 m atstumu nuo kamuolio. Taškų skaičiavimas. Įvartis įskaitomas tada, kai kamuolys visas kerta vartų liniją. Įvartis įskaitomas ir tada, kai besiginančios komandos žaidėjas netyčia įspiria kamuolį į savo vartus. Man futbolas patinka,nes man įdomu. Aš futbolą žaidžiu dvejus metus už Tauragės futbolo mergaičių rinktinę. Aš futbolu susidomėjau būdama šešerių metu. Futbolo treniruotes pradėjau lankyti nuo 8 metų.Komandoje yra visokių merginų: didelių, mažų, įvairaus amžiaus.Mes treniruojamės valandą su puse, keturis kartus per savaitę.Labai dažnai važiuojame į varžybas. Aštuonis kartus laimėjome ir kartais pralaimime J Man patinka važiuoti į varžybas Tauragėje ir Šilalėje. Mano visi šeimos nariai lanko futbolą ir mums šis žaidimas labai patinkaJ Futbole galima išsikrauti, išlieti energijąJ Vilūnė 7kl. (medžiaga iš socialinių tinklų)


GO-GO šokiai

Naujienos

GO GO - TAI ŠIUOLAIKINIS ŠOKIŲ STILIUS SU IMPROVIZACIJA. REIKIA BŪTI LANKSČIAM, KAD ATLIKTUM TAM TIKRUS JUDĖSIUS.ŠIE ŠOKIAI SKIRTI TIK MERGINOMS. JĮ ŠOKANT, PATEIKIAMAS SAVITAS INDIVIDUALUS ŠOKIO STILIUS. ŠIO STILIAUS YPATYBĖ - MOKĖJIMAS ŠOKTI PAGAL ĮVAIRIĄ MUZIKĄ. ŠOKDAMAS ŠĮ STILIŲ, ŠOKĖJAS TURI SUGEBĖTI IR BENDRAUTI SU PUBLIKA. BESITRENIRUODAMAS ŠOKĖJAS PANAUDOJA HIP HOP, HOUSE, STREETDANCE STILIIŲ MOTYVUS, TAIP KRAUDAMAS JUDESIŲ Lapkritį įvyko BAGAŽĄ BEI ĮGAUDAMAS MUZIKOS JUTIMO ĮGŪDŽIUS. MOKANTIS ŠOKTI GO GO, SUSTIPRINAMI KŪNO RAUMENYS, IŠMOKSTAMA INTERPRETUOTI JUDESIUS, KURTI INDIVIDUALIAS ŠOKIŲ KOMBINACIJAS, STENGIAMASI SUŽAVĖTI PUBLIKĄ.

Diana 7kl.(medžiaga iš socialinių tinklų).

2


3

NaujienosMuzika: Lady Gaga Naujienos mokykloje!

Stefani Joanne Angelina Germanotta... JAV dainininkė, dainų autorė, prodiuserė. Ji gimė 1986 kovo 28 d. Lady Gaga išgarsėjo 2008 m. didžiuliais tarptautiniais hitais tapusiomis elektroninės šokių muzikos dainomis „Just Dance“, „Poker Face “ ir debiutiniu albumu „The Fame‘‘. Vėliau sekė ne mažiau populiarios dainos kaip „Bad Romance“, „Alejandro “, „Telephone“ ir kt.2009 m. Žurnalas „Vanity Fair“ suteikė jai geriausiai besirengiančios žvaigždės titulą. Dainininkė išgarsėjo savitu, viešai demonstruojamu drabužių stiliumi: omaro imitacija papuoštu galvos apdangalu, suknele su „The Muppet show“ personažais, bateliaiskanopomis, į plaukus įsuktomis dietinės kolos skardinėmis ar suknele iš žalios mėsos. Keista atlikėjos mados samprata buvo teigiamai įvertinta, ją įtraukiant į geriausiai besirengiančių įžymybių sąrašą. Ji nereali , jai nesvarbi ,kitų žmonių nuomonė, Lady Gaga yra pati nuostabiausia.

Deimantė Š. (informacija iš socialinių tinklų)


4

Justin Bieber Kas vyksta

Kas, kur, kaip kada? Lapkritį įvyko Justin Bieber gimė 1994 m. kovo 1 d. Jam jau

20 metų.

Džastinas Byberis savo karjerą pradėjo pats. Savo paties pagamintus video įrašus patalpindavo į vaizdo portalą „YouTube“, kur jį vėliau atrado jo vėlesnis vadybininkas Skuteris Braunas. Su dainininku. norėjo bendradarbiauti Justin Timberlake bei Usher, tačiau Byberis pasirinko Ušerį. Pilnas vardas Justin Drew Bieber. Bieber išleido savo debiutinį EP , Mano pasaulis , 2009 m. Jis tapo platininiu JAV. Dainininkas tapo pirmuoju menininku, kurio septynios dainos iš debiutinio albumo pateko į „Billboard Hot 100“. Bieber išleido savo pirmąjį studijinį albumą „My World“ , kovo 2010. Bieber išleido savo antrąjį studijinį albumą 2011 lapkritį ir netrukus jis tapo numeris vienas "Billboard 200“ . Vėliau Bieber išleido savo trečiąjį studijinį albumą „Believe“,2012 m. Jis tapo ketvirtuoju top'u JAV . Bieber gavo daugybę apdovanojimų: Metų menininkas, 2010 Amerikos Muzikos Apdovanojimas , 2012 Amerikos muzikos apdovanojimas, buvo nominuota už geriausią „New Artist "ir" Best Pop Vocal Album ,"Grammy" apdovanojimas . Visų pasaulio gerbėjų vadinamas " Beliebers ", ir daugiau nei 40 milijonų pasekėjų turintis Twitter, jis buvo pripažintas "Forbes" žurnalo 2012 m. trečiasis galingiausių įžymybių pasaulyje. Tačiau nuo 2013 m. Bieber nukrito iki 9 numerio sąraše . Jis uždirbo per pastaruosius 12 mėnesių 55 milijonų JAV dolerių .

Mira 7 kl. ( medžiaga iš socialinių tinklų)


Eminem

Idėja!

Idėja Kalėdoms

Eminem

Marshall Bruce Mathers III (g. 1972 m. spalio d., Sent 17 Džozefas, Misūris, JAV), geriau žinomas savo sceniniu vardu Eminem (stilizuotai – EMINƎM) arba alter ego Slim Shady, yra iš Mičigano kilęs garsus amerikiečių reperis, dainų tekstų autorius, įrašų prodiuseris, visame pasaulyje pardavęs daugiau kaip 77 mln. savo albumų kopijų ir aktorius. Eminem taip pat priklauso jo įkurtai repo grupei“ D12“ ir yra dueto“Bad Meets Evil“ narys. Eminem, tikrasis vardas ir pavardė Marshall Bruce Mathers III, gimė 1972 lapkričio 17-tą, St. Joseph mieste, Misūrio valstijoje. Jis buvo vienintelis Deborah R. (Nelson) Mathers-Briggs (gimė 1955) ir Marshall Bruce Mathers, Jr (gimė 1947) vaikas. Eminemo tėvas paliko šeimą, kai sūnui buvo vos metai su puse. Nuo to laiko Marshall'ą auklėjo viena mama. Kai Eminemui sukako 12, jie kraustėsi iš miesto į miestą (Saint Joseph, Savannah, Kansas City) tol, kol įsikūrė Warren mieste Mičigano valstijoje. Paauglystės metus Marshallas praleido Detroite. Vaikystėje, prieš atrasdamas hip hop'ą, Marshallas buvo susidomėjęs pasakojimų, siužetų kūrimu ir jis troško tapti komiksų kūrėju. 1982-aisiais Eminemo motina iškėlė ieškinį mokykloje D'Angelo Bailey'ui dėl patyčių prieš jos sūnų. Šį laikotarpį Eminem'as prisimena savo dainoje Brain Damage. Kai Marshallui buvo devyneri, jo dėdė iš motinos pusės Ronald "Ronnie" Polkinghorn (19711991) supažindino sūnėną su repo žanru duodamas pasiklausyti Ice-T singlo Reckless kopijos. Paauglystėje gavęs Beastie Boys albumo Licensed to Ill kopiją, Eminemas susidomėjo muzika. Pasislėpęs po "M&M" pseudonimu, jis pradėjo mėgėjiškai repuoti,keturiolikos prisijungė prie hip hopo grupės "Bassmint Productions". Šiuo laikotarpiu jie išleido antrąjį EP muzikinį albumą pavadintą „Steppin' onto the Scene“. Vėliau grupė pakeitė pavadinimą į „Soul Intent“ir 1995 jie išleido savo pirmąjį albumą „Backstabber“, padedami įrašų kompanijos „Mashin' Duck Records“. Nors Marshallas buvo užregistruotas į Linkolno mokyklą „Warren“, jis dažnai dalyvaudavo improvizacinėse repo kovose Osborno mokykloje rytų Detroite. Nepaisant kovos dominuojančioje juodaodžių industrijoje, Eminemui pavyko išsikovoti publikos simpatijas pogrindinio repo sferoje. Pakartojęs tris kartus devintos klasės kursą (už pravaikštas ir žemus balus) Marshallas buvo išmestas iš mokyklos septyniolikos. Roma 7kl. (medžiaga iš socialinių tinklų)

5

Balandis  
Balandis  
Advertisement