Page 1

værktøj og kemi

Skruetrækkersæt

Nov-dec 2018

6 dele. Lige kærv str. 0,5 x 3 – 1,2 x 6,5 og kryds kærv str. PH1 og PH2. Varenr.: 058808

129,-

Skruetrækkersæt 5 dele. Lige kærv str. 0,8 x 4,5 - 1 x 5,5 - 1,2 x 7 og kryds kærv str. PH1 – PH2. Gennemgående stål. Varenr.: 810U-1/5

249,TORX skruetrækkersæt 6 dele. Str: T 10, T 15, T 20, T 25, T 27 og T 30. Varenr.: 810T/6

199,-

Slagnøgle

Slagnøgle

Vinkel slagnøgle

1/2” 1200 Nm. Varenr.: 9012M-1

1/2” 1400 Nm. Varenr.: 9012MT

1/2” 450 Nm. Varenr.: 9012A-1

1.499,-

1.499,-

1.499,-

Dandyvej 5c | 7100 Vejle | Tlf 7536 7575 | mail@blite.dk Tilbuddene er gældende så længe lager haves dog senest til 31.12.2018 . Der tages forbehold for trykfejl. Alle priser er i kr. og er ekskl. moms, levering og fragt. BLITE.DK


IPL-LED

HI-LED

149,-

239,-

Incl. batterier (AAA) IP67 Varenr. 4933459440

C12 RT/0

Varenr. 4933427183

C12 MT-0

Varenr. 4933427180

Incl. batterier (AAA) Varenr. 4933459441

C12 RAD/0

Varenr. 4933416900

FRIT VALG M12 SI-0

Varenr. 4933459760

749,-

C12 HZ/0

Varenr. 4933411925

M12 BIW38-0

M12 JSSP-0

M12 AL-0

C12 JSR

M12 BSD-0

M12 BPD-0

M12 BIW12-0

M12 BID-0

Varenr. 4933441985

Varenr. 4933447135

Varenr. 4933448380

Varenr. 4933441950

Varenr. 4933451394

Varenr. 933447134

FØLG OS på Facebook & LinkedIn Se billeder, nyheder og gode tilbud

Varenr. 4933416365

Varenr. 4933441955


HD18 CS-0

M18 BSX-0

M18 BJS-0

HD18 AG125-0

C18 HZ-0

M18 BMT-0

Varenr. 4933419134

Varenr. 4933441502

Varenr. 4933447275

Varenr. 4933416785

Varenr. 4933451391

Varenr. 4933446203

FRIT VALG M1418C6

Varenr. 4932430086

M18 BHG-0

Varenr. 4933459771

M18 BH-0

Varenr. 4933443320

999,-

C18 RAD-0

Varenr. 4933427189

M18 CBLPD-0 Varenr. 4933464319

2XM18 B4+LADER Varenr. BATSET2

M18 JSR-0

Varenr. 4933451250

M18 BLID-0

Varenr. 4933448452

M18 BIW12-0 Varenr. 4933443590

RING NU PÅ 7536 7575 FOR BESTILLING · VI HAR ÅBENT ALLE HVERDAGE 8-16


ARBEJDSLAMPER, LYGTER OG TILBEHØR Elwis TL2R genopladelig arbejdslampe

Trefod til TL2R

Varenr: EL80020

Varenr: EL80020-S4

599,-

299,Magnet holder til TL2R. Varenr: EL80020-S1

99,Motorhjelmholder til TL2R Varenr: EL80020-S2

299,-

Miniform arbejdslampe

20W arbejdslampe

Genopladelig COB LED arbejdslampe. Varenr: 03.5060

Med 2 lysstyrker og sensor Varenr: 350-00020MS

249,-

399,-

Elwis D4 5W Lampe Varenr: EL14054

349,-

I-VIEW pandelampe Varenr: 03.5026

349,-

Elwis genopladelig lygte Varenr: EL700S8

Elwis H2 pandelampe Genopladelig. Varenr: EL700H2

499,-

499,-

Elwis VAQS S5, LED Flashlight Varenr: EL700S5

249,-

FØLG OS på Facebook & LinkedIn Se billeder, nyheder og gode tilbud


VÅD-/TØRSTØVSUGER I HØJ KVALITET Waterking XL

Artos

Effekt: 1300 W Beholder: 45 l Varenr: 867-109900

Effekt: 1200 W Beholder: 30 l Varenr: 867-116001

2.499,-

1.199,-

Poser til begge Varenr: 867-101020

99,-

BOR, GEVIND OG UNDERSÆNKERSÆT Ruko 3i1 box Ruko 19 dele HSSE 5% cobalt borkassette 1-10 mm Ruko 7 dele HSSE 5% cobalt snittappesæt 3-12 mm Ruko 6 dele HSS undersænkersæt 90° 6,3-20,5 mm Vare nr. 131003

1.099,Kuffert med bor Med 220 spiralbor DIN 338 HSS 1-13 mm. Varenr: A214220

1.499,TÆNGER Kombitang Med rillede kæber. Varenr: NEJI1

299,-

Kombitang

Med rillede kæber 204 mm Varenr: NEJI2

399,Sætpris

Varenr: NEJISÆT

Spidstang 190 mm. Varenr: NEJI3

399,-

899,-

RING NU PÅ 7536 7575 FOR BESTILLING · VI HAR ÅBENT ALLE HVERDAGE 8-16

Blite Avis Nov-Dec  
Blite Avis Nov-Dec