Page 1

ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ 1994

ОРГАН З ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ЗАХІДНИИ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИИ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ У нас є підтверджений рівень компетенції і досвіду для виконання робіт з сертифікації та оцінки відповідності продукції, а також для реалізації проектів різного ступеня складності.

79037 м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 233А e-mail: oov@zetc.lviv.ua тел/факс: (032) 294 89 76 тел. моб.: (066)1745971 web: www.sert-zetc.lviv.ua


1994

ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ Це - комплекс процедур, що демонструють відповідність продукції вимогам нормативних документів чи відповідного технічного регламенту.

Переваги оцінки відповідності. - Конкурентна перевага перед іншими виробниками. - Підтвердження дотриманих вимог законодавства. - Доступ і грарантія вільного руху продукції на ринку. - Виключення проблем взаємного визнання продукції.

Хто має право проводити оцінювання. Оцінку відповідності продукції вимогам технічних регламентів повинні проводити призначені органи, що пройшли попередньо процедуру акредитації. ООВ Західний ЕТЦ відповідає усім цим критеріям.

Основні етапи оцінювання. Отримання заявки. Підписання договірних документів. Короткотерміновий аналіз поданих документів. Випробування та експертиза типу продукції. Отримання сертифікату та права маркування продукції. Вся процедура від подачі заявки до отримання сертифікату в Західному ЕТЦ займає не більше двох місяців.

Сертифікація продукції. Сертифікація продукції проводиться в ООВ Західний ЕТЦ на добровільних засадах, на умовах, визначених договором.

79037, Львів, вул. Б.Хмельницького, 233А

(032) 293 22 60

zetc@mail.lviv.ua

Флаер а4  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you