Page 1

Лилии - букет невесты

Лілії - букет нареченої Біла лілія є символом цнотливості, невинності і чистоти. Весільний букет з білих лілій ідеально підкреслить це в іміджі нареченої. Замовити весільний букет треба заздалегідь з кількох причин. Відкриття бутонів лілії займає деякий час, від 4 до 5 днів. Щоб швидко і красиво відкрити лілію флористи ставлять квіти до кімнати при температурі +25 градусів. Світло не вимикають 24 години. Для весільного букета зазвичай відбирають однобутонние стебла лілій, так як всі вони рівною величини. Ще один дуже важливий момент, як тільки лілія прочиниться треба відразу видалити всі тичинки. Якщо не зробити це вчасно, то пилок забруднить спочатку квіти, а потім плаття нареченої. Багато хто запитує мене, чому букет нареченої коштує так дорого, він же такий маленький?

Весільний букет з лілій

Відповім по одеськи запитанням на запитання. А ви хочете добірні квіти у весільному букеті або все підряд? Ось одна з причин. Флористи на весільний букет замовляються квіти з запасом. Квіти не відкриваються в один момент все одного розміру. Один бутон відкрився раніше, а іншому треба ще цілий день, хоча знаходяться вони в однакових умовах. У маленькому букеті будь-яка неточність або дефект буден видно відразу. Тому часу, витраченого флористом на створення весільного букета піде набагато більше, ніж на великий букет.

Букет повинен бути ідеально красивим з усіх боків, тому флорист буде прискіпливо крутити весільний букет біля дзеркала, і переглядати його у всіх положеннях. Чому? Та тому що він не буде стояти в вазочці у вас вдома в одному положенні. Він буде весь день в руках у нареченої, на яку будуть дивитися тисячі очей з різних положень. Він буде майже на всіх фотографіях, які увійдуть у весільний альбом. Цей букет буде на весільному відео. Не змушуйте флориста економити на букеті, а дайте йому волю фонтазіі і у вас буде дивовижний весільний букет нареченої.

Лілії букет нареченої  
Лілії букет нареченої  
Advertisement