Page 1


LIKEaBIKE dviratukas?..........................3 LIKEaBIKE filosofija..........................4 Unikali idėja...............................5 Istorija..................................6 Specifikacija......................7 Dviratuko sandara........8 LIKEaBIKE dviratukai Forest........................10 Mountain......................11 Mini..................................12 Spoky...................................13 Wing........................................14 Midi............................................15 Jumper............................................16 Jumper specifikacija...........................17 Dviratukų palyginimai..................18 Kontaktai............................20


LIKEaBIKE yra unikalus medinis dviratukas skirtas 2-5 metų vaikams. Tai - neįtikėtina pramoga! Važinėjimas šiuo dviratuku įtakoja vaikų motorinių įgūdžių vystymąsi bei moko išlaikyti pusiausvyrą. Bandymas vairuoti LIKEaBIKE vaikas ugdys pasitikėjimą savimi.

3


Kokybė Visi mediniai LIKEaBIKE modeliai yra parduodami su medvilninėmis sėdynėmis ir guminėmis rankenomis ant vairo. Papildomai galima įsigyti odines sėdynes ir įvairių spalvų medvilnines sėdynes.

Konstrukcija Pagamintas iš lakuoto beržo/bukmedžio jūrinės faneros, aukštos kokybės plieno, veltinio, tekstilės ir gumos. Šios medžiagos iškelia LIKEaBIKE aukščiau už konkuruojančius gaminius.

Aktyvumas: Jūsų vaikai gali būti judrūs jau nuo pirmųjų gyvenimo metų, o taip pat jie gali vystyti stiprius emocinius ryšius ir prisiminimus susijusius su jų pirma judrumo patirtimi.

Pusiausvyra: Jūs būsite sužavėti tuo kaip greitai jūsų vaikas vysto koordinacijos ir judrumo įgūdžius.

Jokių papildomų ratukų: Vaikams, kurie išmoko važinėti LIKEaBIKE dviratukais, nereikės važinėti su mokomaisiais ratukais kai jie persės ant tikrų dviračių.

Specialūs poreikiai: Šie dviratukai yra tinkami specialiųjų poreikių vaikams, nes tai yra natūralus būdas jų motorinių įgūdžių vystymui.

4


Kaip ir nuo pirmųjų 1997 metų šiandien visi LIKEaBIKE mediniai dviratukai yra gaminami rankomis KOKUA gamykloje Vokietijoje, prižiūrint Rolf Mertens. Unikali idėja, išskirtinis dizainas, didžiulis pasisekimas rinkoje pastūmėjo ir kitas kompanijas gaminti LIKEaBIKE dviratukų analogus/kopijas. Tačiau tik KOKUA gali pasigirti sukūrę pirmajį mokomajį dviratuką vaikams LIKEaBIKE, kuris iki šiol išlaiko aukštus kokybės ir saugumo standartus. Das Original. Kokybė, saugumas, laisvės pojūtis...

Jūsų vaikui TAI patiks! 5


Kai 1997 metų pavasarį pirmą kartą dviejų metų Niklas Mertens išvažiavo su savo tėvo rankų darbo mediniu dviratuku “žmonės tiesiog negalėjo atitraukti akių”. Kaip mama Beate sakė:

1997

“Jis tik sustodavo pavalgyti ir pamiegoti”. Tai ir buvo idėja, kurią Rolf ir Beate Mertens įgyvendino, sukurdami pirmąjį LIKEaBIKE 1997 metais. Tą pačią vasarą ir buvo įkurta kompanija KOKUA.

2004

Sukurtas LIKEaBIKE Racer. Tai pirmieji tobulinimo ir bandymų metai. Pirmi pardavimai jau pavasarį, pasirodo straipsniai žurnaluose.

Sukurtas LIKEaBIKE Forest dviratukas.

1998/1999

Išauga pardavimai Vokietijoje, parduoti pirmieji dviratukai kitose Europos šalyse.

Sukurtas LIKEaBIKE Jumper dviratukas. Taip pat sukurti priedai mediniams LIKEaBIKE dviratukams: krepšys ant rėmo ir vairo, priekaba, kojelė, lemputė Froglight ir kt.

2000

2006

Sukurtas LIKEaBIKE Mountain dviratukas.

Pristatytas KOKUA šalmas, pirštinės .

2002

2007

Sukurtas LIKEaBIKE Spoky dviratukas.

2003

Mediniai LIKEaBIKE dviratukai už dizainą gauna trečios vietos apdovanojimą Nurnbergo žaislų parodoje. 6

2005

LIKEaBIKE Jumper ir priedų gama papildyta naujomis spalvomis. Sukurta riboto tiražo LIKEaBIKE White Mountain ir Denim Mountain serijos.

2010

Sukurtas LIKEtoBIKE dviratukas


Unikali patentuota vairo konstrukcija neleidžia vaikui per daug pasukti vairo ir taip apsaugo nuo staigaus kritimo (vairą galima pasukti 15° į kiekvieną pusę). Vairo konstrukcija padaryta taip, kad vaikas negalėtų įkišti pirštų tarp vairo ir rėmo. Nepaliekančios žymių, pripučiamos guminės aukštos kokybės firminės padangos. LIKEaBIKE mediniai dviratukai tinkami vaikams nuo 2 iki 6 metų. Svarbu pasirinkti tinkamo dydžio dviratuką - tam reikalinga žinoti vaiko vidinės kojos pusės ilgį (žr. palyginamąją lentelę). LIKEaBIKE mediniai dviratukai pagaminti iš kietos lakuotos Europietiškos jūrinės faneros, kuri yra daug brangesnė už žemesnės kokybės fanerą, dažnai naudojamą kitų vaikiškų dviratukų gamybai. Jūrinė fanera yra naudojama jachtų ir motorinių katerių gamyboje. Ji yra ilgaamžė ir nepaprastai stipri, atspari deformacijai ir turinti nepaprastas mechanines savybes. Kiti medinių dviratukų komponentai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, veltinio, tekstilės ir gumos. Rankų darbo sėdynės yra pagamintos naudojant 100% natūralią medvilnę. Buvo atlikti griežti patikrinimai, kad užtikrintų jog jų komponentuose nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Kiekvienas LIKEaBIKE dviratukas yra rankų darbo, pagamintas ir surinktas Vokietijoje. 7

Guminės rankenos ant vairo apsaugo mažas vaiko rankas nuo trinties. Ratuose esantys guoliai užtikrina lengvą ir tylų važiavimą. Gamintojo suteikiama 2 metų garantija. Vairo konstrukcija padaryta taip, kad vaikas negalėtų įkišti pirštų tarp vairo ir rėmo. Ekspertų patvirtintas ir pelnęs apdovanojimą už dizainą „SpielGut“ (liet. „Geras žaidimas“). Šis apdovanojimas parodo, kad LIKEaBIKE buvo vaikų išbandytas ir ištirtas ekspertų, kurie pateikė teigiamas išvadas. Pagrindiniai kriterijai yra šie: žaislo vertė, medžiaga, meistriškumas, konstrukcija, patvarumas, saugumas, dizainas, dydis, kiekybė, instrukcijos kokybė žaidžiant ar surenkant, tinkamumas atitinkamoms amžiaus Sertifikuotas pagal DIN EN71 žaislų saugumo 1, 2 ir 3 dalį. Pažymėtas CE.


Vairas yra vienintelė dalis, kurią reikia surinkti

Medvilninė sėdynė yra lengvai nuimama ir plaunama

Tarpas tarp šakės ir rėmo yra pripildytas veltinio, kad apsaugotų nuo sužeidimų

Purvasaugis

Mediniai diskai apsaugo nuo sužeidimų

Pripučiamos gruoblėtos padangos tinkamos važinėtis lauke, guma nepalieka žymių važinėjant ir viduje

Keturių pozicijų reguliuojamas sodynės aukštis

8


Visi medinių LIKEaBIKE dviratukų modeliai struktūriškai yra beveik identiški. Yra tik nežymūs svorio, rėmo ir ratų skirtumai.

Matmenys: ilgis 81 cm aukštis 53 cm plotis ties rankenomis 33 cm sėdynės aukštis yra reguliuojamas keturiomis skirtingomis pozicijomis: nuo 33 iki 42 cm svoris apie 3,4 kg.

42 cm 33 cm

53 cm

81 cm 9


LIKEaBIKE Forest Forest dviratukas pagamintas iš buko ir su gruoblėtomis pripučiamomis padangomis puikia tinka įvairioms važiavimo sąlygomis, t.y. miško keliukais, trinkelėmis ir kt. nelygiais paviršiais lauke. 10


LIKEaBIKE Mountain Mountain dviratukas turi medinius ratus su pripučiamomis padangomis. Tinka važinėti ant kietų arba ant mikštų pavišių, lauke ar viduje. 11


LIKEaBIKE Mini Mini dviratukas sukurtas mažiausiems dviratininkams. Dėka unikalaus nuožulnaus dviratuko rėmo vaikas ant jo gali užlipti jau nuo 18 mėnesių. Mini dviratukas turi medinius ratus su pripučiamomis padangomis. Tinka važinėti ant kietų arba ant mikštų pavišių, lauke ar viduje. 12


LIKEaBIKE Spoky Spoky turi lengvo lydinio ratus tam, kad būtų panašus į „tikrą dviratį“. Tai vienintelis LIKEaBIKE dviratukas su stipinais. Būtent šie ratai ir pripučiamos padangos leidžia dviratukui važiuoti puikiai tiek ant kietų, tiek ant minkštų paviršių, viduje ir lauke.

13


LIKEaBIKE Wing Wing dviratukas turi specialius pakojus, ant kurių patogu susikelti kojas riedant dviratuku. Kaip ir Mountain dviratukas turi medinius ratus su pripučiamoms padangoms. Tinka važinėti ant kietų arba minkštų paviršių, lauke ar viduje. 14


LIKEaBIKE Midi Midi dviratukas skirtas didesniems, aukštesniems vaikams. Jis turi didesnius ratus ir didesnį rėmą. Mediniai ratai su pripučiamomis padangomis leidžia važinėti ant kietų arba minkštų paviršių, lauke ar viduje. 15


LIKEaBIKE Jumper Jumper pagamintas iš aliuminio ir turi unikalų galinės šakės amortizatorių. Dviratuko vairuotojo patogumui sumontuota odinė sėdynė, Schwalbe Big Apple padangos, vairavimo saugumo įtaisas apsaugantis nuo staigaus kritimo. Komplekte yra du sėdynės aukščio reguliavimo vamzdžiai. LIKEaBIKE Jumper yra aukščiausios kokybės ir ypatingo dizaino mokomasis vaikiškas dviratukas.

16


Patogi oda aptraukta sėdynė. Reguliuojamas sėdynės aukštis. Komplekte pridedami du sėdynės vamzdžiai. Naudojant trumpąjį vamzdį sėdynės aukštis gali būti nuo 34 iki 40 cm, o naudojant ilgąjį vamzdį - nuo 41 iki 47 cm. Papildomai galima įsigyti galinio rato stadbį (į komplektą neįeina). Gamintojo suteikiama 2 metų garantija. Jumper tinkamas vaikams nuo 3 iki 6 metų. Vaiko vidinės kojos pusės ilgis turi būti ne mažesnis nei 34 cm. Jumper sukurtas Vokietijoje, tačiau pagamintas amerikiečių Dahon firmos specialistų. Jumper dviratukas turi unikalų galinės šakės reguliuojamą amortizatorių, kurio dėka dviratuku ypač smagu vaikams važinėtis kalniukais, vaikiškais "tramplynais". Kiekvienas kelio nelygumas vaikams taps pramoga! Jumper dviratuko detalės (rėmas, šakės ir ratlankiai) pagamintos iš aukštos kokybės 7005 aliuminio yra lengvos ir funkcionalios. Šis aliuminio lydinys pasižymi stiprumu ir atsparumu tempimo jėgai, naudojamas aukštos klasės dviračių rėmų gamyboje.

Ekspertų patvirtintas ir pelnęs apdovanojimą už dizainą „SpielGut“ (liet. „Geras žaidimas“). Šis apdovanojimas parodo, kad LIKEaBIKE buvo vaikų išbandytas ir ištirtas ekspertų, kurie pateikė teigiamas išvadas. Pagrindiniai kriterijai yra šie: žaislo vertė, medžiaga, meistriškumas, konstrukcija, patvarumas, saugumas, dizainas, dydis, kiekybė, instrukcijos kokybė žaidžiant ar surenkant, tinkamumas atitinkamoms amžiaus grupėms. Sertifikuotas pagal DIN EN71 žaislų saugumo 1, 2 ir 3 dalį. Pažymėtas CE.

Plieninės ratlankių ašys su įpresuotais guoliais. Vairavimo saugumo įtaisas neleidžia per daug pasukti vairo ir taip apsaugo nuo staigaus kritimo. Esant poreikiui jį galima nuimti. Gaminant dviratuką didelis dėmesys skirtas ratams. 12’’ padangos pagamintos pasaulyje garsios vokiečių kompanijos Schwalbe Big Apple. Padangos turi specialią apsaugą nuo pradūrimo, taip pat yra šviesą atspindintys atšvaitai.

17


18


Dvirtaukai ir kam pritaikyti

LIKEaBIKE Forest

Dėka gruoblėtų padangų ypač tinka įvairioms važiavimo sąlygomis, t.y. miško keliukais, trinkelėmis ir kt. nelygia is paviršiais lauke.

LIKEaBIKE Mountain

Universalus dviratukas važinėtis tiek lauke, tiek viduje

LIKEaBIKE Spoky

Tai vienintelis LIKEaBIKE medinis dviratukas, turintis ratus su stipinais

LIKEaBIKE Wing

Turi specialius pakojus, ant kurių patogu susikelti kojas riedant dviratuku.

LIKEaBIKE Mini Skirtas patiems mažiausiems vaikams

LIKEaBIKE Midi Skirtas didesniems vaikams

LIKEaBIKE Jumper

Mėgstantiems smagų pasivažinėjimą kalniukais (yra įtaisyti amortizatoriai prie galinio rato) / labiausiai panašus į tikrą dviratį / galima pritaisyti stabdžius

Svoris

Sėdynės aukštis / vaiko vidinės kojos pusės ilgis

Vairo aukštis

Dviratuko ilgis

3,7 kg

33-42 cm (4 pozicijos)

52 cm

83 cm

gruoblėtos pripučiamos padangos, mediniai ratlankiai

12,5"

ypač kieta buko jūrinė (klijuota) fanera

30o (15o į kiekvieną pusę)

žalia

3,5 kg

33-42 cm (4 pozicijos)

52 cm

83 cm

pripučiamos padangos, mediniai ratlankiai

12,5"

beržinė jūrinė (klijuota) fanera

30o (15o į kiekvieną pusę)

mėlyna, raudona

3,4 kg

33-42 cm (4 pozicijos)

52 cm

83 cm

pripučiamos padangos, lengvo lydinio ratlankiai su stipinais

12,5"

beržinė jūrinė (klijuota) fanera

30o (15o į kiekvieną pusę)

mėlyna, raudona

3,9 kg

33-42 cm (4 pozicijos)

54 cm

84 cm

pripučiamos padangos, mediniai ratlankiai

12,5"

beržinė jūrinė (klijuota) fanera

30o (15o į kiekvieną pusę)

3,6 kg

28-37 cm (4 pozicijos)

54 cm t

83 cm

pripučiamos padangos, mediniai ratlankiai

12,5"

beržinė jūrinė (klijuota) fanera

30o (15o į kiekvieną pusę)

4,2 kg

44-56 cm (5 pozicijos)

58 cm

94 cm

pripučiamos padangos, mediniai ratlankiai

12,5"

beržinė jūrinė (klijuota) fanera

30o (15o į kiekvieną pusę)

3,4 kg

34-47 cm (yra du sėdynės vamzdžiai)

49 -51 cm

91 cm

pripučiamos Schwalbe Big Apple padangos su apsauga nuo pradūrimo bei atšvaitais, lengvo lydinio ratlankiai su stipinais

12,5"

aukštos kokybės 7005 aliuminio lydinys

40o (20o į kiekvieną pusę)

Ratai

Ratų skersmuo

Dviratuko rėmas

Vairo pasukimo

Spalvoss

žalia, oranžinė, mėlyna, raudona,

19


Voveriukas.lt katalogas  
Voveriukas.lt katalogas  

Voveriukas.lt LIKEaBIKE katalogas.LIKEaBIKE yra unikalus medinis dviratukas skirtas 2-5 metų vaikams. Važinėjimas LIKEaBIKE yra neįtikėtina...

Advertisement