Page 71

Jeugdherbergen ‘De Peerdevisser’ Duinparklaan 41 8670 Oostduinkerke T 058 51 26 49 T 058 52 28 80 oostduinkerke@vjh.be www.peerdevisser.be

‘De Wullok’ Ruitersstraat 9 8370 Blankenberge T 050 41 53 07 F 050 42 60 14 blankenberge@vjh.be www.jeugdherbergen.be

‘De Ploate’ (MEC) Langestraat 82 8400 Oostende T 059 80 52 97 F 059 80 92 74 oostende@vjh.be www.deploate.be

Zeeklassencentra Aan de kust bevinden zich talrijke vakantiecentra die accommodatie voor kinderen, jongeren en groepen verzorgen. Hier volgt slechts een greep uit het aanbod. Saint-Antoine / Mehuys-Leterme Sabine Flipper Pylyserlaan 25 8670 Koksijde Sint-Elisabethlaan 46 T 058 52 03 87 8660 De Panne F 058 52 34 73 T 058 41 44 40 info@delhuzo.be F 058 41 33 11 www.delhuzo.be info@flipper.be www.flipper.be J-club Blauwe Distelweg 2 8660 De Panne T 058 41 23 41 F 058 42 12 68 j-club@telenet.be www.j-club.be Hotel Cajou Nieuwpoortlaan 42 8660 De Panne T 058 41 13 03 F 058 42 01 23 info@cajou.be www.cajou.be Strandpark De Panne Nieuwpoortlaan 151 8660 De Panne T 058 42 02 22 info@strandpark.be www.strandpark.be

Reigersnest / De Rynck Erik Prins Boudewijnlaan 39 8670 Koksijde/Sint-Idesbald T 058 51 29 25 F 058 52 27 31 reigersnest@gezinsbond.be www.gezinsvakantie.be Midwester Koninklijke Prinslaan 36 8670 Koksijde T 058 51 92 22 F 058 52 17 41 midwester@cjt.be www.midwester.be Het Vissershuis Westhinderstraat 13 8670 Oostduinkerke T 058 51 14 07 F 058 52 02 74 vissershuis@natuurvriendenhuis.be www.natuurvrienden.be Reservaties zeeklassen via Zee en Sport: info@jongerenservice.be

71

Koers naar Zee (2011)  

Excursiegids voor het secundair onderwijs In de loop van september verschijnt de gloednieuwe informatieve brochure over de uitstappen aan z...

Koers naar Zee (2011)  

Excursiegids voor het secundair onderwijs In de loop van september verschijnt de gloednieuwe informatieve brochure over de uitstappen aan z...

Advertisement