__MAIN_TEXT__

Page 1

4

Місто: день за днем Шановні мешканці міста!

26 листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Це день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників під час голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 pоків. Голодомор 1932-1933 років є найбільшим злочином ХХ століття проти українського народу. Це був геноцид, що призвів до багатомільйонних втрат у сільській місцевості на території Української РСР. Понівечені людські долі. Десятки мільйонів ненароджених. Немислимий масштаб цієї трагедії… Ці жахливі сторінки нашої історії неможливо стерти та забути. Сьогодні ми повинні не просто віддавати данину пам’яті, але й винести для себе уроки з історії нашої держави, щоб подібне ніколи не повторилося. Ми повинні донести біль і горе минулого до наших нащадків, щоб вони знали, розуміли і в майбутньому не допустили подібного. Пам'ятати і ніколи не забувати про мільйони невинно убієнних та тих, хто так і не з'явився на цей світ – справа нашої людяності та гідності. Тож вічна їм пам'ять ! З повагою, міський голова С.Анощенко У зв'язку з пам'ятною датою, 25 листопада о 15.00 год. в дитячій музичній школі відбудеться вечір – реквієм. 26 листопада о 16.00 пам'ять жертв голодоморів буде вшановано хвилиною мовчання та Загальноукраїнською акцією «Запали свічку».В цей день в церквах міста відправлять поминальне богослужіння.

Виконавцем послуг визначено КП «Житлокомунсервіс»

18 листопада виконавчий комітет Кузнецовської міської ради одноголосно прийняв два важливих «комунальних» рішення: «Про визначення виконавця послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради з 01.12.2016 року». Відповідно до прийнятих рішень, виконавцем послуги визначено комунальне підприємство «Житлокомунсервіс», яке з 1 грудня буде укладати зі споживачами договори про надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Разом з тим, міський голова наголосив на тому, що після прийняття вищезазначених рішень тарифи не зміняться. «Прошу усіх мешканців міста з розумінням віднестись до ситуації та з 1 грудня укласти договір з КП «Житлокомунсервіс», – зазначив міський голова Сергій Анощенко. – «Житлокомунсеріс» – міське комунальне підприємство, тож його стала робота забезпечить не лише стабільну виплату заробітної плати працівникам, а й чисте, охайне місто для усіх мешканців». В свою чергу, директор КМКП Ігор Семенюк наголосив на тому, що оскільки в очолюваного ним комунального підприємства арештовано всі рахунки, надавати якісні послуги населенню комунальники просто не в змозі: «Відповідно до прийнятого виконкомом рішення, КМКП більше не є надавачем послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Тож звертаюсь до всіх мешканців міста з проханням з 1 грудня 2016 року укласти договори з КП «Житлокомунсервіс». Договори, укладені споживачами з КМКП, з 1 грудня автоматично стануть не дійсними. Особливо важливо вчасно переукласти договори тим мешканцям, які отримують субсидії від держави на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Адже не маючи такого договору, ви не зможете отримати субсидію». Директор КП «Житлокомунсервіс» Сергій Мушик розповів, що наразі вже проведено величезну роботу спільно з працівниками КМКП, які з 1 грудня будуть працювати в «Житлокомунсервісі»: «Хочу запевнити, що комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» готове взяти на себе величезну відповідальність та забезпечити мешканцям міста можливість й надалі отримувати якісні комунальні послуги. Рахунки в нашого підприємства відкриті, роботу вже організовано, тож впевнений, що затримок із виплатою заробітної плати на підприємстві не буде». Аби укласти договір з КП «Житлокомунсервіс» мешканцям міста необхідно звернутися в ЖЕД №1 або ЖЕД №4. Контактні телефони для довідок: 2-11-11, 3-89-55 (ЖЕД №1), 0673628492, 0673611216 (ЖЕД №4).

На засіданні виконкому розглянули 29 питань

Відзначили День Гідності і Свободи

Три роки тому у Києві на Майдані Незалежності розпочалася Революція Гідності. Сотні нескорених українців вийшли на Майдан відстоювати демократію, права і свободи людини. Це були справжні патріоти, які на вівтар свободи поклали своє здоров’я й життя. За кілька місяців боротьби загинуло більше сотні кращих синів і дочок України. У третю річницю Революції Гідності у нашому місті вже традиційно відбувся мітинг-реквієм, під час якого згадували усіх сучасних Героїв, які загинули за волю і незалежність України. Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять наших загиблих земляків – Героїв Сергія Тарасюка, Максима Турика та Андрія Соколенка, молилися за упокій їхніх душ. По завершенню мітингу-реквієму відбулася Хода пам'яті вулицями міста та покладання квітів до Меморіалу Героїв Небесної Сотні, меморіальної дошки Сергія Тарасюка, на могили загиблих Героїв.

Відбулося перше засідання молодіжної ради

17 листопада 2016 року у міській раді відбулося перше засідання консультативно-дорадчого органу, створеного з метою проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики у місті – молодіжної громадської ради при міському голові. На зустрічі були присутні 10 з 15 членів молодіжної ради, міський голова Сергій Анощенко, начальник управління освіти Олена Корень, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Ольга Олещук, голова комітету з фізичної культури і спорту Анатолій Шкабура та директор МЦСССДМ Світлана Пашко. Також підтримати активну молодь прийшли депутати міської ради та представники громадськості. Міський голова Сергій Анощенко привітав молодих лідерів й висловив сподівання, що їхні неординарні пропозиції та ідеї будуть цікавими та корисними для міста, допоможуть вирішити чимало проблем, а молодіжна рада при міському голові працюватиме активно та ефективно. Під час засідання члени молодіжної ради розглянули усі заплановані питання порядку денного: внесли зміни до Положення ради (передбачивши можливість дострокового входу та виходу з ради), затвердили план роботи на 2017 рік та пропозиції до проектів міських програм, погодили питання щодо підписання меморандуму про співпрацю з радою старшокласників «Ватра» та Всеукраїнською молодіжною організацією МНК. Окрім того, голова молодіжної ради Вікторія Олійник розповіла присутнім про заплановані на 2017 рік заходи. «Сьогодні молодіжна рада міста Кузнецовськ вперше провела офіційні збори. Обговорили плани на 2017 рік, наші заходи і сам процес співпраці молоді з міською радою, управлінням освіти та різними відділами виконавчого комітету. І, звісно ж, презентували орієнтовний план заходів молодіжної ради на 2017 рік, – підсумувала голова молодіжної ради при міському голові Вікторія Олійник. – Хочемо висловити подяку усім, хто сьогодні був присутнім і дійсно долучився до наших обговорень та дискусій, адже реформування молодіжної політики необхідне зараз як ніколи раніше. Наш дійсно амбіційний план вразив усіх присутніх своїм різноманіттям і кількістю запланованого (60 заходів на 2017 рік, а це частіше, ніж раз на тиждень). Звісно ж, ми розуміємо, що робота тільки починається і виконати усе заплановане буде геть не легко, але сил і натхення після сьогоднішньої зустрічі дійсно вдосталь. Останнє, що маємо повідомити: сьогодні затвердили зміни до положення і зовсім скоро відкриємо конкурсний відбір до нашої команди активних і ініціативних, тому запрошуємо усіх до співпраці». На завершення заходу Вікторія Олійник та Дмитро Бенько запросили молодь міста долучатися до творчих конкурсів, які наразі вже започатковано молодіжною радою: літературних змагань та фотоконкурсу.

№46 (472) Зв’язок з владою Запис на прийом до міського голови здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98.

Прийом громадян у громадській приймальні народного депутата України Василя Яніцького здійснюватиметься у четвер, 24 листопада 2016 року, з 15-00 до 17-00 (за адресою: площа Незалежності,1; приміщення Кузнецовської міської ради, 1 поверх). Запис за телефоном: (097) 885 52 33. Коротко

Головні події тижня -------------------------------------Анонси--------------------------------------У середу, 30 листопада, відбудеться 12 сесія Кузнецовської міської ради. У порядку денному пленарного засідання значиться близько 100 питань. Нагадаємо, що усі засідання сесій транслюються наживо. Переглянути її перебіг ви можете на офіційному сайті міської ради в рубриці «Місто-онлайн». -----------------------------------Місто---------------------------------------18 листопада відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології. Депутатами було розглянуто 3 звернення, а саме: звернення ПП «Лілія Капітал» про облаштування стоянки для автомобілів таксі, звернення Української Греко-Католицької Церкви щодо облаштування карману біля церкви, звернення О.Кальковця про розміщення тимчасового гаража біля будинку та 22 проекти рішень міської ради, що стосуються врегулювання земельних відносин в місті. За результатами розгляду вищевказаної комісії, два питання: стосовно плати за користування земельною ділянкою ПАТ «Укрнафта» та про надання дозволу громадянину Ахметову Р.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів відправлено на довивчення. При розгляді проекту рішення № 426 від 18.11.2016 «Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Максимову В.В.» комісією було запропоновано виїзд на земельну ділянку, що знаходиться по вулиці Комунальній. Решта проектів рішень рекомендовано направити на розгляд сесії міської ради, 8 з них буде виноситись на чергову сесію міської ради, що відбудеться наступного тижня. 18 листопада у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради в рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» відбувся практичний семінар з питань ефективного формування та використання інформаційних і технологічних карток. 22 листопада відбулось засідання конкурсного комітету з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ. 18 листопада 2016 року закінчився термін подачі документів на участь у конкурсі з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ, який тривав з 20 жовтня 2016 року, про що було розміщено оголошення в газеті «Вітрина міста» № 40 (466) від 13.10.2016 року. Протягом місяця заяв від претендентів для здійснення функцій робочого органу у виконавчий комітет Кузнецовської міської ради не надходило. У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як 2 роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу. -----------------------------------Освіта ------------------------------Кузнецовськ вже досить таки тривалий час підтримує тісні дружні стосунки з польським містом Волув. 17 вересня 2016 року між нашими містами було підписано Договір партнерських відносин, тож взаємні візити, обмін досвідом та конкретні взаємовигідні проекти вже стають доброю традицією. 18 листопада до міської ради з офіційним візитом завітала польська делегація з Волува на чолі з бурмістром Даріушем Хмурою. Головна мета зустрічі – обмін досвідом в сфері освіти між українською та польською стороною і популяризація європейської освіти. -------------------------------Центр зайнятості------------------------За період з 14 по 18 листопада 2016 року в Кузнецовському міському центрі зайнятості зареєстровано в пошуках роботи 34 чол., надано статус безробітного - 39 чол., видано направлень на працевлаштування - 21 чол., отримали роботу - 15 чол., направлено на навчання – 6 чол., працювали на інших роботах тимчасового характеру - 3 чол. Станом на 21 листопада 2016 року на обліку в Кузнецовському міському центрі зайнятості в пошуках роботи перебуває 714 чол., з яких 613 чол. мають статус безробітного. Отримують допомогу по безробіттю 465 чол. -----------------------------------Медицина ------------------------------В пологовому будинку ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» минулого тижня народилось всього – 10 дітей, з них 5 сільських. Померло по стаціонару – 1 хворий. На стаціонарне лікування за вказаний період поступило 161 пацієнт. Виписано – 160 хворих. Станом на 21.11.2016 на стаціонарному лікуванні в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗУ» перебуває 236 хворих. ------------------------------------ДРАЦС------------------------------По Кузнецовському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за період з 10 по 22 листопада зареєстровано: 19 народжень, з них 12 дівчаток та 7 хлопчиків. Вживані імена – Арсен, Артем, Владислав, Аделіна, Божена, Анастасія. Зареєстрували в пологовому будинку Кузнецовської СМСЧ №3 трьох новонароджених діток. Шлюбів – 13, з них 11 громадян іногородніх. Розірвань шлюбу – 1 по спільній згоді. З 1 жовтня в паспорта громадян відмітки про розірвання шлюбу орган ДРАЦС не ставить. Зміна імені фізичної особи – 1 зміна прізвища. Смертей – 9. ------------------------------------Події------------------------------------21 листопада, близько другої години ночі, в місті загорівся автомобіль «Фольксваген-Транспортер». Вогнем було пошкоджено лобове скло, лакофарбове покриття капота, частково знищено панель та салон автомобіля «Фольксваген». Автомобіль 2007 року випуску та належить місцевому пенсіонеру. Причина пожежі та збитки від неї ще встановлюються. ------------------------------------Поліція---------------------------------За минулий тиждень до відділу поліції надійшло 59 заяв та повідомлень, із яких 17 кваліфіковано як кримінальні правопорушення. Серед них: тілесні ушкодження – 2; крадіжки – 11; грабіж – 1; шахрайства – 3; дорожньо-транспортні пригоди - 1; інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї, розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, втрата майна і т.п.) – 42. Протягом тижня, що минув, в ході оперативно-профілактичного відпрацювання міста працівники дорожнього нагляду Варашського ВП виявили 9 порушень правил дорожнього руху.

18 листопада 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія Анощенка. Перед тим, як розпочати роботу виконавчого комітету, міський голова поінформував присутніх про заборгованість, яка виникла у КМКП перед «Рівнеобленерго». Як розповів очільник міста, через заборгованість держави перед КМКП та арешт рахунків міське комунальне підприємство не має можливості вчасно розраховуватися за спожиту електроенергію. Серед найважливіших рішень, які прийняли цього дня члени виконкому: встановлення режиму роботи магазину «WATSONS», затвердження містобудівної документації «Детальний план території в районі вул.Лугова та Колгоспна», висунення кандидатури багатодітної матері Олени Тимощук на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та погодження мешканцям міста приватизації 28 квартир та 23 кімнат у гуртожитках. Одноголосно членами виконкому були прийняті «комунальні» рішення. Проекти рішень «Про надання житлової кімнати для проживання сім’ї» та «Про виключення квартири із числа службових», автором яких виступив член виконавчого комітету Ігор Саворона, виявилися чи не найбільш обговорюваними цього дня. Незадоволений «пакетним» порядком підготовки проектів рішень щодо виділення житла мешканцям міста, Ігор Саворона взявся виконувати цю роботу самотужки. Щоправда, підготував лише два проекти рішень, які стосуються виділення житла працівникам ВП «РАЕС». Інші мешканці міста, які очікують від виконавчого комітету вирішення своїх житлових питань, але не працюють на ВП «РАЕС», опинилися поза його увагою, оскільки не зверталися до нього із проханням посприяти – пояснив присутнім Ігор Саворона. Після підрахунку результатів голосування з'ясувалося, що обидва проекти рішень не набрали потрібної для прийняття кількості голосів. Завершили засідання розглядом блоку питань, що стосувалися Детальніше про умови конкурсів ви можете прочитати на Більше новин читайте на офіційному сайті Кузнецовської захисту прав дітей. Загалом під час засідання члени виконкому сторінках молодіжної ради у соцмережах. міської ради (http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/) розглянули 29 проектів рішень: 26 з них було прийнято, 3 – ні.

Profile for vkkmr

VM 46 2016  

Misto Varash

VM 46 2016  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement