Page 1

4

Місто: день за днем Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери! Це свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – постійно опікуватися проблемами пенсіонерів, інвалідів, учасників війни і ветеранів праці, одиноких непрацездатних громадян, сімей з дітьми, осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, забезпечувати їх потреби, допомагати у скрутні часи. Праця працівника соціальної сфери завжди була і буде однією з найблагородніших, адже ви служите інтересам громади, робите усе можливе, аби життя людей стало кращим, достойнішим, щасливішим. З кожним роком зростає роль працівників соціальної сфери в житті міста. Сьогодні вашу допомогу відчуває більшість містян, які вчасно отримують державні допомоги, пенсії, субсидії, можуть скористатися пільгами, відчувають опіку міського територіального центру, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Не дивлячись на складнощі в роботі, ви знаходите сили для усмішки і доброго слова, допомагаєте людям не втратити віру в завтрашній день. У день свята хочу висловити глибоку подяку за відданість роботі, душевне тепло, яке ви даруєте людям. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту та подальших професійних досягнень. З повагою, міський голова Сергій Анощенко Урочистості та святковий концерт до Дня працівників соціальної сфери відбудуться у міському центрі дозвілля у п'ятницю, 4 листопада. Початок о 11.00 год.

До уваги мешканців міста! У зв'язку з арештом рахунків Кузнецовського міського комунального підприємства, вкрай скрутним фінансовим становищем підприємства та неможливістю КМКП надавати якісні послуги населенню, з 1 грудня 2016 року мешканцям міста необхідно буде укласти договори на утримання прибудинкової території та вивіз сміття із комунальним підприємством «Житлокомунсервіс». Детальніше про це – в наступному номері газети «Вітрина міста».

ОГОЛОШЕННЯ! У п'ятницю, 11 листопада, мешканців міста запрошують долучитися до урочистого відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка-героя Сергія Тарасюка, який загинув рік тому у АТО. Початок о 12.30, ЗНЗ №5. Окрім того, в річницю смерті Сергія, Кузнецовська міська публічна бібліотека планує провести презентацію сайту пам’яті загиблих «Революція гідності. Війна. Рівненщина» та вшанувати героя (про остаточну дату та час заходу буде повідомлено пізніше). Для проведення заходу у бібліотекарів є дуже мало матеріалу про нашого героя. Тож працівники бібліотеки звертаються до усіх, хто знав Сергія Тарасюка, з проханням поділитися наявними матеріалами (спогадами, фотографіями, відео та іншим). На ваші повідомлення чекають за адресою: biblioteka1@i.ua або за телефоном: 2 32 73.

Виділили кошти на придбання 2 автобусів

У п'ятницю, 28 жовтня, відбулася 11 позачергова сесія Кузнецовської міської ради під головуванням міського голови Сергія Анощенка. У порядку денному сесії значилося 17 питань, 15 з них були розглянуті. Два проекти рішень («Про передачу комунального майна КП «Благоустрій»» та «Про передачу комунального майна КП «Житлокомунсервіс») було знято з порядку денного. Сформувавши лічильну комісію, секретаріат та порядок денний, депутати розпочали роботу. Депутатських запитів та звернень цього дня не було, тож присутні розпочали роботу сесії з розгляду проекту рішення «Про скасування розпорядження міського голови С.Жданюка «Про передачу об’єктів житлового фонду ВП «Рівненська АЕС» та об’єктів, призначених для його обслуговування від 20.09.02 №240-р»».

Розглянули цього дня депутати також ряд «комунальних» та «бюджетних» питань. Прийнявши рішення «Про внесення змін до бюджету м.Кузнецовськ на 2016 рік», депутати тим самим виділили кошти на надання адресної матеріальної допомоги 54 мешканцям міста, які потребують дороговартісного лікування (у розмірі 5 тисяч гривень кожному на загальну суму 270 тисяч гривень) та придбання двох комунальних автобусів (3 мільйони 700 тисяч гривень). Не зважаючи на деякі суперечності, які виникли посеред депутатів під час обговорення даного питання, 23 народні обранці нашого міста таки проголосували за виділення коштів з міського бюджету на закупівлю двох автобусів. Транспортні засоби передадуть в експлуатацію комунальному підприємству «Благоустрій». «Буде оголошено тендер на закупівлю зручних автобусів моделі Ataman А092Н6, у яких зможуть легко їздити пасажири на інвалідних візочках та пасажири пріоритетних категорій. Ці автобуси мають дві двостулкові автоматичні двері, а ззаду – низький рівень підлоги і рівний накопичувальний майданчик. Ці автобуси будуть зручними й для звичайних пасажирів, адже вони обладнанні великими світлодіодними табло спереду і збоку. Зараз розробляється зручний соціальний маршруту руху даних автобусів, тож вже незабаром усі пільговики зможуть безкоштовно їздити містом. Для пасажирів, які не відносяться до пільгових категорій – проїзд буде платним», – зазначив міський голова Сергій Анощенко.

«Міським головою С.Жданюком 20 вересня 2002 року видано розпорядження № 240-р «Про передачу об’єктів житлового фонду ВП «Рівненська АЕС» та об’єктів, призначених для його обслуговування». Назване розпорядження не відповідає Конституції України, за якою органи державної влади зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, оскільки прийняття рішень про передачу іншим органам окремих повноважень щодо управління майном, яке належить до комунальної власності відповідної територіальної громади є виключною компетенцією місьПроект рішення щодо внесення до Статуту територіальної громади міста депутати обговорювали чи не найдовше. В результаті рішення було прийнято («за» проголосували 19 депутатів, «проти» проголосував лише 1 депутат – Степан Жданюк), тожнезабаром мешканці міста матимуть можливість долучатися доприйняття важливих для громади рішень за допомогою голосу-вання на консультативному референдумі. Окрім того, цього дня депутати достроково припинили повноваження депутата Кузнецовської міської ради Владислава Красулі у зв’язку з його особистою заявою та звернулися до Кузнецовської міської виборчої комісії для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати від політичної партії «Громадський рух «Народний контроль». Рішенням «Про надання повноважень на здійснення представництва» депутати уповноважили Олександра Мудрака представляти інтереси Кузнецовської міської ради в судах загальної юрисдикції першої, апеляційної та касаційної інстанці. Договір про надання правової допомоги та консультаційних послуг буде укладено на строк повноважень Кузнецовської міської ради сьомого скликання. Наприкінці сесії міський голова розповів про те, що КМКП вигралокасаційний суд у справі щодо арешту так званих «зарплатних» рахунків. «Вищий адміністративний суд України скасував рішення апеляційного суду,тож справу переглядатимуть й є сподівання, що тепер зарплату комунальники отримуватимуть вчасно», – зазначив міський голова

кої ради. Враховуючи, що жодним законодавчим актом чи рішенням Кузнецовської міської ради не передбачалося та не було уповноважено міського голову С.Жданюка на прийняття рішення про передачу іншим органам окремих повноважень щодо управління майном, яке належить до комунальної власності відповідної територіальної громади, розпорядження міського голови С.Жданюка від 20 вересня 2002 року № 240-р видано всупереч зазначеним конституційним приписам та нормам названого Закону», – йшлося в проекті рішення. Відтак, після нетривалого обговорення та подальшого голосування (19 «за») міська рада вирішила скасувати як незаконне розпорядження міського голови С.Жданюка та звернутися до правоохоронних органів щодо проЧергова сесія Кузнецовської міської ради відбудеться, оріведення перевірки на предмет наявності фактів порушення закоєнтовно, наприкінці листопада 2016 року. нодавства при видачі вищезазначеного розпорядження.

№43 (469) Зв’язок з владою Запис на прийом до міського голови здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98.

Коротко

Головні події тижня

-------------------------------------Місто--------------------------------------31 жовтня в Рівненській області розпочались командноштабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Впродовж чотирьох днів (з 31 жовтня по 4 листопада) на найбільш потенційно-небезпечних об’єктах області (ВП «Рівненська АЕС», ПАТ «Рівнеазот» та ТОВ «Свиспан Лімітед» тощо) перевірятимуть готовність до реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема, на цих підприємствах будуть відпрацьовані умовні аварії, що викликані різким погіршенням погодних умов та катастрофами. Під час навчання також проводитимуть передислокацію особового складу та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, правоохоронців, комунальних та аварійно-рятувальних служб, персоналу цих підприємств. У цей період в нашому місті можливе використання звукових сирен з сигналом «Увага всім!», пересування по місту спеціалізованої техніки та автомобільних колон тощо. Тож ще раз нагадуємо мешканцям міста – зберігайте спокій, не піддавайтесь паніці та уважно слідкуйте за повідомленнями та оголошеннями міської влади. 27 жовтня за ініціативи громадської ради при виконавчому комітеті відбулася зустріч за круглим столом для об’єктивного обговорення ситуації навколо знесенню палатки, розташованої біля магазину «Світ взуття». У зустрічі взяли участь міський голова Сергій Анощенко, заступник начальника Вараського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Святослав Тимофіїв, підприємці Надія Чайка та Валерій Ільчук, депутати міської ради. Сторони, які були учасниками цієї резонансної події в черговий раз виклали своє бачення ситуації і шляхів її вирішення. ------------------------------------Освіта---------------------------------27-31 жовтня 2016 року в місті Ужгород відбувся Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців. Турнір – єдине змагання на державному рівні, де право першості виборюється у команді. В інтелектуальних поєдинках узяли участь 30 команд з різних областей України. Наше місто представляли учні Кузнецовської гімназії: Вікторія Олійник, Валерія Берднік, Ірина Босик, Євгенія Мітряхіна, Андрій Юсин. Управління освіти вітає учнів – учасників турніру та Наталію Петрович, керівника команди, вчителя Кузнецовської гімназії із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському турнірі юних правознавців. -------------------------------Центр зайнятості------------------------За період з 24 по 28 жовтня 2016 року в Кузнецовському міському центрі зайнятості зареєстровано в пошуках роботи 40 чоловік, надано статус безробітного - 27 чол., видано направлень на працевлаштування - 45 чол., отримали роботу - 51 чол., працювали на інших роботах тимчасового характеру - 2 чол. Станом на 31 жовтня 2016 року на обліку в Кузнецовському міському центрі зайнятості в пошуках роботи перебуває 694 чол., з яких 604 чол. мають статус безробітного. Отримують допомогу по безробіттю 471 чол. --------------------------------------Спорт---------------------------------29-30 жовтня в місті Рівне відбувся чемпіонат області із шашок серед молоді, юніорів, кадетів та міні-кадетів. Команду з нашого міста представляли юні шашкісти з ЗОШ №1. В доробку команди 4 призових місця. Чемпіоном серед міні-кадетів став Лобанов Данило (7-А клас). Серед дівчат юніорів 2 місце у Рищиковець Олени (11-В клас). У групі кадетів Кот Андрій (9-Б клас) виборов 2 місце, а Гупало Микола (9-В клас) – 3 місце. -----------------------------------ДРАЦС ------------------------------За період з 26 по 1 листопада 2016 року по Кузнецовському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області зареєстровано 7 народжень, з них 5 дівчаток та 2 хлопчика. Вживані імена – Євгенія, Діана, Єва, Ерік та Дмитро. В пологовому будинку Кузнецовської СМСЧ №3 зареєстровано двох новонароджених діток. Шлюбів – 2, з них 2 громадян іногородніх. Розірвань шлюбу немає, з 1 жовтня в паспорта громадян відмітки про розірвання шлюбу орган ДРАЦС не ставить. Зміна імені фізичної особи – 2. Смертей – 1. -----------------------------------Медицина ------------------------------За період з 24 по 30 жовтня 2016 року в пологовому будинку ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» народилося 9 дітей, з них 4 сільських. Померло по стаціонару – 0 хворих. На стаціонарне лікування за вказаний період поступило 155 пацієнтів. Виписано – 141 хворих. Станом на 31 жовтня 2016 року на стаціонарному лікуванні в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗУ» перебуває 223 хворих. ------------------------------------Анонси------------------------------У четвер, 3 листопада, у малій залі Кузнецовської міської ради відбудеться круглий стіл за участю забудовників міста на тему "Впровадження програми лояльності для незахищених верств населення". Початок о 14.00 год.

У п'ятницю, 4 листопада, з нагоди Дня чоловіків, у музичній школі відбудеться конкурс «SUPER TATO». Початок о 17.30. Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 запрошує 10 листопада 2016 року батьків майбутніх першокласників на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Початок о 18 год в актовій залі школи. В програмі: зустріч з адміністрацією школи; поради психолога; знайомство з учителями майбутніх першокласників; екскурсія по школі. ------------------------------------Поліція------------------------------За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 73 заяви та повідомлення. Серед них: 7 тілесних ушкоджень, 11 крадіжок, 1 шахрайство, 4 випадки добровільної здачі зброї, 5 порушень Правил дорожнього руху, 1 ДТП (без потерпілих) та 44 інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї, розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, торгівля у невстановленому місці, втрата майна і т.п.). Протягом минулого тижня, в ході проведення Національною поліцією України місяця добровільної здачі зброї, до Варашського відділення поліції було здано 4 одиниці зброї: - 24 жовтня 35-річний мешканець міста добровільно здав до поліції для подальшої реєстрації мисливську калібровану рушницю марки "KRIEGHOFFOPTIMA»; - 27 жовтня 35-річний місцевий житель здав до поліції гладкоствольну рушницю марки "Simson", калібру 12, та звернувся із заявою про подальшу реєстрацію зброї; - 26 жовтня 21-річний містянин здав до поліції для подальшої реєстрації мисливську гладкоствольну рушницю марки "ТОЗБМ"; - 28 жовтня 64-річний житель міста добровільно здав штик-ніж, який він напередодні викопав під час будівельних робіт на своїй земельній ділянці в селі Бабка Володимирецького району. Більше новин читайте на офіційному сайті Кузнецовської міської ради (http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/)

Profile for vkkmr

VM 43 2016  

Misto Varash

VM 43 2016  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement