__MAIN_TEXT__

Page 1

4

Місто: день за днем

Новини міста

Освітян міста привітали з професійним святом

30 вересня 2016 року у актовій залі музичної школи відзначали День працівників освіти. На святкування зібрались освітяни усього міста. Із професійним святом педагогів привітав міський голова Сергій Анощенко. «У наш непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за виховання молодого покоління українців – майбутнього нашої Батьківщини. Від кожного з вас залежить яким буде світ завтра, якою буде наша Україна, – зазначив міський голова. – Бажаю вам, дорогі педагоги, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті!» Вже за традицією, напередодні свята, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток освіти, чимало педагогів отримали від міського голови відзнаки, грамоти, подяки та грошові винагороди. Окрім того, за високопрофесійний та самовідданий вчительський труд подяки від Міністерства освіти і науки України отримали завідувач ДНЗ № 8 Людмила Мельник та директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Наталія Середа, а дипломом Міністерства освіти і науки України нагородили Надію Мельник, вчителя початкових класів ЗНЗ № 1. Дев’ятьох педагогічних працівників відзначили Почесними грамотами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Ще дванадцятьох

працівників навчальних зак л а д і в нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Вручила відзнаки педагогам начальник управління освіти Олена Миколаївна Корень. Почесною грамотою міської ради Профспілки працівників освіти і науки України та грошовим заохоченням нагородили вісім працівників освіти. Окрім того, почесною грамотою Федерації профспілок Рівненщини голова Профспілки працівників освіти і науки України Володимир Нікітчук відзначив голову профкому, вчителя початкових класів ЗНЗ № 4 Галину Мазану та голову профкому ДНЗ № 5 Жанну Яковлеву. Слова подяки сіячам вічного, розумного і доброго за самовіддану працю, високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток освіти міста від імені народного депутата України Василя Яніцьк о г о передала на урочистостях працівникам освітянської родини помічник-конс у л ьт а н т депутата Яна Горегляд. Чуд о в им доповненням до свята стала яскрава концертна програма, в якій свої таланти продемонстрували не лише вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, а й самі педагоги.

Робоча нарада із комунальниками 3 жовтня 2016 року міський голова Сергій Анощенко провів робочу нараду із представниками комунальних підприємств міста. До роботи засідання також долучилися заступник міського голови Ніна Зубрецька, на-

Ліфти не зупиняться

чальник юридичного відділу Тетяна Лазарчук та начальник відділу комунальної власності виконкому Ірина Савченко. Під час наради присутні обговорили хід підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 20162017 року та проблеми, якими наразі супроводжується процес передачі багатоквартирних будинків на баланс ОСББ. Особливу увагу приділили й найбільш актуальному питанню – несвоєчасній виплаті заробітної плати комунальникам міста, яка виникла через арешт рахунків КМКП. Як відмітив міський голова, наразі тривають зустрічі та переговори з даного приводу із начальником головного територіального управління юстиції Рівненської області Іванною Смачило та керівництвом ДП НАЕК «Енергоатом». Чергова зустріч міських голів трьох міст-супутників АЕС (Кузнецовська, Южноукраїнська та Енергодара) із Юрієм Недашковським відбудеться вже найближчим часом.

З пошаною і турботою...

Нещодавно на усіх під'їздах багатоповерхівок нашого міста з'явилося повідомлення від «АРМ-ЕКО» (підприємства, яке займається обслуговуванням ліфтів) про можливе відключення ліфтів через заборгованність КМКП перед «АРМ-ЕКО» в розмірі понад 500 тис. гривень. «Після того як у червні виконавча служба заблокувала рахунки КМКП, підприємство втратило можливість виплачувати кошти за обслуговування ліфтів та почало накопичувати борг ще й перед ТОВ «АРМ-ЕКО», – розповів міський голова Сергій Анощенко. – Днями було проведено робочу нараду із керівництвом ТОВ «АРМ-ЕКО», під час якої ми обговорили шляхи вирішення даного проблемного питання та досягнули повного взаєморозуміння. Відтак, містяни можуть бути спокійні – пішки їм ходити не доведеться, ліфти й надалі працюватимуть. Окрім того, вже зовсім незабаром розпочне свою роботу новостворене комунальне підприємство «Житлокомунсервіс», яке буде обслуговувати житлові будинки, тож заборгованість перед «АРМ-ЕКО» накопичуватися перестане».

Опалювальний сезон в місті розпочнеться з 6 жовтня

5 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, під час якого було прийнято рішення «Про початок опалювального сезону 2016 – 2017 років». Відповідно до даного рішення, подання тепла на об’єкти житлового фонду, промислово-побутового призначення та соціальної інфраструктури міста розпочнеться з 6 жовтня 2016 року. В першу чергу до тепломережі підключать медичні, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

Вісники миру! Щороку 21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру, який був заснований в 1981 році Організацією Об'єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. У наш час, коли в Україні лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Тому фахівці із соціальної роботи Кузнецовського МЦСССДМ вирішили відзначити Міжнародний День Миру загальноміською акцією «Вісники миру», яка проходила 26 вересня 2016 року у центрі міста. Заздалегідь було підготовлено прапор України, на якому діти міста мали змогу залишити побажання для захисників українського народу. Також діти напередодні підготували малюнки нашим героям на тему: «Мир очима дітей». Малюнки дітей та прапор України з дитячими побажаннями передані міському голові Сергію Івановичу Анощенку для подальшої передачі українським військовослужбовцям в зону проведення АТО.

Міжнародний День людей похилого віку. В нашій країні це чисте і світле свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність, зветься Днем людей поважного віку. 30 вересня 2016 року в центрі дозвілля відбувся вечір відпочинку для одиноких мешканців нашого міста. З вітальними словами до людей, які щодня дарують нам націнніше, вічний людський скарб: доброту, людяність, мудрість та милосердя, звернувся міський голова Сергій Анощенко: «Ми відчуваємо свій сьогоднішній обов'язок перед літніми людьми та ветеранами. Обов'язок дарувати тепло й увагу, бути вдячними. Сьогоднішній день – це добра нагода пильно поглянути на ваші проблеми та застановитись над тим, як полегшити ваше життя. Дякуємо за вашу мудрість і досвід, поради та активність. Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Живіть довго і щасливо, будьте здорові!». До привітань також долучилися заступник начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Олег Андрощук, директор Кузнецовського міського територіального центру соціального обслуговування Ольга Печончик, депутат міської ради Олександр Стояновський, голова міської організації Товариства Червоного Хреста Катерина Чміль та пастор релігійної громади Церкви Адвентистів сьомого дня Олександр Слупко. Привітала присутніх зі святом й представник мецената Віктора Мялика Ірина Базака. Ірина Олександрівна вручила Ользі Рудень у знак глибокої пошани подарунок від благодійника за власноруч зв'язані та передані у АТО теплі речі.

№39 (465) Зв’язок з владою Запис на прийом до міського голови Сергія Івановича Анощенка здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98). 11 жовтня 2016 року під час роботи «прямого» телефонного зв’язку з населенням міста на запитання громадян відповідатиме керуючий справами виконавчого комітету Віктор Васильович Міцюк (за номером телефону: 2-20-42, з 15-ї до 17-ї год.). Коротко

Головні події тижня

-------------------------------------Місто--------------------------------------5 жовтня 2016 року, під час засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, було розглянуто близько 20 питань порядку денного. Зокрема, члени виконкому затвердили мережу дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста на 2016-2017 навчальний рік, схвалили прогноз бюджету міста на 2017 і 2018 роки та створили робочу групу з обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами на території міста. У п'ятницю, 7 жовтня, відбудеться позачергова сесія Кузнецовської міської ради. У порядку денному значиться чимало важливих питань, зокрема, проекти рішень, якими передбачено внесення змін до Програми підтримки створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті до 2020 року та Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста на 2016-2020 роки. Планують розглянути депутати цього дня й ряд «комунальних» питань та проекти рішень щодо передачі багатоквартирних будинків з комунальної власності на баланс ОСББ. Нагадаємо, що усі бажаючі мають можливість переглядати засідання сесії у режимі онлайн на офіційному сайті міської ради (рубрика «Місто-онлайн»). ------------------------------------ДРАЦС----------------------------------Кузнецовський міський відділ ДРАЦС інформує про зміни, які набули чинності з 1 жовтня 2016 року. Так, внесено зміни до статей 14 та 15 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», згідно з якими передбачено видачу свідоцтва про державну реєстрацію шлюбу кожному із подружжя, а також виключено норми щодо проставлення відмітки про шлюб та розірвання шлюбу в паспортах громадян України. Остаточний документ про шлюб – це свідоцтво про шлюб, яке видає органом ДРАЦС при державній реєстрації шлюбу, при цьому в паспортний документ відмітка про шлюб не ставиться, про розірвання шлюбу – рішення суду про розірвання шлюбу, яке видається судовим органом, при цьому в паспортний документ орган ДРАЦС відмітку про розірвання не ставить. -------------------------------Центр зайнятості------------------------За період з 26.09.2016 по 30.09.2016 в Кузнецовському міському центрі зайнятості зареєстровано в пошуках роботи 34 чол., надано статус безробітного – 28 чол., видано направлень на працевлаштування – 23 чол., отримали роботу – 16 чол., направлено на професійне навчання – 1 чол., працювали на інших роботах тимчасового характеру – 3 чол. Станом на 3 жовтня 2016 року на обліку в Кузнецовському міському центрі зайнятості в пошуках роботи перебуває 696 чол., з яких 596 чол. мають статус безробітного. Отримують допомогу по безробіттю 475 чоловік. --------------------------Комунальна сфера--------------------------Завершено прийом документів від бажаючих взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора КП «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради. Стати керівником новоствореного комунального підприємства виявили бажання четверо мешканців нашого міста: Володимир Павлович Афанас'єв, Сергій Васильович Мушик, Микола Степанович Стадник та Олег Васильович Тарасюк. Засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади відбулося 5 жовтня, відтак, прізвище директора комунального підприємства «Житлокомунсервіс» стане відомо вже найближчим часом. --------------------------------------Події-----------------------------------3 жовтня в актовій залі Кузнецовської міської ради урочисто провели до лав Збройних Сил України 25 кузнецовських юнаків. З важливою подією у житті новобранців привітали міський голова Сергій Анощенко, військовий комісар Кузнецовського міського військового комісаріату, майор Ярослав Кузло та депутат Рівненської обласної ради, учасник АТО Борис Бірук. -----------------------------------Культура--------------------------------На честь Всеукраїнського дня бібліотек в міській книгозбірні відбулася велика подія – підведення підсумків конкурсу інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест-2016». Бібліотекарі демонстрували свій досвід роботи у вигляді міні-експозицій проектів, де розміщували фото та відеоматеріали найуспішніших виставок творчості громадян міста, а також представляли інформаційно-видавничу продукцію. Гран-прі конкурсу отримав відділ обслуговування по мікрорайону Будівельників. Бібліотекарі Атрощенко Н. та Шулипа Л. були нагороджені грамотами виконавчого комітету міської ради. Відзнаки та грошові винагороди від депутата В. Яніцького отримали бібліотекарі А.Осіпчук та Л.Огребчук. З вересня у бібліотеці розпочала свою роботу Школа пісочної анімації. За цей місяць було проведено вже 5 уроків для підлітків. Бібліотекарі запрошують усіх охочих познайомитись із захоплюючим світом пісочної анімації за адресою: Будівельників 25/4. Час роботи бібліотеки: 11:00 – 19:00. --------------------------------------Поліція-------------------------------Уночі 30 вересня у Кузнецовську біля житлового будинку №29/1, що у мікрорайоні Будівельників, горів автомобіль "TOYOTA RAV 4". Вогонь пошкодив та частково знищив моторний відсік, ліве переднє колесо та крило автомобіля. За попередньою інформацією, власник "Тойоти" – місцевий підприємець. Причину та збитки від пожежі ще встановлюють, – інформує ГУ ДСНС в Рівненській області.

У вересні в місті народилося 45 дітей По Кузнецовському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області у вересні зареєстровано 45 народжень, з них 22 дівчинки та 23 хлопчики. Найбільш вживаними іменами у вересні були – Даниїл, Артем, Емілія та Софія, а рідковживаними – Авенір, Лук’ян, Домініка та Альбіна. Нагадуємо, що віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини батьки можуть безпосередньо у пологовому будинку Кузнецовської СМСЧ № 3. У вересні такою послугою скористалось 12 батьків новонароджених діток. Шлюбів зареєстровано за даний період – 26, з них 18 громадян іногородніх. Розірвань шлюбу – 3. З них 1 за рішенням суду та 2 по спільній згоді подружжя, проставлено відміток про розірвання шлюбу по рішенню суду не було, коли свідоцтво про розірвання шлюбу не видається, а проставляється тільки штамп в паспорт про розірвання шлюбу, а рішення суду є остаточним документом, проставалено 4 відмітки в паспорт про розірвання шлюбу. З 1 жовтня 2016 року відмітки в паспортні документи ставитись не будуть, в зв’язку зі змінами в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану». Зміна імені фізичної особи – 1. Смертей – 14. Начальник Кузнецовського міського відділу ДРАЦС О.Комаринська

Profile for vkkmr

VM 39 2016  

Misto Varash

VM 39 2016  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement