Page 1

4

Місто: день за днем

29 вересня відбудеться 20 сесія Вараської міської ради Шановні освітяни! Прийміть сердечні вітання із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує усіх, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки та мудрості. Щира вдячність та низький уклін за вашу працьовитість, відповідальність, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм, життєву мудрість та небайдужість до долі наших дітей. Нехай ніколи не згасне світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії! Бажаємо нових успіхів у благородній педагогічній діяльності, творчих знахідок, козацького здоров’я, невичерпної наснаги й оптимізму у всіх помислах і справах! Хай здійснюються всі плани в ім’я мирного майбутнього України! Добробуту вам, здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та добра! З повагою, міський голова С.Анощенко

29 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ – ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ. Урочистості та святковий концерт відбудуться у актовій залі дитячої музичної школи. Початок о 14.00.

Шановні працівники бібліотек! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення та сприяють розбудові громадянського суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, радості, миру, родинного затишку, нових творчих успіхів та звершень у благородній просвітницькій справі і невичерпної наснаги. З повагою, міський голова С.Анощенко

У п'ятницю, 29 вересня 2017 року депутати Вараської міської ради зберуться на чергову сесію. Для розгляду на засіданні рекомендовано 101 питання. Другим питанням порядку денного народні обранці планують розглянути проект рішення «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенко». Ініціаторами дострокового припинення повноважень міського голови та авторами даного проекту виступили: секретар ради Ірина Шумра та депутати Євген Павлишин, Сергій Присяжнюк, Анатолій Кречик, Сергій Шарапов, Олена Чумак, Микола Ковбасюк, Тетяна Самойлова, Наталія Бірук, Наталія Лаврук та Анатолій Рожко. У разі, якщо хоча б 24 з 34 народних обранців Вараша підтримають таку ініціативу, обов'язки міського голови виконуватиме секретар ради Ірина Шумра. Також цього дня депутати планують заслухати звіти про роботу «земельної» та «комунальної» депутатських комісій; внести зміни до бюджету міста на 2017 рік; затвердити Програму цільової фінансової підтримки Кузнецовського міського комунального підприємства на період 2017 – 2027 років тощо.

Якість питної води у Вараші відповідає санітарним нормам Нещодавно міським відділом лабораторних досліджень ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» було проведено дослідження питної води у школах та садках Вараша. В усіх закладах освіти, окрім ДНЗ №4, питна вода виявилася якісною та відповідала вимогам санітарно-мікробіологічних норм. Дошкільний заклад одразу ж закрили, а його вихованців тимчасово перевели до інших ДНЗ. Після вжиття КМКП усіх необхідних заходів, дослідження води провели повторно. Результати показали, що станом на 20 вересня 2017 року вода у всіх без винятку навчальних закладах Вараша є якісною. Як розповіли в управлінні освіти міста, причини погіршення якості води у ДНЗ №4 наразі ще встановлюють. Нині ж садочок вже готовий приймати своїх вихованців – з понеділка, 25 вересня 2017 року, там відновили навчально-виховний процес. Як зазначили в КМКП, останні дослідження води, проведені в будинках, що розміщені поблизу ДНЗ №4, жодних відхилень від норм не виявили, що підтверджує питна вода у Вараші відповідає усім санітарно-мікробіологічним показникам.

№38(515) Зв’язок з владою Запис на прийом до міського голови Сергія Анощенкa здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98.

Місто готове до осінньозимового періоду 21 вересня 2017 року у Вараші працювала обласна комісія з визначення стану підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року під головуванням директора департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимира Пшеюка. До роботи комісії також долучилися члени міського штабу з підготовки господарського комплексу міста до роботи в ОЗП, представники громади, комунальники міста та депутати Вараської міської ради. Як зазначив міський голова Сергій Анощенко, навіть у нинішніх складних умовах комунальники міста зробили усе від них залежне, аби опалювальний період у Вараші розпочався своєчасно: «Підготовка міського господарства до нового осінньо-зимового періоду почалася після закінчення минулого опалювального сезону. Було створено міський штаб з підготовки до ОЗП і розпочалася робота підприємств по формуванню графіків підготовки соціальної сфери, житлового фонду, підприємств теплоенергетики. Нині до зимово-опалювального сезону готові усі заклади освіти, культури та об'єкти житловокомунального господарства міста». Загальний стан готовності об'єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення до осінньо-зимового періоду комісія оцінила в 4.7 балів з 5 максимально можливих: - теплопостачання: 4.3 бали; - водопровідно-каналізаційне господарство: 4,6 бали; - житлове господарство: 4,8 бали; - комунальне господарство: 4,9 бали; - об'єктисоціально-культурного призначення: 4,8 бали; - об'єкти енергопостачання: 4,8 бали. Передбачається, що опалювальний сезон цього року у Вараші розпочнеться 15 жовтня. Однак, точна дата залежатиме від середньодобової температури повітря.

На дачі возитимуть до 1 жовтня Виконавчий комітет Вараської міської ради повідомляє, що безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян, які мають на це право за маршрутом м.Вараш АС - Дачні ділянки буде здійснюватись до 01 жовтня 2017 року.

Profile for vkkmr

VM 38 2017  

Misto Varash

VM 38 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement