__MAIN_TEXT__

Page 1

4

Місто: день за днем

У СМСЧ №3 - оновлення медичного обладнання Нещодавно в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» встановили та впровадили в експлуатацію нове сучасне обладнання, придбане за рахунок бюджету міста Вараш: зокрема, рентгено-діагностичний хірургічний апарат ТSA с-подібний, приліжковий монітор пацієнта для анестезіології, центрифугу медичну лабораторну, нові операційні освітлювачі, операційний стіл DS з електроприводом підйому і нахилу та 5 холодильників для потреб дитячого, дорослого та пологового відділень. Придбання рентгено-діагностичного хірургічного апарату ТSA дасть змогу швидко і точно діагностувати та на сучасному рівні оперативно лікувати захворювання опорно-рухового апарату (переломи різного виду

кісток), проводити оперативні втручання в урології (видалення каменів, стенування сечовидільних шляхів), на жовчовивідних шляхах та судинах, введення в дію та сумісного ефективного використання наявних дуоденоскопів та проведення оперативних втручань в онкології. Нове обладнання вкрай необхідне для оновлення застарілого обладнання та для покращення надання якісної медичної допомоги нашим пацієнтам, - наголошують медики міста та зазначають, що так як обладнання оснащене сучасними технічними можливостями - було проведено відповідне навчання спеціалістів закладу.

Привітали рятувальників 15 вересня, напередодні професійного свята, працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – Дня рятівника, яке відзначається, згідно Указу Президента України № 830/2008 від 12.09.2008 року щорічно 17 вересня у місті Вараш співробітники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели урочисті заходи з нагоди свята. У вітальному слові начальник Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС області Руслан Мазурець привітав рятувальників з професійним святом, подякував за мужність та самовіддачу обраній справі й наголосив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян. А також, за досягнення позитивних результатів у службовій діяльності, особисту виконавчу дисципліну, сумлінне ставлення до виконання свої функціональних обов’язків водію частини були вручені погони чергового спеціального звання – старшини служби цивільного захисту. З нагоди професійного свята перед особовим складом підрозділу з вітальним словом виступив керуючий справами виконавчого комітету Вараської міської ради Борис Бірук.

«Цьогоріч, ми зустрічаємось не вперше, і мені, як військовій людині щоразу приємно вітати колег та працівників, які так само носять погони на плечах, стоять на сторожі збереження життя та здоров’я мешканців нашого прекрасного міста, приймають участь у громадських акціях та заходах, де наочно демонструють свою мужність, майстерність та професіоналізм. Бажаю щастя, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та витримки жінкам то чоловікам які кожен день чекають Вас вдома. Нехай кількість пожеж та надзвичайних ситуацій в нашому місті буде якомога меншою, а інформаційно-роз’яснювальна та профілактична робота серед населення приносила хороші плоди», – наголосив Борис Бірук. Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження грамотами виконавчого комітету міської ради, грошовими винагородами та оголошення подяки міського голови кращим рятувальникам міста. За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у сферу профілактики виникнення пожеж, їх ліквідацію було заохочено 17 працівників підрозділу. Закінчилися урочисті заходи оглядом техніки і спорядження, що знаходиться на озброєнні частини.

№37(514) Відсутність ознак «державної зради» - СБУ про результати перевірки діяльності депутата міської ради Денеги С.В.

В нашому матеріалі від 23 березня 2017року ми повідомляли про ініційовану депутатом Рівненскьої обласної ради перевірку Службою безпеки України діяльності депутата Вараської міської ради Денеги Сергія Віталійовича. Після цієї події депутат Денега С.В. сам письмово звернувся до Управління Служби безпеки України в Рівненській області з проханням перевірити його діяльність на предмет злочинів відповідно підозрам. Відповіді від СБУ надійшли як Денезі С.В. на його заяву так і до Рівненської обласної ради. В обох відповідях Управління СБУ в Рівненский області констатує відсутність ознак кримінальних злочинів в діяльності місцевого депутата, що знімає будь-які підозри в державній зраді з депутата міської ради Денеги С.В.

Profile for vkkmr

VM 37 2017  

Misto Varash

VM 37 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement