Page 1

4

Місто: день за днем Шановні будівельники! Щиро вітаю всіх, хто пов'язав своє життя з професією будівельника та будівельною галуззю!

Велика відповідальність покладена на вас – зводити нові будівлі та споруди, місця для роботи та відпочинку. Ви піклуєтеся не лише про якість, а й про красу та витончені форми тих об’єктів, над якими доводиться працювати. У всі часи професія будівельника шанувалася, імена кращих творців записані на скрижалях історії. Сучасні майстри будують наше завтра, а ми у свою чергу маємо пишатися українськими фахівцями будівельної галузі. Дозвольте на честь професійного свята побажати Вам від імені всіх жителів нашого міста та від мене особисто, безліч нових реалізованих проектів, творчого натхнення у вашій нелегкій праці, успіхів у впровадженні нових планів, глобальних проектів і звичайно, підкорення нових професійних висот! Зичу Вам здоров’я, злагоди, благополуччя та добробуту вашим сім’ям. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені рідні домівки, затишні офіси й оновлені міста!

Міська влада, КМКП та РАЕС сіли за стіл переговорів

Міська рада готова до укладення мирової угоди та реструктуризації боргів КМКП перед РАЕС. Але лише у тому разі, коли підприємство розробить ефективні шляхи виходу із існуючої ситуації, подальшого розвитку та фінансового оздоровлення підприємства. Про це йшлося сьогодні,9 серпня,під час розширеної наради за участю міського голови Сергія Анощенка, директора КМКП Ігоря Семенюка, депутатів міської ради, працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, КМКП та представників кредитора – РАЕС.

№31(508) Зв’язок з владою Запис на прийом до міського голови Сергія Анощенкa здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98.

Міський голова взяв участь у громадському обговоренні інвестиційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом»» 4 серпня 2017 року міський голова Сергій Анощенко взяв участь у громадському обговоренні скоригованої інвестиційної програми Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» і змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС.

З повагою, міський голова С.Анощенко

12-13 серпня 2017 року відзначення Дня будівельника

12 липня 2017 року - футбольний турнір за участю команд з міст Рівне, Луцьк та Вараш. ЗОШ №1. Початок об 11.00. 13 липня 2017 року - урочистості, святковий концерт та масові гуляння. Парк культури та відпочинку. Початок о 18.00.

Cміливці долали смугу перешкод У розпал літа на мотузковому парку «Тарзан» пройшли традиційні міські змагання на смузі перешкод. Чимало сміливців виявили бажання взяти участь та проявити свою спритність. У порівнянні з дев’ятьма командами, що були заявлені минулого року, цьогоріч заявилось в рази більше – 22 команди. Діти, які неодноразово брали участь у цих змаганнях із нетерпінням чекали початку, а новачки із цікавістю спостерігали та переймали досвід. Змагання проходили у трьох вікових категоріях: 1011 років, 12-14 років та 15-17 років. Учасники з азартом підтримували один одного, у повітрі відчувалось з одного боку хвилювання, а з іншого - підтримка вболівальників та батьків. Родзинкою змагань стала команда «Чорні пантери», у яких взяли участь дві учасниці з Німеччини, які приїхали погостювати на літні канікули до дідуся. Проходження смуги оцінювали судді – спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та працівники мотузкового парку на чолі із головним суддею-ініціатором проведення змагань – Олександром Бутейцем. Судді закріплювались персонально за учасником, який записував штрафи за допущені помилки на етапах. Таким чином переможець визначався за найкращим часом проходження смуги, з урахуванням часу штрафів. одолавши смугу перешкод, переможцями міських змагань "Тарзан-2017" стали команди: Вікова категорія 10-11 років І місце – команда «Сміливці». ІІ місце – команда «Веселі Баранці» - представники секції плавання ДЮСШ, тренер Назар Усаченко. ІІІ місце – «Чорні Пантери». Вікова категорія 12-14 років І місце – «Вишенька forever» представники громадської організації «Станиця Вараш Пласту – Національної скаутської організації України». ІІ місце – «Вбивча сила». ІІІ місце – «Аси». Вікова категорія 15-17 років І місце – «Фантастична четвірка». ІІ місце – «Діди Мороза» - представники громадської організації «Ольбери». ІІІ місце – «Феї Winx» представники громадської організації «Станиця Вараш Пласту – Національної скаутської організації України». Усі призери змагань отримали грамоти та кубки, а учасники команд, які зайняли перші місця – цінні призи від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради. Також командам-призерам були вручені солодкі подарунки - торти від Кузнецовського хлібозаводу. За сприяння у проведенні заходу організатори дякують ТОВ «Флорія Україна» та ФОП Михайлу Степано-

«Ще рік тому ми не були готові сідати за стіл переговорів, зважаючи на те, що керівництвом КМКП не було зроблено навіть мінімальних кроків щодо виводу підприємства з кризового стану. Наразі колектив підприємства майже приведено у відповідність потребам, виділено в окремі комунальні підприємствазбиткові для КМКП відділи, вирішується питання щодо оптимізації роботи автотранспортного управління та відшкодування державою нанесених КМКП збитків через несвоєчасне погашення різниці в тарифах, - зазначив міський голова Сергій Анощенко. - Тож тепер, коли є впевненість, що в той час, коли міська рада віддаватиме старі борги, підприємство не нарощуватиме нові, прийшов час сідати за стіл переговорів з кредитором та вирішувати питання щодо укладення мирової угоди та реструктуризації вже існуючих боргів КМКП. Звичайно, повне погашення боргу потребуватиме не одного року, але, принаймні, теперє впевненість у тому, що міська влада не викидатиме гроші громади «на вітер» й колектив підприємства нарешті зможе нормально працювати та надавати мешканцям якісні послуги». Окрім того, міський голова наголосив на тому, що, окрім погашення боргів, необхідною умовою виведення комунального підприємства з кризи є оновлення матеріально-технічної бази КМКП та закупівлянового обладнання, що дозволить зменшити витрати підприємства. Йшлося під час наради й про те, що для збереження якісного кадрового потенціалу КМКП та залучення до роботи фахівців, необхідно підвищувати заробітну плату на підприємстві. А це, за словами присутніх, в свою чергу призведе до необхідності перегляду існуючих тарифів в сторону збільшення. Адже заробітна плата працівників КМКП є однією із складових тарифу. Відтак, підвищення зарплати працівників призведе й до підвищення тарифів для населення, або ж, у разі залишення тарифів на старому рівні, до накопичення підприємством нових боргів. За результатами зустрічі було доручено керівництву КМКП в стислі терміни розробити та погодити з кредитором та міською радою Програму фінансового оздоровлення підприємства, графіки, терміни та суми погашення боргів. Окрім того, розпорядженням міського голови буде створено робочу групу, члени якої долучаться до розробки ефективних шляхів виводу КМКП з кризи та подальшогоформування варіантів розвитку та фінансового оздоровлення підприємства. Перше засідання робочої групи, до складу якої увійдуть представники міської влади, комунального підприємства та РАЕС,заплановано провести у середу, 16

Діти та молодь з асоціації "Надія" відпочили на Білому озері

Спекотний, літній день діти та молодь з асоціації захисту прав інвалідів "Надія" провели на березі Білого озера. Велика група з 40 осіб мала змогу відпочити, покупатися досхочу та просто чудово провести вихідний. Спільний обід, колективне купання згуртовує як молодь, так і їх батьків. Дехто мав можливість вперше покупатися цього літа, адже не всі мають власний транспортний засіб, а громадським не завжди зручно, тому для наших дітей благодійна організація "Надія" це велий шанс відпочивати, відвідувати цікаві місцини, жити позитивно та активно. І знову дякуємо нашій міській владі за фінансову підтримку нашої асоціації, за розуміння та організацію таких колективних виїздів. Процвітання вам та здоров'я усім нам! З повагою, батьки асоціації "Надія"

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування міст-супутників атомних електростанцій України – Вараша, Енергодара Запорізької області, Южноукраїнська Миколаївської області та Нетішина Хмельницької області. У ході обговорень учасникам заходу були представлені обгрунтування підвищення тарифу на електричну енергію. За розрахунками НАЕК, середньорічний тариф у 2017 році має становити 57,12 коп. за 1 кВт-год; теплова енергія - 90,2 грн за 1 Гкал. Чинний тариф на відпуск електроенергії становить 48,0 коп. за 1 кВт.год, тариф на виробництво теплової енергії - 77,14 грн за 1 Гкал. Кошти планується направити на покриття дефіциту для виконання ряду заходів з продовження терміну експлуатації та підвищення безпеки некапітального характеру. За ініціативи представників міст-супутників до протоколу обговорень було внесено пропозицію забезпечити включення об'єктів соціальної сфери в скориговану інвестиційну програму НАЕК "Енергоатом". Також представники місцевої влади запропонували обговорити ситуацію стосовно тарифів на комунальні послуги у містах-супутниках та розрахунків за них місцевих комунальних підприємств. Було вирішено це питання розглянути на окремій нараді керівництва Компанії та мерів міст-супутників, а також звернутися до центральних органів влади з питанням про виконання у повному обсязі зобов'язань по зоні спостереження АЕС.

Міська рада прийняла ряд важливих рішень 3 серпня 2017 року пройшла 19 позачергова сесія Вараської міської ради під головуванням очільника міста Сергія Анощенка. Перед тим, як розпочати роботу, традиційно надали слово бажаючим виступити мешканцям міста. Жителька, яка прийшла на сесію, нарікала на «побори» та погано організовану роботу міської стоматологічної поліклініки. З даного приводу буде проведено перевірку, за результатами якої винесено відповідне рішення, - зазначив міський голова. Представник одного із ОСББ міста зачитав звернення, яке стосувалося роботи конкурсної комісії з перевірки та відбору Проектних заявок для участі у «Програмі співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ міста Вараш на 2016-2020 роки».

Загалом під час позачергового засідання міська рада розглянула 7 питань порядку денного. Зокрема, було підтримано запит Олександра Мензула щодо створення робочої групи, яка підготує Програму фінансового оздоровлення КМКП та уточнено цільове використання матеріалів для проведення КМКП ремонтних робіт, що дало змогу вирішити проблему з ремонтом мереж у будинку №27 по мікрорайону Вараш. Також міською радою було прийнято рішення «Про затвердження кошторисної документації», що дозволить швидше розпочати капітальний ремонт дороги по вулиці Енергетиків. Окрім того, цього дня депутати прийняли рішення про виділення по 5 тисяч гривень матеріальної допомоги 19 тяжкохворим мешканцям нашого міста.

Profile for vkkmr

VM 31 2017  

Misto Varash

VM 31 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement