Page 1

4

Місто: день за днем

Шановні працівники торгівлі! Щиро вітаю вас з професійним святом! Стрімкий розвиток торгівельної галузі, висока якість послуг та культура обслуговування населення – це результат вашої щоденної непростої роботи. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей, зручність та комфорт кожного мешканця нашого міста. Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами. З нагоди професійного свята дозвольте вам побажати здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, гарного попиту на ваші товари, усміхнених покупців, економічної стабільності та процвітання! З повагою, міський голова Сергій Анощенко

До уваги громадян! Щодо послуги «Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1993 року) фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-ти річного віку» мешканці міста можуть звертатись у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: м.Вараш, майдан Незалежності, 2, каб. 1-105 (вхід з лівої сторони міської ради, 1-й поверх). Контактні телефони: 2-23-73, 0673643746. Повідомляємо про те, що відповідно статті 3 пункту 3.2 Наказу Міністерства внутрішніх справ України №320 від 13.04.2012 року «Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України» для вклеювання фотокартки при досягненні громадянином відповідного віку особа протягом місяця подає працівнику територіального підрозділу за місцем проживання паспорт і дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому нею віку. Після закінчення передбаченого законодавством терміну подання документів для здійснення послуги необхідно звертатися безпосередньо до Варашського міського сектору управління державної міграційної служби (УДМС) України в Рівненській області за адресою: м.Вараш, вул. Правика, 5.

Терміново потрібна допомога!

Зв’язок з владою Запис на прийом до міського голови Сергія Анощенкa здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телеТермінової допомоги потребує 52-річний мешканець на- фону 2-16-98.

шого міста, учасник бойових дій в Афганістані, Голємбієвський Володимир Миколайович. Декілька років тому сім'я Голємбієвських зазнала страшної втрати – після тривалої складної боротьби, онкозахворювання забрало життя їхньої маленької донечки. Тепер за життя доводиться боротися голові родини, в якій росте ще двоє синів, найменшому з котрих незабаром виповниться лише 3 рочки. Зараз Володимир Миколайович знаходиться у тяжкому стані на лікуванні в Національному інституті хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова з діагнозом: злоякісне новоутворення підшлункової залози. Не будьмо байдужими! Не залишимо родину наодинці з бідою!

Реквізити для допомоги: Приватбанк: 5168 7556 1030 3303 (Голємбієвський Володимир Миколайович). Ощадбанк: 6706 3500 2058 8698 (Голємбієвська Олена Адамівна).

Працювала комісія ТЕБ та НС

25 липня 2017 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста під головуванням заступника голови комісії, начальника відділу з питань НС та ЦНС Ірини Мізюк. У порядку денному значилося питання, що стосувалося виділення паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайної ситуації, пов'язаної з виявленням та знешкодженням 20 липня 2017 року на території гаражного кооперативу «Полинь» міста Вараш вибухонебезпечного предмета – артилерійського снаряда часів Другої світової війни. Розглянувши експертний висновок про запобігання виникнення надзвичайної ситуації, перелік невідкладних робіт, пов'язаних із запобіганням виникнення НС та усі необхідні розрахунки, члени комісії одноголосно погодили виділення для групи піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України в Рівненській області паливно-мастильних матеріалів на суму 4 186 гривень. На завершення засідання начальник відділу з питань НС та ЦНС Ірина Мізюк повідомила присутніх про те, що 26 липня в нашому місті пройде розширена нарада за участю керівництва ГУ ДСНС України в Рівненській області та контрольна інспекторська перевірка реалізації Урядова програма «Доступні ліки» дає можливість державної політики в сфері цивільного захисту насепацієнтам отримувати ліки від серцево – судинних лення і територій від надзвичайних ситуацій, стану та орзахворювань, бронхіальної астми, цукрового діабету ганізації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки. ІІ типу. Рецепти за цією програмою мають право виписувати лікарі амбулаторного прийому, які працюють в поліклініці. Також, для спрощення доступу мешканців міста Вараш з 13.07.2017 в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» в поліклініці розпочав роботу кабінет 315 «РЕЦЕПТИ БЕЗ ЧЕРГ» по такому графіку: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 08.00 – 12.30 (перша зміна), з 14.30 – 19.00 (друга зміна).

«РЕЦЕПТИ БЕЗ ЧЕРГ»

Вараські пластуни пройшли вишкіл у таборі «Поліська січ»

Перелік аптек, що відпускають лікарські засоби по програмі «Доступні ліки» у місті Вараш: - ДП ДАК «Ліки України», аптека №7, м-н Будівельників, 20 - ПП «Наша аптека», м-н Вараш, 11/3, м-н Будівельників, 71г - ФОП «Семків С.І.», м-н Будівельників, 57 - ПП «Соломія – Сервіс», («Подорожник»), м-н Вараш, 11/3, м-н Будівельників, 49

Монетизація субсидій: корисна інформація Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє: Відповідно до вимог абзацу 5 пункту 15 Положення про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300) частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами - виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії. Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року. В разі, якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати в управління праці та соціального захисту населення адресою: майдан Незалежності, 1 або за телефоном 2 45 99, 2 23 79.

№29(506)

У великому лісовому масиві поблизу села Руда Красна Рівненської області відбувся пластовий табір «Поліська Січ», який зібрав учасників з чотирьох областей України. Завдяки фінансовій підтримці міської влади, 6 пластунів із станиці Вараш Пласту – Національної скаутської організації України також стали учасниками цього табору. За легендою, «Поліська січ» - це вишкіл новобранців, які готуються до боротьби за волю рідного краю. Близько 200 юнаків та юначок поділили на три підтабори, які відбувались окремо, але були об’єднані спільною метою. Учасники щодня отримували бойове завдання, виконання якого залежало від активності, вмінь та навичок. «Одразу після приїзду почалися нелегкі, але неймовірно приємні, щасливі, незабутні і неодмінно веселі таборові будні. Здавалося б, як багато роботи, скільки всього треба встигнути, ще й з друзями хочеться наговоритися, а часу так мало. Та ось вже і намети стоять, і кухню зробили, вже й казан закипає, готує нам перший таборовий обід. Зараз, коли сонце вже за обрієм, а денні справи виконанні, починається чи не найприємніша для всіх учасників табору перша ватра - ватра знайомств. Почались численні тернові ігри, в яких ми рятувалися від зрадників та ворогів. Слухали гутірки по куховаренню і самозарадності, першій медичній допомозі, табірництву, закріплюючи знання на практиці, багато майстрували. В гості на табір приїжджав фронтмен гурту «OT VINTA» Юрко Журавель, який провів з нами цікаву розмову та веселі співи. Цікавим досвідом став візит волонтерів з ЗСУ, котрі навчили правильно доглядати за зброєю та користуватись нею, також ми мали змогу постріляти на справжньому полігоні. Дівочий та хлоп’ячий підтабори відбули денну мандрівку до Клеванського замку та сплав. На жаль, табір добіг свого кінця. Провели останню ватру, останній раз закутались у спальник. Та в останню таборову ніч всім було важко заснути, адже знаєш, що завтра вже не буде ранкової руханки, не буде таборового обіду, і Січ залишиться тільки в наших душах та серцях. Ось так пройшов мій найнезабутніший табір цього літа», – згадує Назар Єсик, пластун станиці Вараш.

29 ЛИПНЯ 2017 РОКУ – МІСЬКІ ЗМАГАННЯ «ТАРЗАН-2017»

У суботу, 29 липня, в міському парку культури та відпочинку пройдуть змагання на смузі перешкод «Тарзан2017». Участь у змаганнях можуть взяти діти та підлітки від 10 до 17 років, попередньо заповнивши бланк заявки на сайті kuznetsovsk-rada.gov.ua. До участі запрошуються команди у складі 4 чоловік. Початок змагань о 10.00. Контактний телефон: 096 950 69 92.

Створили робочу групу з питань надання медичної допомоги 19 липня 2017 року у виконавчому комітеті Вараської міської ради, під головуванням в.о.міського голови Бориса Бірука, відбулася нарада з питань надання медичної допомоги населенню міста Вараш в умовах функціонування госпітальних округів. У роботі наради взяли участь представники виконавчого комітету Вараської міської ради, депутатського корпусу та громадські активісти міста. Заступник міського голови Ніна Зубрецька ознайомила присутніх із роботою виконавчого комітету Вараської міської ради в галузі охорони здоров'я мешканців Вараша та зазначила, що в ході проведення реформування галузі охорони здоров'я в Україні міською владою було підготовлено та направлено до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України, Рівненської облдержадміністрації, Рівненської обласної ради ряд обгрунтованих пропозицій та зауважень щодо обов'язковості врахування особливостей надання медичної допомоги в місті, де розташований потенційно аварійний об’єкт – атомна електростанція. Крім того, як зазначила Ніна Олексіївна, міською радою було прийнято та направлено за належністю два рішення: від 30.08.2016 року №283 «Про звернення депутатів Кузнецовської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Рівненської обласної ради щодо вжиття заходів по запобіганню руйнування системи надання медичної допомоги на території потенційно аварійного об’єкта – ВП «РАЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» та від 09.06.2017 року №746 «Про звернення депутатів Вараської міської ради до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Асоціації міст України, Рівненської обласної ради щодо вжиття заходів по запобіганню руйнування системи надання медичної допомоги на території міста Вараш (місто-супутник Рівненської атомної електростанції)». Також представники від міста приймали участь у засіданні Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров'я із доповіддю «Медична допомога у зоні спостереження Рівненської атомної електростанції в умовах створення госпітального округу». Під час свого виступу начальник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександр Коцюбинський звернув увагу присутніх на те, що при проведенні реформування галузі охорони здоров'я в Україні не було враховано особливості надання медичної допомоги в містах-супутниках атомних електростанцій та не дотримано нормативи довезення пацієнтів до медичних закладів. «На території міста Вараш розташована Рівненська атомна електростанція, яка Постановою КМУ від 11.07.2002 №973 віднесена до об’єктів з особливим режимом роботи, що відповідно потребує проведення постійного моніторингу стану здоров’я населення як міста так і населення 30-ти кілометрової зони. Медичне обслуговування 42 тисяч населення міста проводить ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України». Крім того, даний заклад проводить працівникам РАЕС (8000 осіб) обов’язкові попередні, періодичні, позачергові та щоденні передзмінні медичні огляди персоналу, дії якого пов’язані з виконанням роботи підвищеного ризику, виникнення аварійних ситуацій з метою уникнення впливу людського фактору при експлуатації ядерної установки. Щорічно проводяться періодичні медичні огляди із 100% охопленням працівників РАЕС. Також, на виконання аварійних планів роботи ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» першим організовує надання медичної допомоги під час виникнення аварійних (надзвичайних) ситуацій на РАЕС, виконує заходи щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, розроблено аварійний план реагування, створені аварійні бригади лікарів-спеціалістів, регулярно проводяться тренування. При цьому, відповідно до Порядку створення госпітальних округів (Постанова КМУ від 30.11.2016 №932), місто Вараш було віднесено до Сарненського госпітального округу. Даний округ найбільший за площею у Рівненській області та, відповідно, віддаленість населених пунктів перевищує нормативи зони обслуговування, що повинна бути еквівалентною радіусу 60 кілометрів. Даний факт та стан доріг не дозволить дотриматися встановлених нормативів довезення хворих до медичних закладів, затверджених Порядком формування госпітальних округів, що може призвести до погіршення надання медичної допомоги і до людських втрат», - зазначив Олександр Коцюбинський. Окрім того, присутні зауважили, що при створенні госпітального округу, який включає до свого складу декілька районів та міст обласного значення, може відбутися зменшення або припинення надання медичної субвенції з державного бюджету районам та містам, що потягне за собою перепрофілювання, скорочення або навіть закриття окремих лікарень. Відтак, за результатами наради та враховуючи необхідність дотримання вимог чинного законодавства щодо створення госпітальних округів в частині забезпечення нормативів довезення пацієнтів до медичних закладів, в зв’язку із розташуванням на території міста Вараш потенційно аварійного об’єкта –атомної електростанції, учасниками заходу було ухвалено рішення про створення робочої групи, яка опрацює питання надання медичної допомоги населенню міста Вараш в умовах функціонування госпітальних округів. Перше засідання робочої групи, до складу якої включили як представників міської влади, так і громадських активістів, відбудеться вже найближчим часом.

Profile for vkkmr

VM 29 2017  

Misto Varash

VM 29 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement