__MAIN_TEXT__

Page 1

4

Місто: день за днем

У день Чорнобильських роковин

№17(494) Зв’язок з владою Запис на прийом до міського голови Сергія Анощенкa здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98.

В роботі протитуберкульозного кабінету - зміни Нещодавно в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» відбулися зміни, які стосуються протитуберкульозного кабінету в місті Вараш. Як відомо, всі роки тубкабінет знаходився в поліклініці медико-санітарної частини на третьому поверсі, що не зовсім відповідало стандартам інфекційного контролю. Тому, протитуберкульозний кабінет було вирішено перенести в інфекційне відділення. "Таким чином, ми забезпечимо відокремлення потоків пацієнтів, які хворіють на туберкульоз, що унеможливить інфікування здорового населення. Це сприятиме належній організації здачі аналізу мокроти на мікобактерії туберкульозу, адже тепер, так званий «грибочок», де пацієнти здають мокроту, знаходиться поблизу протитуберкульозного кабінету. Також в протитуберкульозному кабінеті проводиться ДОТ-терапія. ДОТ абревіатура походить від англійських слів Directly Observed Treatment - лікування під безпосереднім наглядом. ДОТ-кабінет забезпечує контрольоване лікування хворих на туберкульоз, що не виділяють збудника туберкульозу і одержують лікування в амбулаторних умовах. Ми впевнені, що цими змінами ми гарантуємо дотримання необхідних стандартів інфекційного контролю та забезпечимо належний стан протитуберкульозної служби", - зазначають на сайті ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України».

Шановні ветерани, учасники бойових дій, жителі та гості міста! У ці дні ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 72 роки тому здобував перемогу у Другій світовій війні. За роки війни Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів. Низько вклоняємося їх подвигу. Пишаємося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора і демонструють усьому світу, що українські воїни здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Вірю, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло і достаток! Від щирого серця вітаю всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, зі святом перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого та мирного життя! Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! З повагою, міський голова С.Анощенко

Мітинг-реквієм на вшанування 31 роковин Чорнобильської трагедії відбувся 26 квітня біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи». Керівництво міста та ВП РАЕС, ліквідатори, депутати міської ради, працівники виконавчого комітету, громадські ак тивісти пок лали квіти і схилили гол ови в пам’ять про жертв найбільшої техногенної трагедії в історії людства. Благочинний Володимирецького району та м.Вараш УПЦ КП о.Віталій у супроводі народно-аматорськ ого хору «Передзвін» відслужив поминальну панахиду. Із словами вдячності та шани до присутніх звернувся заст упник міськ ого гол ови Анатолій Кречик. Він нагородив ліквідаторів грамотами міськ ого голови та грошовими винагородами. Спогадами про свою участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС поділилися голова громадської орДо уваги мешканців міста! ганізації «Ветеранів ліквідації» Григорій Петрович та учасник ліквідації Олександр Савлук. Трагізм та Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року мережі вуличного сумне відлуння тих подій вдал о сценарно втілили освітлення міста передані на баланс КП «Благоустрій». ведучі – учасниці ансамблю бандуристів «Ладні У зв’язку з цим, технічне обслуговування, ремонт та кралі» Ірина Журук та Алла Лішун та окремі викоінші роботи, що стосуються вуличного освітлення здійнавці і декламатори ПК РАЕС. снює КП «Благоустрій». Заявки щодо відсутності освітлення, несправності світлових приладів приймаються за новим номером телефону – 2-49-22.

ПСМНЗ Кузнецовська дитяча музична школа

Відбулося засідання виконавчого комітету У п'ятницю, 28 квітня 2017 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітет у Вараської міської ради під головуванням очільника міста Сергія Анощенка.

У порядку денному значилося 5 проектів рішень, які потребували якнайшвидшого вирішення. Зокрема, цього дня члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 11.04.2017 № 52 «Про затвердження конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Вараш». У зв'язку з кадровими змінами у виконавчому комітеті, слова «Власік Вікторія Юріївна – головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету» замінили на слова «Шумра Ірина Вікторівна – секретар міської ради». Також було прийнято 3 рішення, що стосувалися захисту прав дітей: «Про надання дозволу громадянам на вчинення правочину», «Про встановлення опіки над майном, яке належить дитині, позбавленій батьківського піклування», «Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, та призначення піклувальником громадянина». Проект рішення «Про внесення змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в частині зміни місць розміщення тимчасових споруд» після обговорення було вирішено відправити на доопрацювання. Наостанок директор КМКП Ігор Семенюк від імені комунальників подякував міській владі за виділені під час 16 сесії майже 5 мільйонів гривень. «Ці кошти дали нам змогу здійснити усі необхідні виплати під час вивільнення працівників», - зазначив Ігор Славович та наголосив, що наразі заробітну плату усі працівники КМКП отримують вчасно, без затримок.

Переможці ІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Мереживо» пам’яті О. Степанова (24-25 квітня 2017, м.Рівне) Диплом лауреата І місце - Чекан Данило (акордеон) Клас викладача Лосінець Валентини Олексіївни Диплом лауреата І місце - дитячий оркестр народних інструментів Керівник Кухарчук Валерій Євгенович Учасники Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу бандуристів ім.Ю.Сінгалевича (28-30 квітня 2017, м. Львів ) Диплом з відзнакою Александрова Анна Клас викладача Остапович Надії Петрівни Концертмейстер Попова Ірина Вікторівна Диплом з відзнакою Мельник Оксана Клас викладача Остапович Надії Петрівни Диплом учасника Нестерук Дарина Клас викладача Остапович Надії Петрівни Дейнеко Катерина Клас викладача Петрик Людмили Миколаївни Сидорова Анна Клас викладача Лішун Алли Іванівни Виговська Світлана Клас викладача Лішун Алли Іванівни Самойлова Софія Клас викладача Лішун Алли Іванівни

«Ви перемогли – ми пам’ятаємо» 28 квітня бібліотекар сектору обслуговування м-ну Будівельників Г.Слобода провела для учнів 6-В класу ЗОШ №1 (вчитель Герасимчук Р.М.) захід, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зустріч розпочалась біля виставки-ілюстрації «Війна на кожній сторінці». Бібліотекар читала вірші про війну, які написані місцевими поетами, розповіла про книги, які представлені на виставці. Захід продовжився віртуальною вікториною «Пам’ятаємо. Перемагаємо» з питаннями про Другу світову війну. Підлітки активно розповідали про своїх дідусів-ветеранів. На завершення заходу бібліотекарі демонстрували документальні відео з фотохронікою Другої світової війни.

Позмагалися важкоатлети

З 18 по 23 квітня в місті Славутич Київської області відбулися спортивні змагання: чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років та всеукраїнський турнір «Пам'яті Героїв Чорнобиля». В змаганнях прийняли участь 354 учасників з усіх куточків України та три команди з сусідньої Білорусі. Команду нашого міста представляли: Байкалова Анна, 2м; Луканіна Поліна,7 м; Яцук Владислав,5 м; Крусь Богдан,11 м; Пасько Кирило,8 м; Арутюнов Володимир,7 м. «Славутич зустрів наc дуже привітно, організація була Європейського рівня. Інвентар та споруди в чудовому стані, персонал дуже привітний, - розповідає МС України, тренер наших спортсменів Сергій Якубишин. - За підсумками конкурсу-огляду за кращу техніку змагань серед дівчат Байкалова Анна була визнана найкращою та нагороджена кубком. Загалом усі наші спортсмени виступили чудово, показавши свої кращі результати. Окремо хотів би відмітити Яцука Влада, який йшов в трійці сильніших, але, на жаль, йому не підкорилися треті спроби і він посів високе п'яте місце. Окрім того, хотів би особисто подякувати головному судді змагань - судді Міжнародної категорії, жителю Славутича, Каленському Юрію Петровичу. Після виступу дівчат та юнаків було відібрано штат для тренувального збору і тут відзначились вараські важкоатлети: до складу учасників НТЗ було зараховано Байкалову Анну та Паська Кирила. Тож незабаром вони будуть відправлені на збори до збірної України». Готували атлетів до змагань бригада тренерів відділення важкої атлетики: Сергій Якубишин, Руслан Шинкар та Мирослава Луканіна. Поїздка до Славутич в стала можливою завдяки підтримці міської влади, зокрема, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту ВаОголошує набір учнів на 2017-2018 навчальний раської міської ради. рік Приймаються діти віком від 5 до 12 років На відділи: - фортепіанний (фортепіано); - струнно-смичковий (скрипка); - відділ народних інструментів (бандура, баян, З 24 квітня розпочали безкоштовно перевезити пільгові акордеон, домра, гітара); категорії громадян, які мають на це право, за маршрутом - відділ духових інструментів (труба, сопілк а, м.Вараш – Дачні ділянки (щоденно крім неділі). флейта, кларнет, саксофон, тромбон, валторна). Часи відправлення автобусу на Дачні ділянки: 1 маршрут - 8 год. 00 хв.; Прийом заяв до 25 травня 2017 року. 2 маршрут - 13 год. 00 хв.; Консультації 23-24 травня 2017 року. 3 маршрут - 19 год. 00 хв. Вступні іспити: 25 травня 2017 року. Автобус відправляється від зупинки, яка знаходиться біля міської автостанції. Довідки: м.Вараш, м-н.Будівельників, 54. Нагадуємо, що право на безкоштовний проїзд пасажири Тел.: 03636 23026, 03636 23567. мають тільки при наявності пільгового посвідчення.

ПСМНЗ Кузнецовська дитяча музична школа

Пільговиків на дачі возять безкоштовно

Profile for vkkmr

VM 17 2017  

Misto Varash

VM 17 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement