__MAIN_TEXT__

Page 1

4

Місто: день за днем

«До армії рушають юнаки»

З робочим візитом...

Наприкінці березня в місті відбулись урочистості з нагоди проводів молоді, призваної на строкову службу до лав Збройних сил України.

№13(490) Зв’язок з владою

Запис на прийом до міського голови Сергія Анощенкa здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98.

«Книгоманія-2017» - чудова нагода виграти подорож до Львова

У великій залі виконавчого комітету Кузнецовської міської ради для призовників, їх рідних, близьких та всіх присутніх було підготовлено концертну програму. Виступили танцювальні та вокальні колективи: ансамблю будинку дитячої та юнацької творчості «Серпанок» під керівництвом Світлани Тиндик та вихованці театр-студії танцю «Грааль» під керівництвом Юлії Лакизюк-Крупіч. Призовники отримали пам’ятні практичні подарунки від міської влади, які згодяться хлопцям на службі. «Служба в Збройних силах України є відповідальною і почесною місією. Перед вами стоїть нелегке випробування, але я впевнений, що ви пройдете його достойно, адже служити своїй Батьківщині, своєму народові завжди почесно. Служба в армії – це своєрідний тест на зрілість будь-якого чоловіка. Тож бажаю вам незламної волі в подоланні труднощів армійського буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, здійснення всіх мрій і побажань і миру нашій Україні», - наголосив під час виступу керуючий справами виконавчого комітету Борис Бірук. Міський військовий комісар, майор Ярослав Кузло зазначив, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на сході України, а нестимуть службу виключно в пунктах постійної дислокації своїх військових частин. На легку службу та швидке повернення додому, від імені усіх матерів, благословила хлопців мати одного із призовників. Скуштувавши хліб та поцілувавши батьківську хлібину, юнаки пообіцяли швидко повернутися додому.

30 березня у Вараші з робочим візитом побував народний депутат України Василь Яніцький. Його робота в окрузі розпочалася із відвідування державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України». З начальником медико-санітарної частини Олександром Коцюбинським було обговорено проблеми в роботі медичної установи. Згодом депутат ознайомився з роботою акушерсько-гінекологічного відділення, де створено сучасні палати для спільного перебування матері й немовляти. Народний депутат вручив акушерам прилад для автоматичного вимірювання рівня білірубіну у крові новонароджених. З проханням придбати цей прилад, до народного депутата під час його попереднього візиту звернулася завідуюча відділенням Валентина Солдатова. Він вкрай необхідний в роботі акушерів, бо дає можливість мати оперативні дані про стан дитини. Василь Петрович також поспілкувався з головою постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту Дмитром Ющуком про перспективи співпраці в галузі медицини та спорту у місті. Відбулася в цей день зустріч з начальником управління освіти Оленою Корень, під час якої обговорили питання використання коштів, що виділялися на заклади освіти міста з державного бюджету за сприяння народного депутата. Спільно намітили подальші плани співпраці у галузі освіти, серед яких нагородження премією «Інтелект» найкращих учнів міста, підтримк а діяльності Молодіжної ради, конкурси та заходи за підтримки благодійного фонду «Наш край». Василь Яніцький провів особистий прийом громадян, за зверненнями окремих людей надав матеріальну допомогу на лікування, а також відвідав родину, у якої згоріла хата та надав їм фінансову допомогу. Наступний свій приїзд до міста нардеп запланував у другій половині квітня, коли відбудеться відкриття мурала на стіні будинку №5, що на майдані Перемоги.

За перший квартал 2017 року у місті виявлено 3 особи з активною формою туберкульозу та 7 ВІЛ-позитивних осіб

У березні в місті народилося 46 дітей По Кузнецовському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області у березні зареєстровано 46 народжень: 22 дівчаток та 24 хлопчиків, з них одна пара двійнят. Найбільш вживаними іменами у березні були: Олександр, Артем, Ірина та Міланія. Рідковживаними - Емма, Лія, Даниїл та Матвій. Вперше в родинах народилось 16 діток, вдруге – 17 діток. Збільшилася кількість багатодітних родин в місті, а саме: втретє народилось 6 дітей, вп’яте – 4 дитини, вшосте - 2 дитини та дев’ята дитина народилась у однієї сім’ї. Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Варашської СМСЧ №3. Такою послугою скористалось 17 батьків новонароджених діток. Шлюбів у березні зареєстровано 12, з них 8 іногородніх громадян виявили бажання зареєструвати шлюб в нашому місті, для трьох пар провели скорочену реєстрацію шлюбу в зв’язку з вагітністю нареченої. Розірвали шлюб у березні 7 подруж, з них 5 по спільній згоді подружжя та 2 по рішенню суду. З 1 жовтня 2016 року відмітки в паспортні документи не ставляться в зв’язку зі змінами в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану». Зміна імені фізичної особи – 3. Смертей - 25.

30 березня 2017 року у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради відбулося засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІДу. В ході засідання було заслухано інформацію ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» щодо ситуації в місті по захворюваності на туберкульоз та ВІЛінфекцію/СНІД. Так, за перший квартал 2017 року у місті виявлено 3 особи з активною формою туберкульозу, всього на обліку перебуває 20 таких хворих. З метою раннього виявлення туберкульозу за І квартал 2017 року оглянуто флюорографічно 6308 осіб. Слід зазначити, що для проведення флюорографічного обстеження немає необхідності йти на прийом до лікаря, а бажаючим обстежитися мешканцям міста треба звернутися у 110 кабінет поліклініки ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України. Щодо захворюваності на ВІЛ – інфекцію/СНІД, то станом на 30 березня 2017 року знаходиться на обліку 86 мешканців міста із захворюванням на ВІЛ – інфекцію/СНІД. За І квартал 2017 року по місту обстежено на ВІЛ – інфекцію/СНІД 280 осіб, з них ВІЛ позитивним виявилися 7 осіб. В кабінеті 207 поліклініки ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» функціонує кабінет «Довіра», де проводиться консультування, тестування на ВІЛ-інфекцію та організовується надання комплексної медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, із дотримання умов конфіденційності персональних даних. За результатами засідання доручили ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» спільно із управлінням освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та Кузнецовським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, забезпечити виконання роботи по ранньому виявленню, лікуванню туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу та проведення освітніх, роз’яснювальних заходів серед населення по протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу.

Кузнецовська міська бібліотека для дітей повідомляє про початок проведення 13-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2017». Це чудова нагода виграти подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль, відвідати безліч цікавих подій і знайти нових друзів з усієї країни. Конкурс проводиться з метою підвищення рівня особистого розвитку учнів через заохочення їх до систематичного читання; підвищення суспільного значення й ролі бібліотек у процесі соціальної адаптації дітей та набуття ними культурної компетентності. Цього року «Книгоманія» стартує 6 квітня о 10.30. Конкурс є відкритим, до участі запрошуються учні 6-7 класів, які не лише багато читають, а й люблять вести записи про прочитані книжки (читацький щоденник), що не входять до шкільної програми. Детальнішу інформацію ви зможете отримати за такими адресами: - м-н Перемоги 23 (3-й поверх); - м-н Будівельників 25/4 або за телефонами: 231-33 та 2-48-96.

Команда дівчат - призери обласної дитячо-юнацької баскетбольної ліги 30 березня 2017 року в спортивному залі ОСДЮСШОР м. Рівне відбувся фінал обласної дитячо-юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2003 р.н. і молодших. За підсумками групових етапів до фінальної частини потрапили команди ОСДЮСШОР-2003, ОСДЮШОР-2004, ДЮСШ м. Дубно та ДЮСШ м. Вараш. В першій грі наші дівчата не змогли здолати команду ОСДЮСШОР-2004, поступившись їм з рахунком 37-16. Таким чином, нам довелося боротися за третє місце даних змагань проти команди міста Дубно, які також поступилися в першій грі команді ОСДЮШОР-2003. Дівчата, впоравшись зі своїм емоційним станом та продемонструвавши свою майстерність, перемогли своїх суперниць з рахунком 47-21. А у фінальній грі за перше місце перемогу святкувала команда ОСДЮШОР-2003.

Чемпіонат України з шашок-64 З 23 по 30 березня у Вінниці проходив Чемпіонат України з шашок-64 серед юнаків та дівчат. Рівненську область представляли учні ЗОШ№1 м.Вараш Кот Андрій та Гупало Микола. Згідно регламенту вони прийняли участь у швидкій грі (29.03.) та у блискавичній грі (30.03.). За результатами змагань в місті Києві та місті Вінниці хлопці виконали нормативи присвоєння І розряду з шашок. У блискавичній грі Кот Андрій зміг увійти в 10-ку кращих шашкістів України. А Гупало Микола покращив свій особистий результат в швидкій грі, зайнявши 15 місце.

«Олімпійське лелеченя»-2017

4 квітня на базі ЗОШ №5 відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA» 2017 року. В даному заході взяли участь п’ять команд загальноосвітніх шкіл міста. Програма Заходу включала три складові - спортивну, освітню та культурну частини: • Презентація команди (назва, емблема, девіз, інформація про спортивне життя школи) • Олімпійська вікторина. • Комбінована естафета. За результатами змагань 1 місце посіла команда ЗОШ №3, 2 місце - команда ЗОШ №1, 3 місце команда ЗОШ №4. Переможців було нагороджено кубками та грамотами від організаторів заходу - управління освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Команда ЗОШ №3 7 квітня буде представляти наше місто на обласних змаганнях в місті Рівне. Більше інформації на офіційному сайті Кузнецовської міської ради (http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/)

Profile for vkkmr

VM 13 2017  

Misto Varash

VM 13 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement