Page 1

4

Місто: день за днем Звернення міського голови Сергія Анощенка до представників церковних конфесій міста.

Шановні віряни, настоятелі церков та релігійних організацій! В цей складний для нашої держави час, в рамках підтримання звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, уклінно звертаюся до Вас з проханням у неділю, 2 квітня 2017 року, разом зі всією країною провести спільні молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру. За звільнення полонених і в’язнів, позбавлених окупантами свободи. За мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації. За біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя.

КМКП знову очолює Ігор Семенюк

№12(489) Зв’язок з владою

Запис на прийом до міського голови Сергія Анощенкa здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98.

Скликано 16 сесію міської ради Пленарне засідання шістнадцятої сесії Кузнецовської міської ради скликано на 6 квітня 2017 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Для розгляду на пленарному засіданні шістнадцятої сесії рекомендовано 122 питання. Перед початком роботи сесії відбудуться урочистості щодо вручення нагрудних знаків та посвідчень жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

Міський голова провів прийом громадян

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Анощенка, від 23 березня 2017 року директором Кузнецовського міського комунального підприємства призначено Ігоря Семенюка. Нагадаємо, що Ігор Славович очолював КМКП з жовтня 2016 року по лютий 2017 року, однак, змушений був залишити посаду через особисті питання. Ігор Славович Семенюк має повну вищу освіту (Волинський державний університет ім.Лесі Українки). З 2004 року по 2013 рік працював у Національному університеті водного господарства та природокористування на посаді помічника проректора з навчально-практичної та адміністративногосподарської роботи. За багато років успішної роботи на даній посаді придбав величезний до22 березня міський голова Сергій Анощенко свід роботи у сфері організації та управління житлово-комунальним господарством. провів особистий прийом мешканців міста. Контракт з Ігорем Семенюком укладено терміЗагалом на прийом до очільника міста прийшли ном на 1 рік. 22 громадян. Серед них: 7 осіб звернулося з приводу забезпечення житлом, 6 – з питань працевлаштування, 5 – з проханням посприяти у вирішенні питань соціального захисту, 1 – щодо виділення матеріальної допомоги на лікування тяжких захворювань. Звертались також двоє мешканців міста щодо питань комунального господарства та Проблемна ситуація, яка склалася у КМКП один щодо вирішення земельних спорів. З усіх питань громадянам були надані вичерпні через заблоковані рахунки, залишається на повідповіді, деякі були поставлені на контроль відпо- стійному контролі міського голови та депутатсьвідних структурних підрозділів виконавчого комі- кого корпусу. Міською владою направлено тету Кузнецовської міської ради для подальшого чимало звернень до вищих органів державної влади, постійно проводяться наради за участю вирішення. міського голови, депутатів, фахівців виконавчого комітету та керівництва КМКП щодо вирішення та стабілізації ситуації, яка склалася на сьогоднішній день у житлово-комунальній сфері міста. У березні до міської ради надійшла відповідь від Адміністрації Президента України, де зазначено: «Повідомляємо, що Ваше звернення із пропозиціями щодо врегулювання низки проблемних питань соціально-економічного розвитку міст розташування діючих АЕС України надіслано для розгляду згідно з компетенцією та вжиття відповідних заходів до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Кабінету Міністрів україни. Принагідно зауважуємо, що порушені питання перебувають на контролі в Адміністрації Президента України».

Звернення щодо проблем КМКП – на розгляді в Адміністрації Президента

У місті створюють перший мурал – зображення лелеки За останні кілька років митці прикрасили вулиці українських міст десятками яскравих та масштабних малюнків на зовнішніх стінах будівель – муралів, які на думку одних являють собою справжні витвори мистецтва, на думку інших – містечковий арт. Отже, «мурали» – один з різновидів сучасного живопису, що належить стріт-арт художникам. Від звичайних графіті мурали відрізняє художній зміст і масштабність виконання. Народний депутат України Василь Яніцький вирішив подарувати нашому місту такий витвір мистецтва. Мурал, розміщений на стіні багатоповерхівки по мікрорайону Перемоги, міститиме зображення поліського птаха – лелеки, який збирається злетіти у вирій. Приблизно так згодом виглядатиме малюнок, який створює відомий київський арт-стріт художник:

Муніципальні автобуси вже працюють

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, м-н Незалежності,1, м. Вараш, Рівненська область, 34400

Минулого тижня у нашому місті розпочав роботу муніципальний транспорт. Два міські автобуси, закуплені за кошти міського бюджету, вже курсують за новим маршрутом №7 «Автовокзал – маг. «Парк» - Берізка – мкр-н Перемоги,4 – Спорткомплекс – УТЦ РАЕС – мкр-н Перемоги,46 – вул. Меслибницька – Реабілітаційний центр – вул. Старорафалівська – вул. Т.Боровця – мкр-н Ювілейний, 4 – маг. «Ласунка» - Грибки – Гранд Базар – маг. «Любава» - Кладовище – ДНЗ № 7 – Лабораторія МСЧ – СМСЧ №3 – Автовокзал». Їздитимуть автобуси щодня, з 7 години ранку по 9 годину вечора. Інтервал руху – 20 хвилин. «Хочу подякувати усім депутатам, які підтримали ідею із закупівлею муніципальних автобусів. Адже у наш складний час це насправді дуже суттєве полегшення життя усім пільговикам та, в першу чергу, нашим пенсіонерам», - зазначив міський голова Сергій Анощенко. Нагадаємо, що автобуси, котрими здійснюється перевезення за новим маршрутом №7, було придбано за кошти міського бюджету. Відтак, вже зараз усі пільговики можуть їздити муніципальним транспортом безкоштовно. Для пасажирів - не пільговиків вартість проїзду буде платною.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ Головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (повторно). Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або за фахом в інших сферах. Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 213. Документи для участі у конкурсі: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Шановні мешканці міста! Якщо ваші серця відкриті для співчуття і горе ближнього - ваш біль, завітайте до Кузнецовської міської організації Товариства Червоного Хреста, яка знаходиться за адресою м-н Вараш 40, де завжди готові прийняти від вас фінансову допомогу, продукти харчування, одяг та взуття, аби не залишити знедолених на одинці з бідою. Допомогти знедоленим покликаний ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА з 20 березня по 20 квітня 2017 року, який проходить під гаслом «Забезпечуючи найголовніше». Особи можуть подавати додаткову інформацію стоРахунок для пожертв: отримувач РО ОТЧХУ код совно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня 02940316, р\р 26007000006576 в ІІАТ «Укрсоцбанк» . і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). МФО 300023

Встановлюють обставини смерті 38-річної жінки Увечері 23 березня до Варашського відділення поліції надійшло повідомлення працівників медико-санітарної частини, що в квартирі за місцем проживання померла 38-річна жителька міста. Під час поверхневого огляду на обличчі померлої було виявлено сліди крові та тілесні ушкодження. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть жінки настала внаслідок закритої черепномозкової травми. Працівники поліції з’ясували, що 38-річна мешканка Вараша проживала разом зі своїм батьком та 36-річним співмешканцем. Незадовго до власної смерті втратила двох близьких родичів, тяжко переживала це та час від часу вживала алкогольні напої. У день трагедії, в обідню пору, будучи напідпитку, вона впала на підлогу у власній кімнаті, де її непритомну і травмовану знайшов батько. Медиків на допомогу він не викликав, а підвів доньку та вклав на ліжко. А вже ввечері того ж дня вона не подавала ознак життя. За цим фактом правоохоронцями розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні.

У центрі дозвілля триває виставка робіт Косміаді

У неділю, 26 березня 2017 року в мистецькій залі центру дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Кузнецовської міської ради відбулася презентація виставки картин «Георгій Косміаді: повернення в Україну». Представила виставку донька художника Надія Косміаді. Познайомитись із творчістю всесвітньо відомого майстра темперних круговоротів, віртуоза колористичних монотипій жителі нашого міста зможуть протягом місяця. Вхід вільний.

Profile for vkkmr

VM 12 2017  

Misto Varash

VM 12 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement