Page 1

4

Місто: день за днем

Відзначили День Соборності України

Відвідали пораненого бійця

Після поранення у зоні АТО, яке згодом спричинило 20 січня велика зала Палацу культури зібрала всіх нетяжкі ускладнення, 37-річбайдужих до долі держави мешканців нашого міста відний Віктор Дейнека, мешзначити одне з найбільших державних свят - День канець нашого міста, Соборності України. Святкування розпочалося урочипроходив тривале лікування стими зборами, які відкрили своїми виступами міський спершу у Києві, а згодом й у голова Сергій Анощенко та представники духовенства. Рівному. Нещодавно він у У своєму виступі міський голова Сергій Анощенко тяжкому стані потрапив до наголосив: «Акт Злуки став реальним втіленням вікової реанімаційного відділення мрії українців про свою суверенну державу. І хоч від підСМСЧ №3 нашого міста. писання Акту Злуки нас віддаляє 98 років, сьогодні ця Рідні Віктора, які вже й так тема є дуже наболіла та актуальна. В Україні йде війна, витратили чимало коштів на нас знову хочуть роз’єднати. Але Україна ще ніколи не лікування, звернулися за була такою єдиною, як сьогодні. Тож я впевнений, що допомогою до міської скоро в нашій державі запанує мир, і ми зможемо збудувлади. Днями міський говати економічно й духовно багату, вільну й демократичну лова Сергій Анощенко відвіУкраїну, якою пишатимуться наші нащадки. Бажаю всім дав хворого та передав сестрі воїна допомогу на миру, злагоди та процвітання». лікування з міського бюджету - 5 тисяч гривень. Наразі Віктор знаходиться у задовільному стані, однак, лише на спеціальне харчування його рідні витрачають близько тисячі гривень на день. Тож не зайвою для родини буде й наша з вами посильна допомога. Номер рахунку Приватбанку: 5168 7573 1013 9755 (сестра Базака Ольга Василівна).

Ціни на ліки для пільговиків

За плідну працю на благо громади міста, вагомий внесок у ствердженні української державності та з нагоди свята міський голова Сергій Анощенко нагородив грамотами виконавчого комітету члена міського осередку молодіжної організації «Пласт-НСО України» Олександра Килюшика та учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Івана Сороку. У святковому концерті виступили: народний аматорський ансамбль народного танцю «Візерунок» та народний аматорський хор «Ветеран» палацу культури ВП «Рівненська АЕС»; народний аматорський чоловічийгурт «Заграва», народний аматорський хор «Передзвін» та народний аматорський хоровий колектив центру дозвілля відділу культури виконавчого комітету; вокальний гурток «Серпанок», зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует» та Світлана Тиндик Будинку дитячої та юнацької творчості; тріо бандуристок «Ладні кралі». До концертної програми увійшли різноманітні танцювальні та вокальні композиції, в яких оспівувалися краса та велич рідного краю, любов до Батьківщини.

У неділю 22 січня на пішохідному мосту через річку Стир відбулась загальноміська акція «Візьмемось за руки», яка зібрала понад 150 патріотів, які об’єдналися у живий ланцюг єдності. «Два береги поєднано, лунає державний Гімн та «Слава Україні – Героям слава!», а велика кількість дітей на заході вселяє надію на кращі часи – все у нас і в України буде добре!», - підсумували організатори акції.

20 січня 2017 року відбулося засідання депутатської «соціальної» комісії під головуванням Дмитра Ющука. У засіданні взяли участь секретар ради Ірина Шумра, заступник міського голови Ніна Зубрецька, завідувач Аптеки №7 ДП ДАК «Ліки України» Людмила Прохода, представники ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» - начальник Олександр Коцюбинський, його заступник Іван Барабух та головний бухгалтер Ірина Басюк. До порядку денного засідання було включено розгляд проблемних питань функціонування ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» та порядок формування цін на ліки, що відпускаються за бюджетні кошти. В ході засідання Ніна Зубрецька повідомила присутнім про те, що обсяг медичної субвенції, передбаченої із державного бюджету на 2017 рік для ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» недостатній для забезпечення мінімальної потреби закладу. Для недопущення погіршення рівня надання медичних послуг та уникнення руйнування уже досягнутого рівня роботи ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України», з метою забезпечення цивільного захисту населення на території аварійно-небезпечного об’єкта, із міського бюджету було виділено додатковий фінансовий ресурс для утримання закладу та для забезпечення реалізації міських цільових програм по охороні здоров’я. Разом з тим, забезпечити якісний рівень проведення діагностики та оперативних втручань на наявному в закладі морально та фізично застарілому обладнанні вкрай складно. Враховуючи зазначене, ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» було доручено опрацювати потребу закладу щодо придбання найбільш необхідного медичного обладнання та надати відповідну інформацію до виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Другим питанням комісія заслухала завідувача Аптеки №7 ДП ДАК «Ліки України» Людмилу Проходу щодо порядку встановлення цін на ліки, що відпускаються за бюджетні кошти. Доповідач зазначила, що формування цін на такі ліки регламентовано Постановами КМУ та Наказами МОЗУ, а закупівлі ліків проходять при наявності у постачальників відповідних сертифікатів та ліцензій. При цьому розмір торгівельної надбавки не перевищує встановлених законодавством 10%. Як зауважила завідувач, в Аптеці №7 ДП ДАК «Ліки України» постійно проводяться перевірки, в тому числі правоохоронних органів, щодо дотримання вимог законодавства у сфері обігу лікарських засобів. Під час таких перевірок порушень не виявлено. Начальник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександр Коцюбинський наголосив на тому, що це єдина аптека в місті, в якій є в наявності ліцензії на відпуск наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів, які життєво необхідні хворим із гострим больовим синдромом. Крім того, інші аптеки міста не виявили бажання проводити реалізацію ліків, що відпускаються за бюджетні кошти. В ході обговорення депутатська комісія також з’ясувала, що субвенція обласного бюджету для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для нашого міста з кожним роком зменшується, а саме у 2015 році – 1111,5 тис.грн., 2016 рік – 589,6 тис.грн., 2017 рік – 440,4 тис.грн.

Формується список присяжних

22 січня, в рамк ах відзначення Дня Соборності України, на базі ЗОШ №4 відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 р.н. і молодших. Участь у турнірі взяли шість команд. Кращими по номінаціях стали: «воротар» – Красьоха Владислав; «захисник» – Пашко Евген, «бомбардир» – Жмурика Владислав, «нападник» – Гузоватий Владислав, «кращий гравець» – Хмелюк Михайло. Підсумкова таблиця: 1. ДЮСШ 2003 р.н.. 2. ЗОШ №4. 3. Ізотоп. 4. Сопачів. 5. ДЮСШ 2004 р.н. 6. ЗОШ №2. Переможці, учасники та призери турніру були нагороджені кубками, грамотами, сувенірами, призами та солодощами від організаторів: комітету з фізичної культури та спорту, ДЮСШ управління освіти та міського осередку ВО «Свобода».

Відповідно до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області та згідно з вимогами статті 31 Кримінального процесуального кодексу України, статтей 63, 64, 65, 66, 67, 68 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у Кузнецовській міській раді проводиться робота щодо формування та затвердження у лютому 2017 року на сесії міської ради списку присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області. Мешканців міста, які бажають бути присяжними Кузнецовського міського суду Рівненської області, просимо до 1 лютого 2017 року звернутися із відповідною заявою до Секретаріату міської ради (майдан Незалежності, 1, Секретаріат міської ради, 3-й поверх, каб.301). Заява про включення до списку присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області, адресована Кузнецовській міській раді, повинна містити таку інформацію: - прізвище, ім’я та по батькові кандидата у присяжні; - адреса постійного місця проживання; - згоду особи бути присяжним Кузнецовського міського суду Рівненської області; - відсутності обставин, що унеможливлюють його участь у здійсненні правосуддя. Заява повинна також містити згоду кандидата у присяжні на використання його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». До заяви додаються: - ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації проживання кандидата).

№03(480) Зв’язок з владою

Запис на прийом до міського голови Сергія Анощенко здійснюється у центрі надання адміністративних послуг (кабінет 1-105 в приміщенні КМКП) або за номером телефону 2-16-98. Прийом громадян у громадській приймальні народного депутата України Василя Яніцького здійснюватиметься у четвер, 26 січня 2017 року, з 15.00 до 17.00 (за адресою: площа Незалежності,1; приміщення Кузнецовської міської ради, 1 поверх). Запис за телефоном: (097) 885 52 33.

Служба зайнятості запустила «електронну» реєстрацію для безробітних З січня 2017 року Державна служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Це заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно. Завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом до центру зайнятості або отримання консультації. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості. Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги». У четвер, 19 січня, відбудеться чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста. Під час засідання члени комісії розглянуть ряд важливих питань: - щодо припинення (продовження) карантинних заходів в місті Вараш з ГРВІ та грипу; - про підведення підсумків роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста за 2016 рік. Затвердження плану роботи комісії ТЕБ та НС міста на 2017 рік; - про стан з пожежами та надзвичайними ситуаціями у місті Вараш за 2016 рік. Про заходи щодо попередження виникнення НС, шляхи їх покращення та проведення роз’яснювальної роботи серед населення протягом 2017 року; - про стан готовності захисних споруд цивільного захисту міста до використання за призначенням. Про перебіг засідання ви можете дізнатися, завітавши на офіційний сайт Кузнецовської міської ради (kuznetsovsk-rada.gov.ua).

Profile for vkkmr

VM 03 2017  

Misto Varash

VM 03 2017  

Misto Varash

Profile for vkkmr40
Advertisement