Page 1

H OT E L INTERIOUR


Jednou z rozhodujúcich podnikateľských činností spoločnosti Vital a.s je zariaďovanie vnútorných priestorov hotelov a iných ubytovacích zariadení. Pri realizácii interiérov Vital používa vlastné typové systémy hotelového nábytku, alebo vyrába nábytok podľa požiadaviek investorov a návrhov ich architektov a dizajnérov. Vital a.s poskytuje zákazníkom rôzne doplnkové služby, ako: • návrhy zariadenia interiérov, •ich komplexnú dodávku a montáž vrátane výrobkov stavebného stolárstva, podláh, podhľadov, obkladov stien, osvetlenia, dekorácií a ostatných predmetov vnútorného zariadenia budov.


HOTEL INTERIOUR OBSAH 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Hotel Dolce, Unterschleissheim, Nemecko Hotel DOUBLE TREE - Hilton, Košice Reaštaurácia Maxim, Trnava Hotel Alexandra, Púchov Hotel Absolut, Praha Hotel Impozant, Valča Hotel Dubná Skala, Žilina Hotel Maxim, Božava, Chorvátsko Hotel Podhradie, Podhradie Hotel Viktória, Martin Hotel Bôrik, Bratislava Hotel Domica, ALEZA interiér


01

HOTEL

DOLCE Unterschleissheim Nemecko Štvorhviezdičkový business hotel s 230 štandardnými i luxusnými izbami pri Mníchove svojím moderným vnútorným vybavením poskytuje svojim návštevníkom úplný komfort a pohodlie počas obchodných i iných pracovných ciest.


02

HOTEL

DOUBLE TREE by Hilton, Košice Doubletree by Hilton v Košiciach je prvý z rodiny Hilton na Slovensku. Hotel ponúka 170 exkluzívnych izieb vrátane 10 apartmánov. Charakteristickou črtou zariadenia izieb je dokonale zvládnutá interakcia mobiliáru so zabudovanými konštrukciami interiéru.


03

REŠTAURÁCIA

MAXIM Rožňava

Interiér reštaurácie je príkladom synergie použitých materiálov, najmä dreva, skla, kovu a kože. Celkový dojem priestoru umocňujú citlivo navrhnuté a rozmiestnené doplnky a dekoratívne predmety.


04

HOTEL

ALEXANDRA Púchov

Pokojná atmosféra spoločenských priestorov hotela je založená na použití povrchu nábytku z prírodnej dyhy. Zvýrazňuje ju nepriame integrované osvetlenie obslužných pultov recepcie a barov.


05

HOTEL

ABSOLUT Praha

Na zariadenie ubytovacej časti hotela bol použitý rovnomenný katalógový nábytkový systém Absolut. Jeho základnou charakteristikou je jednoduchá konštrukcia bez komplikovaných detailov, ktorá pôsobí čisto a zároveň decentne.


06

HOTEL

IMPOZANT Valča

Rodinnú atmosféru hotela, nachádzajúceho sa pri celoročne využívanom športovo-rekreačnom areáli Snow-land Valča, zabezpečuje teplo a domácky ladený celý interiér. V rovnakých farbách i štýle sú zariadené aj spoločenské a relaxačné priestory.


07

HOTEL

DUBNÁ SKLALA Žilina Odvážny dizajn vnútorných priestorov vychádza z istoty architekta nebáť sa použiť a skĺbiť rôzne materiály, tvary a výrazové prostriedky. Nenapodobiteľným emočným prvkom izieb je výrazné poňatie záhlavia postele s využitím výtvarného diela.


08

HOTEL

MAXIM Božava, Chorvátsko DÁTUM / DATE: 2009 Hotel, ktorého celé zariadenie interiéru všetkých priestorov bezo zbytku odráža a napĺňa atmosféru prímorského letoviska. Použité materiály, tvary nábytku, ale najmä farebnosť má svoj základ a príjemne ladí s blankytnou modrou farbou Jadranského mora.


09

HOTEL

PODHRADIE Podhradie

Hotel svojím názvom a teda aj charakterom mlčky napĺňa nepísaný odkaz svojej polohy. Celé zariadenie je navrhnuté a zrealizované tak, aby jeho návštevník na každom mieste a v každom okamihu cítil istotu a pokoj vyžarujúci z prírodných materiálov a ich farebnosti.


10

HOTEL

VIKTORIA Martin

Jednoduchý, no zároveň útulný interiér hotela poskytuje svojím hosťom príjemné prostredie pre rôzne príležitosti. Recepčný pult dokumentuje vysokú remeselnú zručnosť jeho zhotoviteľov.


11

HOTEL

BôRIK Bratislava

Interiér hotela zodpovedá potrebám ubytovania najvyšších vládnych delegácií i jednotlivcov z cudzích štátov. Vrcholom zariadenia celého objektu je interiér prezidentského apartmánu s jeho výraznými prvkami z ušľachtilých materiálov a ich kombinácií.


12

HOTEL

DOMICA ALEZA Interiér

Štandardné izby i luxusnejšie aparmány sú vybavené dyhovaným katalógovým nábytkom Exkluzív. Jeho mäkké tvary a výrazové prostriedky spolu s použitými doplnkami zabezpečujú príjemný, domestikovaný dojem.


Dolné Rudiny 1 010 91 Žilina Slovensko tel.: +421 41 723 54 16, 707 12 15 fax: +421 41 763 28 95, 723 54 17 e-mail: vital@vital.sk

Zadunajská cesta 10 851 01 Bratislava Slovensko tel.: +421 2 635 30 348 mobil: +421 911 811 442 e-mail: bashop@vital.sk

Garbiarska 2 040 01 Košice Slovensko tel.: +421 55 633 48 71 mobil: +421 903 804 800 e-mail: rojko.ke@vital.sk

www.vital.sk

HOTEL INTERIOUR  

Katalóg referencií VITAL

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you