Page 1

1

t / m

3 1

j u l i

2 0 1 3

Solden op álles. Stoelen 3+1 gratis Gratis maatwerk! En veel meer... (*) Bij Top Interieur vind je interessante solden op zowel stoelen, fauteuils, salons, eetkamers, eettafels, kasten, tapijten, jeugdkamers, slaapkamers, slaapcomfort en decoratie.

-15%

**

op deco

Décoratie outletcorner in de winkel ! (**) Uitgezonderd op Zack, Rivièra Maison, Zone en Aquanova: -10%

Kijk snel binnenin


Ref 625-52500

3,5-zit in stof - breedte 238cm, vanaf

1.235,-

Ref 10A-10000

2,5-zit + longchair stofcategorie C (ook in spiegelbeeld)

Super promo

999,-

Ref C32-17500

Ref C32-08000

Hoeksalon in leder 2-zit + longchair

Hoeksalon in leder, incl. hoofdsteunen, excl relaxen, vanaf

2.999,-

2.999,Ref 306-73200

Relax in lederlook

350,Ref C32-29300

Fauteuil in leder

749,-

Ref 611-79500

Relax tweemotorig met powerlift en trolley in geregenereerd leder, vanaf

995,-

Ref 616-52800

Fauteuil in geregenereerd leder vanaf

409,-

Ref C32-29200

Fauteuil in leder

819,-


Incl. 4 relax

Ref 700-18301

Salon in leder 2 x 2-zit met 2 manuele relaxen en 2 verstelbare armleuningen

4.429,-

-15%

op deco

Cavila Black is een nieuw kwaliteitsleder, enkel in zwart verkrijgbaar, op elk model uit de JORI collectie! Door dit ‘Limited Edition’ leder zijn we erin geslaagd onze modellen aan een prijs aan te bieden die 10% lager uitvalt dan dezelfde uitvoering in Celia leder.

Actieprijzen, vraag naar de voorwaarden!

Ref Z07-80000

Luster ook in wit verkrijgbaar Ref 693-35000

Sofa in Cavila leder black 185cm 3.507,Ander leder vanaf 3.896,-

Ref 625-62500

Fauteuil in stof vanaf

449,-

119,-

Ref 625-71500

Fauteuil in stof vanaf

669,-

Ref Z07-70000

Hanglamp ook in zwart verkrijgbaar

89,-

Ref Z07-80000

Staande lamp ook in wit verkrijgbaar

Ref 690-83000

109,-

Pallone Family Hollywood series - Andere kleuren mogelijk mits meerprijs. Pa 1.495,-

Ma 1.395,-

Little

795,-


Ref 428-11500

Wandmeubel B 375cm Bovenkast B 60 x 103cm Excl. verlichting 839,Incl. verlichting 1289,Andere kleuren/variaties mogelijk.

schmall - colour art

Ref 280-19500

Eetkamerprogramma Hangdressoir 260cm (excl. verlichting) 525,Tafel 220cm

Ref 053-03000

Eetkamerprogramma Dressoir 1.299,Barkast 1.049,Tafel 749,-

325,-

Ref 280-90900

Stoel 95,Wandopstelling vanaf 3.069,-

Ref 274-04000

Setprijs tafel, barkast, dressoir 4525,Toonzaalmodel nu 3620,-

-50%

Ref C12-25000

Fauteuil in stof 1109,-

tot uitputting voorraad

Nú 554,50 Opbergkist/ bijzetmeubel H47cm 1139,-

Nú 679,50 Ref 808-35500

Tafel gezuurd mat wit glas met poten gelakt wit 160 x 90cm 1.139,Andere afmetingen mogelijk, eventueel ook uittrekbaar

Ref 428-12500

Wandmeubel 245 x 171cm Incl. verlichting 1359,Vitrinekast 136cm 669,-

Nú 568,-

Dressoir 244cm 619,-

Nú 525,Ref 300-76000

Tv-meubel 190cm 399,- Nú 339,-

-15% TVitrinekast 76cm 449,-

Nú 379,-

Tafel 230cm 319,- Nú slechts

270,-

tot uitputting voorraad

Salontafel 135cm 245,- Nú 208,-


Ref 838-75000

Stoel

45,-

Ref 838-75000

Stoel

41,-

3+1 gratis

123,- voor 4 stoelen! Ref 838-83000

Stoel

109,-

Kies jouw model!

Ref 350-36400

Tafel 160 x 90cm vanaf 255,Ref 350-36600

Kies zelf poten, zitting en kleur.

Nooit eerder zoveel keuzemogelijkheden als met onze stoelencollectie. Kies jouw stoel volgens je ‘mood’...

Ref 338

vanaf

Stoel in lederlook vanaf 142,-

4+2 gratis

169,-

Ref M01-22000

Stoel

49,-

198,- voor 6 stoelen!

Ref 189-50000

Ref 189-53000

Stoel in leder

Stoel in leder

185,-

265,-

Ref 189-51000

Ref 189-54000

Stoel in leder

Stoel in leder

279,-

329,-

Diverse kleuren

Diverse kleuren

Diverse kleuren

Diverse kleuren

Ref C04-21000

Ref C04-13000

Ref C04-19000

Ref C04-22340

Ref M01-23000

Ref M01-21000

Ref C35-02000

Stoel in lederlook wit of zwart

Stoel in lederlook zwart of ivory

Stoel in lederlook zwart of bruin

Stoel in lederlook zwart

Stoel in lederlook zwart

Stoel in lederlook zwart, wit of bruin

Stoel in lederlook wit, lichtgrijs, bruin

99,-

59,-

109,-

89,-

59,-

45,-

99,-


Ref 320-86000

Boxspring promotie160/180x200cm Ref 850-94150

1.990,-

Promo

slechts 1.449,-

Be.box basic vanaf (boxspring incl. matras, hoofdbord en pootjes) Keuze uit 2 hoofdborden

Ook verkrijgbaar in elektrische versie vanaf 3.390,-

Topper

Ref 965-51000

Boxspring vast 160/180 x 200cm

Ref 965-51000

Boxspring elektrisch 160/180 x 200cm

1.999,-

999,Ref 422-37000

Ref 672-58900

Slaapbank 559,-

Ref 850

Promotie slaapcomfort vast 160/180 x 200cm

799,-

Schuifdeurkast in verschillende afmetingen 200 x 216cm vanaf 329,-

Solden op รกlles.

Elektrisch 160/180 x 200cm 1.299,Exclusief sierpoten en matrasremmers

Ref 337-29000

Inclusief donsdeken 220 x 240cm en 2 hoofdkussens

Ref 337-34000

Bureaustoel

Bureaustoel

69,-

49,-

Grote opruiming dekbedovertrekken! Ref 027-52000

Ref 300-48500

Ref 031-16100

Jeugdkamer setprijs bed, nachttafel en kleerkast 2D 1399,Bedlade 175,-

Setprijs bed, nachttafel, kleerkast 2D 669,Bedlade 99,-

Setprijs bed, nachttafel, kleerkast 3D 1095,Bedlade 169,-

Topper


KLASSEVOL ZITCOMFORT OP MAAT IDAHO. De persoonlijke keuze van Tom. Als Tom tv kijkt, wil hij dat zo comfortabel mogelijk doen. In zijn Idaho, dus, verkrijgbaar in diverse zithoogtes, zitdieptes en rughoogtes, met armleggers die een perfecte ondersteuning bieden. Hoe lang de tv-avond ook duurt.

TEMPUR Sensation matras tot -40% MINI

MEDI

2e bedbodem gratis

MAXI

bij aankoop van 2 TEMPUR matrassen met 2 tweemotorige elektrische bedbodems, 2e bedbodem gratis. IDAHO JR-3570 DESIGN: JEAN-PIERRE AUDEBERT

www.jori.com

2e kussen halve prijs

www.jori.com

korting op het goedkoopste kussen

“TOBE,-Y” €129

+1 5 GRATIS

www.xooon.com

DESIGN

(promo’s niet cumuleerbaar)

Neo

modulair wonen

Breng licht in huis met Natuzzi. Speciale condities* op showroommodellen.

*Aanbieding geldig van 1 t.e.m. 31 juli 2013.

relax!

sofas 100% made in Italy www.natuzzi.be

Tempur Promo’s


Gratis maatwerk!

*

223cm

240cm

223cm

240cm

223cm

240cm

Schuifdeuren

Schuifdeuren

Tijdens de solden. Zo bespaart u tot 50%!

Draaideuren

*Deze actie is geldig op kastsystemen Crecido en Attraction.

Ref 400-53100

180cm

270cm

200cm

300cm

220cm

330cm

240cm

360cm

Verschillende hoogtes en breedtes, schuine dakkanten, deuren, legplanken en laden. Kastsystemen voor iedereen die meer wil dan een standaard kast.

60cm 120cm 180cm 240cm 300cm

223cm

271cm

240cm

360cm

270cm

180cm

180cm

270cm

200cm

200cm

300cm

300cm

240cm

240cm

360cm

360cm

Ref 400-54800

Super Promo

Ref 400-64700

Schuifdeurkast 2 glasdeuren + 1 spiegeldeur 270 x 223cm

Ref 400-21000

Schuifdeurkast met glasdeuren 280 x 223cm excl. kroonlijst

999,-

Nú slechts 789,-

excl. kroonlijst - prijs afgehaald

nu

899,prijs afgehaald

leefkamers salons sto elen eetkamers sla apcomfort boxspring s bedden matrasse n dressings kasten kinderkamers jeugdka mers bureaumeubila (prijs afgehaald) ir tapijten decoratie

Buitengewoon Voordelig !

Top Interieur Izegem

Ambachtenstraat 6 (Rijksweg), Izegem Tel. 051 31 14 11 - fax 051 31 37 64 info.izegem@topinterieur.be Openingsuren: Op weekdagen van 10u tot 18u30 (Donderdag gesloten) Zaterdag van 10u tot 18u30. Zondag van 13u30 tot 18u30

Liersebaan 123b, Massenhoven Tel. 03 464 07 01 - fax 03 464 08 01 info.massenhoven@topinterieur.be

TURNHOUT

Ook open op zondag 21 juli

OOSTENDE

ANTWERPEN BRUGGE

MASSENHOVEN GENT

ROESELARE

LIER HERENTALS

SINT NIKLAAS

MECHELEN

IZEGEM

IZEGEM

HASSELT

AALST KORTRIJK

Richting LILLE-PARIS

LEUVEN BRUSSEL

Richting DOORNIK

Richting NAMEN

Openingsuren: Op weekdagen van 10u tot 18u30 (Donderdag gesloten) Zaterdag van 10u tot 18u. Zondag van 13u tot 18u

www.topinterieur.be

facebook.com/topinterieur

iTunes - Top Interieur

App

Prijzen onder voorbehoud van vergissingen en uitputting voorraad. BTW inbegrepen. Onder voorbehoud van vergissingen van materiële aard waarvoor geen aansprakelijkheid geldt. Lichte afwijking van model, maten, kleuren en constructie voorbehouden. Prijzen tenminste geldig tot 31/07/2013. Levering aan huis binnen de zone bij aankoop vanaf 1.000 euro. Uitgebreide info en algemene voorwaarden in de winkel. Reproductie verboden. V.U.: zie logo. Editie juli 2013.

©2013 reclamebureau www.visueel-adv.be

Top Interieur Massenhoven

KNOKKE

temp_file_Top_solden_juli2013_web1  

http://www.topinterieur.be/images/uploads/varia/temp_file_Top_solden_juli2013_web1.pdf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you