Page 1

nná e d o l e C ava... b á z á .. rodinn all day. n for

fu Family

DENNÝ PROGRAM CODZIENNY PROGRAM 12:00 Brány Westernu sa otvárajú Bramy Westernu otwierają się

12:15 Union Pacific - vychádza zo stanice a jeho ďalší odchod je každých 15 min. Union Pacific – wyjeżdża ze stacji a jego kolejny odjazd jest co 15 min.

12:30 Súťaž pre deti na námestí Konkurs dla dzieci na rynku

13:30 Prepadnutie vláčika Union Pacific Napad na pociąg Union Pacific

14:30

SHOW

Good Tommy (predstavenie v amfiteátri) - O mladom pomocníkovi sheriffa a zlej bande Daltnovcov. Good Tommy (przedstawienie w amfiteatrze) - O młodym pomocniku szeryfa i złej bandzie Daltnowców.

15:00 Súťaž na námestí Konkurs na rynku

15:30 Módna prehliadka dámskych kostýmov dám z vyššej spoločnosti Pokaz mody dla pań z lepszego towarzystwa

16:30

SHOW

Veľká westernová show (predstavenie v amfiteátri) kovbojské zručnosti biče, lasa, kolty, zvieracie vystúpenia agility a horse show Wielki show westernowy (przedstawienie w amfiteatrze) – kowbojskie umiejętności posługiwania się batem, lassem, rewolwerem, występy zwierząt agility i horse show

17:05 Moderný Country tanec - vystúpenie + škola tanca Nowoczesny Country taniec - wystąpienie + szkoła tańca

17:30 Súťaž na námestí Konkurs na rynku

18:30

SHOW

Kto z koho (predstavenie v amfiteátri)– Dve súperiace bandy, ktorá z nich ovládne mesto? Kto z kogo (przedstawienie w amfiteatrze)– Dwie walczące ze sobą bandy, która z nich zapanuje nad miastem?

20:00 Mini-disco (Mexico Hall)

20:30 Ukážka z ohňovej show na námestí (krátka upútavka na to, čo sa bude dať vidieť o 21:00 hodine v amfiteátri) Pokaz ognia na rynku (krótki pokaz tego, co będzie możliwe zobaczyć o godz. 21:00 w amfiteatrze)

21:00

SHOW

Začiatok večerného predstavenia v amfiteátri: Fire Witch - legenda o statočných bojovníkoch, ktorí sa postavili proti zlu a mágii (pondelok, streda, piatok a nedeľa) UV & Multimedia Show – jediný projekt svojho druhu na Slovensku aj v Čechách, v ktorom uvidíte; UV show, vzdušný tanec, Horse Show, multimédialna show a ohňostroj (utorok, štvrtok a sobota) Początek przedstawienia wieczorowego w amfiteatrze: Fire Witch - legenda o dzielnych bojownikach, którzy stawili czoła złu i magii (poniedziałek, środa, piątek i niedziela) UV & Show Multimedia – jedyny projekt w swoim rodzaju na Słowacji i w Czechach, w którym można zobaczyć; UV show, taniec powietrzny, Horse Show, multimedialny show i pokaz ognia (wtorek, czwartek i sobota)

21:45 Horror vláčik vychádza zo stanice ( + každých 15 min.) Horror pociąg wyjeżdża ze stacji ( + każdych 15 min.)

www.tatralandia.sk

Program Western City Tatralandia  

12:30 13:30 14:30 15:00 15:30 16:30 17:05 Horror vláčik vychádza zo stanice ( + každých 15 min.) Horror pociąg wyjeżdża ze stacji ( + każdyc...