Page 1

T천eline teemant Otep채채l

hotell Murakas


Otepää on oma tuntuse saavutanud peamiselt talvepealinna ja suurima talispordikeskusena Balti riikides. Sportlikul Otepääl kihab aga elu igal aastajal. Looduskaunis ümbrus ja mitmekesised sportimisvõimalused annavad tegevust nii suviseks kui talviseks hooajaks. Aktiivse puhkamise võimalused on siin piiritud. Hotell Murakas on logistiliselt väga hea asukohaga. Hoone paikneb mäekünka jalamil, kust Tehvandi Spordikeskus on vaid kiviviske kaugusel. Kompaktse ruumilahendusega hotellihoone on projekteeritud kogenud arhitektide Koit ja Tiina Komissarovi poolt. 2007. a. valminud aeroc-plokkidest ehitis on kahekorruseline, lisaks keldri- ja pööningukorrus. 2010. a. juurdeehituse käigus lisandusid kaks saunakompleksi ja puhke- ning seminariruum, hommikueine nautimiseks vabas õhus on ehitatud terrass vaatega Tehvandi Spordikeskusele.


HOONE ON TÄIELIKULT SISUSTATUD HOTELLIKS NING VARUSTATUD VAJALIKU INVENTARIGA


HOTELLIS ON KÜMME KÕIGI MUGAVUSTEGA KAHEOSALIST NUMBRITUBA, LISAVOODID VÕIMALDAVAD MAHUTADA VEEL SAMAPALJU


KLIENTIDE ERILISEKS LEMMIKUKS ON KUJUNENUD SAUNAKOMPLEKS KAMINARUUMI JA KÜMBLUSTÜNNIGA


KONVERENTSIRUUM VÕIMALDAB PAKKUDA FIRMASEMINARE/ÜRITUSI KUNI 50-LE INIMESELE


HOTELLI KOHVIK


HOTELLI KÖÖK VÕIMALDAB PAKKUDA KLIENTIDELE TOITLUSTUST


Hoone soojavarustus on lahendatud lokaalse keskküttesüsteemiga (õliküttekatel, radiaatorid), tulevikuperspektiivis on võimalik üle minna linna keskküttele. Hoonesse on välja ehitatud kaks sundventilatsioonisüsteemi, signalisatsiooni- ja valvekaamerate süsteem; saunakeriste juhtimine on automaatselt juhitav eraldi puldist. Kõikidel tubadel on rõdud ja sisseehitatud kuivatuskapid. Hotelli esimesel korrusel on wc puudega inimestele.


Hotelli peamiseks külastajaks on aktiivse ja sportliku eluviisiga klient. Hotell Murakas on aktiivselt tegutsenud aastaid ning saavutanud hea maine ja tuntuse nii Eesti kui välisriigi klientide seas.

Äkki oled sina just see, kes jätkab traditsiooni?


SIIN SAATE TUTVUDA HOTELLI PLAANIMATERJALI JA ÜLDANDMETEGA

I KORRUS


II KORRUS


SIIN SAATE TUTVUDA HOTELLI PLAANIMATERJALI JA ÜLDANDMETEGA

KELDRIKORRUS

Hotelliga tutvumiseks võta ühendust

Valga mnt 23a, Otepää linn, Otepää vald, Valgamaa Hoone ehitisealune pindala: 280 m2 Hoone suletud netopind: 608,1 m2 Hoone suletud brutopind: 748 m2 Kasutusluba: olemas Energiamärgis: väljastamata

Mari Lume Mob: +372 514 7071 Tel: +372 646 4035 mari.lume@domuskinnisvara.ee Domus Kinnisvara OÜ

Hotell Murakas  
Hotell Murakas  
Advertisement