Page 1

PLAN MARKETINGOWY


MLM - (Multi Level Marketing) czyli Marketing Wielopoziomowy. W Golden Drop produkt trafia bezpośrednio do Twoich rąk! Każdy z Członków Klubu odpowiedzialny jest za jego reklamę. Dzięki pominięciu pośredników firma może przeznaczyć sporą część wartości produktu, jako premię dla swoich dystrybutorów! Zachęcamy do współpracy z nami, to naprawdę wspaniały sposób na życie. Dajemy Ci nieograniczoną możliwość rozbudowy sieci dystrybucyjnej, a co za tym idzie, nieograniczoną możliwość rozwoju finansowego. U nas to Ty decydujesz kiedy pracujesz. Możesz poświęcać pracy godzinę dziennie bądź cały dzień. Wybór należy do Ciebie, nie do Twojego szefa!

W

itaj ! Jesteśmy firmą, która od wielu lat, z powodzeniem, działa na rynku polskim. Od niedawna zaistnieliśmy również w branży marketingu wielopoziomowego, który jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się form sprzedaży na całym świecie. Ze względu na wyjątkowy produkt, szukamy ludzi, którzy chcą przyczynić się do kreowania sukcesu marki Golden Drop, osiągając tym samym również swój osobisty sukces!


Zapewne zastanawiacie się, na jakie korzyści, oprócz satysfakcji z uczestnictwa w nowym projekcie, można liczyć. Dzięki partnerskiemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy z osobami tworzącymi świat Golden Drop, wiemy jak ważne jest wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanej pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż sukces marketingu wielopoziomowego to nie tylko godny polecenia produkt, ale przede wszystkim ludzie o wyjątkowych osobowościach, których chcemy szanować, o których chcemy dbać i którym chcemy pomagać w osiąganiu sukcesu. Naszego wspólnego sukcesu! Zdarzyło Ci się kiedyś polecić znajomemu film, dobrą płytę, restaurację lub książkę? Zauważ, że prawie wszyscy na to pytanie odpowiadająOCZYWIŚCIE! Teraz zadamy Ci jeszcze jedno pytanie… Czy lubisz reklamy, które w najciekawszym momencie filmu przerywają go? Albo wyskakujące bez przerwy okienka, które uciekają przed kursorem w Twoim komputerze? Większość ludzi jest przesycona szumem reklamowym i wręcz ich nienawidzi.


Wyobraź sobie sytuację, kiedy Twoi przyjaciele przyjadą do Ciebie na kolację, a Ty zrobisz rewelacyjne potrawy, używając oleju Golden Drop… Znajomi zapewne będą zachwyceni aromatem oraz smakiem, który przypomina najprawdziwsze masło, a jego złota barwa sprawia, iż potrawy wyglądają jeszcze lepiej i zdrowiej! Olej Golden Drop nie ma sobie równych. Zapewne zapytają: „Czego dodaliście do uzyskania tak wyjątkowego smaku potraw? Chętnie to też kupimy!!! Wtedy powiesz znajomym, że jest to olej Golden Drop. Jeśli tak, to nie zrobisz nic innego niż właśnie polecisz nasz produkt! A co to jest MLM matrycowy stosowany w Klubie Golden Drop? To nic innego, jak zapłata za Twoje polecenia! Przecież, jeśli znajomy, dzięki udanej kolacji w Twoim domu, nabędzie nasz olej, to oznacza, że mniej lub bardziej świadomie dokonałeś bardzo skutecznej reklamy! I za to nasza firma wypłaci Ci należne wynagrodzenie. Przecież sprzedając nasze produkty, zarabiamy! Uczciwie jest przeznaczyć część zysków na wynagrodzenie dla osoby, która spowodowała, że ktoś nabył nasz produkt, prawda?


A co jeśli ten znajomy zrobi to samo? Firma wynagrodzi i jego i Ciebie! Ponieważ to Ty jesteś sprawcą zaistniałej sprzedaży. Gdyby nie kolacja u Ciebie, przyjaciel znajomego mógłby nie kupić tego produktu! Czy to nie proste i uczciwe? A przy okazji unikamy denerwującej reklamy i przerywania Twoich ulubionych filmów w telewizji. Dlaczego firma wybrała model MLM na bazie matrycy? Pozwól, że najpierw wytłumaczymy Ci, co to jest matryca. Jest to system, w którym można zapisać do bezpośredniej grupy tylko 3 osoby. A co jeśli zechcesz polecić produkty Golden Drop 20 znajomym? Wtedy pomagasz nie tylko sobie, ale również swoim 3 przyjaciołom w osiągnięciu dodatkowego dochodu! Więcej o zasadach możesz dowiedzieć się w dalszej części naszego Planu Marketingowego! Może to także wyjaśnić Ci kompetentny współpracownik naszej firmy, z którym kontakt jest bardzo łatwy. W naszej firmie każdemu zależy na tym, aby współpracujący z nami ludzie byli zadowoleni. Tylko dzięki takim działaniom można odnieść sukces w tej branży. Jeśli jesteś zainteresowany


używaniem naszych produktów, przekonaj się, że są dobre! Wtedy zapewne zdarzy Ci się sytuacja, kiedy będziesz chciał podzielić się informacją o nich ze swoimi przyjaciółmi! A to będzie moment, kiedy staniesz się prosumentem, czyli osobą, która aktywnie obniża koszty swoich zakupów w naszej firmie! Więcej, jeśli osiągniesz dodatkowy dochód, może zainteresuje Cię budowa grupy konsumenckiej, która może Ci przynieść spore dochody? Wybór należy do każdego z nas. Będziemy jedynie kupować wspaniały olej w celach kulinarnych lub zdrowotnych? Czy będziemy chcieli jedynie obniżyć koszty zakupu naszego produktu? Czy może będziemy chcieli budować swoją niezależność finansową w oparciu o Golden Drop… Zawsze wygramy, ponieważ: produkty, które u nas nabywasz, są smaczne i zdrowe!


Trzy stopnie współpracy Chcemy, aby Członkowie Klubu sami decydowali o rodzaju współpracy. Właśnie dlatego stworzyliśmy trzy odrębne stopnie współpracy tak, aby każdy mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Co ważne, nie musisz wybierać jednego! Możesz działać na trzech płaszczyznach. Wszystko zależy od Ciebie!

Stopień pierwszy: „Dla siebie” Umożliwiamy Ci korzystanie z naszych produktów w sposób indywidualny po atrakcyjniejszych cenach, wynikających z członkostwa w Klubie Golden Drop. Oszczędzasz w ten sposób prawie 20% ciesząc się wspaniałym oraz zdrowym olejem.


Stopień drugi: „Dla polecających” Stopień drugi został stworzony z myślą o ludziach, którzy pragną dzielić się i sprzedawać nasze produkty swoim bliskim i klientom. Dla przykładu, kupując butelkę oleju Golden Drop 0.75 litra w cenie 47,25 zł (cena hurtowa brutto) sprzedajesz ją osobie, która nie jest Członkiem Klubu po cenie detalicznej, czyli 59,09 zł. Tym samym Twój zysk bezpośredni to 11,84 zł - czyż nie jest to proste i łatwe?! Ponadto otrzymujesz premię od własnego obrotu (powyżej kwalifikacji osobistej) w wysokości 3% netto od obrotu netto! Stopień trzeci: „Dla przedsiębiorczych” Ze względu na to, iż pragniemy rozwijać zarówno siebie, jak i Członków Klubu Golden Drop, postanowiliśmy stworzyć model współpracy, za pomocą którego możesz wejść w przedsiębiorczy świat. Model ten pozwoli Ci rozwinąć w sobie cechy prawdziwego menedżera i umiejętności interpersonalne bardzo ważne i przydatne w każdym biznesie. W tym programie Twoim najważniejszym zadaniem jest rekrutacja ludzi, z którymi chcesz w przyszłości pracować przy marce Golden Drop. Tworząc własną strukturę, posiadasz nie tylko zysk


bezpośredni z własnej sprzedaży, ale również zysk pośredni, który wypracowuje dla Ciebie grupa tworząca strukturę pod Tobą. Należy Ci się 11,84 zł za sprzedanie butelki 0,75l oleju Golden Drop, którą osobiście sprzedałeś osobie nie będącej Członkiem Klubu Golden Drop (zysk bezpośredni, czyli różnica pomiędzy ceną detaliczną a ceną hurtową brutto) oraz 3% netto od zakupów netto Twoich partnerów do 10-tej generacji (zysk pośredni). Dodatkowo, aby wynagrodzić osoby wyjątkowo przedsiębiorcze, raz w miesiącu przydzielane są tzw. „bonusy dla aktywnych”. Wynikają one z podzielenia sumy przeznaczonej na premie przez ilość dystrybutorów, którzy osiągnęli obrót minimum 450zł netto (liczony od cen hurtowych netto produktów) w danym miesiącu. Pamiętaj, by na bieżąco odwiedzać naszą stronę www.goldendrop.pl, na której - w zakładce promocje - znajdziesz informacje o specjalnych programach motywacyjnych tworzonych z myślą o Dystrybutorach, którzy osiągają najlepsze wyniki sprzedaży w danym okresie.


Premia bonusowa Z każdej sprzedanej butelki 0,75l oleju Golden Drop przeznaczamy 2 zł do puli. Tak więc, przykładowo, jeśli liczba sprzedanych w miesiącu butelek to 5.000, łatwo obliczyć, że w danym miesiącu została wypracowana premia bonusowa w wysokości 10.000zł . Jeśli założymy, że osób, które osiągnęły minimalny próg sprzedaży jest 50 to: 10.000 : 50 = 200zł dla każdej osoby premii ekstra. Jeśli w danym miesiącu nikt nie osiągnął tej premii premia przepada. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby uzyskać prawo do premii, jest kupno w miesiącu produktów Golden Drop o wartości minimum 90 zł netto. Jest to tzw. kwalifikacja osobista. Natomiast, żeby brać udział w podziale premii bonusowej musisz osiągnąć obrót minimum 450 zł netto w danym miesiącu. Obrót miesięczny - suma zamówień złożonych przez aktywnego Członka Klubu pomiędzy pierwszym, a ostatnim dniem pracy danego miesiąca rozliczeniowego, których wartość zostanie uregulowana przed upływem terminu zamknięcia danego miesiąca.


Plan marketingowy Klubu Golden Drop opiera się na matrycy trójkowej tworzonej do 10 generacji. Każdy Członek Klubu Golden Drop jest uprawniony do zakupu produktów w cenach hurtowych. W lepszym zrozumieniu struktury pomoże ci poniższy rysunek. Ty, jako pierwsza osoba polecasz swoją najlepszą koleżankę Kasię, następnie Tomka i Marcina. Każda następna osoba zasponsorowana przez Ciebie


po Kasi, Tomku i Marcinie jest wpisywana w pierwsze wolne miejsce kolejnej generacji matrycy. Główną zaletą Planu Marketingowego opartego na matrycy jest jego ogromna prostota, która charakteryzuje się nałożonym z góry schematem budowy. Dlatego tak łatwo jest zachęcić nowe osoby do współpracy. U nas każda osoba, która znajduje się w Twojej strukturze, pomaga generować Twój zysk!


Tabela nr 1. Przedstawia Twoją premię przy osiągnięciu przez każdą z osób kwalifikacji osobistej - obrót osobisty w danym miesiącu w wysokości 90 zł netto (liczony od cen hurtowych netto produktów). Tabela 1. Generacja Ilość osób 1

Twoja premia

3

8,10 zł

2

9

24,30 zł

3

27

72,90 zł

4

81

218,70 zł

5

243

656,10 zł

6

729

1968,30 zł

7

2187

5904,90 zł

8

6561

17714,70 zł

9

19683

53144,10 zł

10

59049

159432,30 zł

Na początku współpracy wyznacz sobie cel, który chcesz osiągnąć. Na przykład: w każdym tygodniu polecę 3 nowe osoby, które znajdą się w mojej strukturze. Na wyniki nie będziesz musiał długo czekać. Wystarczy, że polecone przez Ciebie osoby, również będą dążyć


do tego samego celu, który wyznaczyłeś sobie na początku naszej współpracy! Rozwój Twojej struktury przypominać będzie efekt , który wywołuje spadająca kula śniegu. Z 27 osób zrobi się 81, następnie 243. Przy takiej liczbie osób, wystarczy, że każda z nich dokona w miesiącu zakupu za jedyne 90 zł netto, a otrzymasz 656,1 zł premii (tabela nr 1)! Nie licząc twojego zysku bezpośredniego oraz „bonusu dla aktywnych”. Jednak nie poprzestawaj na tym! Zobacz, jakie zyski czekają Cię w niedalekiej perspektywie (tabela nr 2). Pamiętaj, nie musisz obawiać się, iż osoba znajdująca się „pod tobą” będzie miała lepszą sprzedaż od Ciebie. Ty zawsze zarabiasz! Tabela nr 2. Przedstawia Twoją premię, którą wypracowuje dla Ciebie grupa przy osiągnięciu przez każdą z osób sprzedaży na poziomie 180 zł netto (liczoną od cen hurtowych netto produktów). Są to jedynie 4 butelki 0,75 l na miesiąc!


Tabela 2. Generacja

Ilość osób

Twoja premia

1

3

16,20 zł

2

9

48,60 zł

3

27

145,80 zł

4

81

437,40 zł

5

243

1312,20 zł

6

729

3936,60 zł

7

2187

11809,80 zł

8

6561

35429,40 zł

9

19683

106288,20 zł

10

59049

318864,60 zł

Poniżej przedstawione zostały pozycje, które możesz osiągnąć współpracując z nami: Członek Klubu – to pełnoletnia osoba fizyczna, która wyraziła chęć przystąpienia do Klubu „Golden Drop” oraz nabyła jednorazowo produkty za minimum 90 zł netto w cenach hurtowych. Członek Klubu aktywnie rozbudowuje sieć oraz pomaga nowym Członkom Klubu w swojej strukturze.


Menedżer – aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 5 aktywnych poziomach 27 aktywnych klubowiczów w danym miesiącu. Lider – aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 5 aktywnych poziomach, w osobnych liniach 4 „Menedżerów” w danym miesiącu. Golden Lider – aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 10 aktywnych poziomach, w osobnych liniach 4 „Liderów” w danym miesiącu. Dyrektor – aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 10 aktywnych poziomach, w osobnych liniach 10 „Golden Liderów” w danym miesiącu. Bardzo ważną rzeczą w Planie Marketingowym Golden Drop jest fakt, iż raz zakwalifikowana pozycja jest stała. Jest to bardzo ważne, ponieważ nikt z nas nie chciałby piąć się po tej samej „drabinie sukcesu” dwa razy. Prawda? Co natomiast dzieje się w przypadku zapełnienia matrycy? Dystrybutor otrzymuje kolejny punkt menedżerski w ostatnim wolnym polu matrycy i jest uprawniony do budowy kolejnej.


B

M

W


Specjalny program motywacyjny dla najlepszych sprzedawców Golden Drop, którzy otrzymują wynagrodzenie za włożony wysiłek w budowę prężnie rozwijającej się struktury. Nagrodą za ich pracę są samochody luksusowego koncernu, znanego z innowacyjności i prestiżu - BMW. Więcej informacji dotyczących specjalnego programu motywacyjnego uzyskasz na stronie www.goldendrop.pl


ul. Skierniewicka 18 53-117 Wrocław tel: 71 793 77 71 fax: 71 793 77 72 e-mail : kontakt@goldendrop.pl www.goldendrop.pl

Broszura_GoldenDrop  

http://www.goldendrop.sklep.pl/files/Broszura_GoldenDrop.pdf