Page 1

Cassio Tobulų dalykų derm÷. Kerinti vandens maišytuvų Cassio elegancija idealiai papildo virtuv÷s plautuvių Passione ir Subway dizainą. Be to, šių maišytuvų čiaupo antgalis yra patogiai aukštai, tad galima pripildyti vandens net aukštas vazas.

Modern Steel ir Steel Shower Jokių kompromisų. Tiesiog neįmanoma atsispirti grynoms unikalių ištraukiamųjų čiaupų Modern Steel bei Steel Shower linijoms ir neprilygstamam funkcionalumui, kurį užtikrina ilga jų jungtis.

Ritmo Sopra ir Ritmo Canto Daugiau patogumo. Ištraukiamieji čiaupai Ritmo Sopra ir Ritmo Canto gali purkšti vandenį ir yra be galo universalūs. Šių čiaupų spalvų gama tokia pat plati, kaip ir keraminių plautuvių, tad gal÷site išsirinkti idealiai derantį.

Arion ir Amy Praktiška harmonija. Šiuolaikiški suapvalintos formos čiaupai Arion įkūnija praktiškumą ir harmoniją. Aukštai esantis sukiojamas antgalis leidžia pripildyti vandens net aukštas vazas. Kompaktiški čiaupai Amy – maži, bet tobulos formos. Šie čiaupai – tiek Arion, tiek Amy – turi vandens taupymo funkciją ir yra stulbinančiai lengvai valomi. Yra chromo ir nerūdijančio plieno spalvos, taip pat visų keraminių plautuvių spalvų, tad lengvai priderinsite prie turimos plautuv÷s.

VB TAPS LT  

VB TAPS LT

VB TAPS LT  

VB TAPS LT

Advertisement