Page 1

Naujas sumanus sprendimas – keturspalv÷ vonios kambario kolekcija Kompanija „Gustavsberg” pristato keturių spalvų – juodos, oranžin÷s, žalsvai melsvos ir baltos – vonios kambario kolekciją „Logic”. Joje yra visko, ko reikia vonios kambariui, ir kiekvieną gaminį galima lengvai pakeisti bei priderinti prie individualaus interjero stiliaus.

Interjero elementų – tiek jų spalvų, tiek formų – pasirinkimą šiuo metu lemia ypač madingas retro stilius. Vonios kambarius, kuriuose vyrauja juoda ir balta spalvos, dažnai pagyvina vienos arba kelių spalvų akcentai – įvairūs spalvingi priedai. Kompanija „Gustavsberg” ženg÷ dar toliau – pristat÷ oranžin÷s, žalsvai melsvos, juodos ir baltos spalvos vonios kambario baldų, įrangos bei priedų kolekciją „Logic”. Ši kolekcija, į kurią įeina vonios kambariui skirti baldai, vandens maišytuvai ir vientisos vonių apdailos plokšt÷s, sukurta bendradarbiaujant su švedų dizaineriu Jonu Eliasonu. Visi šios kolekcijos gaminiai yra lengvai pritaikomi ir keičiami, kad panor÷jus būtų galima greitai ir neatpažįstamai pakeisti vonios kambario išvaizdą. „Kurdamas šią kolekciją įkv÷pimo s÷miausi skaitydamas apie Darvino keliones. Jis keliavo iš salos į salą ir visose rasdavo tą patį paukštį, skyr÷si tik jo plunksnų spalvos. Taip paukštis prisitaikydavo prie savitos kiekvienos salos aplinkos, ir kompanija „Gustavsberg” siūlo vartotojams tokiu pat būdu prisitaikyti savo vonios kambario interjerą, kad jis atitiktų jų skonį ir kad jame vyrautų jų m÷gstama spalva. Būtent tokią galimybę suteikia kolekcija „Logic”,– sako Jonas Eliasonas.


Antibakteriniai, savaime „pasitaisantys” ir aplinką tausojantys vandens maišytuvai Į kolekciją įeinantys vonios ir virtuv÷s vandens maišytuvai pasižymi daugybe naudingų funkcijų. Maišytuvų ranken÷lių paviršius dengtas antibakterine danga, kuri neleidžia plisti virusams, bakterijoms ir grybeliui. Karštam vandeniui veikiant minkštą plastiką smulkūs įbr÷žimai savaime išsilygina per porą valandų, tod÷l šie vandens maišytuvai patvaresni ir ilgiau tarnauja. Be to, jie taupo tiek elektros energiją, tiek vandenį pagal vartotojo pasirinktą režimą. Kolekciją „Logic” sudaro vonios ir virtuv÷s vandens maišytuvai, įvairios (praustuvų, šonin÷s, sienin÷s, aukštos ir kt.) spintel÷s, praustuvai, unitazai ir vientisos vonių apdailos plokšt÷s.

logic, lt, text  

Logic information