Page 1


Михайло Романович народився 20 листопада 1941 року в селі Кам’яногірка Жмеринського району в селянській родині.


Батько – Липко Роман Маркович – під час ІІ Світової війни загинув під Зборовом 18 липня 1944 року. Похований у братській могилі.


У 1956 році юнак закінчив семирічку і продовжив навчання у селі Тарасівці. Три роки поспіль в сніг і дощ щодня долав 10 кілометрів до школи.


Студентські роки Після закінчення школи Михайло Липко вступив до Одеського медичного училища, де навчався з 1959 по 1962 роки.


Студентські роки З 1965 по 1971 рік я навчався у Вінницькому медичному інституті. Будучи студентом, з перших років навчання брав участь у роботі наукових гуртків. Неодноразово виступав з доповідями на наукових конференціях у різних вузах.


Інтернатуру Михайло Романович проходив у Хмельницькій обласній дитячій лікарні, а також працював на станції швидкої медичної допомоги у вихідні та нічні години.


З 1972 по 1975 рік працював районним педіатром у Деражнянській ЦРЛ. Протягом всього часу невтомно працював над дисертацією, яку успішно завершив.


про те, що за весь період в лікувальній роботі Михайла Романовича не було жодного випадку дитячої смертності.


Людина в білому халаті, В моїй уяві ти – свята! І не від віку, не від статі Твоя залежить чистота. Свідомість, Чуйність особиста Тобі окраси надає. Якщо у тебе совість чиста І хист до свого фаху є. Якщо опівночі в морози В рахунок власного часу, Ти йдеш туди, де людські сльози, Я бачу в тім твою красу. І сподіваюсь, що з роками Ти не зазнаєш каяття. За дні проведені між нами, В невтомній битві за життя!


Михайло Романович весь свій науковий і практичний досвід лікаря передає студентам. Він вимогливий, але об’єктивний викладач і наставник. Його поважають і люблять студенти.


Михайло Липко любить українську культуру і пісню. Багато років співає в різних хорових колективах.


Михайло Романович соліст хору “Родинне джерело”


Презентацію підготовлено за матеріалами наданими доцентом пропедевтики дитячих хвороб та догляду за хворими дітьми

Михайлом Романовичем Липком

yuvilej-2016  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you