Page 1


MacBooki aitab valida Valge Klaar, kõrgeim Apple teeninduse tunnustus

OSALE LOOSIS JA VÕIDA HINNALINE MACBOOK AIR

Küsi poest koolikaupade spikrit, et midagi tähtsat ei ununeks.

Kampaania periood 05.08-08.09


Muuuv linnalaager augustis Linnalaagrid „Elamuste laager“ 19.–23.08 ja „Noored seiklejad“ 26.–30.08 toimuvad taas! Mitmekesist ja huvitavat tegevust 6–10-aastastele lastele jätkub igal vahetusel viieks päevaks, muutes koolivaheaja viimased hetked eriti põnevaks. Igas laagripäevas on oluline osa nii käelisel kui ka sportlikul tegevusel ning loovust arendavatel ülesannetel. Lapsi ootab mõlemas laagrivahetuses ees mitu väljasõitu ja töötubades meisterdatakse nii õues kui ka toas. Õpime tegema miskit head ja paremat nii endale kui ka sõpradele, mängime golfi, käime kinos ja ujumas. Vaatame, kas terves kehas on terve vaim, külastame Energiakeskust ja Tervishoiumuuseumi. Laagris teeme nagu ikka ka tõelise ronimispäeva ja külastame mõnd vahvat väliseiklusparki.

. . RI REGISTR . EE laagrIsse Laagrisse ootame lapsi vanuses 6–10 eluaastat. Laagripäeva algus: kogunemine kell 9–10, unised tukkujad võivad alati tulla ka hiljem. Laagripäeva lõpp: programm ja tegevused lõppevad kell 17. Toitlustus on kaks korda päevas: kell 10 hommikusöök ja 14 lõunasöök. Pane jalga sportlikud jalanõud ja selga mugav riietus. Laagri maksumus lapse kohta: 120 € (5 päeva) ja 26 € (1 päev). Hind sisaldab laagritegevusi, vahendeid tegevusteks ja toitlustust kaks korda päevas ning rohkelt mängimist ja tagaajamist. Info ja registreerimine telefonil 605 1100 või kirjuta info@muuuv.ee.


Õ wr pilas ap pil i o et st i e TA uga tten SU 0, ä TA 4l t itam ka ops ise l as a ijoo k

Subway 01.09-15.09.2019 Õpilaspileti ettenäitamisel vrapi ostuga 0,4 l topsijook TASUTA kaasa. Pakkumisele ei laiene teised soodustused.

BabyBack Ribs&BBQ 01.08-31.08.2019 XL Hawaii pitsa + 4x0,25 l karastusjook 19,90 €


LASTE- JA NOORTETREENINGUD MYFITNESSI KLUBIDES Lapse regulaarne kehaline aktiivsus ning selle positiivne mõju kasvamisele ja arengule on tervisliku eluviisi üks tähtsamaid alustalasid. Lastel peab olema võimalus ennast välja elada ning seda täpselt neile suunatud tegevustega. Regulaarne füüsiline aktiivsus vähendab lastel stressi, muudab nad õnnelikumaks, aitab kaasa keskendumisvõime arengule ning tagab öösiti hea une. Samuti kanduvad varakult õpitud sportimisharjutused edasi ka täiskasvanuikka. Kahjuks on laste vähene aktiivsus üha kasvav probleem, sest koolipäevad on pikad ning arvuti ja muud nutiseadmed on enamasti vaid passiivseid tegevusi pakkuvad kaaslased. Laste liigne kehakaal ja madal aktiivsus võib esile tuua nii füüsilisi kui ka vaimseid terviseprobleeme. Seega on väga oluline innustada lapsi spordiga tegelema! Treeningute eesmärk on arendada sihipäraselt lapse kehalist võimekust, kujundada aktiivset elustiili ja liikumisharjumusi kogu eluks ning tugevdada lapse tervist.

MYFITNESSI NOORTETREENING (2 KORDA NÄDALAS)

12–15-aastastele noortele mõeldud lõbusas ja kaasahaaravas  üldfüüsilises stuudiotreeningus õpitakse MyFitnessi kogenud treenerite juhendamisel  harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ja vastupidavust. Keskendume noorte mitmekülgsele arengule põnevate ja lõbusate treeningute kaudu.

Just fun on see märksõna, mis MyFitnessi noortetreeninguid teistest eristab. Me ei tee sporti eesmärgiga võita, vaid noored õpivad treeninguid nautima, neil on treeneriga koos trennis tore ja lõbus ning õpitakse kohe õige treeningtehnika selgeks! Koolivaheajad on MyFitnessis samuti lõbusad! Treeningud toimuvad ning alati minnakse korraks ka treeningsaalist välja, et teha midagi põnevat (kino, uisutamine, spordiüritus). Loe laste- ja noortetreeningutest lähemalt www.myfitness.ee/noored


1+1 KUTSE TRENNI!

Selle kutse ettenäitamisel 1 x laste- või noortetreeningus osalemine TASUTA!*. Kutse kehtib kahele! *Pakkumine kehtib kuni 30.09.2019.

При предъявлении данного приглашения участие в 1 х детской или молодёжной тренировке БЕСПЛАТНО!* *Приглашение действительно для двоих до 30.09.2019.

1

00000 00442 5

myfitness.ee/noored


07.09

e peole l e g i õ Nagu ne, saab koha i suu meilig aks! magus

Viimsi KeskuseS • saad varuda kõik vajalikud koolitarbed • toimuvad etteasted kohalikelt huviringidelt • saad fotoboksis teha vahvad sõbrapildid

/viimsikeskus

www.viimsikeskus.ee

Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Profile for Viimsi Keskus

Viimsi Keskuse kooliajakiri 2019  

Viimsi Keskuse kooliajakiri 2019  

Advertisement