Page 1

Vyžlovský zpravodaj č. 3 - jaro 2013

Typický obrázek z Mochova – přerušená hra kvůli primitivnímu chování místních „diváků“

Další zápasy 25.5. 17:00 Sokol Měšice – SK Vyžlovka 1.6. 17:00 SK Vyžlovka – Sokol Pacov 8.6. 17:00 AFK Nehvizdy – SK Vyžlovka

Dětský den Srdečně zveme všechny děti i rodiče na sportovní Dětský den, který se koná ve čtvrtek 30. května od 17 hodin na hřišti SK. Tradiční soutěže, ceny i občerstvení pro všechny zajištěny :) Těšíme se na vás! SKV

S optimismem i do dalších zápasů!

22. kolo Okresní přebor Praha-východ

SK Vyžlovka – Meteor Březí

sobota 18. května - 17:00 hodin

Hodnocení posledních zápasů SK Vyžlovka – SK Viktoria Sibřina 4 : 1 (1 : 1) Fousek Zeman

Valeš Kaše Dřízhal R. Hladík Nettl Lang Šmíd

Dřízhal J. Pavlů

Branky: Pavlů 2x, Lang, Zeman Střídání: Houžvička, Schejbal, Kubricht Podle postavení v tabulce přijela Sibřina na Vyžlovku pro snadný zisk třech bodů, ale nevěděla, co ji čeká. Soupeř si myslel, že se porazíme sami, a tak začal hrát profesorský fotbal bez vážnějšího ohrožování naší branky. Naopak my jsme vycítili šanci a po naběhnutí Fouse za obranu hostí a jeho neuvěřitelně načasované přihrávce na zadní tyč s klidem zakončil Pavlů. Vyžlovka vede 1:0. Soupeř se otřepal a zvýšil obrátky a 2 minuty před koncem prvního poločasu se štěstím vyrovnal na 1:1. O poločase jsme si řekli, že musíme přeřadit na vyšší stupeň a soupeře dorazit. Všichni to pochopili a dali do toho vše. Výsledek se začal postupně dostavovat v podobě vypracování si, a hlavně proměňování našich šancí, které jsme v minulých zápasech nedávali. Na 2:1 zvýšil po faulu na Hladíka ve vápně z desítky Jirka Lang. Další krásnou branku jsme vstřelili po akci Šmída a jeho přihrávce na Zemana, který se nemýlil – 3:1. Poslední tečku udělal Pavlů, který se prosadil v osobním souboji s obráncem a prostřelil brankáře hostí. Soupeř nevydržel psychicky tento stav a za kritiku rozhodčího dostal červenou kartu. Podržela nás tentokrát i lavička a všichni tři střídající hráči svým výkonem podpořili vítězný výsledek. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon. /Petr Moule trenér/

Sokol Mochov – SK Vyžlovka 2 : 2 (1 : 1) Piller Fousek Zeman Branky: Lang, Šmíd Střídačka: Janeček

Kaše Valeš Dřízhal R. Nettl Lang Šmíd

Nepříjemný soupeř s hráči z východu (UKR), špatné hřiště a opilí lítostiví diváci – to je ve zkratce zmapování našeho posledního soupeře, Mochova. Když se k tomu ještě přidá slabší chvilka naší obrany, máme z toho divoké utkání, kdy jsme na konci rádi, že se vracíme se ziskem jednoho bodu. Přesto se dá říci, že jsme měli v průběhu několik možností, jak si odvést body tři. Soupeř opět nedohrál v jedenácti – kopali jsme penaltu, když střelu Radka Dřízhala zachytil rukou jeden z obránců Mochova. Z pokutového kopu se náš kapitán Jirka Lang nemýlil. V druhé půlce jsme měli několik dalších vyložených šancí, ale když už jsme dostali míč do branky, bylo to rukou. Nakonec jsme byli rádi, že jsme přežili snad 15 rohů a Šmíďák po centru koníčkem zařídil remízu. Příštím soupeřem je Březí,a tak bychom měli navázat na naši vítěznou vlnu. /Petr Moule trenér/